Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (15 μέλη και 39 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Ρε μεγάλε, συγκρατήσου και λίγο! Αύριο, είναι μεγάλη γιορτή! Κλειστά τα πάντα! Ούτε...γάτα δε θα κυκλοφορεί έξω! Κράτα τη... όρεξή σου για μεθαύριο!
φευγω ΔΙΑΚΟΠΕΣ φιλε τεταρτη και θελω να φυγω με ωραιες εικονες!
 

Johnνης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος πρόγραμμα και τιμές από Venus ή Golden? Και μπορεί να μου πει και αν έχει φραπέ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.189
Πόντοι
5.595
φευγω ΔΙΑΚΟΠΕΣ φιλε τεταρτη και θελω να φυγω με ωραιες εικονες!
Ok...Δε γνώριζα για το πλάνο των διακοπών σου! Σε κάθε περίπτωση, να περάσεις καλά και ρίξε κανα πούτσο αν σε παίρνει!!!
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
0
Επισκεψη venus. Κοπελα 22 ετων Βικη - λίγα πράγματα, δεν τραβουσε η ομαδα, απειρη και κουρασμενη. Υποδοχη ο κυριος Σακης με παρουσια Νικου καρατεκα. 80 ευρω 30 λεπτά (10 μασαζ, 15 το 2ο μερος, 5 μπανιο και γεια σας). Στην ιδια γραμμή με dames και ζεσι, οποτε κι εγω ακολουθω τη δικη μου γραμμη με τετοιο service
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
238
Like
383
Πόντοι
21
Επισκεψη venus. Κοπελα 22 ετων Βικη - λίγα πράγματα, δεν τραβουσε η ομαδα, απειρη και κουρασμενη. Υποδοχη ο κυριος Σακης με παρουσια Νικου καρατεκα. 80 ευρω 30 λεπτά (10 μασαζ, 15 το 2ο μερος, 5 μπανιο και γεια σας). Στην ιδια γραμμή με dames και ζεσι, οποτε κι εγω ακολουθω τη δικη μου γραμμη με τετοιο service
Δεν αξίζει καθόλου το συγκεκριμένο μαγαζί, το έχω ξαναπεί , καλύτερα να μου τον παίξει η Νεφέλη παρά να πάω εκεί με Βίκυ και Μόνικα
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
245
Πόντοι
21
Επισκεψη venus. Κοπελα 22 ετων Βικη - λίγα πράγματα, δεν τραβουσε η ομαδα, απειρη και κουρασμενη. Υποδοχη ο κυριος Σακης με παρουσια Νικου καρατεκα. 80 ευρω 30 λεπτά (10 μασαζ, 15 το 2ο μερος, 5 μπανιο και γεια σας). Στην ιδια γραμμή με dames και ζεσι, οποτε κι εγω ακολουθω τη δικη μου γραμμη με τετοιο service
Η διαφορα ειναι οτι στις Dames ειναι 60 ευρω
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Ok...Δε γνώριζα για το πλάνο των διακοπών σου! Σε κάθε περίπτωση, να περάσεις καλά και ρίξε κανα πούτσο αν σε παίρνει!!!
κλειστα τελικα....με την γυναικα θα γινει η δουλεια ---παλι τα ιδια !
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
57
Like
115
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είδα ότι γίνονται πολλές αναφορές στο crystal. Αυτό που βρίσκετε ακριβός μπας και γίνει μια επίσκεψη;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
39
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Ψάχνω για μιλφ-gilf, από το τοπικ κατάλαβα πως υπάρχουν 3 .
1) Κατερίνα Αρετσού
2) Εύα jumbo
3) Κορίνα Βασιλίσσης Όλγας
Υπάρχει κάτι άλλο; Επίσης μπορεί κάποιος να μοιραστει μαζί μου στοιχεία επικοινωνίας; Δεν μπορώ να βρω τις αγγελίες τους
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
83
Like
201
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Ψάχνω για μιλφ-gilf, από το τοπικ κατάλαβα πως υπάρχουν 3 .
1) Κατερίνα Αρετσού
2) Εύα jumbo
3) Κορίνα Βασιλίσσης Όλγας
Υπάρχει κάτι άλλο; Επίσης μπορεί κάποιος να μοιραστει μαζί μου στοιχεία επικοινωνίας; Δεν μπορώ να βρω τις αγγελίες τους
Ότι θέλεις για Κορίνα από Β. Όλγας στείλε PM. Ήμουν πολλά χρόνια πελάτης και δεν το μετάνιωσα. Το nick μου υποδηλώνει καί τα γούστα μου.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
ειναι περιποιημενη? αν θες στειλε πμ
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Ότι θέλεις για Κορίνα από Β. Όλγας στείλε PM. Ήμουν πολλά χρόνια πελάτης και δεν το μετάνιωσα. Το nick μου υποδηλώνει καί τα γούστα μου.
Συναθλητή για κάνε μου μικρή ενημέρωση για την Κορίνα γιατί δεν το έχω!! Πόσο χρονών, υπηρεσίες, τιμές,κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom