Νέα

Αυτό που με καυλώνει πιο πολύ πάνω σε μια πουτάνα, είναι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlokalikantzaros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αυτό που με καυλώνει πιο πολύ πάνω σε μια πουτάνα, είναι...

  • Η ομορφιά. Γαμάω και κομοδίνο, αρκεί να είναι μούναρος.

    Ψήφοι: 18 24,0%
  • Προστυχιά/εκφυλοσύνη. Δε με νοιάζει πώς είναι, αλλά τί γούστα βγάζει.

    Ψήφοι: 45 60,0%
  • Το καινουργί. Βαριέμαι τις ίδιες. Καινούρια να 'ναι και όπως να 'ναι.

    Ψήφοι: 11 14,7%
  • Η βρωμιά της φάσης. Πάω στις πουτάνες γιατί μ'αρέσει αυτό το υποκοσμικό vibe της τσάρκας.

    Ψήφοι: 18 24,0%
  • Τίποτα, πάω γιατί με αδίκησε η Φύση και δεν έχω γαμήσει ποτέ εκτός.

    Ψήφοι: 7 9,3%
  • Να μοιάζει με κάποια γυναίκα-φετίχ μου.

    Ψήφοι: 9 12,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.792
Κριτικές
90
Like
33.632
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.792
Κριτικές
90
Like
33.632
Πόντοι
24.700

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.609
Κριτικές
57
Like
16.430
Πόντοι
16.555
Γι αυτό ήταν σκατωμένο όλο το σπίτι; θα της πω να μη σε ξαναξεκωλιάσει με το στραπον. Από εδώ και πέρα μόνο κωλοδάχτυλο. :confused:
Αυτα τα κανει μαζι σου γιοκα μου !

Τωρα δεν εχω χρονο για περισσοτερα.

Μου στελνει text η Ηοstess της Ιθακης. Θελει ραντεβου. Σορρυ αλλα δεν εχω ωρα για κολογερους μυρωδιαδες,

Μεινε στη σκεψη οτι εγω θα γαμησω σημερα το βραδυ ενω εσυ χειρογλυκανο.

Αν θες σου στελνω φωτο την κοπελα να βαρεσεις καμια πιχτη αρχιναυαγιο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.792
Κριτικές
90
Like
33.632
Πόντοι
24.700
Αυτα τα κανει μαζι σου γιοκα μου !

Τωρα δεν εχω χρονο για περισσοτερα.

Μου στελνει text η Ηοstess της Ιθακης. Θελει ραντεβου. Σορρυ αλλα δεν εχω ωρα για κολογερους μυρωδιαδες,

Μεινε στη σκεψη οτι εγω θα γαμησω σημερα το βραδυ ενω εσυ χειρογλυκανο.

Αν θες σου στελνω φωτο την κοπελα να βαρεσεις καμια πιχτη αρχιναυαγιο.
Μισό γιατί πρέπει να ενημερώσω τον επόμενο κρυφόπουστα ότι το ραντεβού του για να τον ξεκωλιάσει η μάνα μου θα καθυστερήσει . Βλέπεις η υπηρεσία ακόμα σφουγγαρίζει τα σκατά που σου έφυγαν από την ξεχειλωμένη κωλότρυπα. :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.792
Κριτικές
90
Like
33.632
Πόντοι
24.700
Αν θες σου στελνω φωτο την κοπελα να βαρεσεις καμια πιχτη αρχιναυαγιο.

Καλοσύνη σου. Στείλε το βιντεάκι στον κ . @celebre . Έχει αρκετές κρυφόπουστες πελατάκια που του ζητούν βίντεο με αντιστροφή ρόλων.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.792
Κριτικές
90
Like
33.632
Πόντοι
24.700
η πελατεία έρχεται μόνη της πια...
Και να φανταστείτε ότι μετά από τόση προσπάθεια που κατέβαλα για να τον κάνω γνωστό στο ευρύ κοινό, ούτε ένα βιντεάκι τζάμπα δεν μου έχει στείλει. :confused:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.261
Like
8.776
Πόντοι
1.406
Και να φανταστείτε ότι μετά από τόση προσπάθεια που κατέβαλα για να τον κάνω γνωστό στο ευρύ κοινό, ούτε ένα βιντεάκι τζάμπα δεν μου έχει στείλει. :confused:
το ξέρω...
και αυτοί που τον στήριξαν ακόμη περιμένουν :undecided::sad2:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.437
Κριτικές
10
Like
2.970
Πόντοι
3.385
Ο αγοραίος έρωτας για κάποιους είναι αναγκαίος για κάλυψη μίας φυσικής ανάγκης. Για κάποιους άλλους είναι απλά ένα μέσο ποικιλίας στην ερωτική τους ζωή. Προσωπικά τον βλέπω ως ''ποικιλία'', και για αυτό το λόγο αποφεύγω τα ''στανταράκια'', το θέμα είναι να γίνεται rotation και να αποκτώ εμπειρίες. Αυτό είναι που με φτιάχνει: η εναλλαγή εμπειριών, η συνεύρεση με μία άγνωστη που πιθανότατα δε θα ξανασυναντήσω ποτέ μου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.060
Πόντοι
2.356
Εγώ ως ταπεινός μπουρδελακιας αν η άλλη κάτσει κάνα μισάωρο με κάνα εικοσάρικο, την εγκρίνω. Ας είναι και μετρια. Για παροχή πάω έτσι κι αλλιώς όταν πάω.:2funny:
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
Αυτό που με καυλώνει πιο πολύ σε μια πουτανα, είναι η αντίδραση τους με τα λεφτά.Είναι η μόνη αληθινή και πραγματική στιγμή μέσα στο δωμάτιο ανάμεσα σε αυτή και σενα, αυτή η στιγμή όταν δίνεις τα χρήματα . Όταν τις κοιτάς στα μάτια και τις πληρώνεις, ή τους ζητάς να σου κάνουν καλύτερη τιμή αν τις έχεις πάρει 2-3 ώρες ραντεβού,και ενώ δε θέλουν,άλλες αρνούνται και άλλες υποχωρούν καταναγκη για να σε έχουν πελάτη. Οπως και αν τους δώσεις κάνα 50ρικο έξτρα bonus,που κάνουν σαν κοριτσάκια και βγάζουν καρδούλες τα μάτια τους και κάνουν λες και τους χάρισες καμία πολυκατοικία.
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.179
Like
18.629
Πόντοι
3.656
Και να φανταστείτε ότι μετά από τόση προσπάθεια που κατέβαλα για να τον κάνω γνωστό στο ευρύ κοινό, ούτε ένα βιντεάκι τζάμπα δεν μου έχει στείλει. :confused:
μέχρι να δούμε προιόν μόνο φήμες θα παραμείνουν...:coffee::coffee:
Oπως θα διαπιστωσατε,δεν στελνω ευκολο το προϊον:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom