Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Από τους πολύ παλιούς στο άθλημα...
Χαιρετίζω τους συναγωνιστές...
Χρονια σας παρακολουθω κ παιρνω πληροφορίες...
Την τελευταία περίοδο λούνα ραισα εναλλάξ αλλά αν υπάρχει κάτι αξιόλογο (με σιλικονη παντα) θα τιμηθεί...
Καταλίνα, σκουρόχρωμη Κολομβιανή στο Inside βραδινή βάρδια, έχει σιλικονάτες βυζάρες και η Ρίτα η Ουκρανή milf στο Las Vegas πρωινή βάρδια, και αυτή σιλικόνη. Αξιόλογες περιπτώσεις και οι δύο. Αν θες γράψε κριτική για Λούνα και Ραίσα.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
κατεβηκε τώρα κανείς στα σπιτάκια με τέτοιο καιρό?? έχει χιονι προς τα εκει??
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.300
Κριτικές
169
Like
8.434
Πόντοι
10.326
κατεβηκε τώρα κανείς στα σπιτάκια με τέτοιο καιρό?? έχει χιονι προς τα εκει??
Live...
tenor.gif
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
γνωμουλα για σχόλιο για την καμιλα την πρωην εσκορτ ;
1705784319354.png
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
589
Κριτικές
3
Like
1.428
Πόντοι
486

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Καταλίνα, σκουρόχρωμη Κολομβιανή στο Inside βραδινή βάρδια, έχει σιλικονάτες βυζάρες και η Ρίτα η Ουκρανή milf στο Las Vegas πρωινή βάρδια, και αυτή σιλικόνη. Αξιόλογες περιπτώσεις και οι δύο. Αν θες γράψε κριτική για Λούνα και Ραίσα.
γυρισε η Ριτα η το λες ετσι απλα αναφορικα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Καταλίνα, σκουρόχρωμη Κολομβιανή στο Inside βραδινή βάρδια, έχει σιλικονάτες βυζάρες και η Ρίτα η Ουκρανή milf στο Las Vegas πρωινή βάρδια, και αυτή σιλικόνη. Αξιόλογες περιπτώσεις και οι δύο. Αν θες γράψε κριτική για Λούνα και Ραίσα.
Της Ριτας τα βυζια ειναι τουμπανιασμενα, σκληρα, στεκονται περιφανα, μεσαιου μεγεθους, μιας και πριν την επεμβαση ειχε πολυ μικρο βυζι. Της Καταλινας πρεπει να ειναι ανορθωτικα, δεν ειναι σκληρα, πρεπει να ειχε βυζια που πεφτανε στην γη.!! ειναι μαλακα μοιαζουν με φυσικα, αλλα εχει ουλες απο κατω, που μαρτυραει παλια τεχνικη.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
γνωμουλα για σχόλιο για την καμιλα την πρωην εσκορτ ;
1705784319354.png
το αστειο ειναι οτι αν θυμαμαι καλα πρεπει καποιος να το εγκρινει προτου μπει σχολιο στο σαιτ τους.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
549
Πόντοι
306
Καταλίνα, σκουρόχρωμη Κολομβιανή στο Inside βραδινή βάρδια, έχει σιλικονάτες βυζάρες και η Ρίτα η Ουκρανή milf στο Las Vegas πρωινή βάρδια, και αυτή σιλικόνη. Αξιόλογες περιπτώσεις και οι δύο. Αν θες γράψε κριτική για Λούνα και Ραίσα.
Και η Ναταλη στο Godiva
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
ΤΙ ΓΙΝΑΝ ΟΙ 55ΑΡΕΣ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ 28ΧΡΟΝΕΣ???
ΑΥΞΗΘΗΚΕ Ο ΠΛΥΘΗΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ Ή ΜΕΙΩΘΗΚΕ???
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
364
Κριτικές
3
Like
851
Πόντοι
361
@azazel η Αφροδίτη που έχεις κάνει κριτική το 21 στο paradise με τα piercings στις ρόγες είναι αυτή που είναι και τώρα στο πρόγραμμα του εν λόγω studio??
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
95
Πόντοι
1
Αυτή ήταν που είχε δώσει τα πορνόνιατα της στο Βαρδάρη;
Το τατουάζ χαρακτηριστικό και περίεργο εκείνη την εποχή αφού σου έμενε σκεπτόμενος γιατί κάποια να κάνει το σήμα της Μερσεντές πάνω της .
Επίσης είχε και ένα άλλο δυνατό τότε με τατού μάτια στην μέση της όταν ήταν στα τέσσερα,αλλά πάνε πολλά χρόνια όνομα δεν θυμάμαι με τίποτα .
Αυτή με τα μάτια μήπως ήταν η Σάρα? Μελαχρινή Σλοβάκα αν θυμάμαι καλα με απίστευτες ματάρες...πολυ κοντή που πάντα φορούσε high heels
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Αυτή με τα μάτια μήπως ήταν η Σάρα? Μελαχρινή Σλοβάκα αν θυμάμαι καλα με απίστευτες ματάρες...πολυ κοντή που πάντα φορούσε high heels
Δεν θυμάμαι φίλε μου ,για Βαρδάρη μιλάμε πριν τα στούντιο .στις καλές εποχές .ακόμα και αυτή να ήταν δεν παίζει να το θυμηθώ .
Είχε τόσα μουνια τότε με το ανατολικό μπλοκ που δεν ξέραμε που να πρωτογαμησουμε
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Προ ημερων καταθεση στην Κατια Π Ερημιτη στο τερμα αριστερα, αυτη που ηταν παλια Ν Ουρανου 28 στο πρασινο τελευταιο. Μαπα φαση καλος μαλακας κι εγω με ξεγελασε το σαλοναρισμα με την πεταχτη κωλαρα, εχει χασει πολλα κιλα απ το γιουβαρλακι που ηταν την πρωτη φορα. Βεβαια την πρωτη ηταν πιο καταδεχτικη, δεν ελεγε μα μου, τωρα εχει χαλαρωσει πολυ το σωμα της, τα βυζια κρεμασαν φουλ μαλακα ψωμακια, το ιδιο και ο κωλος ζυμωνεις κανονικα. Καθολου διαθεση ελληνικα 2 -3 λεξεις και μου ειπε και να τελειωνω γιατι τελειωσε η ωρα πανω στο 10λεπτο. Ειχε να μου πει κατι τετοιο κοπελα απ τα 25 μου. Απο μενα μαυρο και δεν ξερω ισως γερναω και δεν εχω ορεξη για καταδρομικες κακως να μη παω καπου στοχευμενα.

Ειδα μια Καρμεν στο 2ο βεγκας, λεπτη μελαχροινη σε διχτυωτο συνολο, εχει δοκιμασει κανεις;
 

gggg1234

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
μαγκες μου καλημερα.με την μουΝΑΡΥ εχουμε κανενα νεο;;θα ξαναγυρισει;
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Παιδια πειτε κανενα ονομα απο καμια που να αξιζει...Λεμε φολeς ολες,χαλια κατασταση κτλ. Καμια που να αξιζει?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom