Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.865
Πόντοι
6.745
Σημερα Σάββατο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα η Λία 30 ετών από την Βραζιλία 1.70 ύψος 60 κιλά κοντό μαλλι .Ίσως ότι ομορφότερο έχει περάσει ποτέ από τον χώρο!!!


Σημερα Σάββατο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα η Λία 30 ετών από την Βραζιλία 1.70 ύψος 60 κιλά κοντό μαλλι .Ίσως ότι ομορφότερο έχει περάσει ποτέ από τον χώρο!!!

Kαλα που την βλεπουμε κιολας...εδω ειναι σε μια παραλια:2funny:
 

Συνημμένα

  • 4f49dac3da9f236666b72e7319f0025d.jpg
    4f49dac3da9f236666b72e7319f0025d.jpg
    163,7 KB · Εμφανίσεις: 40

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
περασα απο μαρνης 28.πηγα καρφωτος για ιουλια.περιμενα λιγο γιατι ηταν δωματιο και περασαμε στα ενδοτερα.η γυναικα δεν παιζεται.εμφανισιακα ,για την ηλικια της ειναι ο.κ.ειναι μεταξυ 40 εως 45,δεν ρωτησα αλλα εκει την εκανα.εμενα με καλυψε εμφανισιακα.μασαζ οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα υποφερτο.κανα τεταρτο εικοσαλεπτο το πολυ.μετα αρχισαν τα ωραια.γλυψιματα ,τσιμπουκια ρουμανοσχολης και περασμα απο αρχιδια που τα μουλιασε.της εκανα και γλυφομουνι που μετα λιγη ωρα αρχισε να σπαρταραει.μου εκανε παλι τσιμπουκι για να τον σκληρινει και ενα πολυ καλο γλειφοκωλι.την ξαπλωσα ανασκελα ,πειρα λιγο μουνακι και εντος ολιγων λεπτων ,εισεβαλα στην κωλοτρυπιδα ,χωρις λιπανση.ωραιο κωλογαμησι για αρκετα λεπτα που το ζουσαμε και οι δυο.τελος την εχυσα στην κοιλια της.συμπερασμα.η ιουλια, χωρις να ειναι η γκομεναρα,μια καθημερινη γυναικουλα,αρκετα προσεγμενη ειναι,θα ικανοποιηση τον πελατη με τις υπηρεσιες της και την διαθεση της και με συμμετοχη στην ολη διαδικασια.αρκετα ευχαριστη και φευγεις ικανοποιημενος.θα ξαναπαω παλι να ευχαριστηθω την κωλαρα της.τιμια και σωστη η ιουλια.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
891
Κριτικές
33
Like
2.651
Πόντοι
5.345
Επίσκεψη στη Σουλιου 4 , επιλογή Βικτώρια. Μέτριας εμφάνισης, στήθος δυναμίτης σε αρκετά καλή κατάσταση, με πλαδαρή περιοχή κοιλιάς. Πίπα βαθιά αλλά άτεχνη και μονότονη. Της αρέσει να τη χύνουν στο στόμα τα οποία δεν τα καταπίνει. Χρόνος συνάντησης 30'.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
περασα απο μαρνης 28.πηγα καρφωτος για ιουλια.περιμενα λιγο γιατι ηταν δωματιο και περασαμε στα ενδοτερα.η γυναικα δεν παιζεται.εμφανισιακα ,για την ηλικια της ειναι ο.κ.ειναι μεταξυ 40 εως 45,δεν ρωτησα αλλα εκει την εκανα.εμενα με καλυψε εμφανισιακα.μασαζ οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα υποφερτο.κανα τεταρτο εικοσαλεπτο το πολυ.μετα αρχισαν τα ωραια.γλυψιματα ,τσιμπουκια ρουμανοσχολης και περασμα απο αρχιδια που τα μουλιασε.της εκανα και γλυφομουνι που μετα λιγη ωρα αρχισε να σπαρταραει.μου εκανε παλι τσιμπουκι για να τον σκληρινει και ενα πολυ καλο γλειφοκωλι.την ξαπλωσα ανασκελα ,πειρα λιγο μουνακι και εντος ολιγων λεπτων ,εισεβαλα στην κωλοτρυπιδα ,χωρις λιπανση.ωραιο κωλογαμησι για αρκετα λεπτα που το ζουσαμε και οι δυο.τελος την εχυσα στην κοιλια της.συμπερασμα.η ιουλια, χωρις να ειναι η γκομεναρα,μια καθημερινη γυναικουλα,αρκετα προσεγμενη ειναι,θα ικανοποιηση τον πελατη με τις υπηρεσιες της και την διαθεση της και με συμμετοχη στην ολη διαδικασια.αρκετα ευχαριστη και φευγεις ικανοποιημενος.θα ξαναπαω παλι να ευχαριστηθω την κωλαρα της.τιμια και σωστη η ιουλια.
Ο λοκος ειναι ++?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ναι ειναι παραπανω.δεν τα κλαιω αυτα.αρκει να περναω καλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι ειναι παραπανω.δεν τα κλαιω αυτα.αρκει να περναω καλα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.795
Like
14.385
Πόντοι
2.256
Αυτή Πατρίτσια του Μπουζιάνη είναι η Πατρίτσια του Αθηνών Πειραιώς Θησέως;
Αυτή ήταν απο τις ελάχιστες λατινες που αξιζανε τα τελευταία χρόνια.
Μη μου πεις μύστη μου!!!! Αν ξέρεις εσύ ή κάποιος άλλος τίποτα... Την ψάχνω (κι όχι μόνο εγώ) χρόνια!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.795
Like
14.385
Πόντοι
2.256
Σημερα Σάββατο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα η Λία 30 ετών από την Βραζιλία 1.70 ύψος 60 κιλά κοντό μαλλι .Ίσως ότι ομορφότερο έχει περάσει ποτέ από τον χώρο!!!

Κόκκινο ολόσωμο σε κόκκινο καναπέ!!! Τι διάολο;;; παραλλαγή έχετε κάνει;;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.795
Like
14.385
Πόντοι
2.256
Αυτή Πατρίτσια του Μπουζιάνη είναι η Πατρίτσια του Αθηνών Πειραιώς Θησέως;
Αυτή ήταν απο τις ελάχιστες λατινες που αξιζανε τα τελευταία χρόνια.
Τελικά παιχταρά μου όπως την είδα στις φωτογραφίες, καμία σχέση!!!! Αυτή μοιάζει με μια Πατρίτσια που είχε εμφανιστεί σε studio στην Κηφισού. Καμία σχέση όμως :cry:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Κόκκινο ολόσωμο σε κόκκινο καναπέ!!! Τι διάολο;;; παραλλαγή έχετε κάνει;;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Κάλυψη απόκρυψη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι ειναι παραπανω.δεν τα κλαιω αυτα.αρκει να περναω καλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι ειναι παραπανω.δεν τα κλαιω αυτα.αρκει να περναω καλα.
Την είδα προχθές στο δρόμο και με καυλωσε! Τρομερή μαστορισα που δεν σε αφηνει να μην περάσεις καλά!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.643
Κριτικές
190
Like
48.821
Πόντοι
41.443

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
551
Like
953
Πόντοι
86
Τελικά παιχταρά μου όπως την είδα στις φωτογραφίες, καμία σχέση!!!! Αυτή μοιάζει με μια Πατρίτσια που είχε εμφανιστεί σε studio στην Κηφισού. Καμία σχέση όμως :cry:
Μάλλον σταμάτησε η Πατρίτσια Πειραιώς δλδ. Κρίμα ήταν η καλύτερη λατίνα. Κοντή αλλά σκέτη φωτιά. Τώρα αυτές οι καραβιές που μας φέρανε ...άστο καλύτερα. Άσε που τις προμοτάρουν μπας και τσιμπήσουμε.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
195
Like
132
Πόντοι
1
Το Νουρου είχε ένα ορισμό (εκ ταυτοτητος ισον που λέγαμε κάποτε στα μαθηματικά..) που λέγονταν Έλενα στο Μπακνανα. Αυτη τους άφησε χρόνους. Απο τότε για το συγκεκριμένο είδος δεν νομίζω ότι υπαρχει καμμία εξπερ. Ούτε κάν για body to body. Αν πάλι επιμένεις ότι αυτο θέλεις θα σου πρότεινα τη Μονικα στο Στουρνάρη που κατα τη γνώμη μου είναι το #1 ονομα στο μασαζ σε τετοια μαγαζιά.
Πήγα Στουρνάρη τελικά!ωραίο δωμάτιο!παρέλαση τα κορίτσια ...δεν ξέρεις τι να πρωτόδιαλέξεις !Η Μόνικα ήταν στο δωμάτιο οπότε επέλεξα Στεφανία μια Ρωσίδα 50+ με σώμα λαμπάδα!Μου έκανε body to body με ζεστό λαδακι το οποίο κατέληξε να την παιρνω με αυτήν από πάνω κάνοντας ακούραστα καθίσματα!Στο 20λετο με τελείωσε και συνέχισε με μασάζ μέχρι να ολοκληρωθεί η μια ώρα!Κόστος 100ευρω!Είστε πολύ τυχεροί κύριοι που έχετε τέτοια μαγαζιά!!!! ευχαριστώ πολύ όσους με βοήθησαν!Να περνάτε καλά!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Αυτή η Λένα του Ιερά Οδός 259 είναι πολύ καλή? Όσο γράφουν σε κάποιες κριτικές? Είναι μακριά το μαγαζί και δεν πας εκεί χωρίς σωστή στοχοθέτηση.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.734
Πόντοι
41.447
Αυτή η Λένα του Ιερά Οδός 259 είναι πολύ καλή? Όσο γράφουν σε κάποιες κριτικές? Είναι μακριά το μαγαζί και δεν πας εκεί χωρίς σωστή στοχοθέτηση.
Βασικά είναι πάρα πολύ καλή. Κατά την προσωπική μου γνώμη παντα
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.301
Like
6.250
Σημερα θα είναι μαζί μας η Λία 12.00-19.00 30 ετών από την Βραζιλία 1.70 ύψος 60 κιλά κοντό μαλλι .Ίσως ότι ομορφότερο έχει περάσει ποτέ από τον χώρο!!!

 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Βασικά είναι πάρα πολύ καλή. Κατά την προσωπική μου γνώμη παντα
Τι τιμή παίζει για μια ώρα; Και πόσες εκτονώσεις; Ξέρουμε αν τα παίρνει στόμα; Ευχαριστώ και σορρυ για τις ερωτήσεις αλλά κατάλαβα ότι έχεις πάει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom