Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.489
Κριτικές
8
Like
11.414
Πόντοι
3.786
Φιλαράκι μου καλό από το σχολείο πρόσφατα παντρεύτηκε και έκανε ένα μπόμπιρα πριν τρεις τέσσερις μήνες...πριν γεννήσει μας κάλεσε σπίτι...και ρωτάω η γυναίκα τώρα με το παιδί δύσκολα να προλαβαίνει μαγείρεμα κτλ και μου λέει όχι ρε δεν μαγειρεύει να εδώ πιο κάτω δύο τετράγωνα μένουν οι γονείς της και πριν πάμε δουλειά ή όταν γυρνάμε περνάμε και παίρνουμε το φαγητό που της φτιάχνει η μάνα της...και εντάξει όταν ήταν μόνοι στα αριχδια μου να μην ξέρει να κάνει ένα φαγητό...αλλά ρε καριολα ελλεινιδα παιδί θα μεγαλώσεις γαμω τη φάρα σου,η μάνα σου θα το ταίζει μέχρι να φτάσει 18-20 ; :vomit:
Η μάνα της θα τους (όλη την οικογένεια) ταϊζει μέχρι να πεθάνει. Τόσο απλά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.333
Κριτικές
62
Like
41.019
Πόντοι
8.530
Η μάνα της θα τους (όλη την οικογένεια) ταϊζει μέχρι να πεθάνει. Τόσο απλά.
Δεν είναι τυχαίο που πολλοί νεοέλληνες φροντίζουν όταν παντρευτούν να μένουν το πολύ σε απόσταση λίγων μέτρων από γονείς.Φυσικα αυτοι δεν μεγαλώνουν ποτέ και ας το παίζουν "οικογενειάρχες".Απλώς κρατάω μια επιφύλαξη μήπως αυτό σημαίνει ότι θα είναι stand by για παροχή βοήθειας στους γονείς όπως για να τους πηγαίνουν πράγματα από σούπερ μάρκετ η ο,τιδηποτε άλλο γιατί η παροχή βοήθειας μπορεί να είναι αμφίδρομη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.344
Like
15.993
Πόντοι
3.656
Φιλαράκι μου καλό από το σχολείο πρόσφατα παντρεύτηκε και έκανε ένα μπόμπιρα πριν τρεις τέσσερις μήνες...πριν γεννήσει μας κάλεσε σπίτι...και ρωτάω η γυναίκα τώρα με το παιδί δύσκολα να προλαβαίνει μαγείρεμα κτλ και μου λέει όχι ρε δεν μαγειρεύει να εδώ πιο κάτω δύο τετράγωνα μένουν οι γονείς της και πριν πάμε δουλειά ή όταν γυρνάμε περνάμε και παίρνουμε το φαγητό που της φτιάχνει η μάνα της...και εντάξει όταν ήταν μόνοι στα αριχδια μου να μην ξέρει να κάνει ένα φαγητό...αλλά ρε καριολα ελλεινιδα παιδί θα μεγαλώσεις γαμω τη φάρα σου,η μάνα σου θα το ταίζει μέχρι να φτάσει 18-20 ; :vomit:

Πέρα απ'τους γονείς τους που τις μεγαλώνουν έτσι,φταίνε και οι άντρες που δεν έχουν απαιτήσεις.

Πολλοί άντρες ειδικά μετά τα 35,έχουν καταντήσει πλέον να λένε κι ευχαριστώ αν βρήκαν γυναίκα να τους παντρευτεί.Σου λένε,καλά που βρήκα κι εγώ μία,να μου κάνει και παιδιά,να μη με βγάλουν και πούστη...κι ας ξύνει το μουνί της όλη μέρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.333
Κριτικές
62
Like
41.019
Πόντοι
8.530
Πέρα απ'τους γονείς τους που τις μεγαλώνουν έτσι,φταίνε και οι άντρες που δεν έχουν απαιτήσεις.

Πολλοί άντρες ειδικά μετά τα 35,έχουν καταντήσει πλέον να λένε κι ευχαριστώ αν βρήκαν γυναίκα να τους παντρευτεί.Σου λένε,καλά που βρήκα κι εγώ μία,να μου κάνει και παιδιά,να μη με βγάλουν και πούστη...κι ας ξύνει το μουνί της όλη μέρα.
Πολύ σωστό...αυτό είναι ",κοινωνική καταξίωση"...από την μεριά του άνδρα ότι δεν θα τον πουν πουστη...από την μεριά της γυναίκας ότι δεν θα την τα'ι'ζουν οι γονείς αλλά ο τύπος που την φορτώθηκε...και όλοι είναι χαρουμενοι διαιωνίζοντας την μιζέρια τους ( αρκετοί εξ αυτών)...και η ζωή συνεχίζεται.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.344
Like
15.993
Πόντοι
3.656
1) Γυναίκα εμφανίσημη, άνω των 30, στην Ελλάδα με αξιοπρεπές επίπεδο διαβίωσης και ελεύθερη, κάτι δεν κολλάει. Είναι τόσο μεγάλη η ζήτηση (καθώς όλοι τρέχουν απο μικροί να φέρουν νυφούλα στην μάνα τους μην τους πούνε αδερφές) που δεν περισσεύει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ. Οριακά θυμίζει την Νιγηριανή απάτη με το email του πρίγκηπα που θέλει να εκταμιεύσει κάποια επιταγή κάποιου αμύθητου ποσού στον λογαριασμό ενός τυχαίου (εμάς κοινώς) και θα μας δώσει 3-4 μύρια δολλάρια για τον κόπο μας. Ψάχτε τον λάκκο στη φάβα. Από κάπου έχει περισσέψει, για κάποιον λόγο.

Εγώ δεν θα πω εμφανίσιμη,αλλά σκέτο γυναίκα ανω των 30 και ελεύθερη στην Ελλάδα,δεν κολλάει.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.988
Κριτικές
1
Like
5.505
Πόντοι
2.356
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.344
Like
15.993
Πόντοι
3.656
Πολύ σωστό...αυτό είναι ",κοινωνική καταξίωση"...από την μεριά του άνδρα ότι δεν θα τον πουν πουστη...από την μεριά της γυναίκας ότι δεν θα την τα'ι'ζουν οι γονείς αλλά ο τύπος που την φορτώθηκε...και όλοι είναι χαρουμενοι διαιωνίζοντας την μιζέρια τους ( αρκετοί εξ αυτών)...και η ζωή συνεχίζεται.

Η γυναίκα όποιος και να την ταϊζει,δεν την ενδιαφέρει.Αρκεί να την ταϊζουν και να μην ζορίζεται.Καμία δεν θέλει να ζορίζεται.Τον καφέ της,το κινητό της,τα ψώνια της,το κομμωτήριο της,τη μάνα της δίπλα...και όλα καλά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.333
Κριτικές
62
Like
41.019
Πόντοι
8.530
Εγώ δεν θα πω εμφανίσιμη,αλλά σκέτο γυναίκα ανω των 30 και ελεύθερη στην Ελλάδα,δεν κολλάει.
Σωστά...χθες τύπος σαν χόμπιτ με μούσια ήταν όλο γλυκες με μια μπαζολα που τα μπούτια της ήταν σαν κορμοί γερικης βελανιδιάς...χαλαρά δέκα με δεκαπέντε κιλά πιο βαρειά από αυτόν.
Ήξεραν πολύ καλά ότι δεν θα βρουν άλλους να στραβωθουν από αυτούς άρα...ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ...είχαν και δαχτυλίδια...τελειωμένες περιπτώσεις.
Αν πρέπει να είμαι χάλια για να μου κάτσει μια μπαζολα καλύτερα μόνος χίλια χρόνια...
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
2
Like
3.108
Πόντοι
456
κυριοι η λυση ειναι απλη....ετσι κι αλλιως οι πιο πολλοι ειμαστε αγαμητοι απο σχεση(τα εργαζομενα κοριτσια να ειναι καλα).....αντι λοιπον να σπαταλαμε χρονο να παρακαλαμε το καθε ζωον που την εχει δει μοντελο ας χρησιμοποιησουμε αυτο το χρονο για αυτοβελτιωση,σε ολα τα επιπεδα.....ας ξεκινησουμε να λεμε οχι στη καθε καργιολα.....ας εχουμε εμεις τις απαιτησεις.....κι ας μην τσιμπαμε επειδη η καθε κουασιμοδα βαζει ενα σκασμο προσθετικα κι ανεβαζει φωτο στο ινσταγκραμ και φαινεται μουναρα.....πλυσιμο με πιεστικο κι αφαιρεση προσθετικων .....για να δεις τι παιζει
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.988
Κριτικές
1
Like
5.505
Πόντοι
2.356
Και για σένα μπορεί να λένε ότι κανεις πιάτσα,να πιστεύουμε ότι λένε;
Ρε κόπανε, αυτό που λένε για σένα έρχεται και δένει με τις παπαριές που γράφεις.

Αν είσαι άσχημος και φτωχός και δε γυρίζει να σε κοιτάξει ούτε σαύρα, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ελεύθερες γυναίκες έξω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.333
Κριτικές
62
Like
41.019
Πόντοι
8.530
Ειρήνη υμίν συναγωνισται....:priest:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.378
Κριτικές
15
Like
5.957
Πόντοι
1.496
Δεν είναι τυχαίο που πολλοί νεοέλληνες φροντίζουν όταν παντρευτούν να μένουν το πολύ σε απόσταση λίγων μέτρων από γονείς.Φυσικα αυτοι δεν μεγαλώνουν ποτέ και ας το παίζουν "οικογενειάρχες".Απλώς κρατάω μια επιφύλαξη μήπως αυτό σημαίνει ότι θα είναι stand by για παροχή βοήθειας στους γονείς όπως για να τους πηγαίνουν πράγματα από σούπερ μάρκετ η ο,τιδηποτε άλλο γιατί η παροχή βοήθειας μπορεί να είναι αμφίδρομη.
Πανε πολλα χρονια που μια συναδελφος παντρεμενη με 2 μικρα παιδια τοτε, μου ειπε οτι αγορασε διαμερισμα στον Αγιο Παντελεημονα σε χαμηλο οροφο, πολυκατοικια δεκαετιας 1960.
Την ρωτησα πως κι ετσι; Πως και αποφασισε να αγορασει, με δανειο κιολας.
Και μου ειπε οτι στην ιδια πολυκατοικια εμενε η πεθερα της.
Βολευει παντως. Το κακο ειναι οτι θα μεινει για μια ζωη εκει.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: j 1973

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.489
Κριτικές
8
Like
11.414
Πόντοι
3.786
κυριοι η λυση ειναι απλη....ετσι κι αλλιως οι πιο πολλοι ειμαστε αγαμητοι απο σχεση(τα εργαζομενα κοριτσια να ειναι καλα).....αντι λοιπον να σπαταλαμε χρονο να παρακαλαμε το καθε ζωον που την εχει δει μοντελο ας χρησιμοποιησουμε αυτο το χρονο για αυτοβελτιωση,σε ολα τα επιπεδα.....ας ξεκινησουμε να λεμε οχι στη καθε καργιολα.....ας εχουμε εμεις τις απαιτησεις.....κι ας μην τσιμπαμε επειδη η καθε κουασιμοδα βαζει ενα σκασμο προσθετικα κι ανεβαζει φωτο στο ινσταγκραμ και φαινεται μουναρα.....πλυσιμο με πιεστικο κι αφαιρεση προσθετικων .....για να δεις τι παιζει
Προσυπογράφω.

Αστες να μιζεριάζουν και να κλαίγονται μπροστά στην τηλεόραση. Εμείς να δούμε τι κάνουμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.333
Κριτικές
62
Like
41.019
Πόντοι
8.530
Πανε πολλα χρονια που μια συναδελφος παντρεμενη με 2 μικρα παιδια τοτε, μου ειπε οτι αγορασε διαμερισμα στον Αγιο Παντελεημονα σε χαμηλο οροφο, πολυκατοικια δεκαετιας 1960.
Την ρωτησα πως κι ετσι; Πως και αποφασισε να αγορασει, με δανειο κιολας.
Και μου ειπε οτι στην ιδια πολυκατοικια εμενε η πεθερα της.
Βολευει παντως. Το κακο ειναι οτι θα μεινει για μια ζωη εκει.
Που είναι το πρόβλημα;Εκτός αν χώρισε...κι έτσι να είναι ίσως να είναι διαθέσιμη για σένα αν και πάλι θα πρέπει να φροντίζει την πεθερά ακόμα και είναι πρώην.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
2
Like
3.108
Πόντοι
456
Προσυπογράφω.

Αστες να μιζεριάζουν και να κλαίγονται μπροστά στην τηλεόραση. Εμείς να δούμε τι κάνουμε.
εμεις συνεχιζουμε να στηριζουμε τα εργαζομενα κοριτσια που μας γλυφουν αντι να μας σπανε τα αρχιδια...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.378
Κριτικές
15
Like
5.957
Πόντοι
1.496
Που είναι το πρόβλημα;Εκτός αν χώρισε...κι έτσι να είναι ίσως να είναι διαθέσιμη για σένα αν και πάλι θα πρέπει να φροντίζει την πεθερά ακόμα και είναι πρώην.
Oχι, δεν εχει χωρισει. Επειδη την εχω δει καποιες φορες σε κοινωνικες εκδηλωσεις πχ γαμο, μαζι με τον αντρα της, εκεινος δεν βγαζει λεξη. Τον εχει σουζα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Εχθές πήγα σε γάμο της κόρης ενός παλιοι συμφοιτητή, συναδέλφου στο στρατό και φίλου.

Η κόρη παντρεύτηκε δεύτερη φορά στα 36 της. Μελαχροινή μ επιπλέον σολάριουμ, κοντή, ατσούμπαλη και πλέον τέρμα κακόγουστη με φυλακόβια τατουάζ, αγένεια και γενικά κακομαθημένη.
Ο πρώτος είχε λογιστικό γραφείο, μορφωμένος, ωραίος και ήταν απο καλή οικογένεια. Επίσης τυχαίνει να είναι μακρινός συγγενής μου.
Τον χώρισε γιατί ήταν βαρετός.
Αυτός παντρεύτηκε μια Σέρβα θεά που γνώρισε σε ένα συνέδριο και έχει 2 παιδάκια. Η δε Σέρβα, όταν πήγα στον γάμο τους, χάλια. Με τα τακουνια 1,92 και έφτανε τον γαμπρό, ξανθιά Βαλκυρία 27 ετών με επίσης καλή δουλειά στην Σερβία (ο πατέρας τηε μεγαλολογιστής), την οποία ακόμα κάνει απομακρυσμένα, νοικοκυρά, ευγενέστατη κτλ.
Ο δεύτερος είναι PR σε κάποιο μαγαζί και στον ελεύθερό του χρόνο ασχολείται με τατουάζ. Απο τότε που συζουν δεν κάνει ούτε το ένα ούτε το άλλο, τον ταίζει, τον ποτίζει και πάει το κέρατο συννεφο.
ΕΜΕΤΟΣ.

Στη μασαμπούκα, λοιπόν, σε κάποιο κτήμα κάπου στην Μαλακάσα, αρχισα να κόβω κίνηση. όλες οι φίλες του ζευγαριου είτε ελεύθερες-γυαλίζοντας ράφι, είτε χωρισμένες με παιδιά που ψάχνονταν μπας και βρουν κανένα μαλάκα να του φορτωθούν. Δεν ήξεραν πως να φερθούν σε ένα επίσημο γεγονός.'Ηταν άξεστες, είχαν ντυθεί σαν πουτάνες απο Κολομβία, είχαν όλες μια κοψιά και έβριζαν σαν νταλικέρηδες. Ο φίλος μου και πατέρας της νύφης είχε φρικάρει με όλη την κατάντια αυτή και δεν μιλαγε. Καθόταν σε μια γωνία. Είχε οργώσει όλη την Ελλάδα για δουλειά για να μπορεί να παρέχει ότι θέλει και να έχει απο πίσω την τοξική γυναίκα του να κάνει τα παιδιά τους βόθρο. Δεν έχω δεί ποτέ πιο σιωπηλά λυπημένη φιγούρα σε γάμο. Πήγα και έκατσα σε ένα τραπέζι που ήξερα μια απο αυτές, εχει και νήμα εδώ, πιάσαμε την κουβέντα και ήρθαν και άλλες φίλες μετά απο τα πέρα δώθε. Έχασα πάσα ιδέα. Χυδαίες με αμετροέπεια, τεράστια ιδέα για τους εαυτους τους και κόμπλεξ. Η άλλη που είναι επαγγελματίας σεξεργάτρια ήταν η πλέον κομψή, σοβαρή και μετρημένη στην συμπεριφορά της. Οι άλλες λες και συμμετείχαν σε κανένα όργιο. Έκαναν την δεξίωση σαλούν. Είμαι σίγουρος ότι επιναν και κοκόρια,γιατί τέτοιες συμπεριφορές δεν εξηγουνται με αλκοόλ. Γενικά καταλαβαίνω πλέον γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν κάνουν κίνηση προς τις γυναίκες και τους σέβομαι περισσότερο απο του πίρφορους που ανέχονται μαλακίες μπας και γαμήσουν. Μακριά και αλάργα λοιπόν απο τέτοιο κόσμο και εις άλλα με υγεία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.344
Like
15.993
Πόντοι
3.656
Προσυπογράφω.

Αστες να μιζεριάζουν και να κλαίγονται μπροστά στην τηλεόραση. Εμείς να δούμε τι κάνουμε.

Αυτές και να μιζεριάζουν,απλά ανοίγουν τα σόσιαλ,παίζουν με τα λιγούρια τους και ξανα ανεβάζουν το ηθικό τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom