Νέα

Με πόσους λέει ότι έχει πάει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Ο μεσος ορος ειναι πολυ χαμηλοτερος απο οτι πολλοι νομιζουν. Το ιδιο και η διαμεσος
Πχ με 30 αντρες σε ολη τους τη ζωη δεν εχει παει ουτε το 20% των γυναικων, δεν ξερω γιατι αναφερεται το 30 μεχρι την ηλικια των 30 ως μεσος ορος
Οι περισσοτερες γυναικες κανουν 1-3 σχεσεις και μετα γαμο, ενω μετα το γαμο η πλειοψηφια δεν κερατωνει η κερατωνει 1-2 φορες.
Εξ αλλου ειναι κουραστικη και ψυχοφθορα η συνεχης εναλλαγη συντροφων, ακομα και για τον αντρα, ποσο μαλλον για τη γυναικα που ειναι εξ ορισμου πιο συναισθηματικη. Λιγες ειναι οσες βλεπουν το σεξ σαν κρεας μπαινει-κρεας βγαινει, οι περισσοτερες θελουν συναισθημα με τον συντροφο. Οι περισσοτερες γυναικες ξοδευουν-επενδυουν χρονο περιμενοντας να βρουν καποιον πιο αξιολογο και δεν το δινουν δεξια και αριστερα σαν πουτανες οπως πολλοι λανθασμενα νομιζουν

Έχω βαρεθεί να ακούω όλους αυτούς τους ηλίθιους

'Μα το σεξ λέει είναι πανεύκολο...όλοι γαμάνε...οι ελλεεινίδες ξεσκίζονται'... :jerking:

Και βγαίνεις έξω...βλέπεις τις ορδές των μπακουριών στα μαγαζιά,στα μπιτσομπαρα...γκόμενες με το κινητό στο χέρι...άντρες να παίζει ο ένας την ψωλή του άλλου...και κατα τ'άλλα ξεσκιζονται στα γαμησια οι Έλληνες:2funny:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Ο μεσος ορος ειναι πολυ χαμηλοτερος απο οτι πολλοι νομιζουν. Το ιδιο και η διαμεσος
Πχ με 30 αντρες σε ολη τους τη ζωη δεν εχει παει ουτε το 20% των γυναικων, δεν ξερω γιατι αναφερεται το 30 μεχρι την ηλικια των 30 ως μεσος ορος
Οι περισσοτερες γυναικες κανουν 1-3 σχεσεις και μετα γαμο, ενω μετα το γαμο η πλειοψηφια δεν κερατωνει η κερατωνει 1-2 φορες.
Εξ αλλου ειναι κουραστικη και ψυχοφθορα η συνεχης εναλλαγη συντροφων, ακομα και για τον αντρα, ποσο μαλλον για τη γυναικα που ειναι εξ ορισμου πιο συναισθηματικη. Λιγες ειναι οσες βλεπουν το σεξ σαν κρεας μπαινει-κρεας βγαινει, οι περισσοτερες θελουν συναισθημα με τον συντροφο. Οι περισσοτερες γυναικες ξοδευουν-επενδυουν χρονο περιμενοντας να βρουν καποιον πιο αξιολογο και δεν το δινουν δεξια και αριστερα σαν πουτανες οπως πολλοι λανθασμενα νομιζουν
Η μεση γυναικα η οποια ειναι μονη στα 30-40 της εχει παει με πανω απο 30 δεν ειναι καν σοβαρο νουμερο αυτο.

Μη μου πεις για το απλο κοριτσακι που εργαζεται σε γραφειο και ψαχνεται για σχεση γιατι αυτη μεχρι τα 28-30 της εχει βρει τη σχεση της συνηθως.
Μιλαμε για την συνειδητα ελυθερη τυπισσα.

Ο αγαμητος μπετοβλακας εχει μπερδεψει το σεξ με το να ειναι μαζι χερακι χερακι. Περιμενει να δει ζευγαρακια στο μπαρακι ο χαζουλης για να πειστει οτι γαμιεται η ελληνιδα. Πιο πιθανο το ζευγαρακι να μη γαμιεται κιολας.

Εχω φιλη κολητη απο το σχολειο 37 χρονων πολυ εμφανισιμη που δε την εχεις δει ΠΟΤΕ να εχει σχεση η να μας εχει γνωρισει αντρα στη παρεα. Ποτε απο 20 χρονων, Ωστοσο με δικα της λογια πηγαινει περιπου με 4-6 αντρες το χρονο (απολυτα φυσιολογικο νουμερο για μια ελευθερη γυναικα στο μεταξυ). Αυτα ειναι που λεει, βαλε και αυτα που δε λεει... Και μου τα εχει δειξει με μηνυματα.

Εχω 5 παρομοιες τετοιες περιπτωσεις στα 28-33. Απο φιλες που βγαινουμε.

Ακολουθουν μαθηματικα για τον αγαμητο. 4-5 αντρες το χρονο * 15 χρονια > 60. Δε μιλαμε καν για κοριτσακια 20-25 που το 4 αντρες το χρονο ειναι αστειο.

Ακομα και σχεση να εχουν ολες αυτες, εχουν τουλαχιστον 2-3 καβατζες, πρωην, νεους, " φιλαρακια" που τους εχουν για αναλαφρο σεξ και μονο οταν νιωθουν καυλες. Ο αγαμητος νομιζει στα σοβαρα οτι καθονται οι γυναικες αγαμητες και εχουν να γαμηθουν λεει καμια 10ρια χρονια. Μιλαμε για τετοιο incel loser.

Πως φαινεται οτι δεν εχετε αρκετες φιλες και δε σας τα λενε και αυτο φωναζει απο μακρια αλλιως δε θα λεγατε τετοια delusional πραγματα.
Ουτε σας εχει δειξει ποτε κινητο, tinder, ig φιλη σας.

Οταν κανει ο αγαμητος παρεα με ψωλαρια και δε βγαινει περα απο το coffee island της γειτονιας του που να τα δει αυτα γυρω του, αυτο που ξερει ειναι για το Μπαρτζωκα και το Διαμαντιδη. Απο γυναικες ειναι ασχετος. Ειναι στο πατο και απλα ειναι τυφλος. Και ειναι και το αρχετυπο του αντρα που θα φαει και το κερατο κατακεφαλα αφου ειναι σιγουρος οτι η "κοπελα του" δε κανει τετοια πραγματα "δε γαμιεται".

Φαντασου να του πεις ετουτου για τριο, παρτουζιτσες και τετοιο υπογειο society.

Αυτος θεωρει επειδη δε βλεπει ζευγαρακια στο δρομο και στα μπαρακια δε γαμιουνται οι γυναικες.

Τετοιος πουρες εχει γινει το μυαλο του απο το πολυ αργμεγμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.437
Like
10.981
Πόντοι
3.556
Εχω φιλη κολητη απο το σχολειο 37 χρονων πολυ εμφανισιμη που δε την εχεις δει ΠΟΤΕ να εχει σχεση η να μας εχει γνωρισει αντρα στη παρεα. Ποτε απο 20 χρονων, Ωστοσο με δικα της λογια πηγαινει περιπου με 4-6 αντρες το χρονο (απολυτα φυσιολογικο νουμερο για μια ελευθερη γυναικα στο μεταξυ). Αυτα ειναι που λεει, βαλε και αυτα που δε λεει...
Ακριβως αυτη η κατηγορια των γυναικων (ελευθερες με "ενδιαφερουσα ζωη" μεχρι τα 40) συν οσες χωρισανε νωρις και μετα του δινουν και καταλαβαινει, συν τα 2-4 τσουλακια που εχει καθε σχολικη ταξη που εχουν το μυαλο στον πουτσο ολη μερα, ειναι οι 3 κατηγοριες που φτιαχνουν το 20% που ανεφερα. Απο κει και περα υπαρχει ολοκληρος στρατος απο γυναικες κανονικες, που κινουνται στους αριθμους που παρεθεσα στο προηγουμενο μηνυμα μου.
Αντε να μην ειναι 20%, να ειναι 25 η μαξιμουμ 30% Απο κει και περα η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων που εχει παντρευτει πριν τα 30 εχει παει με το πολυ 5-6 αντρες
Αν θελεις ανοιξε ενα νημα με δημοσκοπηση και να απαντησουν μονο οσα μελη εχουν αδερφες (χωρις κατι παρεξηγισμο, απλα συγκεντρωση ποσοστων για στατιστικους λογους, με εντελως ανωνυμες ψηφους). Πανω κατω ξερει ο καθενας τι ρολο βαραει η αδερφη του, μιας και την ζει απο κοντα για δεκαετιες. Ρωτα με ποσους αντρες πανω κατω εχει παει η αδερφη του και ετοιμασου να εκπλαγεις απο τα ποσοστα.
Οι αδερφες των κολλητων μου εχουν παει με 3-4 αντρες το πολυ οι περισσοτερες (σε επαρχιακη πολη-πρωτευουσα νομου).
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.972
Κριτικές
1
Like
5.497
Πόντοι
2.356
Ω, να σου... μου φάνηκε ότι είδα:

'Με πόσους πόντους και πάνω πάει η δικιά σας'

:confused: :confused: :confused:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Ακριβως αυτη η κατηγορια των γυναικων (ελευθερες με "ενδιαφερουσα ζωη" μεχρι τα 40) συν οσες χωρισανε νωρις και μετα του δινουν και καταλαβαινει, συν τα 2-4 τσουλακια που εχει καθε σχολικη ταξη που εχουν το μυαλο στον πουτσο ολη μερα, ειναι οι 3 κατηγοριες που φτιαχνουν το 20% που ανεφερα. Απο κει και περα υπαρχει ολοκληρος στρατος απο γυναικες κανονικες, που κινουνται στους αριθμους που παρεθεσα στο προηγουμενο μηνυμα μου.
Αντε να μην ειναι 20%, να ειναι 25 η μαξιμουμ 30% Απο κει και περα η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων που εχει παντρευτει πριν τα 30 εχει παει με το πολυ 5-6 αντρες
Αν θελεις ανοιξε ενα νημα με δημοσκοπηση και να απαντησουν μονο οσα μελη εχουν αδερφες (χωρις κατι παρεξηγισμο, απλα συγκεντρωση ποσοστων για στατιστικους λογους, με εντελως ανωνυμες ψηφους). Πανω κατω ξερει ο καθενας τι ρολο βαραει η αδερφη του, μιας και την ζει απο κοντα για δεκαετιες. Ρωτα με ποσους αντρες πανω κατω εχει παει η αδερφη του και ετοιμασου να εκπλαγεις απο τα ποσοστα.
Οι αδερφες των κολλητων μου εχουν παει με 3-4 αντρες το πολυ οι περισσοτερες (σε επαρχιακη πολη-πρωτευουσα νομου).
Ναι αλλα δε μιλησα ποτε γι αυτες τις γυναικες εγω.
Ουτε ο αγαμητος μιλαει γι αυτες.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.202
Like
5.477
Πόντοι
1.056
Ακριβως αυτη η κατηγορια των γυναικων (ελευθερες με "ενδιαφερουσα ζωη" μεχρι τα 40) συν οσες χωρισανε νωρις και μετα του δινουν και καταλαβαινει, συν τα 2-4 τσουλακια που εχει καθε σχολικη ταξη που εχουν το μυαλο στον πουτσο ολη μερα, ειναι οι 3 κατηγοριες που φτιαχνουν το 20% που ανεφερα. Απο κει και περα υπαρχει ολοκληρος στρατος απο γυναικες κανονικες, που κινουνται στους αριθμους που παρεθεσα στο προηγουμενο μηνυμα μου.
Αντε να μην ειναι 20%, να ειναι 25 η μαξιμουμ 30% Απο κει και περα η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων που εχει παντρευτει πριν τα 30 εχει παει με το πολυ 5-6 αντρες
Αν θελεις ανοιξε ενα νημα με δημοσκοπηση και να απαντησουν μονο οσα μελη εχουν αδερφες (χωρις κατι παρεξηγισμο, απλα συγκεντρωση ποσοστων για στατιστικους λογους, με εντελως ανωνυμες ψηφους). Πανω κατω ξερει ο καθενας τι ρολο βαραει η αδερφη του, μιας και την ζει απο κοντα για δεκαετιες. Ρωτα με ποσους αντρες πανω κατω εχει παει η αδερφη του και ετοιμασου να εκπλαγεις απο τα ποσοστα.
Οι αδερφες των κολλητων μου εχουν παει με 3-4 αντρες το πολυ οι περισσοτερες (σε επαρχιακη πολη-πρωτευουσα νομου).
Και εγώ πιστεύω ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών στην Ελλάδα έχουν πάει το πολύ με 5 άντρες πριν παντρευτούν.
Συνεπώς μάγκες όταν τις ρωτάτε με πόσους έχουν πάει και αυτές απαντήσουν ότι είστε ο τρίτος τους, το πιο πιθανόν να λένε την αλήθεια :confused:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.437
Like
10.981
Πόντοι
3.556
1688820847903.png
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Τους χαρακτηρισμούς στους επιστρέφω όλους ΑΓΑΜΗΤΕ ΨΥΧΑΚΙΑ

Άντε μια δυο,τρεις,δε σας απαντάμε,συνεχίζετε,αει στο διαολο απο'δω
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Η μεση γυναικα η οποια ειναι μονη στα 30-40 της εχει παει με πανω απο 30 δεν ειναι καν σοβαρο νουμερο αυτο.

Μη μου πεις για το απλο κοριτσακι που εργαζεται σε γραφειο και ψαχνεται για σχεση γιατι αυτη μεχρι τα 28-30 της εχει βρει τη σχεση της συνηθως.
Μιλαμε για την συνειδητα ελυθερη τυπισσα.

Ο αγαμητος μπετοβλακας εχει μπερδεψει το σεξ με το να ειναι μαζι χερακι χερακι. Περιμενει να δει ζευγαρακια στο μπαρακι ο χαζουλης για να πειστει οτι γαμιεται η ελληνιδα. Πιο πιθανο το ζευγαρακι να μη γαμιεται κιολας.

Εχω φιλη κολητη απο το σχολειο 37 χρονων πολυ εμφανισιμη που δε την εχεις δει ΠΟΤΕ να εχει σχεση η να μας εχει γνωρισει αντρα στη παρεα. Ποτε απο 20 χρονων, Ωστοσο με δικα της λογια πηγαινει περιπου με 4-6 αντρες το χρονο (απολυτα φυσιολογικο νουμερο για μια ελευθερη γυναικα στο μεταξυ). Αυτα ειναι που λεει, βαλε και αυτα που δε λεει... Και μου τα εχει δειξει με μηνυματα.

Εχω 5 παρομοιες τετοιες περιπτωσεις στα 28-33. Απο φιλες που βγαινουμε.

Ακολουθουν μαθηματικα για τον αγαμητο. 4-5 αντρες το χρονο * 15 χρονια > 60. Δε μιλαμε καν για κοριτσακια 20-25 που το 4 αντρες το χρονο ειναι αστειο.

Ακομα και σχεση να εχουν ολες αυτες, εχουν τουλαχιστον 2-3 καβατζες, πρωην, νεους, " φιλαρακια" που τους εχουν για αναλαφρο σεξ και μονο οταν νιωθουν καυλες. Ο αγαμητος νομιζει στα σοβαρα οτι καθονται οι γυναικες αγαμητες και εχουν να γαμηθουν λεει καμια 10ρια χρονια. Μιλαμε για τετοιο incel loser.

Πως φαινεται οτι δεν εχετε αρκετες φιλες και δε σας τα λενε και αυτο φωναζει απο μακρια αλλιως δε θα λεγατε τετοια delusional πραγματα.
Ουτε σας εχει δειξει ποτε κινητο, tinder, ig φιλη σας.

Οταν κανει ο αγαμητος παρεα με ψωλαρια και δε βγαινει περα απο το coffee island της γειτονιας του που να τα δει αυτα γυρω του, αυτο που ξερει ειναι για το Μπαρτζωκα και το Διαμαντιδη. Απο γυναικες ειναι ασχετος. Ειναι στο πατο και απλα ειναι τυφλος. Και ειναι και το αρχετυπο του αντρα που θα φαει και το κερατο κατακεφαλα αφου ειναι σιγουρος οτι η "κοπελα του" δε κανει τετοια πραγματα "δε γαμιεται".

Φαντασου να του πεις ετουτου για τριο, παρτουζιτσες και τετοιο υπογειο society.

Αυτος θεωρει επειδη δε βλεπει ζευγαρακια στο δρομο και στα μπαρακια δε γαμιουνται οι γυναικες.

Τετοιος πουρες εχει γινει το μυαλο του απο το πολυ αργμεγμα.
Σωστοι οι αριθμοι και οι αναλογιες
Γυναικα μονη=γυναικα που αρπαζει ευκαιριακες πουτσες με οποιον πιθανο τροπο μπορει
Της ειναι πολυ ευκολο και το μπορει.
Αρα γιατι να μη το κανει;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Το Κουλοτρολ που είναι,δεν πετάχτηκε ακόμα να υπερασπιστεί άλλον έναν που με βρίζει;
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.643
Like
7.883
Πόντοι
1.056
Οταν κανει ο αγαμητος παρεα με ψωλαρια και δε βγαινει περα απο το coffee island της γειτονιας του που να τα δει αυτα γυρω του, αυτο που ξερει ειναι για το Μπαρτζωκα και το Διαμαντιδη. Απο γυναικες ειναι ασχετος. Ειναι στο πατο και απλα ειναι τυφλος. Και ειναι και το αρχετυπο του αντρα που θα φαει και το κερατο κατακεφαλα αφου ειναι σιγουρος οτι η "κοπελα του" δε κανει τετοια πραγματα "δε γαμιεται".
Όλο το ζουμί είναι σε αυτή την παράγραφο!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Έχω βαρεθεί να ακούω όλους αυτούς τους ηλίθιους

'Μα το σεξ λέει είναι πανεύκολο...όλοι γαμάνε...οι ελλεεινίδες ξεσκίζονται'... :jerking:

Και βγαίνεις έξω...βλέπεις τις ορδές των μπακουριών στα μαγαζιά,στα μπιτσομπαρα...γκόμενες με το κινητό στο χέρι...άντρες να παίζει ο ένας την ψωλή του άλλου...και κατα τ'άλλα ξεσκιζονται στα γαμησια οι Έλληνες:2funny:


Ρε μαλάκα ..... ξέρεις .... ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΣ 3-4 ΩΡΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΑΔΙΚΟ .... ή ΜΠΗΤΣΟΜΠΑΡΟ ....
τι θα κάνει τις υπόλοιπες ώρες .... όταν εσύ παψεις να την παρατηρείς ;;;;;;;;

Μπορείς να ξέρεις ότι δεν της τον κάνουν χωνί ;;;
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.437
Like
10.981
Πόντοι
3.556
Εμένα δεν με κούραζε ποτέ τύπε.
Οταν μπαινει στη μεση συναισθημα και ερχεται η ωρα που πρεπει/θελεις να σουταρεις την αλλη για να πας στην επομενη, η απλα επειδη βαρεθηκες, παντα υπαρχει συναισθηματικη φθορα.

Φυσικα δε μιλαμε για φασεις χωρις συναισθημα, εκει μπορεις να πηδας 3 την ημερα, χωρις προβλημα. Για αυτο και οι πουτανες ειναι κορυφαιο σπορ. Δινεις ενα 20ρικακι, 50ρικακι, 150ρικακι και η αλλη την κανει λουης χωρις προβληματα...

Το ιδιο και φασεις που ειναι απο την αρχη αμοιβαια φαση ξεγκαυλωματος (παντρεμενοι, εργαζομενοι σεζον, τουριστριες, φοιτητικα παρτυ, κλπ)

Οταν κατι ξεκιναει με προοπτικες κανονικης σχεσης, οταν ερθει η ωρα του χωρισμου, παντα σε αφηνει πικρια και αν η γκομενα στεναχωρεθει περισσοτερο απο σενα, η πικρια ειναι μεγαλυτερη

Οσοι δεν το εχουν ζησει, θεωρουν πως ειναι κατι καλο και που θα πρεπει να ανεβαζει την αυτοπεποιθηση του αντρα, κλπ αλλα αμα το ζησεις 3-4 φορες σε συντομο χρονικο διαστημα, δεν υπαρχει κατι καλο σε ολο αυτο. Φυσικα μιλαμε για κανονικες κοπελες και οχι καραπουτανακια που πηδιουνται απο εδω και απο κει με μηδεν συναισθημα, τετοιες μπορεις να πηδας με το κιλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Γιατί πικρία ρε μάγκα ;
Αν είμαστε ζωντανοί .... μπορούμε να ξαναπηδηχτούμε !

Πρέπει κάθε πήδημα να οδηγεί σε γάμο ;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Σωστοι οι αριθμοι και οι αναλογιες
Γυναικα μονη=γυναικα που αρπαζει ευκαιριακες πουτσες με οποιον πιθανο τροπο μπορει
Της ειναι πολυ ευκολο και το μπορει.
Αρα γιατι να μη το κανει;

1.Γιατί δεν θέλει

2.Γιατί αν δεν βρει την πούτσα του μπαρμαν,του πορτιέρη,του ναυαγοσώστη,του youtuber,πιστεύει ότι οι άλλες πούτσες δεν αξίζουν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Ρε μαλάκα ..... ξέρεις .... ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΣ 3-4 ΩΡΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΑΔΙΚΟ .... ή ΜΠΗΤΣΟΜΠΑΡΟ ....
τι θα κάνει τις υπόλοιπες ώρες .... όταν εσύ παψεις να την παρατηρείς ;;;;;;;;

Μπορείς να ξέρεις ότι δεν της τον κάνουν χωνί ;;;

Όσες έχουν γκόμενο,πάνε παντού με τον γκόμενο

Γυναικοπαρέες που κυκλοφορούν μόνες,η πλειοψηφία είναι αγάμητες
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.437
Like
10.981
Πόντοι
3.556
Γιατί πικρία ρε μάγκα ;
Αν είμαστε ζωντανοί .... μπορούμε να ξαναπηδηχτούμε !

Πρέπει κάθε πήδημα να οδηγεί σε γάμο ;;
Γιατι ειναι συναισθηματικα πλασματα οι γυναικες ρε τυπε. Εδω βλεπεις περιπτωσεις στο Firstdates που εδειξε μεχρι τωρα πχ 50 ζευγαρια, απο τις 10 περιπτωσεις που εφαγαν οι γυναικες χυλοπιτα, οι 2-3 απο αυτες εβαλαν τα κλαματα.
Απο ενα απλο γευμα μιας ωρας με καποιον αγνωστο.
Ποσο μαλλον αν περασεις μερικο καιρο μαζι της και βγειτε, πηδηχτειτε, συζητησετε πραγματα, γνωριστειτε καλυτερα
Και να αρχισει να σε συμπαθει και να κανει σκεψεις για σενα.
Και να ερθει η ωρα που αποφασιζεις να το κοψεις πριν γινει σοβαροτερο.
Τι καλο μπορει να υπαρχει σε αυτο, εκτος απο τις πρωτες 1-2 φορες που οκ λες με τιμα σαν αντρα που με συμπαθησε, με ειδε σοβαρα, κλπ
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.738
Like
1.513
Πόντοι
216
Αρχικά να σε ευχαριστήσω για την πληροφορία που μοιράστηκες μαζί μας.

Ανεξάρτητα από την την προσφορά του συναγωνιστή ΜΠΟΚΟΛΟΣ θα ήθελα να πω την άποψη μου για το όλο θέμα που προέκυψε τελευταία με αυτούς που ψάχνουν ερασιτεχνικό υλικό σε διάφορα κανάλια. Αρχικά από ότι έχω πληροφορηθεί αυτοί που έχουν το υλικό ζητάνε γερά φράγκα οπότε για όποιον έχει τσέπη καλά είναι. Τώρα για το υλικό το ίδιο πρόσφατα ήδη τοποθέτηση από διάφορες φεμιναζί και αγαπούληδες που τρέχουν να στηρίξουν. Συνιστώ απόλυτη προσοχή και όποιος ψάχνει 10-20 τσόντες παραπάνω να τον παίξει μπορεί να βρει άπειρες στο internet.

Το θέμα όμως είναι εξαιρετικά πιο πολύπλοκο, καθώς οπως ο φίλος εδώ πέρα μας έδειξε τσουλάκια τα οποία ΑΠΑΙΤΟΥΝ τον σεβασμό μας έχουν κάνει τα αίσχη της ζωής του που πολλές επαγγελματίες δεν έχουν κάνει. Αν και ο συναγωνιστής έδειξε στην περίπτωση αυτή επαγγελματία, αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι πιθανόν τέτοια πράγματα τα κάνουν και μη επαγγελματίες. Μάλιστα επειδή το φαινόμενο απέκτησε μεγάλη έκταση (ψάξτε το σε google, tiktok κτλ.) θα παρατηρήσετε ότι τα πουτανιά τώρα προσπαθούν να το κάνουν normal. Θα δείτε επιχειρήματα τύπου δεν έχεις δικαίωμα να ρωτάς με πόσους έχω πάει και διάφορες άλλες παπαριές. Κάντε κάτι για αυτό αλλιώς σε λίγο θα φοράτε σουτιέν.
Να το έχετε στο μυαλό σας μάγκες μου αυτό όταν φασώνεστε με τη σχέση σας. Αν από την άλλη δεν σας αφορά το τι ξέσκισμα έχει φάει από τον κάθε "πρώην" ρουξήξτε ελεύθερα οτιδήποτε κολυμπάει μέσα τους όπως είπε και ο φίλος.
Απολύτως σχετικό μήνυμα μου από άλλο νήμα.


Σοβαρά τώρα μέτρο σύγκρισης οι Αμερικάνες; Επίσης το ξέρεις ότι αυτές οι έρευνες είναι από ερωτηματολόγια τα οποία έχουν ταιράστιο περιθώριο σφάλματος αφού στέκονται καθαρά στο τι θα πει η κάθε μια; Δεν έπρεπε και να το αναφέρετε σαν επιχείρημα ( δεν το λέω προσωπικά σε εσένα μην ενοχληθείς).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom