Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.501
Κριτικές
2
Like
14.938
Πόντοι
3.556
Επειδή σε βλέπω καλύτερο κωμικό, πες μας εσύ σε ποιο θέμα είπα για αφηγήσεις συγγενών μου και αισθανθηκες την ανάγκη να μας πεις για παπάδες μετά από αυτό.
για την απορία σου διάβασε πιο πάνω τι εσύ έγραψες για κτηνοτροφία και για τον καπετάνιο που μπέρδεψε Λέσβο με παράλια,
θα έκανε πρώτη φορά το ταξίδι ο πρωτάρης...

για πες κάτι που δεν χρειάζεται να στο είπαν οι συγγενείς..
σχολίασε τη φωτό μιάς και ανέφερες μακεδονική δημοκρατία την μεταπολεμική εποχή,ξεπουλήματα κτλπ

S (2).png
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Δεν χρειάζεται να τραβάτε άδικα άλλο το thread,τα ναζιστικά ερπετά θα μείνουν στα λαγούμια τους όπως τους αρμόζει, δεν χωράνε στην Ελλάδα.Αντε ας ελπίσουμε τώρα που έγινε η αρχή να ακολουθήσουν οι κόκκινοι σταλινικοι απόγονοι που βρωμίζουν την βουλή
Καινούριο σε βλέπω ....

Για πες μας ....

Έχεις καλύτερο αμάξι από σαξό , βιτάρα ή τουαρέγκ 20ετίας ;
Για να καταλάβουμε .... ποιας κατηγορίας ψηφοφόρος είσαι !
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.428
Κριτικές
16
Like
13.604
Πόντοι
6.515
Καινούριο σε βλέπω ....

Για πες μας ....

Έχεις καλύτερο αμάξι από σαξό , βιτάρα ή τουαρέγκ 20ετίας ;
Για να καταλάβουμε .... ποιας κατηγορίας ψηφοφόρος είσαι !
Μπορεί να ναι της κατηγορίας κουλο-κλωνου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Μπορεί να ναι της κατηγορίας κουλο-κλωνου
Άντε ρε καχύποπτοι . Μη δείτε κανέναν να γράψει ότι γίναμε πιο πλούσιοι από το λιχτενστάϊν , αμέσως να τον πείτε κλώνο .
Που να παίνευε και τη ρήτρα στο ρεύμα το παιδί . Ή την ιδιωτικοποίηση του νερού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Τύπε , τα παιδιά στο βίντεο , θα τα βάλει η ΝΔ σε καμιά ΔΕΗ ;
ή κάπου αλλού , με παλιό μισθολόγιο όμως, πάνω από 2500€ το μήνα, όχι το νέο των 900€ ....

ή τσάμπα φτιάχνουν βίντεο , για να μαζέψουν ψηφαλάκια για το μαγαζί της συγγρού ;;;


Στο καζίνο στο ελληνικό , έχουν συμπληρωθεί οι καλές θέσεις ;;

οι καλές λέμε, όχι οι ταρίφες που θα φέρνουν τις ... ινφλουένσερς για ... δουλειές !

ούτε οι άλλοι που θα αδειάζουν τα .... καλάθια .... στα δωμάτια .... όταν φεύγουν οι ινφλουένσερς ....
Δεν νομίζω , γιατί αν θυμάμαι καλά ο δεξιά προτείνει να ψηφίσουμε μικρά κόμματα.

Εκτός αν αυτό κάνει καλό στην ΝΔ τελικά , αν αυτά τα μικρά κόμματα μείνουν εκτός Βουλής :confused:
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.460
Like
4.717
Πόντοι
1.706
κάθε βλακειούλα που θέλει οτ καθένας να υπερασπισθεί πετάει στη κουβέντα και ένα "μου είπε ο συγγενής"
Σου είπα δεν παίζω το παπά , δεν το κατάλαβες .. συνέχισες με συγγενείς αλλά η αθήνα κ το χωριό δε σου κάνουν ..

για την απορία σου διάβασε πιο πάνω τι εσύ έγραψες για κτηνοτροφία
Αναμενω με ενδιαφέρον που έγραψα και τι ως λόγια συγγενών μου, πριν το σχόλιο που έκανες για παπά. Από τα πολλά που γράφεις μπερδεύεσαι μαλλον. Και μάλλον ταραγμένο σε κοβω.
Σου έγραψα πριν ότι το δρόμο τον άνοιξε άλλος και τον έκλεισε άλλος. Εγώ θεωρώ και τους δύο ότι ξεπούλησαν το όνομα. Και εύχομαι οι Βούλγαροι να αποδειχτούν ικανοί εκεί που δεν αποδειχτηκαμε εμείς. Αν εσύ είσαι μονομερής δε σημαίνει ότι πρέπει να είμαστε κι εμείς.
Αναμένω το ποστ με τα οσα "μου ειπαν οι συγγενείς" πριν το δικό σου για τον παπά.
 

Roulino

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Like
177
Πόντοι
0
Καινούριο σε βλέπω ....

Για πες μας ....

Έχεις καλύτερο αμάξι από σαξό , βιτάρα ή τουαρέγκ 20ετίας ;
Για να καταλάβουμε .... ποιας κατηγορίας ψηφοφόρος είσαι !
Της κατηγορίας που εναντιώνεται σε κάθε είδους ολοκληρωτισμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Που θα μείνουν εκτός βουλής ;
ή που θα πάνε με τη ΝΔ, όπως ΕΑΝ-ΑΛΟΙΦΕΣ ;;
Δεν λέει κάποιο συγκεκριμένο , αλλά μάλλον εννοεί απο αυτούς που ίσως να έχουν ελπίδες για Βουλή και σε περίπτωση που μπούνε δεν θα πάνε με ΝΔ ... η με όποιο κόμμα θα είναι πρώτο τέλος πάντων.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Της κατηγορίας που εναντιώνεται σε κάθε είδους ολοκληρωτισμο.
Οι ολοκληρωτισμοί και του κώλου τα 9μερα φίλε είναι για εκθέσεις ιδεών κουλτουριάρηδων και λεφτάδων .........

Και πλουσιόπαιδων με τα λεφτά του προπάππου ............


Αυτά που χαλάνε την πλειοψηφία, είναι το ότι πληρώνει νοίκι στην περιουσία του ........
έχει το πιο ακριβό ρεύμα στον κόσμο και βενζίνη ΜΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ........
δεν έχει θέρμανση το χειμώνα ......
και δεν έχει κλιματισμό το καλοκαίρι ........

και αν χρειαστεί νοσοκομείο και δεν είναι ολιγάρχης ή πολιτικός
ΨΟΦΑΕΙ ΣΤΟ ΡΑΤΖΟ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ή του ΓΕΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ...............

Τα περι ολοκληρωτισμού, φόβου κομμουνιστών , φασιστών κτλ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΛΑΙΓΑΝΕ .........
 

Roulino

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Like
177
Πόντοι
0
Οι ολοκληρωτισμοί και του κώλου τα 9μερα φίλε είναι για εκθέσεις ιδεών κουλτουριάρηδων και λεφτάδων .........

Και πλουσιόπαιδων με τα λεφτά του προπάππου ............


Αυτά που χαλάνε την πλειοψηφία, είναι το ότι πληρώνει νοίκι στην περιουσία του ........
έχει το πιο ακριβό ρεύμα στον κόσμο και βενζίνη ΜΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ........
δεν έχει θέρμανση το χειμώνα ......
και δεν έχει κλιματισμό το καλοκαίρι ........

και αν χρειαστεί νοσοκομείο και δεν είναι ολιγάρχης ή πολιτικός
ΨΟΦΑΕΙ ΣΤΟ ΡΑΤΖΟ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ή του ΓΕΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ...............

Τα περι ολοκληρωτισμού, φόβου κομμουνιστών , φασιστών κτλ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΛΑΙΓΑΝΕ .........
Το ενδεχόμενο να δουλέψετε το σκεφτήκατε;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.501
Κριτικές
2
Like
14.938
Πόντοι
3.556
Όχι φίλε μου. Ανάπτυξη αγροτοκτηνοτροφιας δεν υπήρξε. Οι δικοί μου, τρίτη γενιά κτηνοτρόφων, επί Καραμανλή τα παρατησαν και κατέβηκαν Αθήνα για δουλειά. Αερας κοπανιστος είναι η αγροτική ανάπτυξη

Για την επιστράτευση μπορώ να σου πω την εμπειρία του πατέρα μου, του πεθερού μου και των δύο αδερφών της μάνας μου.

Οι δικοί μου πάλι πήγαιναν με πλοίο για τη Λέσβο. Γεμάτο επιστρατευμένους. Κι ο καπετάνιος μπερδεύτηκε και πήγαινε για τα παράλια απέναντι, ώσπου κάποιος Μυτιληνιός έφεδρος το είδε και πήγε καρφί στη γέφυρα και διορθωσαν πορεία. Δύο μήνες κωλοβαρεμα Λέσβο με πολιτικά. Ούτε όπλα ούτε πυρομαχικά. Τίποτα διαθέσιμο. Διμηνες διακοπές. Το αστείο της παρέας για χρόνια, γιατί έγιναν κολλητοί και βρισκοταν συχνά για κρασάκι.
τίποτα που να μην σου είπανε οι δικοί σου ,συγγενείς,πεθεροί μπατζανάκια κτλπ υπάρχει ?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Το ενδεχόμενο να δουλέψετε το σκεφτήκατε;


Δώσε μας τα φώτα σου τύπε ....

Τι δουλειά κάνεις εσύ ;

Τράπεζα της Ελλάδος ;
Παλιά Αγροτική ... νυν Πειραιώς ;;;

ΕΛΣΤΑΤ ;;;

ΕΡΤ ;;;
ΤΧΠΣ ;;;;
ΟΣΕ;;;

ΔΕΗ ;;;
 

Roulino

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Like
177
Πόντοι
0
Δώσε μας τα φώτα σου τύπε ....

Τι δουλειά κάνεις εσύ ;

Τράπεζα της Ελλάδος ;
Παλιά Αγροτική ... νυν Πειραιώς ;;;

ΕΛΣΤΑΤ ;;;

ΕΡΤ ;;;
ΤΧΠΣ ;;;;
ΟΣΕ;;;

ΔΕΗ ;;;
Ξεκίνησα υπάλληλος καταστήματος και μετέπειτα άνοιξα δύο δικά μου.αν υπονοείς ότι είμαι κομματοσκυλο που μιλάει εκ του ασφαλούς επειδή βολεύτηκε όχι,απλά έμαθα ότι με στόχους και δουλειά πάς μπροστά τα άλλα είναι δικαιολογίες του κωλου
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.460
Like
4.717
Πόντοι
1.706
τίποτα που να μην σου είπανε οι δικοί σου ,συγγενείς,πεθεροί μπατζανάκια κτλπ υπάρχει ?
Τα οσα "μου είπαν οι δικοί μου" πριν το σχόλιό σου για τον παπά δε βλέπω να μας τα παραθέτεις. Απλά άσκοπα ποστ βλέπω. Τα παντελόνια είναι περίεργα ρούχα τελικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.501
Κριτικές
2
Like
14.938
Πόντοι
3.556
Τα οσα "μου είπαν οι δικοί μου" πριν το σχόλιό σου για τον παπά δε βλέπω να μας τα παραθέτεις. Απλά άσκοπα ποστ βλέπω. Τα παντελόνια είναι περίεργα ρούχα τελικά.
πρόβλεψα ότι παίζεις τον παπά , όχι βέβαια πως έκανα καμιά σπουδαία μαντεψιά, φαινόσουνα έκανες μπαμ !!
θα κάνω άλλη μια πρόβλεψη , ότι μπορεί να χρειασθείς καινούριο πληκτρολόγιο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.809
Κριτικές
1
Like
30.517
Πόντοι
8.006
Οι δικοί μου πάλι πήγαιναν με πλοίο για τη Λέσβο. Γεμάτο επιστρατευμένους. Κι ο καπετάνιος μπερδεύτηκε και πήγαινε για τα παράλια απέναντι, ώσπου κάποιος Μυτιληνιός έφεδρος το είδε και πήγε καρφί στη γέφυρα και διορθωσαν πορεία. Δύο μήνες κωλοβαρεμα Λέσβο με πολιτικά. Ούτε όπλα ούτε πυρομαχικά. Τίποτα διαθέσιμο. Διμηνες διακοπές. Το αστείο της παρέας για χρόνια, γιατί έγιναν κολλητοί και βρισκοταν συχνά για κρασάκι.
Για όσους υποστηριζουν οτι η Ελλαδα ηταν ετοιμη για την επιστρατευση και οτι ολα πηγαν στην εντέλεια, δυο τινα συμβαινουν. Ειναι ειτε ξεδιαντροποι ψεύτες για να ξεπλυνουν την Χουντα, είτε επιεικώς ανοητοι. Ακομη και οι πετρες γνωριζουν το φιασκο της επιστρατευσης και οσοι επιστρατευθηκαν το εχουν επιβεβαιωσει με απολυτο τροπο. Τωρα, κατι μαλακιες που διαβαζω για εφεδρους που εκαναν σκοποβολη στα χωραφια της Μυτιληνης, καλο το παραμυθακι αλλά δεν εχει δρακο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.809
Κριτικές
1
Like
30.517
Πόντοι
8.006
Ξεκίνησα υπάλληλος καταστήματος και μετέπειτα άνοιξα δύο δικά μου.αν υπονοείς ότι είμαι κομματοσκυλο που μιλάει εκ του ασφαλούς επειδή βολεύτηκε όχι,απλά έμαθα ότι με στόχους και δουλειά πάς μπροστά τα άλλα είναι δικαιολογίες του κωλου
Εκφραζω την ευαρεσκεια μου, που ακομη μια φωνη της λογικης θα ακουγεται εδω μεσα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.501
Κριτικές
2
Like
14.938
Πόντοι
3.556
Για όσους υποστηριζουν οτι η Ελλαδα ηταν ετοιμη για την επιστρατευση και οτι ολα πηγαν στην εντέλεια, δυο τινα συμβαινουν. Ειναι ειτε ξεδιαντροποι ψεύτες για να ξεπλυνουν την Χουντα, είτε επιεικώς ανοητοι. Ακομη και οι πετρες γνωριζουν το φιασκο της επιστρατευσης και οσοι επιστρατευθηκαν το εχουν επιβεβαιωσει με απολυτο τροπο. Τωρα, κατι μαλακιες που διαβαζω για εφεδρους που εκαναν σκοποβολη στα χωραφια της Μυτιληνης, καλο το παραμυθακι αλλά δεν εχει δρακο.
παίξε γερά !!! θα διεμβολίσεις το συριζα όπου να ΄ναι:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom