Νέα

Έχω ελπίδες να κρεμάσω τα παπούτσια ή άδικα θα το επιχειρήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εχω ελπιδες?

  • ειναι τοσο φλου που δεν εχω ιδεα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Όλοι οι παντρεμένοι του φόρουμ σε ενημερώνουν ότι κάνεις λάθος.
Αλήθεια πόσο χρονών είσαι και γράφεις τέτοια πράγματα;
Δεν κοροϊδεύεις κανέναν όταν απλά ρίχνεις έναν πούτσο μια στο τόσο σε πληρωμένη γκόμενα.
Δεν υπάρχει αίσθημα, δεν είναι απιστία.
απιστια ειναι..απλα εχει λιγοτερο ρισκο να γινει μαλακια απο το να μπλεξεις με κανα πουτανακι εξω
 

NightwishGR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Πάντος ο καλύτερος τρόπος για να ξεπεράσεις ένα πειρασμό είναι να.... ΥΠΟΚΥΨΕΙΣ
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Τι σχέση έχει η οικογένεια με κανένα πήδημα μια στο τόσο;
Ότι ναναι πραγματικά.
για μενα εχουν μεγαλη.
αν εσυ τα βρεις με τη δικια σου να το κανετε και οι δυο η οτι αλλο συμφωνησετε δικαιωμα σας.
αν το κανεις κρυφα ειναι απιστια και οτι αλλο ο καθενας το βαφτιζει
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Τυπε εγω στη θεση σου θα διαλεγα μια μεση λυση.,..αν τα κοψεις αποτομα και για πολυ καιρο,θα σκασεις.Παντα θα εχουμε την αναγκη να χυσουμε και σε αλλο μουνι αυτο δε θα
σταματησει.Οποτε μια στο τοσο ειναι η καλυτερη λυση.
τα ημιμετρα θεωρω οτι δεν αποδιδουν αν κρινω και απ την πειρα μου, τουλαχιστον σε μενα που ειμαι παρορμητικος και χανω το μετρο.
εκτος απ αυτο ομως, ακομα και με μια φορα μπορει να γινει η στραβη:wink:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.269
Like
7.092
Πόντοι
1.056
Τι ίσιο δρόμο ρε τύπε μας λες ;

Ας μάθουν τα καργιολακια να φέρονται και μετά ακολουθείς και εσυ το δρόμο του Χριστού.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
τα ημιμετρα θεωρω οτι δεν αποδιδουν αν κρινω και απ την πειρα μου, τουλαχιστον σε μενα που ειμαι παρορμητικος και χανω το μετρο.
εκτος απ αυτο ομως, ακομα και με μια φορα μπορει να γινει η στραβη:wink:
πηγαινεις πολλα χρονια με πουτανες?
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Τι ίσιο δρόμο ρε τύπε μας λες ;

Ας μάθουν τα καργιολακια να φέρονται και μετά ακολουθείς και εσυ το δρόμο του Χριστού.
το δρομο του χριστου τον ακολουθεις και μονος σου, δε χρειαζεσαι καμια και κανεναν.
ο δρομος της οικογενειας ομως χρειαζεται θυσιες και απ τους δυο, οχι να τα ριχνουμε ολα στις γκομενες.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.269
Like
7.092
Πόντοι
1.056
για μενα εχουν μεγαλη.
αν εσυ τα βρεις με τη δικια σου να το κανετε και οι δυο η οτι αλλο συμφωνησετε δικαιωμα σας.
αν το κανεις κρυφα ειναι απιστια και οτι αλλο ο καθενας το βαφτιζει
Ο σωστός άντρας κερατώνει οι γυναίκες δεν σέβονται τους αγαπουληδες

Και από μια ηλικία και μετά οι γυναίκες κλείνουν το εργοστάσιο
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Ο σωστός άντρας κερατώνει οι γυναίκες δεν σέβονται τους αγαπουληδες

Και από μια ηλικία και μετά οι γυναίκες κλείνουν το εργοστάσιο
αν κανεις πλακα οκ αλλιως δε μπορουμε να πουμε και πολλα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
δε θυμαμαι ακριβως αλλα πρεπει να ειναι κατι λιγοτερο απο 10.
μακαρι...αλλα για μενα θα το κανεις για ενα διάστημα και μετα θα μπουχτησεις.Εσυ αν ριχνεις ενα μια στο τοσο τι θα παθεις? ναι δε λεω απιστια ειναι και αυτο
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
μακαρι...αλλα για μενα θα το κανεις για ενα διάστημα και μετα θα μπουχτησεις.Εσυ αν ριχνεις ενα μια στο τοσο τι θα παθεις? ναι δε λεω απιστια ειναι και αυτο
αν δε με πιασει, πρακτικα δεν θα παθω κατι.
αλλα θα το ξερω εγω και ο θεος στον οποιο πιστευω.
απο κει και περα, δεν θελει πολυ να γινει η στραβη και μετα ολα τελειωνουν.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
1
Like
1.067
Πόντοι
216
Ο θεος αγαπάει τον κλεφτη αγαπει και τον νοικοκύρη .Μετάφραση οταν ενας απο τους δυο ξενογαμησει δεν ειναι ανάγκη να το μαθει ο αλλος έρχεται η γκρίνια και με εναν μαγικο τρόπο ο απατημενος θα βρει κατι άκυρο σαν δικαιολογία και με τον καιρο θα φυγει θα ελευθερωθει και γενικοτερα η θεια δικη δεν θα αφησει αδικημένο τον απατημενο ,,Η τιμωρία του γαμικουλα ειναι να χάσει την ηδονή του ερωτα και να ζει στην ταραχή για να παραμυθιάζει τον εαυτο του,..Το πληρωμενο γαμησι ειναι μια ταραχή απο πολλα ερεθίσματα αναλογα την κατασταση του εγκεφαλου αλλα και το λογισμικο που περιεχει ,,, οι ανθρωποι με χαμηλο επιπεδο γνωσης ανετα το μπερδευουν με ηδονή αλλα δεν ειναι απο ερωτα αλλα στιγμιαία ταραχη κλαην δηλαδη..
Τα ευκολα χυσιματα δεν τελειωνουν , γαμας παντου και τα ξέρετε καλυτέρα απο εμενα ,οποτε δεν ειναι κατι που χανει στις μερες μας θα αναγκαστει να ριξει και πορτα για να μην λερωσει το σπιτικο του ,,
ΜΠΡΑΒΟ που πας να δοκιμασεις με τιμιο τροπο !! Η θεληση ειναι μεγαλο πραγμα και αν λεμε δεν παει καλα για τον οποιοδήποτε λογο παλι θα εχεις ανεβει σε αλλο επιπεδο σαν ανθρωπος... Κάποιοι εχουν την τάση να βλεπουν το ποτηρι μισοάδειο κάποιοι μισογεματο οπότε εσυ οδηγείς !!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
τσαγκαροδευτερα σημερα και δινω τροφη για σκεψη, συμβουλες αλλα και καυλαντα σιγουρα.
η αποπειρα θα γινει στα σοβαρα παντως για διαφορους λογους.
θα προσπαθησω να μπω σ αυτο που εγω θεωρω ισιο δρομο, κοβωντας το σπορ αυτο αλλα κι αλλη μια πολυ κακη συνηθεια που εχω παραλληλα και ειναι αλληλοεξαρτωμενες σε σημαντικο βαθμο.

μετραω λιγες μερες καθαρος και θα δινω update αν μεινει το θεμα ζωντανο..

υ.γ. το εργο μου εγινε ηδη πιο δυσκολο αφου ειδα οτι ηρθε παλι η ντασα :headbang:

υ.γ2 καλη μου τυχη
Γιατι να το κανεις φιλε;
Οικονομικες δυσκολιες;
Το καταλαβαινω απο τη μια.
Απο την αλλη τι να τα κανεις τα χρηματα αν εχεις εξασφαλισει μια στεγη και τροφη;
Για να τα φαμε στις πουτανες ειναι!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.917
Πόντοι
3.346
τσαγκαροδευτερα σημερα και δινω τροφη για σκεψη, συμβουλες αλλα και καυλαντα σιγουρα.
η αποπειρα θα γινει στα σοβαρα παντως για διαφορους λογους.
θα προσπαθησω να μπω σ αυτο που εγω θεωρω ισιο δρομο, κοβωντας το σπορ αυτο αλλα κι αλλη μια πολυ κακη συνηθεια που εχω παραλληλα και ειναι αλληλοεξαρτωμενες σε σημαντικο βαθμο.

μετραω λιγες μερες καθαρος και θα δινω update αν μεινει το θεμα ζωντανο..

υ.γ. το εργο μου εγινε ηδη πιο δυσκολο αφου ειδα οτι ηρθε παλι η ντασα :headbang:

υ.γ2 καλη μου τυχη
Αφου εισαι το σουλτανακι των σουλτανακιων τυπε.. πως να ξεκοψεις; :confused:
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Ο θεος αγαπάει τον κλεφτη αγαπει και τον νοικοκύρη .Μετάφραση οταν ενας απο τους δυο ξενογαμησει δεν ειναι ανάγκη να το μαθει ο αλλος έρχεται η γκρίνια και με εναν μαγικο τρόπο ο απατημενος θα βρει κατι άκυρο σαν δικαιολογία και με τον καιρο θα φυγει θα ελευθερωθει και γενικοτερα η θεια δικη δεν θα αφησει αδικημένο τον απατημενο ,,Η τιμωρία του γαμικουλα ειναι να χάσει την ηδονή του ερωτα και να ζει στην ταραχή για να παραμυθιάζει τον εαυτο του,..Το πληρωμενο γαμησι ειναι μια ταραχή απο πολλα ερεθίσματα αναλογα την κατασταση του εγκεφαλου αλλα και το λογισμικο που περιεχει ,,, οι ανθρωποι με χαμηλο επιπεδο γνωσης ανετα το μπερδευουν με ηδονή αλλα δεν ειναι απο ερωτα αλλα στιγμιαία ταραχη κλαην δηλαδη..
Τα ευκολα χυσιματα δεν τελειωνουν , γαμας παντου και τα ξέρετε καλυτέρα απο εμενα ,οποτε δεν ειναι κατι που χανει στις μερες μας θα αναγκαστει να ριξει και πορτα για να μην λερωσει το σπιτικο του ,,
ΜΠΡΑΒΟ που πας να δοκιμασεις με τιμιο τροπο !! Η θεληση ειναι μεγαλο πραγμα και αν λεμε δεν παει καλα για τον οποιοδήποτε λογο παλι θα εχεις ανεβει σε αλλο επιπεδο σαν ανθρωπος... Κάποιοι εχουν την τάση να βλεπουν το ποτηρι μισοάδειο κάποιοι μισογεματο οπότε εσυ οδηγείς !!!
:hi:οσο εχεις ακομα συνειδηση, ειναι αρκετο που το ξερεις εσυ και μονο και σε κατατρωει.
στην πορεια χανεται κι αυτη και το θεωρεις κατι φυσιολογικο.
αυτο που εμεις εδω μεσα θεωρουμε ειδηση, αξιο θαυμασμου η δεν ξερω τι αλλο, ειναι το απολυτα νορμαλ για τον υπολοιπο κοσμο.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
Γιατι να το κανεις φιλε;
Οικονομικες δυσκολιες;
Το καταλαβαινω απο τη μια.
Απο την αλλη τι να τα κανεις τα χρηματα αν εχεις εξασφαλισει μια στεγη και τροφη;
Για να τα φαμε στις πουτανες ειναι!
οπως το βλεπει ο καθενας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφου εισαι το σουλτανακι των σουλτανακιων τυπε.. πως να ξεκοψεις; :confused:
δεν σε επιασα..
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
οπως το βλεπει ο καθενας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν σε επιασα..
Πες μου μια αλλη χρησιμοτητα των χρηματων.
Σπιτια;
Για να τα χαιρονται οι συγγενεις και οι απογονοι;
Αμαξια;Νοικιασε ενα κανε την καυλα σου κι αστο.Γιατι να σου ανηκει ενα σουπερ αμαξι;Υπαρχει και η εφορια.
Τι αλλο μπορεις να κανεις τα χρηματα;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.517
Κριτικές
8
Like
11.468
Πόντοι
3.786
Το τι θα κάνει ο καθένας με την τσέπη του, είναι δικός του λογαριασμός. Σεβαστή κάθε άποψη.
Αν σου βγαίνει ακριβό το σπορ, καλά κάνεις και το κόβεις. Ε όχι και να χρεωκοπήσουμε για να γαμήσουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom