Νέα

Πολωνέζες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.687
Like
2.732
Πόντοι
456
εχουν γαμω τα φοβερα κρεατα πολωνια τσεχια ουγγαρια και γενικα αντολικη ευρωπη,,η ελλαδα εχει χαλια κρεας και χαλια γυναικες σε σχεση με πολωνια τσεχια ρωσια
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.860
Κριτικές
62
Like
40.267
Πόντοι
8.530
Έχει αναφερθεί χρόνια.
Η πολωνεζα έτσι και σε γουστάρει είναι γυναίκα για σπίτι.
Πέρα από το μαγείρεμα, μέχρι τις παντόφλες θα σου φέρει όταν γυρνάς σπίτι.
Και φυσικά γαμιεται πολύ καλά και ξέρει πώς να σε ξεζουμιζει.
Πρώην συναδέλφος παντρεμένος με Πολωνέζα μου έλεγε ότι τα κορίτσια όταν ήταν στο σχολείο μάθαιναν να ράβουν ...δεν θυμάμαι κάτι για μαγείρεμα αλλά είμαι σίγουρος ότι τότε ,επί κομμουνισμού,τα κορίτσια όπως γινόταν παντού τα μάθαιναν οι μάνες τους να μαγειρεύουν και γενικά τα έδιναν εφόδια για το μέλλον...ενώ τώρα τα δίνουν ένα κινητό από τα πέντε και από μαγείρεμα ούτε μακαρόνια.Βρε ουστ...!
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.860
Κριτικές
62
Like
40.267
Πόντοι
8.530
εχουν γαμω τα φοβερα κρεατα πολωνια τσεχια ουγγαρια και γενικα αντολικη ευρωπη,,η ελλαδα εχει χαλια κρεας και χαλια γυναικες σε σχεση με πολωνια τσεχια ρωσια
Τα τρόφιμα της Ελλάδας είναι από τα ποιοτικότερα.Απλως το κράτος δεν ασχολείται ενώ εκεί λόγω κομμουνισμού η εποπτεία του κράτους ίσως είναι πιο ευδιάκριτη.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.726
Κριτικές
30
Like
19.902
Πόντοι
8.746
εχουν γαμω τα φοβερα κρεατα πολωνια τσεχια ουγγαρια και γενικα αντολικη ευρωπη,,η ελλαδα εχει χαλια κρεας και χαλια γυναικες σε σχεση με πολωνια τσεχια ρωσια
Είσαι όσο τραγικός δείχνεις με τα μνμ που γράφεις, ή κάνεις υπερπροσπάθειες από βίτσιο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...παλιέ νέε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.118
Like
15.696
Πόντοι
3.656
Έχει αναφερθεί χρόνια.
Η πολωνεζα έτσι και σε γουστάρει είναι γυναίκα για σπίτι.
Πέρα από το μαγείρεμα, μέχρι τις παντόφλες θα σου φέρει όταν γυρνάς σπίτι.
Και φυσικά γαμιεται πολύ καλά και ξέρει πώς να σε ξεζουμιζει.

Αυτά γίνονταν στις εποχές που αλώνιζε ο Κμαν στα μουνολίβαδα

Τώρα έτσι πως έχουν δυτικοποιηθεί τα πάντα,σιγά μην σου μαγειρεύουν και σου φερνουν παντόφλες

Όποιος θέλει τέτοια,ας ψάξει προς Ασία
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Οποιος προλαβε, προλαβε
Οτι πιθανοτητα υπαρχει να σου κατσει μια Γερμανιδα, την ιδια πιθανοτητα εχει να σου κατσει και μια Πολωνεζα σημερα
Δεν μιλαμε για ναυαγια που ξεμειναν στα κωλομπαρα εδω και 20 χρονια
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.687
Like
2.732
Πόντοι
456
Είσαι όσο τραγικός δείχνεις με τα μνμ που γράφεις, ή κάνεις υπερπροσπάθειες από βίτσιο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...παλιέ νέε...
που διαφωνεις και κρεας καλο εχει η ανατολικη ευρωπη και γυναικαρες
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.687
Like
2.732
Πόντοι
456
Αυτά γίνονταν στις εποχές που αλώνιζε ο Κμαν στα μουνολίβαδα

Τώρα έτσι πως έχουν δυτικοποιηθεί τα πάντα,σιγά μην σου μαγειρεύουν και σου φερνουν παντόφλες

Όποιος θέλει τέτοια,ας ψάξει προς Ασία
μη μου πεις οτι αρχισανε να σε αρεσουν οι φιλιπινεζες και οι ταυλανδεζες θα ξενερωσουμε.ειπαμε να ριξουμε στανταρτσ αλλα οχι και ετσι..συμφωνω βεβαια απο τις αχρηστες τις ελλεεινιδες ειναι πολυ πιο νοικοκυρες και πιο ψηλου επιπεδου
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.189
Like
5.422
Πόντοι
1.056
Από το 2013 το νήμα και ο νηματοθετης 10 χρόνια μετά βρίσκεται ακόμα σε διλήμματα :confused:
Α ρε κάτι ναυάγια που υπάρχουν :jerking:
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
που διαφωνεις και κρεας καλο εχει η ανατολικη ευρωπη και γυναικαρες
Στο χοιρινο ειναι επιστημονες
Κατι κοκορετσια, αρνακια φρικασε μοσχαρακι σε γαστρες κλπ Ελλαδαρα με διαφορα
Για γυναικες δεν το συζηταμε
Και εδω εχουμε ωραιες γυναικες αλλα ειναι πολυ μικρο το ποσοστο. Εχουμε πολυ μεγαλο ποσοστο μπαζων που δεν τα γαμας ουτε μεθυσμενος. Ανατολικη Ευρωπη ενα 80% το γαμας ανετα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Σε επίπεδο κωλομπαρου το La Luna έχει αρκετές εργαζόμενες Πολωνεζες. Σε στέκια δεν ξέρω. Υπάρχουν Πολωνεζικα εστιατόρια για αρχή?
Τι περιοχη εινσι το συγκεκριμενο φιλε?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.715
Κριτικές
15
Like
11.352
Πόντοι
3.846
Αυτά γίνονταν στις εποχές που αλώνιζε ο Κμαν στα μουνολίβαδα

Τώρα έτσι πως έχουν δυτικοποιηθεί τα πάντα,σιγά μην σου μαγειρεύουν και σου φερνουν παντόφλες

Όποιος θέλει τέτοια,ας ψάξει προς Ασία
Καλά μην φας, έχει γλαροσουπα.
Τέτοιες γκόμενες δεν είναι πουτανες.
Αναφέρομαι σε γκόμενα που θα βρεις έξω αν ταξιδεύεις.

Και φυσικά αναφέρομαι σε επίπεδο σχέσης, όχι σε ξεπετες.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Με τον κουμουνισμο εγώ ξέρω ότι το κρέας ήταν για τον απλό κόσμο με το γραμμάριο.....πως έμαθαν τόσο καλές πίπες δεν ξέρω .......πρέπει να έκαναν και σε αυτόν τον τομέα μαθημα
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Λοιπον αγαπητε...μπορω να πω οτι εχω μια μικρη εμπειρια απο Πολωνεζες καθως εχω γαμησει μια,τραβιομουν με μια αλλη και εχω μια καλη φιλη απο κει.
Στο γαμησι ειναι τρομερες και αυτο που παρατηρησα κ στις 2 ειναι οτι εχουν μικροσκοπικα μουνακια.δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα 2 στα 2 δε νομιζω να ειναι.
Ειναι γενικα καλες γυναικες,πιο σεμνες απο αλλες εθνικοτητες,θρησκες και θεωρω οτι ειναι καλη περιπτωση για δεσμο.
Σε περιπτωση που πετυχεις και καποια ομορφη πραγματικα εχουν ομορφια που δυσκολα βρισκεις ομοια τους.
Δεν ειναι τυχαιο που ο χιτλερ διαλεξε τους Πολωνους για να ξεκινησει την αρια φυλη.
Ασπρο δερμα,γαλαζια ματια,ξανθο μαλι.
Αν σου κατσει λεω προχωρα το.Μακραν καλυτερες απο ελληνιδες και αν τα δεις δυσκολα,φυγε για πολωνια.Ολο και καποιο σπιτι θαχει εκει η γκομενα να μεινετε...

Αρα ισχυουν οντως ακομη αυτα; Η η δυτικοποιηση, εχει αλλαξει τα μυαλα των πολωνεζων;
Παραμενουν παραδοσιακες;
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.076
Κριτικές
37
Like
20.060
Πόντοι
12.896
Τύπε μου είπαμε πάμε μπροστά δυνατά :hi:
το θεμα ειναι ρε γαμωτο μηπως αποφυγουμε την ελεινιδα,παντρευτουμε την πολω ινιδα κ μετα χωρισουμε κ παρει τα παιδια κ τους ψαχνουμε ολους στην πολωνια,εχει τυχει σε γνωστο μου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom