Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pa-poutsis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
195
Πόντοι
1
Γεια σας , γνωρίζει κάτι για την εν λόγω κυρία ? ? ?
Σπάνια τη βρίσκεις.. πάντως έχω διαβάσει ότι είναι τίμια επιλογή
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Raphaella Ferrari.
Η συνάντηση δεν έγινε ποτέ γι' αυτό και δεν υπάρχουν τα αντίστοιχα πεδία. Επικοινωνία μέσω εφαρμογής την Τρίτη πολύ καλή διότι ομιλώ την ιταλική, με προκλητικά βίντεο από πλευράς της και άλλα καλούδια, υπόσχεση από την πλευρά μου για ραντεβού την επομένη, να σημειωθεί ότι ειναι φθηνότερη από την Isabelli. Την επομένη κατά το μεσημέρι μου απαντά και μου λέει ότι έχει μοναδικό ελεύθερο ραντεβού στις 18, πρέπει να έγινε της παπαλαμπραινας, της αντιπροτείνω την επαύριο Πέμπτη στις 12 και μου λέει ΟΚ και κλείνουμε εκεί. Την επομένη στις 9:00 (νωρίς πιάνει δουλειά το κορίτσι) μου στέλνει μήνυμα ότι το ραντεβού μου ειναι στις 12 και εάν είναι να το ακυρώσω να της στείλω μήνυμα 1 ώρα πριν. της απαντώ με καρδιά. Ετοιμάζομαι και στις 11:49 είμαι κάτω από την πόρτα της και ετοιμάζομαι να την καλέσω όταν βλέπω στην εφαρμογή μήνυμα δικό της στις 11:36 να μου λέει ότι αφού δεν της επιβεβαίωσα το ραντεβού ακυρώνεται και να μην πάω. Της απαντώ ότι άλλα συμφωνήσαμε και μου είπε ότι μπορεί σε μισή ώρα γιατί έχει βγει έξω και αν θέλω να πάω με τη Isabelli φυσικά η διάθεση πέταξε οπότε της απάντησα όχι. Το να κάνεις το αρχαιότερο επάγγελμα θέλει τσαγανό, το να είσαι όμως πόρνη στην συμπεριφορά δείχνει χαμηλή ποιότητα χαρακτήρα, θα μου πεις χαρακτήρα ψάχνεις εδώ που μπήκες, όχι άλλα ελπίζεις. Raphaella non meriti nessun rispetto.
 

giorgis072

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Μάγγες έχω πάρει την Δανάη από Κυψέλη η οποία είναι πραγματικά ωραίο μωρό και βγάζει απίστευτα γούστα στο κρεβάτι.

Μπορείτε να την τσεκάρετε εδω:
Καμία απολύτως βιασύνη, καθαριότητα στο μεγαλείο της, γενικά άψογη στα πάντα της.
Υπαρχει ακομα η Δαναη , Ηταν η πρωτη μου , εχουμε καποιο τροπο επικοινωνιας ??
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356

Ξέρει κανείς που θα την βρω ; Γιατί το τηλέφωνο δεν χτυπάει καν
Δεν νομίζω να τη βρεις. Αυτή απ όσο θυμάμαι φεύγει τέλη Ιουλίου διακοπες νομίζω... άρα απο Σεπτέμβριο φίλε.
 

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
70
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα.εαν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για τη Ζέτα. Αξιζει ή όχι?
 

Niktube

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, μετα απο αρκετες επισκεψεις σε Αλυσα πιο παλια , και Μικαελα προσφατα, περασα αρκετα καλα και λεω να ανεβω κατηγορια. Ελεγα για Ντορα η Φενια η Βικυ. Ποια η γνωμη σας ; Για ελληνιδες παντα. Ευχαριστω
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
Καλησπερα, μετα απο αρκετες επισκεψεις σε Αλυσα πιο παλια , και Μικαελα προσφατα, περασα αρκετα καλα και λεω να ανεβω κατηγορια. Ελεγα για Ντορα η Φενια η Βικυ. Ποια η γνωμη σας ; Για ελληνιδες παντα. Ευχαριστω
H Ντόρα ειναι οκ άτομο με καλές υπηρεσίες σε προσεγμένο χώρο καθαρό όπως και εκείνη. Δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου. Προσωπικά δεν ταιριάζει στα γουστα και τα θέλω μου και δεν θα ξανά πάω αλλά αντικειμενικά ειναι καλή περίπτωση.
Φένια δεν γνωρίζω η Βίκυ ποια είναι?
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
534
Κριτικές
3
Like
763
Πόντοι
86
H Ντόρα ειναι οκ άτομο με καλές υπηρεσίες σε προσεγμένο χώρο καθαρό όπως και εκείνη. Δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου. Προσωπικά δεν ταιριάζει στα γουστα και τα θέλω μου και δεν θα ξανά πάω αλλά αντικειμενικά ειναι καλή περίπτωση.
Φένια δεν γνωρίζω η Βίκυ ποια είναι?
Αν επιτρέπεται γτ δεν ταιριάζετε;;
Τι ρόλο είχες όταν βρεθήκατε;;;
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
Αν επιτρέπεται γτ δεν ταιριάζετε;;
Τι ρόλο είχες όταν βρεθήκατε;;;
Με τρανς ειμαι παθητικός. Κάποιες φορές ήμουν και ενεργητικός αλλά γενικά οταν πάω με τρανς επιλέγω να είμαι παθητικός. Αν θέλω να γαμήσω παω με γυναίκα. Τώρα για τα γούστα δεν ταιριάζουν όλοι με όλους ή δεν αρέσουν όλοι σε όλους. Για παράδειγμα δεν είναι τόσο θηλυκή όσο εγω θέλω. Δεν μπορώ ομως να μην αναγνωρίσω τα θετικά που είδα. Γι' αυτό γράφω οτι αντικειμενικά είναι καλή περίπτωση. Εγώ δεν έκλαψα τα λεφτά μου παρόλο που δεν ήταν ακριβώς στα γούστα μου.
 

Niktube

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
H Ντόρα ειναι οκ άτομο με καλές υπηρεσίες σε προσεγμένο χώρο καθαρό όπως και εκείνη. Δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου. Προσωπικά δεν ταιριάζει στα γουστα και τα θέλω μου και δεν θα ξανά πάω αλλά αντικειμενικά ειναι καλή περίπτωση.
Φένια δεν γνωρίζω η Βίκυ ποια είναι?
Βικυ απο Αγκυρας 1. Διαβαζω καλα σχολια. Ευχαριστω για την απαντηση παντως, και γω για Ντορα με βλεπω , ανεξαρτητα απο τα γουστα καθενος ,ολοι συμφωνουνε για την καθαριοτητα και τον χωρο που ειναι το πιο αημαντικο.
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
Βικυ απο Αγκυρας 1. Διαβαζω καλα σχολια. Ευχαριστω για την απαντηση παντως, και γω για Ντορα με βλεπω , ανεξαρτητα απο τα γουστα καθενος ,ολοι συμφωνουνε για την καθαριοτητα και τον χωρο που ειναι το πιο αημαντικο.
Α οκ. Ναι έχω ακούσει γι αυτήν. Απλά την έγραψες μαζι με τις άλλες και νόμιζα ότι ήταν και αυτή μέσω αγγελιών κανεσεξ - ts κλπ και δεν μου 'ρχόταν κατι στο μυαλο.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Mυστες ψαχνω τρανς που να γουσταρει να χυνει και να χυνει ποσοτητα,για να μου γεμισει το στομα.Το κατερινακι απο πιπινου 54 ναι μεν χυνει αλλα οχι ποσοτητα.Ξερετς καμια περιπτωση?Δε με νοιαζει αν ειναι μπουρδελο η freelancer
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom