Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (6 μέλη και 133 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Μίρα (η μιλφ) στο Φυλής 86 όροφος και... τα μυαλά στα κάγκελα! Η μιλφάρα δίνει ρέστα κάθε φορά που την τιμάω, ούτε στο δεκάλεπτο δεν άντεξα από την καύλα που ανέβλυζε! :hi:
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Μάγκες την πάτησα χθες με εμιλυ φιλλιπιδου 11α θα γράψω και κριτική αλλά πως στο διαολο εν έτη 2023 γίνεται να δουλεύει μια τέτοια σε μπουρδελο? Επισης τι εικόνα είναι αυτή ποιος γαμαει σε χιλιοχυμενο κρεβάτι
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
..
 

Συνημμένα

  • IMG_7359.jpeg
    IMG_7359.jpeg
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 44

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Είναι το πιο ευγενικό κορίτσι στην πιάτσα. Όποτε με βλέπει, με χαιρετά δια χειραψίας!
Παλια την συμπαθουσα την αραπω και περναγα μαζι της για ν χωθω στην κωλαρα της.Μετα αθετησε μια φορα την προαναγγελια της τσατσας και την εκοψα μαχαιρι.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Με φουλ του κωλ αξιζει να περασει καποιος με το μπλε εισιτηριο για μια πορνο συνεδρια. Για κατι λιγοτερο ομως απο αυτο- οχι.
Δεν νομίζω να δίνει κωλο η Αντριάνα
Αν δίνει αξίζει και με το παραπάνω το εικοσαρικο
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Μάγκες την πάτησα χθες με εμιλυ φιλλιπιδου 11α θα γράψω και κριτική αλλά πως στο διαολο εν έτη 2023 γίνεται να δουλεύει μια τέτοια σε μπουρδελο? Επισης τι εικόνα είναι αυτή ποιος γαμαει σε χιλιοχυμενο κρεβάτι
Πατσβουρα ειναι με Π κεφαλαιο.Ουτε για Μεταξουργειο δεν κανει.Απο Φιλιπιδου 11 μονο την Καρολινα πλεον.
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Πατσβουρα ειναι με Π κεφαλαιο.Ουτε για Μεταξουργειο δεν κανει.Απο Φιλιπιδου 11 μονο την Καρολινα πλεον.
Είδα βυζι και μπήκα ο μαλακάς που τα δίνει ο Θεός τα βυζια γτχμ..
Εννοείτε ότι δεν κάνει ούτε για Μεταξουργείο δεν θ έμπαινα να την ξαναπάρω ούτε αν μου δίνε ένα 50αρι..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Είδα βυζι και μπήκα ο μαλακάς που τα δίνει ο Θεός τα βυζια γτχμ..
Εννοείτε ότι δεν κάνει ούτε για Μεταξουργείο δεν θ έμπαινα να την ξαναπάρω ούτε αν μου δίνε ένα 50αρι..
Καλυτερα με Κορινα φιλαρακι βραδυνη βαρδια.Και αυτη βυζαρες εχει.Και ισως εχεις κι το τυχερο σου απο την τραβελοτσατσα Αλικη.
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Καλυτερα με Κορινα φιλαρακι βραδυνη βαρδια.Και αυτη βυζαρες εχει.Και ισως εχεις κι το τυχερο σου απο την τραβελοτσατσα Αλικη.
Στο ίδιο αναφέρεσαι? Στο 11?
Έρχομαι από μακριά και δεν τα πολύ ξέρω δυστυχώς την Καρολίνα την προλαβαίνω οριακά χθες έφτασα 5 και είχε φύγει πριν 2 λεπτά
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Πρωινή βόλτα Μεταξουργείο,πολλά κλειστά κάποιοι οίκοι σφραγισμένοι από την δημοτική αστυνομία
Μπήκα στο Ιάσωνος 37 ισόγειο,είχε μια λατίνα Άννα Μπελά στο όνομα,Μικρή σε ηλικία με πλαστικά βυζιά και ωραίο σώμα.
Απαράβατος νόμος δεν πας με λατίνα,ειδικά αυτή την εποχη που έρχονται καραβιες.
Μπήκε στο δωμάτιο με τη Καποτά στο στόμα,όχι απλά την έβαλε σε πεσμένο πουτσο αλλά αν μπορούσε θα την έβαζε πάνω από το μποξερακι.
Τα υπόλοιπα δεν χρειάζεται να τα αναφέρω, περιττό να πω αν ήταν κακη η καλή.
Την δεκαετία του 80 οι Έλληνες ναυτικοί που ταξίδευαν στην Λατινική Αμερική λέγανε για τις λατινες ότι είναι οι πιο ερωτικές γυναικες στο κοσμο,τότε βέβαια η ποιότητα των ναρκωτικών ήταν καλύτερη από σήμερα οπότε είχαν μια πιο θολή άποψη.
Άμεση απέλαση 1/10
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
485
Κριτικές
13
Like
4.571
Πόντοι
731
Χτες πέρασα απόγευμα με Κωνσταντίνα Ελληνίδα..φυλής υπόγειο,εκεί που είναι τα 2 μαζί...καλό σέρβις..ζυμαρακι
Μελαχρινή, κοντούλα γεματούλα που δηλώνει Ελληνίδα, δούλευε Φιλλιπίδου 11 πάνω πριν 2-3 μήνες ;;
Μπορείς να θυμηθείς σε ποιό ακριβώς και τί ώρα ; στο Φ11 καθόταν μέχρι 23:30.

Το ρδελο χανει. Με τα 60' και τα 30' λεπτα προγραμματα . Γιατι ο αλλος ξενερωνει λογω αναμονης και παει παρακατω. Σιγα μην περιμενει την πριγκιπισσα Χίσσυ να βγει αποκαμωμενη απο τον πελατη με το μπλε χαπακι. Εκτος και αν του κανει την ψυχολογο μεσα.Και εχουν ψιλικοκο συζητηση πιανοντας της το χερακι. Γιατι υπαρχουν και τετοιοι.
Πώς ακριβώς χάνει ; ίσα-ίσα θα έλεγα, παίρνει το μάξιμουμ που θα μπορούσε να πάρει για αυτό 30'-60' (λογικά λιγότερο κιόλας) με μίνιμουμ προσπάθεια ... 0 downtime μεταξύ αλλαγής πελατών/δωματίων/πλυσίμο/καθάρισμα, επίσης μην ξεχνάς πώς δεν υπάρχει εγγύηση ότι θα έχει συνεχόμενους πελάτες ...

Μάγκες την πάτησα χθες με εμιλυ φιλλιπιδου 11α θα γράψω και κριτική αλλά πως στο διαολο εν έτη 2023 γίνεται να δουλεύει μια τέτοια σε μπουρδελο? Επισης τι εικόνα είναι αυτή ποιος γαμαει σε χιλιοχυμενο κρεβάτι
Είδα βυζι και μπήκα ο μαλακάς που τα δίνει ο Θεός τα βυζια γτχμ..
Εννοείτε ότι δεν κάνει ούτε για Μεταξουργείο δεν θ έμπαινα να την ξαναπάρω ούτε αν μου δίνε ένα 50αρι..
Την έχουμε πατήσει πολλοί με τις βυζάρες της και το σαλονάρισμα, πριν 3 βδομάδες είχε γίνει και μία προσπάθεια "rebranding" καθώς την ανακοίνωναν ως Έμμυ για 2 μέρες στον πάνω όροφο :cheesy:
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Μελαχρινή, κοντούλα γεματούλα που δηλώνει Ελληνίδα, δούλευε Φιλλιπίδου 11 πάνω πριν 2-3 μήνες ;;
Μπορείς να θυμηθείς σε ποιό ακριβώς και τί ώρα ; στο Φ11 καθόταν μέχρι 23:30.


Πώς ακριβώς χάνει ; ίσα-ίσα θα έλεγα, παίρνει το μάξιμουμ που θα μπορούσε να πάρει για αυτό 30'-60' (λογικά λιγότερο κιόλας) με μίνιμουμ προσπάθεια ... 0 downtime μεταξύ αλλαγής πελατών/δωματίων/πλυσίμο/καθάρισμα, επίσης μην ξεχνάς πώς δεν υπάρχει εγγύηση ότι θα έχει συνεχόμενους πελάτες ...



Την έχουμε πατήσει πολλοί με τις βυζάρες της και το σαλονάρισμα, πριν 3 βδομάδες είχε γίνει και μία προσπάθεια "rebranding" καθώς την ανακοίνωναν ως Έμμυ για 2 μέρες στον πάνω όροφο :cheesy:
Τι εννοείς με αυτό το τελευταίο?
Στο σαλόναρισμα ήμουν 5050 με μια άλλη εκ Ρωσίας μελαχρινή με μικρότερο μεν βυζι αλλά πολύ πιο όμορφη
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
485
Κριτικές
13
Like
4.571
Πόντοι
731
Τι εννοείς με αυτό το τελευταίο?
Στο σαλόναρισμα ήμουν 5050 με μια άλλη εκ Ρωσίας μελαχρινή με μικρότερο μεν βυζι αλλά πολύ πιο όμορφη
Προφανώς επειδή φολιάζει υπερβολικά πολύ και την έχει μάθει το κοινό, την πήγαν στον πάνω οίκο και της άλλαξαν λίγο το όνομα μπας και τσιμπήσει κανά εξτρά θύμα, δική μου προσωπική εκτίμηση μετά από κουβέντα με την τσατσά στον όροφο.
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Προφανώς επειδή φολιάζει υπερβολικά πολύ και την έχει μάθει το κοινό, την πήγαν στον πάνω οίκο και της άλλαξαν λίγο το όνομα μπας και τσιμπήσει κανά εξτρά θύμα, δική μου προσωπική εκτίμηση μετά από κουβέντα με την τσατσά στον όροφο.
Πραγματικά είναι ότι χειρότερο..
Εύχομαι να σταματήσει το σπορ να μην χάνει ο κόσμος τα λεφτά του..
Το μόνο θετικό είναι ότι ήταν σχετικά καθαρή βέβαια ημιυν ο πρώτος της χθες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
Προφανώς επειδή φολιάζει υπερβολικά πολύ και την έχει μάθει το κοινό, την πήγαν στον πάνω οίκο και της άλλαξαν λίγο το όνομα μπας και τσιμπήσει κανά εξτρά θύμα, δική μου προσωπική εκτίμηση μετά από κουβέντα με την τσατσά στον όροφο.
Ρε σεις τι γράφετε πάντα σαν Εμμυ ή Αιμιλη την παρουσίαζαν απ όταν πρωτοεμφανιστηκε στο Φωκαιας27α και μετά και στα δύο της Φιλιππίδου όπου δουλεύει, γι αυτό και στις ενημερώσεις μου γράφω Έμμυ/Αιμιλη όταν γράφω αναλυτικά κάι Έμμυ ή Αιμιλη όταν γράφω επιγραμματικα ανάλογα τη τσατσά που δουλεύει και την παρουσιάζει, δεν είναι τωρινό το φαινόμενο δηλαδή
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
Μελαχρινή, κοντούλα γεματούλα που δηλώνει Ελληνίδα, δούλευε Φιλλιπίδου 11 πάνω πριν 2-3 μήνες ;;
Μπορείς να θυμηθείς σε ποιό ακριβώς και τί ώρα ; στο Φ11 καθόταν μέχρι
ούτε εσύ διαβάζεις?πριν δυο τρεις μέρες άλλος συναγωνιστής την ίδια ακριβώς ερώτηση, τα έχουμε γράψει Φυλής 74 δεξιά(αρχικάαρχικά Φυλής66δ πρινπάειΦιλιππίδου11β),όσο για τα τα ωράρια διάφορα... συνήθως 3η βάρδια, άλλες φορές 2η και συνεχίζει 3η,ενώ μερικές φορές έρχεται γύρω στις 2000 και κάθεται μέχρι κάποια ώρα το πρωί ανάλογα τη δουλειά
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
485
Κριτικές
13
Like
4.571
Πόντοι
731
Ρε σεις τι γράφετε πάντα σαν Εμμυ ή Αιμιλη την παρουσίαζαν απ όταν πρωτοεμφανιστηκε στο Φωκαιας27α και μετά και στα δύο της Φιλιππίδου όπου δουλεύει, γι αυτό και στις ενημερώσεις μου γράφω Έμμυ/Αιμιλη όταν γράφω αναλυτικά κάι Έμμυ ή Αιμιλη όταν γράφω επιγραμματικα ανάλογα τη τσατσά που δουλεύει και την παρουσιάζει, δεν είναι τωρινό το φαινόμενο δηλαδή
Ε, οκ συγνώμη, έγραψα πώς είναι προσωπική μου εκτίμηση, πώς έχει επιβιώσει με τέτοιες υπηρεσίες πές μας :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.012
Πόντοι
45.465
Ε, οκ συγνώμη, έγραψα πώς είναι προσωπική μου εκτίμηση, πώς έχει επιβιώσει με τέτοιες υπηρεσίες πές μας :cheesy:
Πολύ απλό, μερικοί νομίζουν ότι οι κοπέλες έχουν δουλειά από τα μέλη του bou....καμία σχέση η δουλειά στα μπουρδέλα κατά 90% για να μη πω και παραπάνω είναι πελάτες που δε γνωρίζουν καθόλου την ύπαρξη του σαιτ ή δεν ασχολούνται, οπότε αν τη δει κάποιος θα τον τραβήξει η εικόνα και θα περάσει,επίσης παίζουν ρόλο οι απαιτήσεις που εχει ο καθένας κλπ ,μην σπαμαρω πάλι
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Πολύ απλό, μερικοί νομίζουν ότι οι κοπέλες έχουν δουλειά από τα μέλη του bou....καμία σχέση η δουλειά στα μπουρδέλα κατά 90% για να μη πω και παραπάνω είναι πελάτες που δε γνωρίζουν καθόλου την ύπαρξη του σαιτ ή δεν ασχολούνται, οπότε αν τη δει κάποιος θα τον τραβήξει η εικόνα και θα περάσει,επίσης παίζουν ρόλο οι απαιτήσεις που εχει ο καθένας κλπ ,μην σπαμαρω πάλι
Ποια εικόνα σιγά την ωραία 2 βυζια έχει που τα βυζια πάντα ειναι ρίσκο ενώ ένα γενικά ωραίο μουνι το γαμας και ας είναι λίγο κομοδινο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dant

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανεις να μου πει ώρες που δουλεύει η Σαμπινα και αν ξεκινάει καμία μέρα από τις 5 το απόγευμα ευχαριστώ πολύ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom