Νέα

Τί έγινε το γούστο σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sein
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 260
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sein

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2022
Μηνύματα
25
Like
33
Πόντοι
0
Δεν είναι ότι έχει γίνει μόνο μια φορά αλλά με αφορμή το ότι ένας φίλος παντρεύεται ανοίγω αυτό το θέμα.

Είσαι λοιπόν με την παρέα σου, βλέπεις διάφορα γκομενάκια και βλέπεις όλους κοιτάνε κάτι μοντέλα κι αν σχολιάσεις κάτι για κάποια που ναι μεν δεν είναι μοντέλο αλλά είναι καλή -τρώγεται ακους σχόλια...
Μπά δε λέει.....
Εντάξει μωρέ για μια φορά καλή είναι...
...

Τα πιο χαρακτηριστικά περιστατικά 2 καλοί μου φίλοι οι οποίοι κοιτούσαν μόνο μοντέλα (κυριολεκτικά κοιτούσαν διότι δε κάναν κάτι άλλο). Ο ένας παντρεύτηκε, ο άλλος είναι αυτός που παντρεύεται τώρα. Ηλικία ~40 (παρα κάτι).
Ε και οι 2 λοιπόν έχουν πάρει κάτι μπάζα που οι μούρες τους είναι λες και τρακάραν με το μετρό. Γυναίκες που αν εγώ τους τις έδειχνα θα πέφταν κάτω από τα γέλια. Τώρα όμως τις παντρεύονται..
Σε παρόμοιο σκηνικό όταν ήταν να παντρευτεί παλαιότερα άλλος φίλος, τον ρωτάω με τρόπο... ρε είσαι σίγουρος; Και μου απαντάει.... ε τώρα που την βρήκα (δείγμα απελπισίας και αγαμίας). Μιλάμε για γυναίκα που δε είναι δύσκολο να την μπερδέψεις με τη μάνα του.
Ο ένας από αυτούς παρότι φρεσκοπαντρεμένος το μάτι του παίζει 24/24ωρο. Με τέτοια γυναίκα και το δικό μου θα έπαιζε δε τον αδικώ.

Και η ερώτηση μου τώρα είναι η εξής. Τι πιστεύετε ότι παίζει;
Μέσα στην απελπισία τους (περνάνε τα χρόνια) και την αγαμία τους πήραν την πρώτη που βρήκαν ασχέτως αν είναι σαν κάδος με πόδια ή απλά είδαν άλλα στοιχεία εκτός της εμφάνισης;
Υπόψιν ότι και οι 3, όλη τους τη ζωή από σχέσεις τίποτα και ενώ άλλος φίλος που έκανε και κάνει σχέσεις στη ζωή του, πάντα είχε καλά μωράκια,

Την παραπάνω συζήτηση την είχα κάνει με άλλο φίλο και περιμένω τις απόψεις σας.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
20
Like
23.893
Πόντοι
8.346
Δεν είναι ότι έχει γίνει μόνο μια φορά αλλά με αφορμή το ότι ένας φίλος παντρεύεται ανοίγω αυτό το θέμα.

Είσαι λοιπόν με την παρέα σου, βλέπεις διάφορα γκομενάκια και βλέπεις όλους κοιτάνε κάτι μοντέλα κι αν σχολιάσεις κάτι για κάποια που ναι μεν δεν είναι μοντέλο αλλά είναι καλή -τρώγεται ακους σχόλια...
Μπά δε λέει.....
Εντάξει μωρέ για μια φορά καλή είναι...
...

Τα πιο χαρακτηριστικά περιστατικά 2 καλοί μου φίλοι οι οποίοι κοιτούσαν μόνο μοντέλα (κυριολεκτικά κοιτούσαν διότι δε κάναν κάτι άλλο). Ο ένας παντρεύτηκε, ο άλλος είναι αυτός που παντρεύεται τώρα. Ηλικία ~40 (παρα κάτι).
Ε και οι 2 λοιπόν έχουν πάρει κάτι μπάζα που οι μούρες τους είναι λες και τρακάραν με το μετρό. Γυναίκες που αν εγώ τους τις έδειχνα θα πέφταν κάτω από τα γέλια. Τώρα όμως τις παντρεύονται..
Σε παρόμοιο σκηνικό όταν ήταν να παντρευτεί παλαιότερα άλλος φίλος, τον ρωτάω με τρόπο... ρε είσαι σίγουρος; Και μου απαντάει.... ε τώρα που την βρήκα (δείγμα απελπισίας και αγαμίας). Μιλάμε για γυναίκα που δε είναι δύσκολο να την μπερδέψεις με τη μάνα του.
Ο ένας από αυτούς παρότι φρεσκοπαντρεμένος το μάτι του παίζει 24/24ωρο. Με τέτοια γυναίκα και το δικό μου θα έπαιζε δε τον αδικώ.

Και η ερώτηση μου τώρα είναι η εξής. Τι πιστεύετε ότι παίζει;
Μέσα στην απελπισία τους (περνάνε τα χρόνια) και την αγαμία τους πήραν την πρώτη που βρήκαν ασχέτως αν είναι σαν κάδος με πόδια ή απλά είδαν άλλα στοιχεία εκτός της εμφάνισης;
Υπόψιν ότι και οι 3, όλη τους τη ζωή από σχέσεις τίποτα και ενώ άλλος φίλος που έκανε και κάνει σχέσεις στη ζωή του, πάντα είχε καλά μωράκια,

Την παραπάνω συζήτηση την είχα κάνει με άλλο φίλο και περιμένω τις απόψεις σας.
Once a μουνοδουλος always a μουνοδουλος. Το πρώτο μπαζο που τους κοίταξε τα ναυάγια το πήραν γτ που να ξαναβρούν γκομενα να τους ανοίξει τα ποδια
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Υπόψιν ότι και οι 3, όλη τους τη ζωή από σχέσεις τίποτα
Πάλι καλά , νόμιζα οτι είμαι ο μόνος :P

Αυτοί οι 3 που λές έχουν πρόσβαση σε μπουρδέλα κτλ η είναι σε κανένα νησί ; Και αν είναι καμιά Αθήνα η Θεσσαλονίκη πήγαιναν στα μπουρδέλα η στα στούντιο ;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
αμα παντρευτεις μουναρα, πρωτον θα την κοιτανε ολοι και θα της την πεφτουν παντου, σε καθε τσακωμο μπορει να τρως και ενα (ή περισσοτερα) κερατο. Επισης τα διαζυγια στην εποχη μας ακομη και ελλαδα πρεπει να εχουν πιασει δυνατα ποσοστα (βορεια-βορειοδυτικη ευρωπη πχ νομιζω αγγιζει 60-70%), αρα δεν το γλιτωνεις ουτε αυτο με καποια που "βαρεθηκε" και εχει μπολικες επιλογες απο γαμπρους.

Γιαυτο, το πλανο ειναι, αν καιγεσαι να κανεις οικογενεια, παντρεψου μια μετρια γκομενα να μην φοβασαι/ασχολεισαι τοσο (ποτε δεν ειναι μηδενικος ο κινδυνος αλλωστε), και πηδα ομορφες πουτανες (ή γκομενες αν σου καθονται).

Μπραβο στους φιλους σου, εσπασαν το ματριξ. Και στα δικα σου!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.122
Κριτικές
1
Like
5.661
Πόντοι
2.356
Και η ερώτηση μου τώρα είναι η εξής. Τι πιστεύετε ότι παίζει;
Μέσα στην απελπισία τους (περνάνε τα χρόνια) και την αγαμία τους πήραν την πρώτη που βρήκαν ασχέτως αν είναι σαν κάδος με πόδια ή απλά είδαν άλλα στοιχεία εκτός της εμφάνισης;
Υπόψιν ότι και οι 3, όλη τους τη ζωή από σχέσεις τίποτα και ενώ άλλος φίλος που έκανε και κάνει σχέσεις στη ζωή του, πάντα είχε καλά μωράκια,

Την παραπάνω συζήτηση την είχα κάνει με άλλο φίλο και περιμένω τις απόψεις σας.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, τύπε. :confused:

Εδώ δες.
 

Συνημμένα

  • mark wife lol.jpg
    mark wife lol.jpg
    652,3 KB · Εμφανίσεις: 78

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
αμα παντρευτεις μουναρα, πρωτον θα την κοιτανε ολοι και θα της την πεφτουν παντου, σε καθε τσακωμο μπορει να τρως και ενα (ή περισσοτερα) κερατο. Επισης τα διαζυγια στην εποχη μας ακομη και ελλαδα πρεπει να εχουν πιασει δυνατα ποσοστα (βορεια-βορειοδυτικη ευρωπη πχ νομιζω αγγιζει 60-70%), αρα δεν το γλιτωνεις ουτε αυτο με καποια που "βαρεθηκε" και εχει μπολικες επιλογες απο γαμπρους.

Γιαυτο, το πλανο ειναι, αν καιγεσαι να κανεις οικογενεια, παντρεψου μια μετρια γκομενα να μην φοβασαι/ασχολεισαι τοσο (ποτε δεν ειναι μηδενικος ο κινδυνος αλλωστε), και πηδα ομορφες πουτανες (ή γκομενες αν σου καθονται).

Μπραβο στους φιλους σου, εσπασαν το ματριξ. Και στα δικα σου!
τελειως λαθος.
γυναικα που χωριζει για να φαει γκουρμε πουτσες, τρωει μεγαλη ήττα σαν τον Ιτούδη.
Καίγεται ειναι καμμενο χαρτι.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
420
Like
750
Πόντοι
81
Εξαρτάται τι εμφάνιση έχουν και τι πακέτο για να παντρευτούν με μοντέλα που λιμπιζονταν.Αν είσαι μπατιρης ή σαν ανάποδο γαμωτο γιατί να έχεις προσδοκίες;Αν είχα την δυνατότητα να παντρευτώ μουναρα με αυξημένο κίνδυνο κερατωματος ίσως να το έκανα σε σχέση με μια άσχημη που θα ξάπλωνα στο ίδιο κρεβάτι μαζί της και μέσα μου θα σιχτιριζα(ειδικά ανέκαθεν όταν τελειωνω και είναι ψιλομπαλοτσα δεν θέλω να την βλέπω).Αλλά επειδή είμαστε κοντά στην ηλικία και έχω ακριβώς τις ίδιες εμπειρίες από εποχές συμμαθητών και μετά δυστυχώς οι περισσότεροι στον κύκλο μου,μη έχοντας πολλές εμπειρίες κ επιλογές,άλλοι λυγισμένοι από τον γυναικοκεντρισμο της εποχής κ άλλοι βιαστικοι να γίνουν γαμπροί κ μπαμπάδες την πρώτη ή δεύτερη που έκαναν σχέση,την παντρεύτηκαν.Εγω ακολούθησα τον δρόμο στο να γνωρίζω εκτός κύκλων κοπέλες με επιτυχίες κ περισσότερες αποτυχίες και το χειρότερο με επαναλαμβανόμενες μακρές περιόδους μοναξιάς.Αλλα δεν μπορούσα να υποκρίνομαι στον εαυτό μου κ στην κοπέλα ότι περνάω καλά αν δεν πέρναγα.Εδινα τέλος κ ήξερα εμπειρικά ότι μάγκα μου ότι τώρα θα είσαι μόνος και συντροφικα αλλά κ σεξουαλικά.Ουτε καβατζες κ μεταπήδηση ούτε τίποτε.Κανενα εξτραδακι από χώρο εργασίας κ σοσιαλ αλλά σπανιες ενδείξεις δροσιάς όταν η καβλα βαραγε κόκκινα στα 20,25,30.Ουτε αγοραίο από επιλογή μου
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
τελειως λαθος.
γυναικα που χωριζει για να φαει γκουρμε πουτσες, τρωει μεγαλη ήττα σαν τον Ιτούδη.
Καίγεται ειναι καμμενο χαρτι.
δεν μας νοιαζει τι παθαινει η γυναικα τυπε μου, εμεις τι θα παθουμε μας νοιαζει.
εν ετει 2023, αν βρεις ωραιο μουνι και το παντρευτεις, θα σου φορεσει κερατο με -τουλαχιστον- εναν απο τους 3219588239 καρχαριες που της στελνουν στα σοσιαλ, και αργα ή γρηγορα θα καταληξετε σε διαζυγιο και διατροφες. Με μαθηματικη ακριβεια μαλιστα.

Εγω ειμαι κατα του γαμου, αλλα αν καποιος θελει ντε και καλα να "ολοκληρωθει" φτιαχνοντας οικογενεια, με μια μετρια εμφανισιακα γκομενα ισως να μακροημερευσει χωρις δραματα. Ισως.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.919
Like
5.773
Πόντοι
1.056
Once a μουνοδουλος always a μουνοδουλος. Το πρώτο μπαζο που τους κοίταξε τα ναυάγια το πήραν γτ που να ξαναβρούν γκομενα να τους ανοίξει τα ποδια
Φιλε μην ξεχνας τους χρειαζομαστε αυτους.., ελπιζω να καταλαβαινεις το νοημα..
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
δεν μας νοιαζει τι παθαινει η γυναικα τυπε μου, εμεις τι θα παθουμε μας νοιαζει.
εν ετει 2023, αν βρεις ωραιο μουνι και το παντρευτεις, θα σου φορεσει κερατο με -τουλαχιστον- εναν απο τους 3219588239 καρχαριες που της στελνουν στα σοσιαλ, και αργα ή γρηγορα θα καταληξετε σε διαζυγιο και διατροφες. Με μαθηματικη ακριβεια μαλιστα.

Εγω ειμαι κατα του γαμου, αλλα αν καποιος θελει ντε και καλα να "ολοκληρωθει" φτιαχνοντας οικογενεια, με μια μετρια εμφανισιακα γκομενα ισως να μακροημερευσει χωρις δραματα. Ισως.
παπατριφτουλα
ο σκοπος της ζωης ειναι να παντρευτείς να κανεις παιδιά, να κόψεις τα ναρκωτικά.

Πρώτα να τελειώσεις το πανεπιστήμιό σου
μετά να κάνεις τη θητεία στο στρατό
να πιάσεις δουλειά σε κανένα γραφείο
να παντρευτείς να κάνεις παιδιά
να κόψεις τα ναρκωτικά.

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.859
Like
16.615
Πόντοι
3.656
δεν μας νοιαζει τι παθαινει η γυναικα τυπε μου, εμεις τι θα παθουμε μας νοιαζει.
εν ετει 2023, αν βρεις ωραιο μουνι και το παντρευτεις, θα σου φορεσει κερατο με -τουλαχιστον- εναν απο τους 3219588239 καρχαριες που της στελνουν στα σοσιαλ, και αργα ή γρηγορα θα καταληξετε σε διαζυγιο και διατροφες. Με μαθηματικη ακριβεια μαλιστα.


Μαλακίες. Το 9-10 ... δεν το θεωρεί τίποτε το να στα φορέσει . Είναι αστεία υπόθεση . Ξέρει ότι πηγαίνοντας στο σούπερ μάρκετ για φέτα, έχει 1500 προτάσεις. Γιατί να τσιμπήσει έναν ; Εφόσον είναι μαζί σου, είναι ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ. Τον ξέρεις.

Καμιά 50+ , μαλακισμένη , κομπλεξική , πάμφτωχη με απωθημένα, θα σε κάνει τάρανδο .
Και βέβαια αν δείχνεις ότι συγχωρείς .... ότι θα κλάψεις ... ότι θα ξεμείνεις με το Π στο Χ ... ότι δεν θα μπορείς να βρεις άλλη.


Αν έχει την εντύπωση ΟΤΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΣΟΥΤΑΡΕΙΣ ... ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ... ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΙΑ ....
για τον ίδιο λόγο που ήρθε αυτή .... δεν το αντέχει .
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
20
Like
23.893
Πόντοι
8.346
Φιλε μην ξεχνας τους χρειαζομαστε αυτους.., ελπιζω να καταλαβαινεις το νοημα..
Δν τους χρειαζόμαστε φιλε. Αν ειμασταν στην αρχαία Σπάρτη θα κατέληγαν στο πάτο του πηγαδιού. Επειδή υπάρχουν αυτοί οι μαλακές έχουν πάρει αερα οι γκόμενες σε ινσταγκραμ , only fans κτλ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Καμιά 50+ , μαλακισμένη , κομπλεξική , πάμφτωχη με απωθημένα, θα σε κάνει τάρανδο .
ρε μεγαλε μιλαμε για 30χρονους+- που ψαχνονται για γαμο και παιδια, τι 50+ μου λες, η 50+ ας γαμιεται και ακαποτα με ολη τη γειτονια σταρχιδια μας :tooth:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.859
Like
16.615
Πόντοι
3.656
ρε μεγαλε μιλαμε για 30χρονους+- που ψαχνονται για γαμο και παιδια, τι 50+ μου λες, η 50+ ας γαμιεται και ακαποτα με ολη τη γειτονια σταρχιδια μας :tooth:


Τα ίδια σκατά. Από μία λέξη πιάστηκες ;;;

Πιο εύκολα θα στα φορέσει η ΠΑΤΟΖΑ 1.63 ΜΙΚΡΟΑΣΤΗ το πολύ 6/10 .... παρά η 9.5/10 .
Από τα 20 μέχρι τα 80.


Η μουνάρα εξετάζει και λίγες προτάσεις.
Με τι θα πάει ; Με κανά σερβιτόρο σαν το barock με σκούτερ ;;;
Θα γελάνε οι πέτρες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Δεν είναι ότι έχει γίνει μόνο μια φορά αλλά με αφορμή το ότι ένας φίλος παντρεύεται ανοίγω αυτό το θέμα.

Είσαι λοιπόν με την παρέα σου, βλέπεις διάφορα γκομενάκια και βλέπεις όλους κοιτάνε κάτι μοντέλα κι αν σχολιάσεις κάτι για κάποια που ναι μεν δεν είναι μοντέλο αλλά είναι καλή -τρώγεται ακους σχόλια...
Μπά δε λέει.....
Εντάξει μωρέ για μια φορά καλή είναι...
...

Τα πιο χαρακτηριστικά περιστατικά 2 καλοί μου φίλοι οι οποίοι κοιτούσαν μόνο μοντέλα (κυριολεκτικά κοιτούσαν διότι δε κάναν κάτι άλλο). Ο ένας παντρεύτηκε, ο άλλος είναι αυτός που παντρεύεται τώρα. Ηλικία ~40 (παρα κάτι).
Ε και οι 2 λοιπόν έχουν πάρει κάτι μπάζα που οι μούρες τους είναι λες και τρακάραν με το μετρό. Γυναίκες που αν εγώ τους τις έδειχνα θα πέφταν κάτω από τα γέλια. Τώρα όμως τις παντρεύονται..
Σε παρόμοιο σκηνικό όταν ήταν να παντρευτεί παλαιότερα άλλος φίλος, τον ρωτάω με τρόπο... ρε είσαι σίγουρος; Και μου απαντάει.... ε τώρα που την βρήκα (δείγμα απελπισίας και αγαμίας). Μιλάμε για γυναίκα που δε είναι δύσκολο να την μπερδέψεις με τη μάνα του.
Ο ένας από αυτούς παρότι φρεσκοπαντρεμένος το μάτι του παίζει 24/24ωρο. Με τέτοια γυναίκα και το δικό μου θα έπαιζε δε τον αδικώ.

Και η ερώτηση μου τώρα είναι η εξής. Τι πιστεύετε ότι παίζει;
Μέσα στην απελπισία τους (περνάνε τα χρόνια) και την αγαμία τους πήραν την πρώτη που βρήκαν ασχέτως αν είναι σαν κάδος με πόδια ή απλά είδαν άλλα στοιχεία εκτός της εμφάνισης;
Υπόψιν ότι και οι 3, όλη τους τη ζωή από σχέσεις τίποτα και ενώ άλλος φίλος που έκανε και κάνει σχέσεις στη ζωή του, πάντα είχε καλά μωράκια,

Την παραπάνω συζήτηση την είχα κάνει με άλλο φίλο και περιμένω τις απόψεις σας.
Ολοι μοντέλα-μουνάρες-γκομενάρες θέλουν,μπορούν όμως?
αυτοί πού λές,πήραν αυτό πού τούς άξιζε,δέν ήταν γιά κάτι παραπάνω,άν ήταν θά τό είχες δεί τόσα χρόνια!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.533
Like
16.235
Πόντοι
3.656
Ε το είπες και μόνος σου,απελπισία,φτάνουμε και 40 οπότε πρέπει να τακτοποιηθούμε,δόξα το Θεό,τον Αλλαχ και τον Βούδα που βρήκαμε έστω και μπάζα και δεν μείναμε στο ράφι,σεξ έτσι κι αλλιώς δεν μας ενδιαφέρει,γυναίκα θέλουμε για να μην μας σχολιάζουν και για να το παίζουμε οικογενειάρχες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.859
Like
16.615
Πόντοι
3.656
Ο ένας από αυτούς παρότι φρεσκοπαντρεμένος το μάτι του παίζει 24/24ωρο. Με τέτοια γυναίκα και το δικό μου θα έπαιζε δε τον αδικώ
Τύπε .... για πες μας τη γνώμη σου ........

Αν κάποιος .... είναι παντρεμένος 10 χρόνια .... και

1)Η γυναίκα του είναι 9/10 και του τύχει μία εύκολη 7/10
2)η γυναίκα του είναι 8/10 και του τύχει μία εύκολη 6/10
3)η γυναίκα του είναι 7/10 και του τύχει μία εύκολη 5/10 ....



ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ;;;

Θα πει η γυναίκα μου είναι καλύτερη ;
Κι ας μου πρήζει τα αρχίδια που για ΣΚ έκλεισα δωμάτιο με .... θέα πισίνα ... αντί θάλασσα

και θα ... μείνει πιστός ;;;;

Να δουμε και πόσο νογανε οι συνομιληταί ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom