Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Aristos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
40
Like
75
Πόντοι
0
Καλά αγγαρεία κάνουν και άλλες δεν είναι η μόνη απλά η συγκεκριμένη δεν μπορεί να το κρύψει.τωρα όσο για την αύξηση τι να πω.....αφού βρίσκει πελάτες....
Τι λέτε 50 η Ιουλία από 30 ? Έχει χαθεί η μπάλα. Όσο ήταν 30 ήταν μια χαρά για ξεφόρτωμα , από κει και πάνω έχει επιλογές σε μασαζ στα 50-60 για 30' με πλήρες μενού. Άντε γεια ...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
969
Like
856
Πόντοι
86
Καλά αγγαρεία κάνουν και άλλες δεν είναι η μόνη απλά η συγκεκριμένη δεν μπορεί να το κρύψει.τωρα όσο για την αύξηση τι να πω.....αφού βρίσκει πελάτες....
έχει όμως σημασία να μπορεί να κρύψει την αηδία της και την αποστροφή της.. προφανώς, κάποιους δεν τους ενοχλεί, και για αυτό ξαναπάνε. όσο μπορεί, με τέτοια ξυνισμενη φάτσα και τέτοια τιμή να έχει δουλειά, πολύ καλά κάνει. και 100 να το πάει, μπράβο της. υπήρχε κάποτε στο Σολωμού 33 μια Χριστίνα νομίζω, που σε έκανε να αισθανθείς αυτοκράτορας.. Έχει σημασία πως το πουλάς το κάθε τι...
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
έχει όμως σημασία να μπορεί να κρύψει την αηδία της και την αποστροφή της.. προφανώς, κάποιους δεν τους ενοχλεί, και για αυτό ξαναπάνε. όσο μπορεί, με τέτοια ξυνισμενη φάτσα και τέτοια τιμή να έχει δουλειά, πολύ καλά κάνει. και 100 να το πάει, μπράβο της. υπήρχε κάποτε στο Σολωμού 33 μια Χριστίνα νομίζω, που σε έκανε να αισθανθείς αυτοκράτορας.. Έχει σημασία πως το πουλάς το κάθε τι...
Σωστός
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.029
Πόντοι
86
Καλημέρα επίσκεψη στην περιβόητη Ιουλία άλλαξε τιμή δυνατό μασάζ 1ωρας 50 ευρώ συν 20 για μισή ώρα ακόμη μάλλον δεν συμφέρει γιατί με 80 αλλού περνεις πλήρες πακέτο αλλά γούστα είναι αυτά
Εμένα 30 μου πήρε. Επίσκεψη μέσα στον Αύγουστο. Πλήρες πακέτο δεν δίνει χρόνια τώρα γιατί είχε θεματάκια υγείας που έχουν να κάνουν με θέμα εμφάνισης κάποιων μερων του σωματος
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
96
Like
337
Πόντοι
20
Εμένα 30 μου πήρε. Επίσκεψη μέσα στον Αύγουστο. Πλήρες πακέτο δεν δίνει χρόνια τώρα γιατί είχε θεματάκια υγείας που έχουν να κάνουν με θέμα εμφάνισης κάποιων μερων του σωματος
Δεν ξέρω απλά δεν ξαναπάω με αυτά τα χρήματα βρίσκω και καλύτερα
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Εμένα 30 μου πήρε. Επίσκεψη μέσα στον Αύγουστο. Πλήρες πακέτο δεν δίνει χρόνια τώρα γιατί είχε θεματάκια υγείας που έχουν να κάνουν με θέμα εμφάνισης κάποιων μερων του σωματος
Δε νομίζω να είναι αυτός ο λόγος αλλιώς θα έδινε και πιπα
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.115
Κριτικές
27
Like
17.663
Πόντοι
7.415
Τι λέτε 50 η Ιουλία από 30 ? Έχει χαθεί η μπάλα. Όσο ήταν 30 ήταν μια χαρά για ξεφόρτωμα , από κει και πάνω έχει επιλογές σε μασαζ στα 50-60 για 30' με πλήρες μενού. Άντε γεια ...
Υπαρχει ακομα κοσμος που πηγαινει σε αυτο το ψηλο αδυνατο αχαρο και ξινισμενο πραμα? Και μαλιστα δινει και 50 ευρω? Μια φορα ειχα παει στα 30 ευρω και πραγματικα προτιμω να τον χωσω σε τουβλο παρα να ξαναπαω σε αυτο το ζωντανο.
 

PMR2000

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0

Kαλημερα σε ολους,γνωριζουμε σε ποια περιοχη ειναι η εν λογω κυρια καθως και αν καποιος εχει εικονα για τις παροχες της?
Ευχαριστω
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1

Kαλημερα σε ολους,γνωριζουμε σε ποια περιοχη ειναι η εν λογω κυρια καθως και αν καποιος εχει εικονα για τις παροχες της?
Ευχαριστω
Ηλία ηλιού στον Νέο κόσμο σε ένα στενό
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
72
Like
172
Πόντοι
0

Kαλημερα σε ολους,γνωριζουμε σε ποια περιοχη ειναι η εν λογω κυρια καθως και αν καποιος εχει εικονα για τις παροχες της?
Ευχαριστω
55+
Αρκετά κιλά πολύ ατσουμπαλο σώμα...
Μασάζ απλό πασαλλειμα με ελάχιστες πιέσεις με αντικειμενικο στόχο την ανόρθωση κ εκτόνωση με χέρι η στόμα.
Για 20€ μισή ώρα ...να φύγουν τα χοντρά κ για μια φορά αν είναι κάποιος περαστικός.
Πάρκινγκ πολύ δύσκολο.

Προσπεράσετε απλά!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.832
Πόντοι
2.456
55+
Αρκετά κιλά πολύ ατσουμπαλο σώμα...
Μασάζ απλό πασαλλειμα με ελάχιστες πιέσεις με αντικειμενικο στόχο την ανόρθωση κ εκτόνωση με χέρι η στόμα.
Για 20€ μισή ώρα ...να φύγουν τα χοντρά κ για μια φορά αν είναι κάποιος περαστικός.
Πάρκινγκ πολύ δύσκολο.

Προσπεράσετε απλά!
Στο 20ρικο ο φραπές είναι με καλαμάκι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.854
Κριτικές
125
Like
21.699
Πόντοι
28.900

Τι ξέρουμε για την κυρία;;;
 

masterchef1925

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
53
Like
111
Πόντοι
0

Τι ξέρουμε για την κυρία;;;
Κάπου ειχε γραφτει πιο παλια μια τύπου κριτική.οτι γουστάρει αυταρχικά και οτι αν δεν εισαι τέτοιου στυλ είναι αδιάφορο το υπολοιπο πακέτο.
Επειδη με βολεύει η περιοχη,ειχα παρει 3-4 φορες τηλ να την ρωτήσω αν κανει και απλο πρόγραμμα (χωρις αυταρχικά), αλλα δεν το ειχε σηκώσει ποτέ
 

masterchef1925

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
53
Like
111
Πόντοι
0
55+
Αρκετά κιλά πολύ ατσουμπαλο σώμα...
Μασάζ απλό πασαλλειμα με ελάχιστες πιέσεις με αντικειμενικο στόχο την ανόρθωση κ εκτόνωση με χέρι η στόμα.
Για 20€ μισή ώρα ...να φύγουν τα χοντρά κ για μια φορά αν είναι κάποιος περαστικός.
Πάρκινγκ πολύ δύσκολο.

Προσπεράσετε απλά!
Που είναι ο χώρος της ?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
756
Πόντοι
81
55+
Αρκετά κιλά πολύ ατσουμπαλο σώμα...
Μασάζ απλό πασαλλειμα με ελάχιστες πιέσεις με αντικειμενικο στόχο την ανόρθωση κ εκτόνωση με χέρι η στόμα.
Για 20€ μισή ώρα ...να φύγουν τα χοντρά κ για μια φορά αν είναι κάποιος περαστικός.
Πάρκινγκ πολύ δύσκολο.

Προσπεράσετε απλά!
Ntouz μπορεις να κάνεις εκεί μέσα; ή φευγεις με τα λάδια;
 

PMR2000

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
55+
Αρκετά κιλά πολύ ατσουμπαλο σώμα...
Μασάζ απλό πασαλλειμα με ελάχιστες πιέσεις με αντικειμενικο στόχο την ανόρθωση κ εκτόνωση με χέρι η στόμα.
Για 20€ μισή ώρα ...να φύγουν τα χοντρά κ για μια φορά αν είναι κάποιος περαστικός.
Πάρκινγκ πολύ δύσκολο.

Προσπεράσετε απλά!
gkas1 σ ευχαριστω για την λεπτομερη απαντηση..Απο την περιγραφη καταλαβα.Ειναι για μετα απο ξενυχτι οπου αλλου πατας και αλλου βρισκεσαι..Παμε παρακατω λοιπον ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom