Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 382K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 98 39,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 18 7,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 24 9,6%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 31 12,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 8 3,2%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 32 12,8%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 13 5,2%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 10 4,0%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 29 11,6%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 15 6,0%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 3 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    250

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.873
Like
2.939
Πόντοι
456
Μάλλον δε γαμαει κανένας στα νησία. Ούτε φιδοιστοριες δε γραφουν
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.214
Πόντοι
1.336
Πριν απο 20ετια στην Κω Σουηδεζες και στην Ιο Αγγλιδες αβερτα. Αλλες εποχες ομως
Τωρα με τα Ινστα και τα Onlyfans την επιβεβαιωση που παιρνανε με το σεξ , τωρα την παιρνουν απο τα λαικ
Αντε να στηθουν σε καναν τραπερ
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.873
Like
2.939
Πόντοι
456
καλά
κάνεις και δεν το βλέπεις αν εννοούσες mother language
Mother tongue boy
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν απο 20ετια στην Κω Σουηδεζες και στην Ιο Αγγλιδες αβερτα. Αλλες εποχες ομως
Τωρα με τα Ινστα και τα Onlyfans την επιβεβαιωση που παιρνανε με το σεξ , τωρα την παιρνουν απο τα λαικ
Αντε να στηθουν σε καναν τραπερ
Σιγά και πριν 20 χρόνια μη γαμουσανε σουηδεζες. Σε καμία τσόντα μπορεί..
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
37
Like
20.336
Πόντοι
12.896
Ναι, ρε συ. Το άγριος σαν τη θύελλα. Με τον Άντονι Κουίν και τη Γιόκο Τάνι. Που σκότωσε κατά λάθος τον ιεραπόστολο, οταν θεώρησε προσβολή το ότι αρνήθηκε να πάει με τη γυναίκα του, κατι δεδομένο στην κουλτούρα του λαού του. Και μετά έτρεχε καταζητούμενος για φόνο στους πάγους.
Θα την είδε πρόσφατα σε κανενα φεστιβάλ κινηματογράφου ο μπαγασας και είπε να το διασκευάσει λίγο με τουρίστριες.
δεν πειραζει κ οι διασκευες δεκτες γινονται :2funny:
:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: resp
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Τι γίνεται Αλάνια?
Τιμησε κανενας την Ελλάδα φετος?
Για πειτε ιστοριουλα...........................
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Τι εγινε ρε αλανια?
Κανενας δεν τιμησε την Ελλαδα φετος? Δεν ξεσκισατε καμια τουριστρια?
θα πω μια ιστορια που μου έτυχε πριν κανα 3μηνο με μια μεξικάνα.(γυρω στο 7ρι-σωμα προσωπο 30ρα)Ημουν σουπερ μαρκετ λοιπον και βλεπω 2 γκόμενες να συζητάνε σε ενα σημειο που ειχε μελια..παω εκει,τους λεω "να αυτο ειναι καλο μελι" (παπαρια για μενα ειναι το αττικη αλλα ηθελα να πιασω πάρλα) η μια ηταν χοντρη η αλλη νορμαλ..η ολη κουβέντα στα αγγλικα. Η μια η χοντρη ηξερε και μερικα ελληνικα επειδη ηηταν μισο μεξικανη-ελληνιδα,η αλλη πρωτη φορα εδω.Μιλησαμε,συστηθηκαμε μου λεει η χοντρη "να κανονισουμε σημερα ολοι μαζι για ενα ποτο αλλα η φιλη μου θα βγει με ενα παληκαρι οποτε θα βγουμε οι δυο μας" ..μωρη χοντρη με ρωτησες αν θελω?? ηθελα να τις πω...τις ειπα εκει ενα τυπικο οκ,αλλαξαμε φβ και εφυγα.Παω σπιτι,μου ερχεται αιτημα απο τη χοντρη δεν το δεχομαι και τις γραφω ."κοιτα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα μαρεσει η φιλη σου" αμεσως περνει πισω το αιτημα και με κανει add η αλλη (η καλη)...τις λεω θα ηθελα πολυ να σε δω σημερα το βραδυ,μου λεει και γω αλλα εχω κανονισει με ενα παιδι ηδη και αυριο φευγω ειναι τελευταια μερα..τις λεω ξεκανονισε τον και βγες με μενα..μου λεει δυσκολο αλλα θα δω.Περνανε 2 ωρες τιποτα..τις στελω ολα οκ? τι εκανες τελικα? μου λεει σορρυ,μαρεσεις αλλα δε γινεται να βγουμε.Φτανει 10 τπ βραδυ,τις στέλνω μια καρδουλα,μου απαντάει και αυτη με καρδουλα. (άρχισα να μπερδευομαι)..φτανει 11 το βραδυ τις λεω που εισαι? τωρα μολις ξεμπερδεψα μου λεει και θα βγω με τη φιλη μου...(τι στο πουτσο γινεται εδω ρε γμτ λεω) τις ξανα λεω θελω να σε δε εστω και για λιγο..μου λεει θα δω για αργοτερα γιατι αυριο πετάω και πρεπει να ετοιμαστω αν θες ελά λιγο απεξω απο το ξενοδοχειο για κανα 10λεπτο να μιλησουμε...φτανει 1 το βραδυ,τιποτα...παω να τη πεσω για υπνο,μου σκαει μήνυμα..."κοιμασαι" τις απανταω οχι..."θες να ερθεις λιγο απο δω να τα πουμε?" το ξενοδοχειο 2 λεπτα απο το σπιτι μου....μπαινω στο αμαξι και βουρ για το ξενοδοχειο...τις λεω "κατεβα ειμαι απο κατω" οκ μ λεει ερχομαι σε 5 λεπτα...κατεβαινει,μπαινει στο αμαξι,φασωμα στο 5λεπτο..τις λεω προιλαβαινουμε για μια βολτα με το αμαξι? μου λεει οκ...βαζω μπρος,και τη πηγα κατευθειαν σπιτι.."εε μ λεει που με πας?" τις λεω δε θα κατσουμε πολυ...καθομαστε καναπε,αρχιζει φάσωμα και οπως ειμαι την πιανω και την βαζω απο πανω μου και βουρ για κρεβάτι...μεχρι τις 4 το πρωι τη γαμουσα..αφου τελειωσαμε μου λεει "ετσι ειστε ολοι οι ελληνες?κατευθειαν στο ψητο? " τις λεω εγω ναι για τους αλλους δε ξερω...τις λεω με τον αλλον τι εγινε δε βγηκες? βγηκα μου λεει αλλα δεν εγινε κατι (τωρα τι εγινε-δεν εγινε μου ειπε-δε μου ειπε αληθεια,δε ξερω και δε με νοιαζει)ακομα μιλαω με τη γκόμενα και με περιμενει μεξικο.Αυτα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.949
Κριτικές
15
Like
11.725
Πόντοι
3.846
Τι γίνεται Αλάνια?
Τιμησε κανενας την Ελλάδα φετος?
Για πειτε ιστοριουλα...........................
Οι Ουκρανες freelancer/τουρίστριες που γαμαω κάθε βδομάδα στην Κύπρο και με ρωτάνε αν έτσι γαμανε όλοι οι Έλληνες, μετράνε;; :rockon::happy:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.679
Κριτικές
13
Like
10.288
Πόντοι
2.046
θα πω μια ιστορια που μου έτυχε πριν κανα 3μηνο με μια μεξικάνα.(γυρω στο 7ρι-σωμα προσωπο 30ρα)Ημουν σουπερ μαρκετ λοιπον και βλεπω 2 γκόμενες να συζητάνε σε ενα σημειο που ειχε μελια..παω εκει,τους λεω "να αυτο ειναι καλο μελι" (παπαρια για μενα ειναι το αττικη αλλα ηθελα να πιασω πάρλα) η μια ηταν χοντρη η αλλη νορμαλ..η ολη κουβέντα στα αγγλικα. Η μια η χοντρη ηξερε και μερικα ελληνικα επειδη ηηταν μισο μεξικανη-ελληνιδα,η αλλη πρωτη φορα εδω.Μιλησαμε,συστηθηκαμε μου λεει η χοντρη "να κανονισουμε σημερα ολοι μαζι για ενα ποτο αλλα η φιλη μου θα βγει με ενα παληκαρι οποτε θα βγουμε οι δυο μας" ..μωρη χοντρη με ρωτησες αν θελω?? ηθελα να τις πω...τις ειπα εκει ενα τυπικο οκ,αλλαξαμε φβ και εφυγα.Παω σπιτι,μου ερχεται αιτημα απο τη χοντρη δεν το δεχομαι και τις γραφω ."κοιτα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα μαρεσει η φιλη σου" αμεσως περνει πισω το αιτημα και με κανει add η αλλη (η καλη)...τις λεω θα ηθελα πολυ να σε δω σημερα το βραδυ,μου λεει και γω αλλα εχω κανονισει με ενα παιδι ηδη και αυριο φευγω ειναι τελευταια μερα..τις λεω ξεκανονισε τον και βγες με μενα..μου λεει δυσκολο αλλα θα δω.Περνανε 2 ωρες τιποτα..τις στελω ολα οκ? τι εκανες τελικα? μου λεει σορρυ,μαρεσεις αλλα δε γινεται να βγουμε.Φτανει 10 τπ βραδυ,τις στέλνω μια καρδουλα,μου απαντάει και αυτη με καρδουλα. (άρχισα να μπερδευομαι)..φτανει 11 το βραδυ τις λεω που εισαι? τωρα μολις ξεμπερδεψα μου λεει και θα βγω με τη φιλη μου...(τι στο πουτσο γινεται εδω ρε γμτ λεω) τις ξανα λεω θελω να σε δε εστω και για λιγο..μου λεει θα δω για αργοτερα γιατι αυριο πετάω και πρεπει να ετοιμαστω αν θες ελά λιγο απεξω απο το ξενοδοχειο για κανα 10λεπτο να μιλησουμε...φτανει 1 το βραδυ,τιποτα...παω να τη πεσω για υπνο,μου σκαει μήνυμα..."κοιμασαι" τις απανταω οχι..."θες να ερθεις λιγο απο δω να τα πουμε?" το ξενοδοχειο 2 λεπτα απο το σπιτι μου....μπαινω στο αμαξι και βουρ για το ξενοδοχειο...τις λεω "κατεβα ειμαι απο κατω" οκ μ λεει ερχομαι σε 5 λεπτα...κατεβαινει,μπαινει στο αμαξι,φασωμα στο 5λεπτο..τις λεω προιλαβαινουμε για μια βολτα με το αμαξι? μου λεει οκ...βαζω μπρος,και τη πηγα κατευθειαν σπιτι.."εε μ λεει που με πας?" τις λεω δε θα κατσουμε πολυ...καθομαστε καναπε,αρχιζει φάσωμα και οπως ειμαι την πιανω και την βαζω απο πανω μου και βουρ για κρεβάτι...μεχρι τις 4 το πρωι τη γαμουσα..αφου τελειωσαμε μου λεει "ετσι ειστε ολοι οι ελληνες?κατευθειαν στο ψητο? " τις λεω εγω ναι για τους αλλους δε ξερω...τις λεω με τον αλλον τι εγινε δε βγηκες? βγηκα μου λεει αλλα δεν εγινε κατι (τωρα τι εγινε-δεν εγινε μου ειπε-δε μου ειπε αληθεια,δε ξερω και δε με νοιαζει)ακομα μιλαω με τη γκόμενα και με περιμενει μεξικο.Αυτα!
ούτε στη Μαρία της γειτονιάς τέτοια πλοκη!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
τυποι κοιταξτε να δειτε....εδω υπαρχει ενα νημα..διακοπες,τουριστριες κτλ....αν ειναι οποιος λεει και μια ιστορια με τουριστρια να βγαινει και φιδεμπορας,τοτε ποιο το νοημα? καλα εμενα στα παπαρια μου απλα λεω
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.515
Κριτικές
8
Like
11.458
Πόντοι
3.786
Επειδή γαμάει ο Έλληνας μπάρμαν στο μπιτσόμπαρο δε σημαίνει ότι γαμάνε όλοι οι Έλληνες. Και ο αντίστοιχος Ισπανός/Κροάτης/Ιταλός που κάνει επαγγέλματα με πρόσβαση σε μουνιά γαμάει.

Το ότι θα προσφερθείς να της κάνεις το σοφέρ, να την ξεναγήσεις, να κερνάς και να σου κάτσει δε σημαίνει ότι αυτό είναι τιμητικό για την Ελλάδα. Η ίδια τουρίστρια πριν και μετά από σένα κάνει το ίδιο σε όλες τις χώρες που πάει.

Αυτό που σας λέει ο @xenitemenos και δε θέλετε να το καταλάβατε είναι ποιοι λαοί έχουν τη φήμη του γοητευτικού άντρα, του καλού γαμιά, του ωραίου. Οι λαοί αυτοί είναι κυρίως Νοτιοαμερικάνοι, Ισπανοί, Ιταλοί και Αμερικάνοι. Έχω ακούσει και Βελγίδα που είχε φετίχ με τους Σουηδούς παίζει και αυτό με Σκανδιναβούς για κάποιες γυναίκες.

Αυτά. Οι Έλληνες έχουν καλή φήμη σε Ρωσίδες και Σέρβες που θέλουν γαμπρό που να σπρώχνει χρήμα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Τι γίνεται Αλάνια?
Τιμησε κανενας την Ελλάδα φετος?
Για πειτε ιστοριουλα...........................
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.049
Κριτικές
33
Like
7.140
Πόντοι
3.496
Όχι ιστορίες, αλλά δείγμα πώς κυκλοφορούν οι τουρίστριες στον Λαγανά.
Παρελαση μπαζων της μασαμπουκας δηλαδη απο το Σουζη τρως. Ειδικα η πρωτη αριστερα σαν την εγγονη του Γκμοχ ειναι με σωματοτυπο Χομπιτ. Κατι παει να πει η πρωτη δεξια. Αλλα οι υπολοιπες χαλια μαυρα απο εμφανιση. :confused:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.873
Like
2.939
Πόντοι
456
Έχει και ωραίες Αγγλίδες μη λέμε και ότι να ειναι.. Ξανθιές όμορφες. Έχει και χοντρές.. Αλλά μήπως και οι ελλεινιδες είναι ολες όμορφες? Μπαζάκια είναι οι πιο πολλες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.949
Κριτικές
15
Like
11.725
Πόντοι
3.846
Παρελαση μπαζων της μασαμπουκας δηλαδη απο το Σουζη τρως. Ειδικα η πρωτη αριστερα σαν την εγγονη του Γκμοχ ειναι με σωματοτυπο Χομπιτ. Κατι παει να πει η πρωτη δεξια. Αλλα οι υπολοιπες χαλια μαυρα απο εμφανιση. :confused:
Δυστυχώς πολλές τέτοιες ξένες τουρίστριες κυκλοφορούν στα ελληνικά νησιά, κυρίως από Αγγλία.
Δεν είναι όλες μουναρες. Και όμως βρίσκουν να γαμηθουν και αυτές.

Θυμάμαι αρκετές φάσεις και από Κύπρο.
Είμαστε Πάφο με παρέα και καθόμαστε σε ένα από τα πιο τουριστικά μπαρ. Έρχεται δίπλα μας παρέα από αγγλιδες.. Όλες χοντρές γαματα. Μιλάμε εμετός. Πώς ντύνονται και πώς βάφονται, εντελώς αηδία. Πατσοκοιλα και βυζια έξω.
Κανείς νορμάλ άνθρωπος δεν πλησίαζε.
Και τελικά ποιοι πήγανε για πέσιμο;
2-3 αραπηδες που τσίμπησαν κάποιες καο έφυγαν μαζί τους.
Αυτοί γαμανε τα πάντα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Φετος γαμησε κανενας ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα????
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.873
Like
2.939
Πόντοι
456
Φετος γαμησε κανενας ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα????
Παρακαλούσαν παλι την ελλεινιδα τους μπας και τους. κάτσει στη Πάρο που πήγαν διακοπές για δέκατη φορά.. Στο τέλος τους πήρε μόνο μια πιπα και γύρισαν αθηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom