Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.002
Πόντοι
6.815
Καλημέρα από Λευκό Πύργο
20231216_133632.jpg
Και από την μαύρη τρύπα.
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
529
Like
8.805
Πόντοι
1.046
Για λειζερ επειγοντως :2funny::2funny:
Να σου στείλω τον λογαριασμό να μου το κανείς δώρο. Επεισης αν δεν υπήρχαν αυτά εσυ δεν θα γαμουσες; Πληροφοριακά όταν γεννήθηκες η τρίχα ήταν καγκελο :rockon:.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pappousgior

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
117
Κριτικές
9
Like
739
Πόντοι
301
ελενα τυπακι ... ειναι παντρεμενη μαζι σου κλεαρχε?
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.648
Like
7.903
Πόντοι
1.056
Να σου στείλω τον λογαριασμό να μου το κανείς δώρο. Επεισης αν δεν υπήρχαν αυτά εσυ θ δεν θα γαμουσες; Πληροφοριακά όταν γεννήθηκες η τρίχα ήταν καγκελο :rockon:.
Ωραία χρόνια τότε, είδα κι έπαθα να συνηθίσω τα ξυρισμένα. Εκείνα τα χρόνια μόνο κάποιοι πούστηδες τα ξύριζαν και έκαναν αποτρίχωση.
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
529
Like
8.805
Πόντοι
1.046
Ωραία χρόνια τότε, είδα κι έπαθα να συνηθίσω τα ξυρισμένα. Εκείνα τα χρόνια μόνο κάποιοι πούστηδες τα ξύριζαν και έκαναν αποτρίχωση.
Τα τελευταία χρόνια έγινε μόδα.Ενω όλοι γνωριζουν το σκοπό της τρίχας στην περιοχή του άντρα και της γυναίκας κάνουν τους έξυπνους.Τεσπα. Η καβλα παραμένει καβλα.Ειτε ξυρισμένο η αξύριστο μπαίνει και ευχαριστιέται.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.425
Like
13.701
Πόντοι
3.506
Τα τελευταία χρόνια έγινε μόδα.Ενω όλοι γνωριζουν το σκοπό της τρίχας στην περιοχή του άντρα και της γυναίκας κάνουν τους έξυπνους.Τεσπα. Η καβλα παραμένει καβλα.Ειτε ξυρισμένο η αξύριστο μπαίνει και ευχαριστιέται.
Το μουνι ειναι σαν το δωρο.
Ωραιο το περιτυλιγμα αλλα το μεσα ειναι που μετραει!
 

bufos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
134
Πόντοι
0
γιατι αφησες το κοριτσι νηστικο; και πληρωσε και ξενοδοχειο. ΝΤΡΟΠΗ.
ωραιες αναμνησεις...
πληρωνε δωματιο και εγω πηγαινα στο διπλανο και γαμουσα την φιλη της :angel:
:priest::cool2:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.773
Like
14.306
Πόντοι
2.256
Να σου στείλω τον λογαριασμό να μου το κανείς δώρο. Επεισης αν δεν υπήρχαν αυτά εσυ δεν θα γαμουσες; Πληροφοριακά όταν γεννήθηκες η τρίχα ήταν καγκελο :rockon:.
Δε θυμάμαι πότε άρχισαν να ξυρίζονται οι Ελληνίδες αλλά θυμάμαι κάτι ξεγυρισμένα αξύριστα γαμήσια!!!!
Θυμάμαι που συζητούσαμε ότι οι Τουρκάλες το ξυρίζουν και μας φαινόταν εξωτικό!!!
Τώρα ακολουθάμε τη μόδα!!!
Στη δικιά μου της λέω να αφήσει θάμνο για αλλαγή αλλά δεν το κάνει!!! Μόλις βγουν λίγες και μεγαλώσουν, πάλι καραφλό!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom