Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Μπορει ο παικτης να την ειχε κλεισει για 2μπαλακια με ενδιαμεσο διαλειμμα να παει σε αλλο δωματιο δηλαδη σε εσενα.
Ποιο ειναι το στανταρακι σου ομως δεν μας λες.
Αυτο δεν θα ταν σωστο να γινει γιατι δε θα θελα να στοχοποιησω καποια συγκεκριμμενη επαγγελματια.
Στοχος του νηματος η συζητηση για τη συμπεριφορα και οχι για το προσωπο αγαπητε!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Είτε ο άλλος τα έχει χώσει περισσότερο, είτε εσένα σε θεωρεί δεδομένο ως πελάτη και προσπαθεί να καπαρώσει ένα νέο πελάτη.
Μην τα παίρνεις προσωπικά, για εκείνες όλοι είμαστε πορτοφόλια και τίποτα άλλο.
Προσωπικα οχι σε καμμια περιπτωση...
Αντιεπαγγελματικα ναι ομως...
Ισως ο αλλος τα σκασε διπλα ξερω γω οπως σωστα λες κι εσυ και αλλοι συναγωνιστες πιο πανω αλλα ο σωστος επαγγελματιας σεβεται εξισου ολους...
Θα μου πεις στην πραξη αυτο δεν ειναι παντα εφικτο...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Ρε συναγωνιστή Τρούμπα, σύνελθε ασούμ, είσαι σοβαρό παιδί.

Απλά ο τύπος δίπλα είχε πληρώσει πολύ μεγαλύτερη χορηγία από σένα. Για όποιους λόγους. Οι πουτάνες προσποιούνται ότι μας γουστάρουν. Όποιος τα σκάει πιο χοντρά είναι ο Βασιλιάς του Έρωτα. Τόσο απλά.

Αν νομίζεις ότι επειδή έχεις χώσει όσες χήνες σε κάποια, θα σ'ερωτευτεί, παρακαλώ γρήγορα για βρώμικο σε Πακιστανική ψησταριά στο ρομαντικό Μετάξι.

ΥΓ Εδώ μωρέ νορμάλ γκόμενες που τις γαμάς ολονυχτίς και σε κοιτάνε στα μάτια όσο σε ρουφάνε σαν κάστομ Χούβερ σε παρατάνε για πλάκα με το που θα βρεθεί βαθύτερη τσέπη. Το σκέφτεσαι καν για μια επαγγελματία που πληρώνεται για ν'αρμέγει πενήντα καυλιά την ημέρα;!
Για αλλη μια φορα σοφα μιλας αγαπητε καβλοκαλικατζαρε!
Η αισθηση ψυχρολουσιας που αναφερω αφορα στις μετριες υπηρεσιες που ελαβα εκεινη τη φορα σαφως κατωτερες της συνηθους αποδοσης της κορασιδας και των προσδοκιων μου φυσικα...
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
763
Πόντοι
81
Το πιθανότερο είναι πως όπως έχει την πυραμίδα των χορηγών στην καθημερινότητά της, ο δίπλα ήταν ας πούμε κορυφή, του πλάσαρε φουλ παραμύθι.

Τώρα αν ήταν καπάτσα, θα έβρισκε τρόπο να σε γοητέψει και να σου χρυσώσει λίγο το χάπι, να μετριάσει το πλήγμα. Σε χειρίστηκε άκομψα και άγαρμπα όμως (γιατί θα εστίασε αποκλειστικά στο στρες του 'Ωχ τώρα θα στράβωσε ο άλλος ο μαλάκας αλλά είναι δίπλα Το Χρυσό Βοϊδι, δε γαμιέται...' οπότε συνιστώ να τη βάλεις στον πάγο αν όχι απευθείας σε μαύρη λίστα. (Ανάλογα με το πόσο καψούρης είσαι για πάρτη της.)

Προσωπικά, όποτε διαπίστωνα ότι πουτάνα που έβλεπα πάνω από 3 φορές άρχιζε να μου πουλάει έτσι άσχημο παραμύθι ή να με θεωρεί μαλάκα της σειράς, δεν ξαναπάταγα ποτέ.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
930
Like
1.201
Πόντοι
206
Πουτανες αδερφε μου μη σκας....αν εχεις χρημα,εισαι καθαρος και χυνεις στο 3λεπτο εισαι ο καλυτερος πελατης μεχρι εκει μην καθεσαι κ σκεπτεσαι τπτ αλλο στον αγοραιο ερωτα
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.749
Κριτικές
10
Like
2.127
Πόντοι
3.187
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
....... εννοείς να φάμε χυλόπιτα από πουτάνα? ....... ε αυτός είναι ο μέγιστος εξευτελισμός. Αύτο δεν λέγεται "στανταράκι" αυτό λέγεται "εχω δαγκάσει τη λαμαρίνα και τρέχω με χίλια".
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
....... εννοείς να φάμε χυλόπιτα από πουτάνα? ....... ε αυτός είναι ο μέγιστος εξευτελισμός. Αύτο δεν λέγεται "στανταράκι" αυτό λέγεται "εχω δαγκάσει τη λαμαρίνα και τρέχω με χίλια".
Δεν κανω λογο για χυλοπιτα αλλα για αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα.
Και τα δικα μου ευρω εχουν αξια και του συναγωνιστη που περιμενε μετα απο μενα επισης
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
:woldman: Επί πληρωμή είναι τύπε troubaman όχι γκόμενα σου ή δεσμός σου κτλ. αν κατάλαβα καλά. Εκεί κάπου μπερδευόμαστε πολλοί και στεναχωριόμαστε. Μέχρι που μπορεί να πιστεύουν κάποιοι ότι θα είναι οι Νο1 στη λίστα για μια ζωή!. Επειδή είναι στανταράκι δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει περίπτωση να γνωρίσει κάποιον άλλον πελάτη που θα της κάνει "κλικ" και θα προτιμήσει να γ@μηθeι μαζί του (ανθρώπινο, ΝΑΙ ! και αντιεπαγγελματικό, ΝΑΙ !). Όμως και που ήρθε σε σε΄να για να μην σε ακυρώσει, λειτουργώντας επαγγελματικά αλλά και λόγω της καλής σας σχέσης, τελικά πάλι στεναχωρήθηκες. Λάθος στιγμή (για σένα) γνωριστηκάνε, αλλά πα΄ντα υπάρχουν πιθανότητες για τέτοια. Και ναι! μπορεί να καυλώσουν και με κάποιον άλλον πολύ περισσότερο όπως παρομοίως κι εσύ με κάποια άλλη. Γνώμη μου να μην κολλάμε λόγω εγωισμού σ'αυτά καταργώντας μάλιστα το μεγαλύτερο ίσως πλεονέκτημα του χώρου που είναι το "Η επόμενη παρακαλώ" :rockon::hi:
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.887
Πόντοι
726
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Φίλε μου, θα σου πω αυτό που μου είχε πει προ εικοσαετίας μια πολύ γνωστή, τότε, κοπέλα της δουλειάς
"Αγόρι μου, σ' αυτή τη ζωή οι γυναίκες είμαστε μια τρύπα και οι άντρες ένα πορτοφόλι"
Ελπίζω να σε κάλυψα
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
107
Πόντοι
0
Προσωπικα οχι σε καμμια περιπτωση...
Αντιεπαγγελματικα ναι ομως...
Ισως ο αλλος τα σκασε διπλα ξερω γω οπως σωστα λες κι εσυ και αλλοι συναγωνιστες πιο πανω αλλα ο σωστος επαγγελματιας σεβεται εξισου ολους...
Θα μου πεις στην πραξη αυτο δεν ειναι παντα εφικτο...
Γιατί νομίζεται οι περισσότεροι ότι όλες οι πουτάνες είναι επαγγελματίες και πρέπει να φέρονται ως τέτοιες;

Κάνουν ένα από τα πιο βρώμικα επαγγέλματα, ηθικά, νομικά, κοινωνικά. Στο μουνί τους αν είναι επαγγελματίες ή όχι. Άσε που αρκετές έχουν τα προβλήματά τους, ψυχολογικά, ψυχιατρικά, νοητικά και βάλε. Άν κάποιος τις γυαλίσει γιατί έχει περισσότερα λεφτά ή μεγαλύτερο καυλί ή είναι ¨Μπράντ Πίτ¨ ή όλα αυτά μαζί, το πιο εύκολο είναι να σε γράψει στο μουνί της και να δώσει σημασία στον άλλον. Και άντε κάνεις παράπονα σε αυτήν ή στην τσατσά, θα βρουν να σου πούνε μια μαλακία και δεν τρέχει κάστανο. Το πολύ πολύ να σε χάσουν από πελάτη. Τα μπουρδέλα δεν πτώχευσαν ποτέ.

Άν ανέβασες εσύ τον πήχη για τις προσδοκίες σου και περίμενες αγαπούληκες καταστάσεις φυσικά και θα σε γαμήσει τέτοια συμπεριφορά.
Δεν έχουν μπέσα ρε τύπε ,δεν έχουν ψυχή και καρδιά οι άτιμες
Οπότε να γαμάτε και εσείς την πουτάνα, την γκόμενα, την γενικά κάθε ελλεεινήδα χωρίς μπέσα, ψυχή και καρδιά, το μόνο νόμισμα που σέβονται.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.286
Like
7.135
Πόντοι
1.056
Γιατί νομίζεται οι περισσότεροι ότι όλες οι πουτάνες είναι επαγγελματίες και πρέπει να φέρονται ως τέτοιες;

Κάνουν ένα από τα πιο βρώμικα επαγγέλματα, ηθικά, νομικά, κοινωνικά. Στο μουνί τους αν είναι επαγγελματίες ή όχι. Άσε που αρκετές έχουν τα προβλήματά τους, ψυχολογικά, ψυχιατρικά, νοητικά και βάλε. Άν κάποιος τις γυαλίσει γιατί έχει περισσότερα λεφτά ή μεγαλύτερο καυλί ή είναι ¨Μπράντ Πίτ¨ ή όλα αυτά μαζί, το πιο εύκολο είναι να σε γράψει στο μουνί της και να δώσει σημασία στον άλλον. Και άντε κάνεις παράπονα σε αυτήν ή στην τσατσά, θα βρουν να σου πούνε μια μαλακία και δεν τρέχει κάστανο. Το πολύ πολύ να σε χάσουν από πελάτη. Τα μπουρδέλα δεν πτώχευσαν ποτέ.

Άν ανέβασες εσύ τον πήχη για τις προσδοκίες σου και περίμενες αγαπούληκες καταστάσεις φυσικά και θα σε γαμήσει τέτοια συμπεριφορά.

Οπότε να γαμάτε και εσείς την πουτάνα, την γκόμενα, την γενικά κάθε ελλεεινήδα χωρίς μπέσα, ψυχή και καρδιά, το μόνο νόμισμα που σέβονται.
Έτσι ρε τύπε κανενα έλεος στις βρωμιαρες. Ελλεινιδες ξένες όλες χωρίς καρδιά και μπέσα να πούμε.

Αγορά μετοχων σε καπνοβιομηχανίες,τσο ,λο και δρόμο και ταξιδάκια ταυλανδη.

Καμία μπέσα στις άκαρδες
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.438
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Κ εσύ αν ήσουν στη θέση της το ίδιο θα εκανες
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Κ εσύ αν ήσουν στη θέση της το ίδιο θα εκανες
Δε το διατυπώσες σωστά.
Θες να πεις "εσύ αν ήσουν στη θέση της το ίδιο θα εκανες" μια και καταθέτεις τη δική σου αποψη επί του θέματος,οχι τη δική μου(που σαφώς δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις,μόνο να υποθέτεις το για σένα αυτονόητο)
 

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
161
Like
1.236
Πόντοι
201
τυπε για να την απαξιωσεις και να παρεις το αιμα σου πισω πηγαινε στο πορδελλο που δουλευει και κατσε στο κρεβατι με χεσμενο κωλο και μετα φυγε :confused::confused::confused:
Όχι φίλε, να επιλέξει μια άλλη από το μπουρδέλο και να πηγαίνει για μια βδομάδα κάθε βράδυ με εκείνη και να τις δίνει και εξτραδκακια. Να δεις τι ζήλια θα πάθει η άλλη...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Γιατί νομίζεται οι περισσότεροι ότι όλες οι πουτάνες είναι επαγγελματίες και πρέπει να φέρονται ως τέτοιες;

Κάνουν ένα από τα πιο βρώμικα επαγγέλματα, ηθικά, νομικά, κοινωνικά. Στο μουνί τους αν είναι επαγγελματίες ή όχι. Άσε που αρκετές έχουν τα προβλήματά τους, ψυχολογικά, ψυχιατρικά, νοητικά και βάλε. Άν κάποιος τις γυαλίσει γιατί έχει περισσότερα λεφτά ή μεγαλύτερο καυλί ή είναι ¨Μπράντ Πίτ¨ ή όλα αυτά μαζί, το πιο εύκολο είναι να σε γράψει στο μουνί της και να δώσει σημασία στον άλλον. Και άντε κάνεις παράπονα σε αυτήν ή στην τσατσά, θα βρουν να σου πούνε μια μαλακία και δεν τρέχει κάστανο. Το πολύ πολύ να σε χάσουν από πελάτη. Τα μπουρδέλα δεν πτώχευσαν ποτέ.

Άν ανέβασες εσύ τον πήχη για τις προσδοκίες σου και περίμενες αγαπούληκες καταστάσεις φυσικά και θα σε γαμήσει τέτοια συμπεριφορά.

Οπότε να γαμάτε και εσείς την πουτάνα, την γκόμενα, την γενικά κάθε ελλεεινήδα χωρίς μπέσα, ψυχή και καρδιά, το μόνο νόμισμα που σέβονται.
Όχι δεν νομίζουμε κάτι τέτοιο αγαπητέ φίλε.Δεν είμαστε χθεσινοι.Ξερουμε τι μας γίνεται.
Κανείς δεν είπε ότι το επάγγελμα της ιερόδουλης έχει και πιστοποίηση... Iso επαγγελατισμού και ποιότητας παροχης υπηρεσιών.
Βασικά είναι θέμα ανθρώπου.
Εδώ στα πιο "τίμια" επαγγέλματα και δεν σου εγγυάται κάνεις σωστή και "επαγγελματική"μεταχείριση.
Αυτό δε σημαίνει ωστόσο πως δεν οφείλουν να είναι επάγγελματιες και να μη σκέφτονται κουτοπόνηρα γιατί αυτο ο πελάτης το αντιλαμβάνεται και δεν ξαναπαταει.
Και ναι μεν η πορνεία δε θα πτωχεύσει ποτέ,η πουτανα όμως άνετα.Ουδεις αναντικατάστατος.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Έχει τύχει κάποια περίοδο να ανεβαίνω συχνά Αθήνα (ανα τρείς εβδομάδες περίπου) και να πηγαίνω σε ένα στούντιο όπου γούσταρα μια συγκεκριμένη πιτσιρίκα.Περνάει κενό διάστημα 1,5 χρόνος και βάλε χωρίς να τύχει να ξαναανέβω Αθήνα και κάποια στιγμή τυχαίνει να ξαναπάω.Δεν την πετυχαίνω στο συγκεκριμένο που δούλευε αλλά σε κάποιο άλλο τυχαίο.Περιμένω λοιπόν μαζί με άλλους 5 στο σαλόνι να βγουν οι κοπέλες (δούλευαν 2).Βγαίνει και η λεγάμενη , με βλέπει , μου σκάει ένα χαμόγελο και χωρίς καν να κάνω εγώ κίνηση έρχεται από μόνη της με παίρνει από το χέρι και με πάει στο δωμάτιο.Κάγκελο όλοι μέσα.Που με θυμόταν μετά από τόσο καιρό και τόσες πούτσες που είχε φάει ποτέ δεν το κατάλαβα.Και ούτε κάποιο έξτρα δώρο της είχα κάνει ποτέ να πεις οτι της έκανα εντύπωση.Απλά μου άρεσε κατιτίς παραπάνω από κάποιες άλλες συν οτι βαριόμουν να δοκιμάζω καινούριες μήπως και μου βγουν φολές.Δεν είμαι άδωνης εμφανισιακά , κοντός είμαι 1,70 αλλά αρκετά fit σωμα γυμνασμένο και καλό προσωπο.Άνω του μέσου όρου μεν αλλά δεν με λες και Μπραντ Πιτ.
Σε άλλη περίπτωση , μου έχει τύχει να γαμάω την άλλη και να φέρεται σαν να το κάνει αγγαρεία , να ξενερώνω και να σηκώνομαι να φεύγω χωρίς εξηγήσεις.Δεν μπορείς να καταλάβεις τι έχει η άλλη στο μυαλό της μέσα.Πολλές τρώνε κολήματα πάντως.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Όχι φίλε, να επιλέξει μια άλλη από το μπουρδέλο και να πηγαίνει για μια βδομάδα κάθε βράδυ με εκείνη και να τις δίνει και εξτραδκακια. Να δεις τι ζήλια θα πάθει η άλλη...
Σωστό από δω και στο εξής έτσι...
Εξτραδακια στην έτερη εταίρα να στρώσει χαρακτήρα η ιερόδουλος.
Υγ αν κάποιος είναι αγαπουλης στην ιστορία αυτή είναι ο κυριος που μονοπωλουσε την εργαζόμενη εις βάρος των άλλων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom