Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Και μία ελαιογραφία του Νηματοθέτου ...
εικόνα_2023-11-02_064815843.png
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Και μία ελαιογραφία του Νηματοθέτου ...
εικόνα_2023-11-02_064815843.png
Καλημέρα σε σας και τα λοιπά μέλη του νήματος.
Ας παραθέσομεν και τη μουσική που θα μπορουσε να συνοδεύει την ελαιογραφία σας.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Μόλις έλαβα π.μ. από παλιό και αγαπημένο μέλος του Νήματος...
Παραπέμπει σε λινκς, όπου η κα. erinal είχε ομιλήσει περί του Νηματοθέτου ... Δεν θυμόμουν τις αναρτήσεις αυτές και ίσως να μην τις είχα διαβάσει... Εδώ μέσα τελικά τίποτε δεν ξεφεύγει ....
Θα τα παραθέσω αν και δεν με τιμά ο χαρακτηρισμός <νέγρος> ...
Αλλά είμεθα εις το Νήμα της Αληθείας και της Ειλικρινείας!

Σας το έχω πει ότι ο γερο νεγρο μπλιζ είναι μουρλακι και δεν με πιστεύατε αχαχαχαχαχα
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Μόλις έλαβα π.μ. από παλιό και αγαπημένο μέλος του Νήματος...
Παραπέμπει σε λινκς, όπου η κα. erinal είχε ομιλήσει περί του Νηματοθέτου ... Δεν θυμόμουν τις αναρτήσεις αυτές και ίσως να μην τις είχα διαβάσει... Εδώ μέσα τελικά τίποτε δεν ξεφεύγει ....
Θα τα παραθέσω αν και δεν με τιμά ο χαρακτηρισμός <νέγρος> ...
Αλλά είμεθα εις το Νήμα της Αληθείας και της Ειλικρινείας!

Σας το έχω πει ότ
ε την έχει σαν μαύρου γιαυτό αχαχαχαχαχα αχαχαχαχαχα αχαχαχαχαχα ναι ερειζερ κάνει κρύο αρκετό

ι ο γερο νεγρο μπλιζ είναι μουρλακι και δεν με πιστεύατε αχαχαχαχαχα

ε την έχει σαν μαύρου γιαυτό αχαχαχαχαχα αχαχαχαχαχα αχαχαχαχαχα ναι ερειζερ κάνει κρύο αρκετό
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Ιδού και η κριτική που είχα γράψει για την υπέροχη, κα. erinal!

Ο blizardeye και η κα. Erinal.

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και εσείς όλοι είσθε γουρούνια και θέλετε να μάθετε την ουσία, θα σας παραθέσω τα γεγονότα όπως έγιναν.
Η κα. Έριναλ μου έστειλε με π.μ. μία διεύθυνση. Η διεύθυνση αυτή ήταν στην άλλη άκρη της πόλης και γι΄ αυτό δεν την πίστεψα. Της ζήτησα να μιλήσουμε στο τηλέφωνο για να διακριβώσω το αληθές των προθέσεών της. Της έδωσα το κινητό μου και με πήρε με απόκρυψη. Η φωνή της ήταν μία έκπληξη. Νεανική, παιχνιδιάρικη, γελαστή και μία ωραία προφορά που πρόδιδε την καταγωγή της. Καμία σχέση με τον αγριάνθρωπο, που εμφανίζεται στις οθόνες μας.
Μιλήσαμε αρκετά, με έπεισε ότι η διεύθυνση ήταν αληθινή και έτσι μπήκα στο αυτοκίνητό μου. Το GPS μου δεν λειτουργούσε [ ή μπερδεύτηκε και αυτό ] και γι΄ αυτό παιδεύθηκα πάρα πολύ να βρώ το σπίτι της. Ήταν στου διαόλου τη μάνα. Έφθασα, πάρκαρα το αυτοκίνητό μου και προσευχήθηκα σε όλους τους γνωστούς Θεούς αυτού του κόσμου για να το βρω άθικτο όταν θα έφευγα.
Με υποδέχθηκε με το ψοφόγατό της αγκαλιά, που με κοιτούσε απειλητικά ενώ εγώ το κοιτούσα με αηδία.
Η κα. Έριναλ είναι ψηλή [ 1,70 cm ], με καστανόμαυρα μαλιά και καστανά μάτια. Είναι σε ηλικία προμιλφ [ άρα ο κ. saul θα πρέπει να περιμένει ], με γυμνασμένο σώμα, χωρίς περιττά κιλά. Θα έλεγα κανονικού βάρους. Στήθος μεσαίο.
Ήταν ντυμένη πολύ συντηρητικά, πράγμα που μου δημιούργησε την απόλυτα δικαιολογημένη αρνητική σκέψη < Ούτε σήμερα θα συνουσιασθείς, λιγούρη Μπλιζ >.
Τα σπαστικά άρχισαν από την πρώτη στιγμή. Επέμενε να βγάλω τα παπούτσια μου μπαίνοντας στο σπίτι της για να μη μπουν μικρόβια στο πάτωμά της. Υπάκουσα και την ακολούθησα στο σαλόνι. Συστηθήκαμε με τα πραγματικά ονόματά μας και ακολούθησε μία μάλλον αμήχανη και γενικόλογη συζήτηση. Με ρώτησε αν θέλω μαντζουράνα ή βαλεριάνα ή έστω τσάϊ, πράγμα που αρνήθηκα ενώ έψαχνα να βρω μία δικαιολογία για να την κάνω ταχέως αφού φως στον ορίζοντα δεν εφαίνετο. Εις μάτην. Η κα. Έριναλ είχε αρχίσει πλέον την ... άκρως ερεθιστική και γεμάτη υπονοούμενα συζήτηση ... περί των πελατών της και διαφόρων άλλων βαρετών νομικών ζητημάτων. Το σκατόγατό της ήταν συνέχεια εκεί στην αγκαλιά της και γουργούριζε ευχαριστημένο. Ήθελα να το πνίξω.
Η ώρα πλέον ήταν 2:30 π.μ. και μία ακόμη αποτυχία στην πτωχή σεξουαλική ζωή μου ήταν ορατή και βέβαιη.
Αποφάσισα να παίξω το τελευταίο μου χαρτί και να της μιλήσω όπως της ομιλεί ο κ. brabus, πράγμα που δείχνει ότι της αρέσει.
Συγκέντρωσα όλο το θάρρος μου και της είπα < Θες, μωρή, να το κάνουμε; >.
Η ανταπόκρισή της ήταν άμεση. < Τόξερα ότι είσαι βαρβάτος άντρας αλλά ντρεπόσουν να το δείξεις. Μίλα μου έτσι. >
- Ξεντύσου, μωρή, και γρήγορα.
- Αμέσως άντρα μου.
Σε ρυθμό dt ήμασταν και οι δύο γυμνοί και η κα. Έριναλ, γονυκλινής, πεολειχούσε ενώ εγώ έδωσα μία γερή κλωτσιά στο σκατόγατο, που εξαφανίστηκε τρομαγμένο. Η πεολειχία της προοδευτικά έγινε αρκετά βαθιά και υγρή. Διυλίζοντας τις λεπτομέρειες θα έλεγα όαι υπολείπεται των Ρωσίδων εργαζομένων αλλά με τα χρόνια και την ποσότητα δείχνει να έχει λαμπρές προοπτικές ως πεολειχούσα γυνή.
Σχολίασα ότι αυτά τα προσόντα της δεν τα δείχνει στο νήμα.
- Σλουρπ, αυτό έλειπε,σλαρπ, σλαρπ, φτου.. σιγά μη καταλάβουν αυτοί ... σλουρπ, σλουρπ. Μίλα μου βρώμικα εσύ. Όπως ο brabus...
Θεώρησα πολύ εγωιστικό να συνεχίσουμε έτσι [ αφού άλλωστε δεν είχε κάνει και κάποια νύξη για αμοιβή ... ] και γι΄ αυτό ξαπλώσαμε στον γεμάτο από γατίσιες τρίχες καναπέ της [ τα μικρόβια από τα παπούτσια μου την πείραξαν ] και πήραμε στάση 69.
Συναγωνιστές σας πληροφορώ ότι το αιδοίο της είναι καλοσχηματισμένο, ροδαλό, πεντακάθαρο και [ παρά τα αντθέτως θρυλούμενα ] λείο, τρυφερό και άτριχο. Μοσχοβολούσε και τα υγρά της νόστιμα. Την έλειχα και με έλειχε λυσσασμένα. Έδειξε ότι τέλειωσε μία φορά και ίσως έτσι να ήταν. Αλλά και εγώ πλησίαζα στα όριά μου πλέον.
Ποιά στάση σ΄ αρέσει, την ρώτησα.
Στα 4 μου λέει και όσο πιο δυνατά μπορείς.
Όπερ και εγένετο. Αρκετές δυνατές και βίαιες παλινδρομήσεις, τις οποίες έδειχνε να απολαμβάνει και το τέλος ήρθε εν μέσω δικών μου ουρλιαχτών ηδονής και εν μέσω δικών της ουρλιαχτών πανικού να μην τελειώσω μέσα της.
Τελείωσα στα καλοσχηματισμένα οπίσθιά της, ενώ αυτή κάτι σιγομουρμούριζε για μαλάκες και παράνομα εξτράκια.
Σκουπισθήκαμε και κάτσαμε στο καναπέ σε τρυφερή στάση, όπου ορκίσθηκα ότι δεν θα πω τίποτε και σε κανένα για ό,τι έγινε.
Είπαμε πολλά και διάφορα, που δεν ενδιαφέρουν το ευρύ κοινό και μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φορά, σε χρόνο όμως που θα επιλέξει η ίδια, ίσως να υπάρξει και πρωκτικό. Θα δούμε...
Σήμερα το πρωί με απελευθέρωσε από την υπόσχεσή μου να μην μιλήσω σε κανένα. Μου είπε μάλιστα ότι δεν τη νοιάζει να το μάθουν οι αγάμητοι του νήματος και γι΄ αυτό προβαίνω στην ανάρτηση αυτή.
Αν θα την ξανασυναντούσα. Σαφέστατα.
Αποτελεί μία έκπληξη και πιστέψτε με, δεν έχει σχέση καμία με την εικόνα που παρουσιάζει στο διαδίκτυο. Ξέρει τι θέλει και ξέρει πως να το πάρει. Κουμπί της; Το αλά brabus βρώμικο λεξιλόγιο.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Η κα. erinal, για όσους δεν την γνώρισαν, ήταν One of a Kind, τόσο εδώ μέσα όσο και στην πραγματική ζωή.
Χαθήκαμε μέσα στα χρόνια που πέρασαν. Δεν γνωρίζω που βρίσκεται.
Όπου και εάν είναι της εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να είναι καλά και να είναι ευτυχισμένη και την ευχαριστώ για όλα όσα μου προσέφερε για μικρό διάστημα εκείνη την εποχή!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Καλημέρα σε σας και τα λοιπά μέλη του νήματος.
Ας παραθέσομεν και τη μουσική που θα μπορουσε να συνοδεύει την ελαιογραφία σας.
Sun streaking cold
An old man wandering lonely
Taking time the only way he knows

Leg hurting bad
As he bends to pick a dog-end
He goes down to the bog and warms his feet

Feeling alone
The army's up the road
Salvation a la mode and a cup of tea

Aqualung, my friend
Don't you start away uneasy
You poor old sod
You see, it's only me
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.573
Πόντοι
18.565
Καλημέρα,
άλλη μία ημέρα χωρίς πρωινή, αλλά θα προσπαθήσουμε να είναι μια καλή ημέρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.573
Πόντοι
18.565
Η απουσία της κυρίας Εριναλ είναι εκκωφαντικη σε αυτό το νήμα.
Ας είναι καλά όπου και να είναι.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Καλημέρα,
άλλη μία ημέρα χωρίς πρωινή, αλλά θα προσπαθήσουμε να είναι μια καλή ημέρα.
Πάντ’ εστίν εξευρείν, αν μη τον πόνον φεύγη τις. (Όλα γίνονται, αν δεν αποφεύγει κανείς να κοπιάσει.)
Δημοσθένης, 384-322 π.Χ. και blizardeye, 2.11.2023 μ.Χ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.573
Πόντοι
18.565
Πάντ’ εστίν εξευρείν, αν μη τον πόνον φεύγη τις. (Όλα γίνονται, αν δεν αποφεύγει κανείς να κοπιάσει.)
Δημοσθένης, 384-322 π.Χ. και blizardeye, 2.11.2023 μ.Χ.
Αχ , Οδυσσέα ταξιδευτή,
τι πονηρός που ήσουν
και τα δεσμά οι ναύτες σου
να μην μπορούν να λύσουν.


Απ' τις Σειρήνες γλύτωσες
κι απ' του ψυχής τα πάθη,
μα το σωστό αν έκανες
κάνεις δεν θα το μάθει
.

Κωλο-γερος 2-11-2023

(Αφορά προηγούμενες συζητήσεις μας)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Αχ , Οδυσσέα ταξιδευτή,
τι πονηρός που ήσουν
και τα δεσμά οι ναύτες σου
να μην μπορούν να λύσουν.


Απ' τις Σειρήνες γλύτωσες
κι απ' του ψυχής τα πάθη,
μα το σωστό αν έκανες
κάνεις δεν θα το μάθει
.

Κωλο-γερος 2-11-2023

(Αφορά προηγούμενες συζητήσεις μας)
Με στείλατε με τις δύο τελευταίες σειρές ... αυτό το κανείς αν συνοδευθεί και από ένα ποτέ τσακίζει κόκαλα...
μα το σωστό αν έκανες
κανείς ποτέ δεν θα το μάθει ....
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.407
Κριτικές
40
Like
19.240
Πόντοι
26.096
Λοιπόν, 'παιδιά' η πολλή εσωστρέφεια βλάπτει ....
Υπάγω προς βιοπορισμόν! Βρήκα ένα μεροκάματο σε οικοδομή σήμερα!!! Φευ!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.573
Πόντοι
18.565
Υπάγω και εγώ για βιοπορισμό. Άλλες λίγες ημέρες ακόμα
Και η ζωή κάνει τον κύκλο της.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586
Καλημέρα σε σας και τα λοιπά μέλη του νήματος.
Ας παραθέσομεν και τη μουσική που θα μπορουσε να συνοδεύει την ελαιογραφία σας.
τι μου θυμησατε ρε ρεμαλια
να το ακουω τερμα ( ολιγον τι ..εως πολυ τυφλα )
ενα ατελειωτο βραδυ ενος βροχερου χειμωνα πισω στο 1981 σε κεινο το γαμημενο κωλο νησί
11 μηνες χωρις αδεια ....
να ειστε καλα

α καλημερα κιολας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

α εδω εισαι..δε σε ειδα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.573
Πόντοι
18.565
τι μου θυμησατε ρε ρεμαλια
να το ακουω τερμα ( ολιγον τι ..εως πολυ τυφλα )
ενα ατελειωτο βραδυ ενος βροχερου χειμωνα πισω στο 1981 σε κεινο το γαμημενο κωλο νησί
11 μηνες χωρις αδεια ....
να ειστε καλα

α καλημερα κιολας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


α εδω εισαι..δε σε ειδα
Καλημερα. 81;;; Ποσο υπηρετησες; 24, η, σας ειχε πιασει και εσας 4 μηνες εφεδρεια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom