Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 781K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Εγώ πάντως οφείλω να το πω , γιατί ήρθαν άδικα και χασαν το χρόνο τους, κ στεναχωρήθηκα γι'αυτό
Don't worry κουκλάρα μου και γω πέρασα εκείνη την μέρα κατά τις 16:00 αλλά οκ μάλλον θα περάσω μέχρι Κυριακή ξανά...We still love you babe
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.708
Πόντοι
446
Από αύριο, δευτέρα 30.10 Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ η ΡΩΞΆΝΗ
IMG-803effe5700816d22fe5c986acfce4e8-V.jpg
 

Panos 730

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
Argento βλέπω σε φτιάχνει τρελά η Anzela:cheesy::cheesy: Μέχρι και η ίδια ήλθε Τρίκαλα:dancing::dancing:.Τι άλλο θες? Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω να ζητάω κοπέλες για Πάτρα

 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Argento βλέπω σε φτιάχνει τρελά η Anzela:cheesy::cheesy: Μέχρι και η ίδια ήλθε Τρίκαλα:dancing::dancing:.Τι άλλο θες? Μάλλον πρέπει να ξεκινήσω να ζητάω κοπέλες για Πάτρα

Panos 730 η Άντζελα πάντα με προσέχει και μας προσέχει όλους...τα δίνει όλα ώστε να περνάμε καλά και αυτό ξέρει ότι το εκτιμώ !!! Ακούει τις επιθυμίες μας και προσπαθεί να τις πραγματοποιήσει...!!! ...και τα καταφέρνει !!!
 

Dimos(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Ξέρεις κανείς τίποτα για αυτή αξίζει
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
1.375
Πόντοι
481
Πέρασμα σήμερα αρχικά με τη Σοφία στο Καρδίτσης. Όμορφη παρουσία, όπως την βλέπετε στη φωτογραφία. Ελάχιστη κοιλιά διέκρινα, δυνατό της σημείο τα απίστευτα βυζιά της. Προσωπικά μου άρεσε και το πρόσωπο της. Τώρα μέσα ήτανε καθαρά τυπική, επαγγελματική. Πίπα με καλή αίσθηση χωρίς κάτι ιδιαίτερο πέραν λίγων βλεμμάτων. Δυστυχώς δε με άφησε να παίξω λίγο με τις βυζάρες της. Στήσιμο στα τέσσερα καλό και μες την καύλα. Δυστυχώς δεν πρόλαβα άλλη στάση. Βγήκα εκτός. Σαν παρουσία σίγουρα ξεχωρίζει αλλά μέσα δε μου έμεινε κι αξέχαστη. Ήτανε λίγο απόμακρη.


Πέρασα έπειτα κι από το Πύλης όπου έχουμε τη Ρωξάνη. Είναι η κοπέλα που είχα δει πριν κάνα χρόνο στο Καρδίτσης. Μικροκαμωμένη με απίστευτο φυσικό βυζί ειδικά για τα κυβικά της, καθημερινό πρόσωπο και γενικά μια όμορφη παρουσία για τα γούστα μου. Έκανε κάτι τυπικά προκαταρκτικά και μια καλή, βαθιά πίπα. Ούτε αυτήν έδωσε για παιχνίδι τα βυζιά της. Δύο στάσεις σε ιεραπόστολο και στα τέσσερα όπου στήθηκε τρομερά. Παρότι μικροκαμωμένη δεν έκλεψε καθόλου. Έβαλε βέβαια λίγο τζελ αλλά οκ. Καλή περίπτωση. Τη θυμόμουν από πέρσι γιατί είχα περασει πολύ καλά. Βέβαια αντικειμενικά δεν έκανε κάτι το παραπάνω. Έκανε τα βασικά με σωστό τρόπο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.708
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλους, δυστυχώς και η Ρωξάνη κολλήσε την ίωση που κυκλοφορεί . Και θα είμαστε κλειστά σήμερα. Αύριο θα είναι η ΝΊΚΗ για διό ημέρες. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΑΝ ΈΧΕΤΕ ΠΑΡΆ ΜΙΚΡΌ ΔΉΓΜΑ ΌΤΙ ΈΧΕΤΕ ΊΩΣΗ, ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΊΖΕΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΊΑ ΣΑΣ, ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΒΆΖΕΤΕ ΣΕ ΚΊΝΔΥΝΟ ΤΟΥΣ ΓΎΡΩ ΑΝΘΡΏΠΟΥΣ. ελπίζω να μην με παραξηγησε κάνεις. Ευχαριστώ
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους, δυστυχώς και η Ρωξάνη κολλήσε την ίωση που κυκλοφορεί . Και θα είμαστε κλειστά σήμερα. Αύριο θα είναι η ΝΊΚΗ για διό ημέρες. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΑΝ ΈΧΕΤΕ ΠΑΡΆ ΜΙΚΡΌ ΔΉΓΜΑ ΌΤΙ ΈΧΕΤΕ ΊΩΣΗ, ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΊΖΕΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΊΑ ΣΑΣ, ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΒΆΖΕΤΕ ΣΕ ΚΊΝΔΥΝΟ ΤΟΥΣ ΓΎΡΩ ΑΝΘΡΏΠΟΥΣ. ελπίζω να μην με παραξηγησε κάνεις. Ευχαριστ

Αύριο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ Η ΝΙΚΗ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ
IMG-20230704-WA0012.jpg
Μωρό μου ❤️
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.708
Πόντοι
446
ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ η ΜΑΡΊΝΑ ΑΎΡΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΜΈΡΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom