Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Κοίτα εγώ δεν είμαι η κυρία. το προφίλ μου είναι πολύ παλιο
Δηλαδή έφτιαξα το 2006 αυτό το προφίλ εδώ μέσα και φέτος με το όνομα μου το Ίσιδα
Άρα για άλλη μια φορά θες να δυσφημησεις την κυρία Ίσιδα για δικούς σου λόγους
Σε πήραν χαμπάρι οποία και αν είσαι γτ εσύ είσαι μάλλον κάποια ανταγωνίστρια της
Και ο νοων νοειτω
Άστα αυτά κοκκάλι όσο για την Αλεξάνδρα ξέρεις γιατί σε έδιωξε
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Κοίτα εγώ δεν είμαι η κυρία. το προφίλ μου είναι πολύ παλιο
Δηλαδή έφτιαξα το 2006 αυτό το προφίλ εδώ μέσα και φέτος με το όνομα μου το Ίσιδα
Άρα για άλλη μια φορά θες να δυσφημησεις την κυρία Ίσιδα για δικούς σου λόγους
Σε πήραν χαμπάρι οποία και αν είσαι γτ εσύ είσαι μάλλον κάποια ανταγωνίστρια της
Και ο νοων νοειτω
Και Σαλονίκη τζάμπα έκανες για να γράψουμε καλά σχόλια ,Σαλονίκη δεν έχουμε πολλές ούτε καλές εκτός την Ηλέκτρα που σταμάτησε,όλες σε έδιωξαν
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
580
Πόντοι
81
Και Σαλονίκη τζάμπα έκανες για να γράψουμε καλά σχόλια ,Σαλονίκη δεν έχουμε πολλές ούτε καλές εκτός την Ηλέκτρα που σταμάτησε,όλες σε έδιωξαν
Φιλαράκο εκτίθεσαι…..
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
568
Like
1.399
Πόντοι
206
Όταν κάποιος είναι κρίμα... Είναι κριμα... Είναι άσκοπο να ανοίγεις κουβέντες μαζί του/της/τους. Οπότε τον αφήνεις στο κρίμα του/της.

Απλά θα πω -στους μη κρίμα - ότι είμαστε πολύ τυχεροί που υπάρχει η Ίσιδα και προσφέρει απλόχερα ηδονή για όλα τα γούστα!
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Όταν κάποιος είναι κρίμα... Είναι κριμα... Είναι άσκοπο να ανοίγεις κουβέντες μαζί του/της/τους. Οπότε τον αφήνεις στο κρίμα του/της.

Απλά θα πω -στους μη κρίμα - ότι είμαστε πολύ τυχεροί που υπάρχει η Ίσιδα και προσφέρει απλόχερα ηδονή για όλα τα γούστα!
Βαι βαι τι να προσφέρει το χόμπιτ σε λέω ξέρω πολλά
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
550
Κριτικές
3
Like
792
Πόντοι
86
Όταν κάποιος είναι κρίμα... Είναι κριμα... Είναι άσκοπο να ανοίγεις κουβέντες μαζί του/της/τους. Οπότε τον αφήνεις στο κρίμα του/της.

Απλά θα πω -στους μη κρίμα - ότι είμαστε πολύ τυχεροί που υπάρχει η Ίσιδα και προσφέρει απλόχερα ηδονή για όλα τα γούστα!
Ευτυχώς εσένα δεν σε είπε Ίσιδα
Όντως είναι κρίμα και ξέρει πολλά
Να του πούμε ένα μεγάλο ΝΑΙ
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
568
Like
1.399
Πόντοι
206
Ευτυχώς εσένα δεν σε είπε Ίσιδα
Όντως είναι κρίμα και ξέρει πολλά
Να του πούμε ένα μεγάλο ΝΑΙ
με εχει πει... Αλλα ΝΑΙ σε ολα... Η Ίσιδα κάνει διπλά με την Τζο μια πασιγνωστή performer από τα σπανκ για να καλύψει όλα τα γούστα...Αλλα τι να κάνουμε δεν είναι φίλη του κρίμα..οπότε ΝΑΙ και πάλι..:cheesy::cheesy::cheesy:
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Παρατηρώ ότι ο Simos1978 και ο SLK200GR έχουν τα ίδια γούστα, παρόμοιο τρόπο γραφής και χρησιμοποιούν και τις ίδιες λέξεις. Μπας και παίρνουν εντολές προτού κάνουν καμία ανάρτηση;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
568
Like
1.399
Πόντοι
206
Ωωω τι σύμπτωση πάλι όμως... Μέρα σπανκ και ο ίδιος/α/οι εμφανίστηκε πάλι να κράξει..Και στην Ίσιδα και στην Τζό που συνεργάζονται και συμμετέχουν και οι δύο στο σπανκ... Πολύ σύμπτωση πάλι...Πως τυχαίνουν κάποια πραγματα ώρες ώρες...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
729
Like
3.590
Πόντοι
446
Ωωω τι σύμπτωση πάλι όμως... Μέρα σπανκ και ο ίδιος/α/οι εμφανίστηκε πάλι να κράξει..Και στην Ίσιδα και στην Τζό που συνεργάζονται και συμμετέχουν και οι δύο στο σπανκ... Πολύ σύμπτωση πάλι...Πως τυχαίνουν κάποια πραγματα ώρες ώρες...
Αν είναι έτσι τότε υπομονή πλάσματα μου. Κάθε μήνα θα έχουμε το ίδιο θέμα....

Ευτυχώς δεν βλέπουν και τα πριβέ που παίρνουμε μέρος...

Καλές γιορτές σε όλους...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: LB

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
118
Like
280
Πόντοι
21
Αυτή η ίσιδα κάνει διπλά με άντρα η τζο είναι άντρας ,κάτι ήξερε η Αλεξάνδρα που την έδιωξε
Τι κουλα ειναι αυτα που μου γραφεις?Τι με νοιαζει με ποια κανει διπλα?ας κανει με οποια και οποιον θελει εγω στο σεσσιον μαζι της περασα τελεια
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Ευτυχώς εσένα δεν σε είπε Ίσιδα
Όντως είναι κρίμα και ξέρει πολλά
Να του πούμε ένα μεγάλο ΝΑΙ
Ξέρω τα ψεύτικα προφίλ που έχει κάνει,ο lb και ο panik είναι τρολ οχι η ίδια και φαίνεται παρακολουθήτε τι θα γράψουμε και σε ενα λεπτό απαντάτε
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
με εχει πει... Αλλα ΝΑΙ σε ολα... Η Ίσιδα κάνει διπλά με την Τζο μια πασιγνωστή performer από τα σπανκ για να καλύψει όλα τα γούστα...Αλλα τι να κάνουμε δεν είναι φίλη του κρίμα..οπότε ΝΑΙ και πάλι..:cheesy::cheesy::cheesy:
Δεν σε έχω πει ξέρω τα ψεύτικα προφίλ που εχει κάνει,κάνει τζάμπα session στην Σαλονίκη για να γράφουν καλά σχόλια,μάθε πρώτα γιατί την έδιωξε η Αλεξάνδρα και μετά γράψε και όχι μόνο η Αλεξάνδρα και άλλες και όχι επειδή είναι κοντή χόμπιτ και κοκκάλι για άλλο λόγο πολύ σοβαρό και αφέντη έχει ,αυτό που έχει χιλιοτρυπηθεί σε όλο της το σώμα δείχνει ότι της αρέσει ο πόνος
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Τι κουλα ειναι αυτα που μου γραφεις?Τι με νοιαζει με ποια κανει διπλα?ας κανει με οποια και οποιον θελει εγω στο σεσσιον μαζι της περασα τελεια
Ο τζό είναι άντρας ξευτίλα όλες την έδιωξαν σε είπα ξέρω πολλά
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Δεν σε έχω πει ξέρω τα ψεύτικα προφίλ που εχει κάνει,κάνει τζάμπα session στην Σαλονίκη για να γράφουν καλά σχόλια,μάθε πρώτα γιατί την έδιωξε η Αλεξάνδρα και μετά γράψε και όχι μόνο η Αλεξάνδρα και άλλες και όχι επειδή είναι κοντή χόμπιτ και κοκκάλι για άλλο λόγο πολύ σοβαρό και αφέντη έχει ,αυτό που έχει χιλιοτρυπηθεί σε όλο της το σώμα δείχνει ότι της αρέσει ο πόνος
Γέλα κοκκάλι ξέρουμε και το προφίλ velver εσύ είσαι την μέρα που είχες έρθει Σαλονίκη,γιατί σε έδιωξαν όλες?
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
729
Like
3.590
Πόντοι
446
Δεν σε έχω πει ξέρω τα ψεύτικα προφίλ που εχει κάνει,κάνει τζάμπα session στην Σαλονίκη για να γράφουν καλά σχόλια,μάθε πρώτα γιατί την έδιωξε η Αλεξάνδρα και μετά γράψε και όχι μόνο η Αλεξάνδρα και άλλες και όχι επειδή είναι κοντή χόμπιτ και κοκκάλι για άλλο λόγο πολύ σοβαρό και αφέντη έχει ,αυτό που έχει χιλιοτρυπηθεί σε όλο της το σώμα δείχνει ότι της αρέσει ο πόνος
Καλή χρονιά..... Με υγεία, ευτυχία και ευημερία
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
118
Like
280
Πόντοι
21
Ο τζό είναι άντρας ξευτίλα όλες την έδιωξαν σε είπα ξέρω πολλά
Φιλε μου βρισκεσαι για καποιο λογο σε υπερενταση απο χτες και βγαζεις πολυ θυμο χωρις να καταλαβαινει τον λογο απο οτι βλεπω κανεις . Είναι επαναλαμβανομενα και ασυναρτητα αυτα που γραφεις και δεν νμπορω να σε παρακολουθησω και δεν μενδιαφερουν κιολας να σου πω την αληθεια. Αραξε λιγακι να χαρεις τις γιορτες και ασε τον κοσμο να δουλευει οπως θελει. Οποιος θελει πηγαινει σε καποια οποιος θελει δεν πηγαινει. Κουλαρε και θα περασεις και εσυ ομορφα θα δεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom