Νέα

Κινεζάκια στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tarzan71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Τράβα στο Μοναστηράκι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.675
Κριτικές
36
Like
35.338
Πόντοι
18.565
Ίσως οι πιο σιχαμένοι Ασιάτες.
Φτύνουν στο πάτωμα σε κλειστό χώρο-ξενοδοχείο,κλάνουν ανοιχτά οπουδήποτε,καθαρίζουν την μύτη τους και σκουπίζουν σε κουρτίνα κτλ....

Και εγώ μια φορά τους μιμήθηκα....
Σκούπισα την πούτσα σε κουρτίνα νέτου γιατί δεν είχε μωρομάντηλα ή χαρτί γενικά στο δωμάτιο...
Αμα μπεις σε ανσανσερ και δεις τα απαγορευτικα που εχει θα καταλαβεις πολλα. Επισης σε πολλα ταξι εχει αυτο το σημα μεσα.
nofarting.jpg


Γενικα ειναι ο πιο απειθαρχος λαος μετα τους Εγγλεζους.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.675
Κριτικές
36
Like
35.338
Πόντοι
18.565
Αν θελετε γνωριμια με Κινεζακια, μπειτε στο Ali Baba. Βρειτε καποιο προιον του ενδιαφεροντος σας, βαλτε οτι ενδιαφερεστε μονο για προιοντα απο Κινα, πηγαινετε στην εταιρεια που το πουλαει και αφου δειτε κατω δεξια με ποιον εκπροσωπο της εταιρειας μπορειτε να επικοινωνησετε (συνηθως εχει και φωτογραφια) εκδηλωστε ενδιαφερον για χονδρικη.
Στα 3 χρονια της πανδημιας, εχω επικοινωνησει με 97 διαφορετικες επιχειρησεις, στις περισσοτερες ο εκπροσωπος ειναι γυναικα, και πανω απο τις μισες θα ηθελαν να ερθουν στην Ευρωπη για δουλεια.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.601
Κριτικές
5
Like
5.814
Πόντοι
2.306
Ίσως οι πιο σιχαμένοι Ασιάτες.
Φτύνουν στο πάτωμα σε κλειστό χώρο-ξενοδοχείο,κλάνουν ανοιχτά οπουδήποτε,καθαρίζουν την μύτη τους και σκουπίζουν σε κουρτίνα κτλ....

Και εγώ μια φορά τους μιμήθηκα....
Σκούπισα την πούτσα σε κουρτίνα νέτου γιατί δεν είχε μωρομάντηλα ή χαρτί γενικά στο δωμάτιο...
Σε ποιους αναφέρεστε;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.121
Κριτικές
1
Like
33.134
Πόντοι
6.256
Τυπε, μια Λαοτιανη που είχα γνωρίσει σε μασσατζιδικο στην Μπανγκόκ, ήταν το πιο χαρούμενο πλάσμα που έχω γνωρίσει στην ζωή μου.
Η καλυτερη ασιατισα που γνωρισα ηταν φυσικά απο Λάος.
Αξεχαστο τριημερο στο Κο τσαγκ.
Κυριολεκτικά η χαρά της ζωης.
Υπαρχει πλουσιο φωτο υλικο στο αρχείο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.675
Κριτικές
36
Like
35.338
Πόντοι
18.565
Η καλυτερη ασιατισα που γνωρισα ηταν φυσικά απο Λάος.
Αξεχαστο τριημερο στο Κο τσαγκ.
Κυριολεκτικά η χαρά της ζωης.
Υπαρχει πλουσιο φωτο υλικο στο αρχείο.
Ε, βάλε τίποτα στο νήμα της Ταυλανδης να μαθαινουν τα νεουδια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.461
Πόντοι
3.796
Όταν είχαν πρωτοεμφανιστεί τα κινέζικα μαγαζιά πριν αρκετά έτη τότε που φύτρωναν σαν τα μανιτάρια.. χώθηκα άγρια σε μια Κινεζούλα στην γειτονιά μου.. επί μέρες πήγαινα κάθε μέρα στο μαγαζί.. ΟΥΤΕ να με φτύσει.. πιστή στον άνδρα της και την δική τους κουλτούρα...
Όταν είδε και αποείδε η κακομοίρα με παρακάλεσε να ΜΗΝ ξανά πάω στο μαγαζί διότι της δημιουργώ πρόβλημα και ΔΕΝ θα ήθελε σε καμία περίπτωση να εμπλακούν αυτοί που προστατεύουν τα μαγαζιά τους....
* Καλά ΔΕΝ μπορείτε να φανταστείτε τί καψόνια της έκανα.. έμπαινα ντεμέκ να δοκιμάσω μποξεράκια.. μία την φώναζα να μου φέρει άλλο νούμερο διότι ΔΕΝ μου έκανε με την τσαπού έξω εγώ.. την άλλη δοκίμαζα παντελόνι δίχως σώβρακο και έβγαινα έξω έτσι για να ζητήσω βοήθεια...
Αχχχχ παλιές καλές εποχές.... :buck2:
thumb.jpeg

Η μαφία θα σε περίμενε φίλε...
Τώρα άμα σε έπαιρνε χαμπάρι ο άντρας της εκεί σίγουρα θα συναντούσες τα νινζακια
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Naruto

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.677
Πόντοι
1.056
Αν θελετε γνωριμια με Κινεζακια, μπειτε στο Ali Baba. Βρειτε καποιο προιον του ενδιαφεροντος σας, βαλτε οτι ενδιαφερεστε μονο για προιοντα απο Κινα, πηγαινετε στην εταιρεια που το πουλαει και αφου δειτε κατω δεξια με ποιον εκπροσωπο της εταιρειας μπορειτε να επικοινωνησετε (συνηθως εχει και φωτογραφια) εκδηλωστε ενδιαφερον για χονδρικη.
Στα 3 χρονια της πανδημιας, εχω επικοινωνησει με 97 διαφορετικες επιχειρησεις, στις περισσοτερες ο εκπροσωπος ειναι γυναικα, και πανω απο τις μισες θα ηθελαν να ερθουν στην Ευρωπη για δουλεια.
Ισχυει, μιλαγα με 2 κινεζες και τα λεγαμε για πολυ καιρο..

Μετα την μια την εχασα (επαφες κτλπ, μαλακια δικια μου απο wechat) και η αλλη εκανε οικογενεια..(μου ελεγε οτι θα εθρει Ελλαδα για διακοπες μαζι μου :zfuck:)
αλλα χαθηκαμε και την κερδισε το περιβαλλον της..
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Απο alibaba κ.τ.λ ειναι χασιμο χρονου χωρις να αμφισβητω το Κ.κωλογερο που ειναι διακεκριμενο μελος του bou.
Αν θελετε αμεσα καντε καμμια βολτα απο κανενα καζινο.....
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Ξεχασα να πω οτι εννοειτε πως θα το παιξετε φραγκατοι φουλ....( το ξερω οτι ειμαστε ολοι εδω αλλα οκ)
Διαφορετικα αν παρει γραμμη οτι δεν υπαρχει σαλιο δεν βλεπω φως..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.165
Κριτικές
62
Like
40.763
Πόντοι
8.530
Όταν είχαν πρωτοεμφανιστεί τα κινέζικα μαγαζιά πριν αρκετά έτη τότε που φύτρωναν σαν τα μανιτάρια.. χώθηκα άγρια σε μια Κινεζούλα στην γειτονιά μου.. επί μέρες πήγαινα κάθε μέρα στο μαγαζί.. ΟΥΤΕ να με φτύσει.. πιστή στον άνδρα της και την δική τους κουλτούρα...
Όταν είδε και αποείδε η κακομοίρα με παρακάλεσε να ΜΗΝ ξανά πάω στο μαγαζί διότι της δημιουργώ πρόβλημα και ΔΕΝ θα ήθελε σε καμία περίπτωση να εμπλακούν αυτοί που προστατεύουν τα μαγαζιά τους....
* Καλά ΔΕΝ μπορείτε να φανταστείτε τί καψόνια της έκανα.. έμπαινα ντεμέκ να δοκιμάσω μποξεράκια.. μία την φώναζα να μου φέρει άλλο νούμερο διότι ΔΕΝ μου έκανε με την τσαπού έξω εγώ.. την άλλη δοκίμαζα παντελόνι δίχως σώβρακο και έβγαινα έξω έτσι για να ζητήσω βοήθεια...
Αχχχχ παλιές καλές εποχές.... :buck2:
Είσαι τυχερός που δεν σε πυροβόλησε κανένας η δεν σε επικηρυξανε σε ακτίνα τριών χιλιομέτρων από το μαγαζί....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.677
Πόντοι
1.056
Ξεχασα να πω οτι εννοειτε πως θα το παιξετε φραγκατοι φουλ....( το ξερω οτι ειμαστε ολοι εδω αλλα οκ)
Διαφορετικα αν παρει γραμμη οτι δεν υπαρχει σαλιο δεν βλεπω φως..
Και εγω νομιζα οτι ειναι πιο ταπεινες απο τις δυτικες..:2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.121
Κριτικές
1
Like
33.134
Πόντοι
6.256
Ξεχασα να πω οτι εννοειτε πως θα το παιξετε φραγκατοι φουλ....( το ξερω οτι ειμαστε ολοι εδω αλλα οκ)
Διαφορετικα αν παρει γραμμη οτι δεν υπαρχει σαλιο δεν βλεπω φως..
Τι εννοεις φραγκατοι φιλε;
Μας προσβάλλεις. Μονο φραγκάτοι;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.637
Κριτικές
13
Like
10.113
Πόντοι
2.046
Παρτε το λεωφορειο που παει σε πλουσια προαστια,ψυχικο,βουλα,βαρκιζα,εκει πανε οι φιλιπινεζες για δουλεια στα πλουσιοσπιτα,προσοχη,πρπεει να πατε πολυ πρωι,αφου οι φιλιπινεζες ειανι πρωινοι τυποι,κυριως γυρω στις 6 με 7 το πρωι
δεν ξέρουμε
τι ώρα σχολάνε για να πάμε
εμείς οι βραδυνοί τύποι;;;
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Και εγω νομιζα οτι ειναι πιο ταπεινες απο τις δυτικες..:2funny:
Καμμια σχεση με δυτικες.....οι δυτικες ειναι και λιγο διακριτικες.Σε διωχνουν με τακτ.
Αυτες σε προσβαλουν κιολας....
Ο θεος τους ειναι το χρημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι εννοεις φραγκατοι φιλε;
Μας προσβάλλεις. Μονο φραγκάτοι;
Το διευκρινησα......χα χα χα.
Οκ απο φραγκατοι και ανω....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.121
Κριτικές
1
Like
33.134
Πόντοι
6.256

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Υπάρχουν Κινεζομαγαζα με ρούχα και άλλα προϊόντα τύπου jumpo οπου σε ένα είχα πετύχει πολύ δυνατό μουνέτο κινέζα, φόραγε κολάν και διαγράφονταν τελεια το κωλαράκι της, ηλικία στα 30 περίπου, προς Σπάτα κάπου το μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom