Νέα

Ποιά Ελληνίδα διάσημη έχετε δει από κοντά και σας καύλωσε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1349@
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Είμαι στον Περισσό και δεν βλέπω κανέναν Καπετάνιο
Sad Cbs GIF by Paramount+
Έλα στην πλατεία στην Δεκελείας Ρίο. Ο Καπετάνιος πάντα τηρεί τις υποσχέσεις. Έχω μπάλες και χοντρό λουκάνικο για το καλό σκυλάκι
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Ειχα δει παλια την Βανα Μπαρμπα στα ντουζενια της αρχες 90s και ειχα παθει κοκομπλοκ
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.425
Πόντοι
201
δεν την εχω δει απο κοντα αλλα ειναι πολυ καβλωμουνο η κοπελα
sofiana.jpg
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.535
Like
4.818
Πόντοι
1.706
Κατερίνα Λεχου αγκαλιά με Κιμούλη, βολταριζε σε νησί. Πολύ ψηλή κοπέλα, γεμίζει το χώρο, γενικά αερατη αλλά όχι κατι που να πεις καυλωτικο.
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
230
Πόντοι
21
Καληφώνη κι έμεινα μαλάκας
 

eplp299

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2016
Μηνύματα
135
Like
39
Πόντοι
1
Αξια Ανδρεαδακη πιανεται?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.932
Like
29.858
Πόντοι
6.056
Αξια Ανδρεαδακη πιανεται?
Την εχω δει και εγω στο Hilton πριν απο μια 5ετια, μπήκαμε μαζι στο ασανσέρ μαλλον θα πήγαινε για βιζιτα:grin: Δεν μου εκανε καμια εντύπωση γιατι δεν ειχε καμία σχέση με αυτο που ηταν στα νιάτα της.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
Τελευταία διάσημη που είδα ήταν η Δανάη Μπάρκα... Δεν τη γαμαγα.. αλλά μια πίπα της τον έδινα σε αγαμιες
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
983
Like
1.473
Πόντοι
206
Είχα δει Μαρία Λουίζα Βασιλοπούλου σε επαρχιώτικο μπουζουκτζίδικο γύρω στο 2015...τρελή κορμάρα πολύ fit κάβλα
01-300x225.jpg
marial_h.jpg
marial2.jpg
 

teo7777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
359
Πόντοι
290
Τι καυλοπούτανο η Καντζα :bigdick:
Από τα λίγα. Θυμάμαι μια διαφήμιση της ενός παγωτού έξω από ένα παγωτατζιδικο στη Θεσσαλονίκη .Κάθε φορά που περνούσα την κοιτούσα.
 

V-Slag

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
89
Like
225
Πόντοι
20
Δώρα Παντέλη από κοντά στο σεφ ετοιμαζόταν για να βγει λάιβ μιλάμε πήγαν να μου φύγουν μα την καύλομουνα
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
805
Like
6.144
Πόντοι
1.046
Το χειμώνα είχα δει από κοντά νοτοπουλου σε ένα γάμο που ήμουν καλεσμένος...ήρθε στο μπαρ δίπλα μου να παραγγείλει ποτό και δεν την αναγνώρισα ότι ήταν αυτή.. μετσ .ου είπαν ποια είναι.. μα τι δόντια είναι αυτά.. σα ταναλιες..
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.510
Κριτικές
2
Like
18.881
Πόντοι
3.836
Την εχω δει και εγω στο Hilton πριν απο μια 5ετια, μπήκαμε μαζι στο ασανσέρ μαλλον θα πήγαινε για βιζιτα:grin: Δεν μου εκανε καμια εντύπωση γιατι δεν ειχε καμία σχέση με αυτο που ηταν στα νιάτα της.
Εσύ, στο Hilton πήγαινες για ημιδιαμονή; Είχε και θεματικά δωμάτια;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.510
Κριτικές
2
Like
18.881
Πόντοι
3.836
Το χειμώνα είχα δει από κοντά νοτοπουλου σε ένα γάμο που ήμουν καλεσμένος...ήρθε στο μπαρ δίπλα μου να παραγγείλει ποτό και δεν την αναγνώρισα ότι ήταν αυτή.. μετσ .ου είπαν ποια είναι.. μα τι δόντια είναι αυτά.. σα ταναλιες..
Να σου τον δαγκώσει και να μην τον αφήσει ποτέ :skull-and-crossbones:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.421
Like
16.095
Πόντοι
3.656
Δώρα Παντέλη από κοντά στο σεφ ετοιμαζόταν για να βγει λάιβ μιλάμε πήγαν να μου φύγουν μα την καύλομουνα

Με την Παντέλη πρέπει να πέφτει πολύ :cum: σε ΟΑΚΑ και ΣΕΦ όποτε έχει ευρωλίγκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: V-Slag

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Προ εικοσαετιας οντας πιτσιρικάς,πηγαιναμε συχνα και παρακολουθουσαμε live με την τοτε παρεα τη Καιτη Γαρμπη (προσωπικη αδυναμια απο μικρος).Μας ειχε πλεον μαθει,ετσι σ'αυτο το πλαισιο,μια απ τις πολλες φορες που ειχα κατεβει καμαρινι να την χαιρετησω,καθως καθοταν στη καρεκλα και γυριζοντας πλατη να πιασει μια σοκολατα να με κερασει(φανατικη της σοκολατας),τελικα με κερασε και ΄΄ματι΄΄ καθως ετσι οπως γυρισε και εσκυψε,φανηκε και το μαυρο-τυπου δαντέλας- στρινγκακι της που ειχε πεταχτει αρκετα.Μια εικονα,μια στιγμη δεκα δευτερολεπτων περιπου που τελικα κρατησε μια ζωη αφου αποτυπωθηκε βαθια μεσα μου αυτη η εικονα.

Επισης,περυσι πηγαινοντας ενα Σαββατοβραδο σε κινεζικο εστιατοριο που βρισκεται στο Γκαζι επι της Ιερας Οδου,σε διπλανο τραπεζι καθοταν η Βικυ Κουλιανου με φιλη της και απ'οσο καταλαβα τις κορες τους.Μια κουκλα η Κουλιανου ακομα και σημερα με κορμι λαμπαδα.Θυμαμαι λοιπον καποια στιγμη πριν φυγουν,πηρε τη φιλη της και πηγαν απεναντι ακριβως απο το εστιατοριο σε ενα sex shop που υπαρχει,να χαζεψουν για λιγο απ'οτι ακουσα να λενε,με τις κορες τους να περιμενουν στο τραπεζι τους.Τωρα,το αν εφυγαν με ψωνια απ το σεξ σοπ,το γνωριζουν οι ιδιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom