Νέα

ΜΑΤΙ...παντού (σπίτι, γραφείο, δρόμος κλπ.)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (9 μέλη και 57 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456

npg13

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
389
Like
9.324
Πόντοι
1.041
Πάμε τα upskirt ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_20230616_193645.jpg
    IMG_20230616_193645.jpg
    102,8 KB · Εμφανίσεις: 145
  • VID_20230616_193149.mp4
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 0
  • IMG_20230616_193427.jpg
    IMG_20230616_193427.jpg
    111,5 KB · Εμφανίσεις: 141

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
140
Like
429
Πόντοι
21
Άκουσε φίλε μου το ότι κάποιοι που έχουν ευνουχιστεί και δεν αντιδρούν στην θέα του μουνιού δεν σημαίνει πως είναι και οι υπόλοιποι αρσενικά χωρίς αρχίδια και ορμές με τις οποίες δεν έχει το δικαίωμα κανένα πουτανάκι να παίζει και να προκαλεί.


Αν πράγματι κυκλοφορούν έτσι και δεν τους βάζουν χέρι στα όρθια τότε μάλλον κάτι πάει λάθος με τους άντρες.

Πως γίνεται να το βλέπεις αυτό και να κρατιέσαι να το ξεσκίσεις; Αν και παίζει με τόσα ψυχοφάρμακα να μην έχουν και κάβλες πλέον οι περισσότεροι.

Συγγνώμη ρε μάγκες που το ξεθάβω τόσες μέρες μετά αν και ίσως έπρεπε απλά να ξεχαστεί. Πρώτον, όσο χαζό κι αν ακούγεται σε συνομιλία forum ενός site που λέγεται bourdela.com, πολύ αξία δίνεις στο πουλί σου, τις ορμές σου και την ικανοποίησή τους. Δεν ξέρω τι ρωμαλέο άτι είσαι, αλλά χαλάρωσε και λίγο, πιες καμιά γκαζόζα. Δεν θα χαθεί κι ο κόσμος να σου σηκώνεται χωρίς να το βάζεις κάπου ή να εκτονώνεσαι στην παλάμη, σε ιερόδουλες, σε κάποια καβάτζα σου. Αν εσύ θεωρείς ότι είναι τόσο αβάσταχτο βάσανο, τι να πω...

Δεύτερον και κυριότερο: εκτός από το σεξουαλικό ένστικτο, βασικό είναι και το ένστικτο της επιβίωσης, της αποφυγής πείνας, της καλοπέρασης, της ένταξης σε αγέλη, της αναπαραγωγής, της υγείας, κι ας θέσει ο καθένας τις προτεραιότητές του. Και οι πλούσιοι προκαλούν με τον βίο τους, θεωρείς ότι αξίζει να ορμήξεις να κλέψεις κάποιον απ'αυτούς ; Θεωρείς ότι άμα προκαλούν αρκετά, δικαιολογείσαι να τους κλέψεις, και μάλιστα με βίαιο τρόπο; Βέβαια εδώ θίγεται κάτι που ακόμα και οι περισσότεροι ανώμαλοι και ψυχάκηδες λατρεύουν: τα λεφτά, την ιδιοκτησία, κι ακόμα κι αν δεν είσαι λεφτάς (όπως ΤΥΧΑΙΝΕΙ βέβαια να μην είσαι και κοπέλα, άρα δεν κινδυνεύεις τόσο με βιασμό), μπορείς πάντα να ονειρεύεσαι ότι μια μέρα θα γίνεις πλούσιος, οπότε δε σε συμφέρει να υπερασπίζεσαι την "απαλλοτρίωση πλούτου" (μπορείς ωστόσο να'σαι βέβαιος πως δεν θα γίνεις μια μέρα μουνάρα, για να κινδυνεύεις απ'τον κάθε πεινασμένο που θα θεωρεί δικαίωμά του να σε βιάσει-αλήθεια πώς λειτουργεί αυτό, θα κόβετε χαρτάκι προτεραιότητας; Στην Ινδία π.χ οι ομαδικοί βιασμοί προέκυψαν από την υπερβολική προκλητικότητα των γυναικών, ή την υπερβολική αγαμία σε συνδυασμό με την αίσθηση ανωτερότητας που έχει ο κάθε πουθενάς στις παραγκουπόλεις; ). Ή μήπως δεν είσαι αρκετά άντρας για να ληστέψεις τον καπιταλιστή;

Θέλω να πω, γιατί να φιλτράρεις παιχταρά μου τις ορμές τις οποίες δεν δέχεσαι να περιορίζονται; Υπάρχουν έξω άνθρωποι που τους τρώει η μοναξιά, ή που θέλουν να κάνουν παιδιά και δεν μπορούν, και μπορεί να θεωρήσουν καμιά μέρα ότι τους προκαλεί απροκάλυπτα π.χ ένας γείτονας που αράζει με φίλους και παίζει με τα παιδιά του.
Αν π.χ αρρωστήσει κάποιος και δει έναν παιδαρά που σφύζει από υγεία να κάνει τζόκινγκ π.χ, μήπως να τον παρασύρει με κανένα αμάξι;

Τι σκεπτικό είναι αυτό;
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.740
Like
1.514
Πόντοι
216
Συγγνώμη ρε μάγκες που το ξεθάβω τόσες μέρες μετά αν και ίσως έπρεπε απλά να ξεχαστεί. Πρώτον, όσο χαζό κι αν ακούγεται σε συνομιλία forum ενός site που λέγεται bourdela.com, πολύ αξία δίνεις στο πουλί σου, τις ορμές σου και την ικανοποίησή τους. Δεν ξέρω τι ρωμαλέο άτι είσαι, αλλά χαλάρωσε και λίγο, πιες καμιά γκαζόζα. Δεν θα χαθεί κι ο κόσμος να σου σηκώνεται χωρίς να το βάζεις κάπου ή να εκτονώνεσαι στην παλάμη, σε ιερόδουλες, σε κάποια καβάτζα σου. Αν εσύ θεωρείς ότι είναι τόσο αβάσταχτο βάσανο, τι να πω...

Δεύτερον και κυριότερο: εκτός από το σεξουαλικό ένστικτο, βασικό είναι και το ένστικτο της επιβίωσης, της αποφυγής πείνας, της καλοπέρασης, της ένταξης σε αγέλη, της αναπαραγωγής, της υγείας, κι ας θέσει ο καθένας τις προτεραιότητές του. Και οι πλούσιοι προκαλούν με τον βίο τους, θεωρείς ότι αξίζει να ορμήξεις να κλέψεις κάποιον απ'αυτούς ; Θεωρείς ότι άμα προκαλούν αρκετά, δικαιολογείσαι να τους κλέψεις, και μάλιστα με βίαιο τρόπο; Βέβαια εδώ θίγεται κάτι που ακόμα και οι περισσότεροι ανώμαλοι και ψυχάκηδες λατρεύουν: τα λεφτά, την ιδιοκτησία, κι ακόμα κι αν δεν είσαι λεφτάς (όπως ΤΥΧΑΙΝΕΙ βέβαια να μην είσαι και κοπέλα, άρα δεν κινδυνεύεις τόσο με βιασμό), μπορείς πάντα να ονειρεύεσαι ότι μια μέρα θα γίνεις πλούσιος, οπότε δε σε συμφέρει να υπερασπίζεσαι την "απαλλοτρίωση πλούτου" (μπορείς ωστόσο να'σαι βέβαιος πως δεν θα γίνεις μια μέρα μουνάρα, για να κινδυνεύεις απ'τον κάθε πεινασμένο που θα θεωρεί δικαίωμά του να σε βιάσει-αλήθεια πώς λειτουργεί αυτό, θα κόβετε χαρτάκι προτεραιότητας; Στην Ινδία π.χ οι ομαδικοί βιασμοί προέκυψαν από την υπερβολική προκλητικότητα των γυναικών, ή την υπερβολική αγαμία σε συνδυασμό με την αίσθηση ανωτερότητας που έχει ο κάθε πουθενάς στις παραγκουπόλεις; ). Ή μήπως δεν είσαι αρκετά άντρας για να ληστέψεις τον καπιταλιστή;

Θέλω να πω, γιατί να φιλτράρεις παιχταρά μου τις ορμές τις οποίες δεν δέχεσαι να περιορίζονται; Υπάρχουν έξω άνθρωποι που τους τρώει η μοναξιά, ή που θέλουν να κάνουν παιδιά και δεν μπορούν, και μπορεί να θεωρήσουν καμιά μέρα ότι τους προκαλεί απροκάλυπτα π.χ ένας γείτονας που αράζει με φίλους και παίζει με τα παιδιά του.
Αν π.χ αρρωστήσει κάποιος και δει έναν παιδαρά που σφύζει από υγεία να κάνει τζόκινγκ π.χ, μήπως να τον παρασύρει με κανένα αμάξι;

Τι σκεπτικό είναι αυτό;

Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα και τα παρουσιάζεις σαν να πρόκειται για στέρηση ή ζήλια.
Το '08 η πίπα στη Λιοσίων ήταν 5ε και το 2023 το Μετάξι στα 10ε.

Δεν λείπει σε κανένα το σεξ για να ισχύουν τα επιχειρήματα σου και για να είμαι ειλικρινής ο λόγος σου μοιάζει κάπως φεμινιστικός και υπό κανονικές συνθήκες απλά θα σε κορόιδευα για να περάσει η ώρα αλλά επειδη έκανες τον κόπο να απαντήσεις μετά από τόσες μέρες θα σου εξηγήσω μερικά πράγματα.

Αφού έθεσες όρους οικονομίας θέλω να σου απαντήσω πάνω σε αυτό πως όταν ψάχνεις έναν εργαζόμενο και σου ζητάει 2000 το μήνα το κάνει επειδή ξέρει ότι ο δίπλα δείνει 1900. Αντιλαμβάνεσαι ότι όλο αυτό διαμορφώνει κλίμα δημοπρασίας και πόσο αυτή η νοοτροπία βλάπτει τον επίδοξο "αγοραστή" μουνιού;

Οι απόψεις σου δείχνουν το λεγόμενο λευκό ιππότη που υπερασπιζεται τα δικαιώματα των γυναικών και η αλήθεια είναι ότι πολλοί από αυτούς γίνονται δούλοι της μέσης ελλεηνίδας κάνοντας της τα κέφια και ικανοποιώντας τις απαιτήσεις της με την προοπτική να ανοίξει το κάθε μπάζο κάποια στιγμή τα ποδαράκια και ναι όταν φτάσουν στο σημείο της εξαθλίωσης πράγματι πολλοί από αυτούς πηδάνε.

Εάν λοιπόν πιστεύεις ότι άντρας και γυναίκα είναι το ίδιο νομίζω πως είσαι σε λάθος σελίδα γιατί εδώ μέσα πληρώνουμε για να γαμήσουμε δεν μας πληρώνουν

Και κάτι τελευταίο σε χώρες μακριά από το ελλαδιστάν επειδή η κατάσταση αυτή έχει ξεφύγει και πλέον δεν μπορείς να κάνεις ένα πέσιμο λόγω του ότι μπορεί να βρεθείς φυλακή οι άντρες μειώνουν την ζήτηση ως απάντηση στις υπερβολικές γυναικείες απαιτήσεις.

Google it!
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
140
Like
429
Πόντοι
21
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα και τα παρουσιάζεις σαν να πρόκειται για στέρηση ή ζήλια.
Το '08 η πίπα στη Λιοσίων ήταν 5ε και το 2023 το Μετάξι στα 10ε.

Δεν λείπει σε κανένα το σεξ για να ισχύουν τα επιχειρήματα σου και για να είμαι ειλικρινής ο λόγος σου μοιάζει κάπως φεμινιστικός και υπό κανονικές συνθήκες απλά θα σε κορόιδευα για να περάσει η ώρα αλλά επειδη έκανες τον κόπο να απαντήσεις μετά από τόσες μέρες θα σου εξηγήσω μερικά πράγματα.

Αφού έθεσες όρους οικονομίας θέλω να σου απαντήσω πάνω σε αυτό πως όταν ψάχνεις έναν εργαζόμενο και σου ζητάει 2000 το μήνα το κάνει επειδή ξέρει ότι ο δίπλα δείνει 1900. Αντιλαμβάνεσαι ότι όλο αυτό διαμορφώνει κλίμα δημοπρασίας και πόσο αυτή η νοοτροπία βλάπτει τον επίδοξο "αγοραστή" μουνιού;

Οι απόψεις σου δείχνουν το λεγόμενο λευκό ιππότη που υπερασπιζεται τα δικαιώματα των γυναικών και η αλήθεια είναι ότι πολλοί από αυτούς γίνονται δούλοι της μέσης ελλεηνίδας κάνοντας της τα κέφια και ικανοποιώντας τις απαιτήσεις της με την προοπτική να ανοίξει το κάθε μπάζο κάποια στιγμή τα ποδαράκια και ναι όταν φτάσουν στο σημείο της εξαθλίωσης πράγματι πολλοί από αυτούς πηδάνε.

Εάν λοιπόν πιστεύεις ότι άντρας και γυναίκα είναι το ίδιο νομίζω πως είσαι σε λάθος σελίδα γιατί εδώ μέσα πληρώνουμε για να γαμήσουμε δεν μας πληρώνουν

Και κάτι τελευταίο σε χώρες μακριά από το ελλαδιστάν επειδή η κατάσταση αυτή έχει ξεφύγει και πλέον δεν μπορείς να κάνεις ένα πέσιμο λόγω του ότι μπορεί να βρεθείς φυλακή οι άντρες μειώνουν την ζήτηση ως απάντηση στις υπερβολικές γυναικείες απαιτήσεις.

Google it!
-"Για να είμαι ειλικρινής ο λόγος σου μοιάζει κάπως φεμινιστικός".

Αν μιλάμε για τον φεμινισμό ως κίνημα που απαιτούσε εδώ και τουλάχιστον ενάμιση αιώνα δικαίωμα ψήφου, λόγου, συμμετοχής στα κοινά, εκπαίδευσης, εργασίας και να είναι υπεύθυνη η κάθε γυναίκα για τον εαυτό της κι όχι ο μπαμπάς ή ο άντρας της, τότε είναι σαν να λες "για να είμαι ειλικρινής ο λόγος σου μοιάζει κάπως -εχμ πώς να το πω κομψά- δημοκρατικός, ίουουου". Αν μιλάμε για τον φεμι-ναζισμό (αδόκιμος όρος αλλά δεν θα το αναλύσουμε τώρα) των τελευταίων δεκαετιών, που μας έχει πρήξει λίγο τα συκώτια και μπλέκεται με τον φεμινισμό, τότε να το δεχτώ για την οικονομία της συζήτησης. Απλά να ξέρεις ότι δεν είναι άσπρο-μαύρο: δεν είναι ότι θα είσαι φεμι-ναζί/μουνόδουλος ή θα είσαι αντιφεμινιστής/άντρακλας. Και στους αγώνες των μαύρων της αμερικής η πλειοψηφία (λευκοί αμερικάνοι) δεν ήταν θύματα που είχαν φάει πλύση εγκεφάλου από δικαιωματιστές/προοδευτικούς, ούτε έφταναν μέχρι το άλλο άκρο να ζητούν "μαύρη κυριαρχία". Ήθελαν απλά εξίσωση των δημοκρατικών δικαιωμάτων και παύση των διάφορων αδικιών που έβγαζαν μάτι.

(Ένας αστερίσκος: σαν λευκοί straight άντρες σε κοινωνίες όπου κυριαρχούν οι λευκοί straight άντρες εδώ και χιλιετίες, ίσως να μην μπορούμε να καταλάβουμε ακριβώς πόσο καταπιέστηκαν διάφοροι "λιγότερο ευλογημένοι" από τη μοίρα άνθρωποι, και πώς θα αντιδρούσαμε εμείς αν ερχόταν επιτέλους η ιστορική συγκυρία να βγούμε από πάνω. Νομίζω αντίστοιχες μλκίες θα κάναμε. Αυτό πάλι δεν με εμποδίζει να διακρίνω τις μλκίες των φεμιναζί, woke κλπ.)

-"Όροι οικονομίας". Αφού λοιπόν όπως λες και παρακάτω ανέβηκαν οι απαιτήσεις, "το δίνουν πιο δύσκολα", μοστράρουν τα κάλλη τους χωρίς να ανταποκρίνονται, μιλάμε για μια μεταβατική φάση της "αγοράς" όπου ο πυρφόρος θα πρέπει να μειώσει την αγοραστική του διάθεση. Και καλά θα κάνει, λέω εγώ. Αν δεν πέφτουν τόσοι μλκες θύματα των ωραίων μουνιών, η τιμή θα ξαναπέσει. Με το να αγιοποιούμε τις ορμές μας και να θεωρούμε ότι ένα κολάν θα μας κάνει ταύρους που πρέπει να χύσουν, δεν βοηθάμε ιδιαίτερα. Εκτός αν φτάσουμε σε καταστάσεις Ινδίας, ξαναλέω, όπου η ασυνόδευτη πιτσιρίκα θα θεωρείται κινούμενος στόχος.

-Θα μπορούσα να σε τσιγκλήσω μένοντας στο θέμα, αλλά επειδή δεν είναι καλή ιδέα να τσιγκλάς για τα σεξουαλικά έναν άνθρωπο που είπε ότι οι ορμές του δικαιολογούν μέχρι και βιασμό, ας μείνουμε στο αρχικό μου επιχείρημα, το οποίο δεν απάντησες: εμένα που με εξοργίζουν οι πλούσιοι με τον προκλητικό βίο τους (και ειδικά αν σκεφτείς ότι σε χειρότερη μοίρα από εμένα/εμάς υπάρχουν εκατομμύρια άνθρωποι, και δεν μιλάμε για την ποιότητα της σεξουαλικής τους ζωής αλλά για την ίδια την ζωή τους, την περίθαλψη, την παιδεία, την ασφάλεια, το αν κρυώνουν τα παιδιά τους τον χειμώνα), θα με δικαίωνες να ληστέψω χρησιμοποιώντας π.χ σωματική βία; Εσύ δεν θα το έκανες επειδή α) σε αφήνει αδιάφορο ο προκλητικός βίος των πλουσίων, β) δεν σε παίρνει να το παίξεις νταής εκεί, δεν είναι τίποτα κοριτσάκια με μίνι και ξώβυζο (αυτό όμως δεν θα σήμαινε πως δεν είσαι αρκετά άντρας να τους πλήξεις; ) γ) φοβάσαι μην κάποτε βρεθείς θύμα τέτοιων επιθέσεων ή δ) καταπιέζεις τις ορμές σου επιλέγοντας να φερθείς σαν κοινωνικό ον, άνθρωπος, πολίτης (ή όλα αυτά στο μυαλό σου σημαίνουν απλά μαλάκας, υποταγμένος, δούλος ; ).
 

npg13

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
389
Like
9.324
Πόντοι
1.041
Ωραίο γκομενάκι αλλά δεν έκανα καλή ληψη γαμωτο
 

Συνημμένα

  • IMG_20230617_094026.jpg
    IMG_20230617_094026.jpg
    215,9 KB · Εμφανίσεις: 112
  • IMG_20230617_093918.jpg
    IMG_20230617_093918.jpg
    149,4 KB · Εμφανίσεις: 123
  • IMG_20230617_093957.jpg
    IMG_20230617_093957.jpg
    121,1 KB · Εμφανίσεις: 108

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.785
Like
14.359
Πόντοι
2.256

Ωραίο γκομενάκι αλλά δεν έκανα καλή ληψη γαμωτο
Κοίτα φίλε, αυτά είναι τα καλύτερα που έχουν ανέβει αλλά φαντάζομαι, το ξέρεις, πως αν γίνεις αντιληπτός, όχι από την ίδια, ίσως από κάποιον άλλον μέσα στο super market, φλερτάρεις με τις μάπες και με δημόσια διαπόμπευση. Επίσης έχει δικαίωμα να σου κάνει μήνυση. Εκτός αν είναι η δικιά σου και το κάνετε επίτηδες για καύλα!!! Προσοχή μεγάλη!!!!
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.059
Like
6.029
Πόντοι
1.056
Ωραίο γκομενάκι αλλά δεν έκανα καλή ληψη γαμωτο
Δεν πειράζει φιλε μου και αυτό που τράβηξες καλό ειναι ....Αλλά όπως λέει και ο φίλος ο (ξεκάλτσωτος) χα χα ....ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
Μεχρι να ερθει το NOKIA 7230 φωτό από τα παλιά...Βελγιο...
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία5610.jpg
    Φωτογραφία5610.jpg
    554,7 KB · Εμφανίσεις: 104
  • Φωτογραφία5612.jpg
    Φωτογραφία5612.jpg
    462,1 KB · Εμφανίσεις: 105
  • Φωτογραφία5609.jpg
    Φωτογραφία5609.jpg
    477,7 KB · Εμφανίσεις: 102
  • Φωτογραφία5611.jpg
    Φωτογραφία5611.jpg
    527,6 KB · Εμφανίσεις: 111
  • Φωτογραφία5608.jpg
    Φωτογραφία5608.jpg
    506 KB · Εμφανίσεις: 105

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.942
Πόντοι
1.486
:zfuck::zfuck:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:fuck1::fuck1::fuck1:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία5630.jpg
    Φωτογραφία5630.jpg
    460,5 KB · Εμφανίσεις: 103
  • Φωτογραφία5631.jpg
    Φωτογραφία5631.jpg
    452,5 KB · Εμφανίσεις: 99
  • Φωτογραφία5629.jpg
    Φωτογραφία5629.jpg
    513,7 KB · Εμφανίσεις: 101
  • νννν (2).jpg
    νννν (2).jpg
    663,7 KB · Εμφανίσεις: 110
  • νννν (3).jpg
    νννν (3).jpg
    683,9 KB · Εμφανίσεις: 111
  • νννν (1).jpg
    νννν (1).jpg
    462,9 KB · Εμφανίσεις: 111

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Ελ. Βενιζέλος .. είμαι σίγουρος ότι όλοι το ίδιο σκεφτήκαμε :wink::buck2::sunglasses:

Θέλετε κ συνέχεια ?
 

Συνημμένα

  • IMG_2232.jpg
    IMG_2232.jpg
    804,8 KB · Εμφανίσεις: 175
  • IMG_2231.jpg
    IMG_2231.jpg
    996,6 KB · Εμφανίσεις: 156
  • IMG_2229.jpg
    IMG_2229.jpg
    587,9 KB · Εμφανίσεις: 124
  • IMG_2230.jpg
    IMG_2230.jpg
    290,2 KB · Εμφανίσεις: 156

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom