Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (13 μέλη και 256 επισκέπτες)

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
854
Κριτικές
40
Like
4.248
Πόντοι
6.555
Παρασίου 36 1ο όροφο έχει μια εμφανίσιμη μιλφ-γκίλφ Μόνικα,οι κριτικές στο μαγαζί είναι 10 χρόνια πριν.Έχει περάσει κανείς πρόσφατα να ενημερώσει;
σταθερη αξια εδω και χρονια...ειναι μια τιμια προταση...δεν θα σου μεινει αξεχαστη αλλα δεν κλαις και τα λεφτα σου..το βασικο ειναι οτι θελει να φυγεις ικανοποιημενος..με (ακριβο) δωρακι ισως σου κανει και ελευθερο (πρεπει να σε ξερει)...το καλο της ειναι στα 4...
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
σταθερη αξια εδω και χρονια...ειναι μια τιμια προταση...δεν θα σου μεινει αξεχαστη αλλα δεν κλαις και τα λεφτα σου..το βασικο ειναι οτι θελει να φυγεις ικανοποιημενος..με (ακριβο) δωρακι ισως σου κανει και ελευθερο (πρεπει να σε ξερει)...το καλο της ειναι στα 4...
Μου έκανε εντύπωση που ανακοινώνει απλό.Συνήθως σε αυτες τις ηλικίες παίζει "τα πάντα όλα".Με δωράκι παίζει ελεύθερο τελειωτικό;
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
854
Κριτικές
40
Like
4.248
Πόντοι
6.555
Μου έκανε εντύπωση που ανακοινώνει απλό.Συνήθως σε αυτες τις ηλικίες παίζει "τα πάντα όλα".Με δωράκι παίζει ελεύθερο τελειωτικό;
δεν το εχω προσπαθησει...γενικοτερα ειναι της υγιεινης διατροφης και λατρης της ολιστικης διατροφικης συνηθειας...οποτε μαλλον χλωμο το τελειωτικο....αλλα ποτε δεν ξερεις...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.060
Πόντοι
7.046
Σε διπλανο νημα...... Χαχαχαχα!!!! ....τι να του πεις τώρα αυτουνου;;; Ότι της έχουμε γαμησει το γκροβερ όλοι εδώ μέσα και της έχουμε χυσει το στομα με 20€;;;
IMG_20230825_180258.jpg
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
δεν το εχω προσπαθησει...γενικοτερα ειναι της υγιεινης διατροφης και λατρης της ολιστικης διατροφικης συνηθειας...οποτε μαλλον χλωμο το τελειωτικο....αλλα ποτε δεν ξερεις...
Ευχαριστώ για την απάντηση.Θα περάσω απλό κοσαρι γιατί μου έκανε κλικ.Δεν θα χρυσωνουμε και τις θείες.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Πριν δύο τρία χρόνια την είχα δει στο δρόμο την Άννα ιλονα με ένα σορτσάκι καυτό και ένα τοπακι από πάνω στην περιοχή του Κολόνου αλλά δεν μπόρεσα να μιλήσω γιατί ήμουνα με γκόμενα.περιτο να σας πω της πεσανε τα σαγόνια της κοπελας....φανταστείτε τα δικά μου..Εντωμεταξυ είχε πάει για ψώνια στο σούπερ μάρκετ απλή ήταν,ούτε βαμμένη ούτε τίποτα..
Οι υπόλοιπες κοπέλες τι έγιναν? Ειναι κάποια ακόμα στο χώρο?
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μάγκες έχουμε κάπου κριτική για την Μαρία Χοσέ;
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Κάνουν στο Λιοσίων 73 η Φώκαιας 13 παρτουζΑ με 2 ή και τρεις ; (κοπελες)
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.159
Πόντοι
201
Trelakos ?? Όταν τις γαμούσε επί χρόνια το κράτος τους αυτές κόλλησαν και δεν το ξεχάσανε και γύρισαν πίσω, βλέπεις τους αρέσει το γαμήσι....
Άλλες παντρεύτηκαν , τώρα βέβαια τι θα γαμουν οι δικοί τους εεε που θα έχουν γίνει οι τρύπες τους σαν κουφάρι από αμάξι , τι να πεις.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.159
Πόντοι
201
Ωραιος, Η εσμεραλντα με ποια ; περιγραφή εσμεραλντας ;
Χοσέ με Εσμεράλντα , είναι από το Μεξικό οι ποιο παλιοί την ξέρουν....!!
Έχει ένα θεματάκι με τα μάτια της δεν βλέπει.... οπότε πρόσεχε μην σου φορέσει την καπότα στο πάνω κεφάλι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zeton

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Trelakos ?? Όταν τις γαμούσε επί χρόνια το κράτος τους αυτές κόλλησαν και δεν το ξεχάσανε και γύρισαν πίσω, βλέπεις τους αρέσει το γαμήσι....
Άλλες παντρεύτηκαν , τώρα βέβαια τι θα γαμουν οι δικοί τους εεε που θα έχουν γίνει οι τρύπες τους σαν κουφάρι από αμάξι , τι να πεις
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Πατριδα τους ήταν. Εκει μεγαλωσαν, εκει εχουν τους δικους τους. Οσο για τις τρυπες τους, απλως εξασκηθηκαν φιλε μου. Ηταν ωραιες γυναικες όμως!
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.159
Πόντοι
201
Πατριδα τους ήταν. Εκει μεγαλωσαν, εκει εχουν τους δικους τους. Οσο για τις τρυπες τους, απλως εξασκηθηκαν φιλε μου. Ηταν ωραιες γυναικες όμως!
Όπου γής και πατρίς. Ναι καλές ήταν, τουλάχιστον έφυγαν με τις τρύπες τους γεμάτες , έτσι όπως ήρθαν που είχαν γράψει πολλά χιλιόμετρα...έτσι έφυγαν.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Όπου γής και πατρίς. Ναι καλές ήταν, τουλάχιστον έφυγαν με τις τρύπες τους γεμάτες , έτσι όπως ήρθαν που είχαν γράψει πολλά χιλιόμετρα...έτσι έφυγαν.
περασαμε κα εμει ς καλα όμως. ας ειναι καλα οπου και ναναι.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Όπου γής και πατρίς. Ναι καλές ήταν, τουλάχιστον έφυγαν με τις τρύπες τους γεμάτες , έτσι όπως ήρθαν που είχαν γράψει πολλά χιλιόμετρα...έτσι έφυγαν.
Tις γεμματες τρυπες τους, με τα πολλα χιλιομετρα οταν ηρθαν, εμεις καποια ναυαγια τις προσκυνησαμε και τις χιλιογλυψαμε!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom