Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Αύριο πρωινή βάρδια τι προτείνετε?
Προτείνω να πάρεις ένα φρεντο εσπρέσο, να εξοπλιστείς με ματζορε διάθεση και να πας να κανεις Εσυ μια γύρα και να μας ενημερώσεις!
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
797
Πόντοι
96
Προτείνω να πάρεις ένα φρεντο εσπρέσο, να εξοπλιστείς με ματζορε διάθεση και να πας να κανεις Εσυ μια γύρα και να μας ενημερώσεις!
Από επαρχία έρχομαι εξυπνάκια,δεν είμαι κάθε μέρα Θεσσαλονίκη :idiot:
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
παντως αφου προσπερασα τα σχολια για τη ριτα κτλπ .. και ολο αυτο με τους κολους και τα τραβελια , :cheesy: μου ηρ8ε τωρα φλασια ... και να με συγχωρειτε αλλα θα σκασω αν δε ρωτησω .... δηλαδη η ριτα γλυφει κολο , κανει ακα στοματικο και τη φιλατε στο στομα ? :glasses:

wtf is wrong with you ? ?!! :embarrased:
και υπαρχουν ακομα καποιοι που αποκαλουν υποτιμητικά καποιες κοπελες αποστειρωμενες

συνεχίζουμε ..

 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Πέρασμα πρόσφατα πρωί από venus και έπεσα πάνω στα βυζια της Φρίντας, δεν την είχα πετύχει ποτέ και είπα να δοκιμάσω αφού θυμήθηκα μερικά θετικά σχόλια. 40 με ακα και πέρασα καλά, πολύ θετικό ότι δεν βιάζεται καθόλου, τον είχε στο στόμα 10 λεπτά σε διάφορες δύσκολες στάσεις και δεν δυσανασχέτησε καθόλου. Καλή πιπα με περιποίηση της περιοχής. Την σταμάτησα εγώ για να γαμησω, σαν λίγο ανοιχτή μου φάνηκε ή θα είχε πολύ τζελ. Τίμια επιλογή. Θα ξανατιμηθεί.
Πριν είχα περάσει βίλες, νομίζω red light και είδα Χριστίνα μιλφ με τις βυζαρες της που με τρέλαναν, αλλά δεν πέρασα διότι μου φάνηκε ξινή. Τι λέτε αξίζει δοκιμή ή είναι ξεπέτα; Δεν την ξέρω καθόλου την κοπέλα...
Μου έκανε εντύπωση στην Φριξου που καθόταν 2 πουτανες, έξω από το ιγκογκνιτο νομίζω, με ελαφριά περιβολή και κάπνιζαν. Δεν αναγνώρισα καμιά αλλά με κοιτούσαν σαν χαζές, τι άλλο θα δούμε Θεέ μου;
Η Χριστίνα η Ουγγαρέζα με τα τατουάζ δούλεψε και παλαιότερα... Και από Venus πέρασε.... Για μια φορά μπορείς να δοκιμάσεις.... Περί ορέξεως κωλο... Βυζο... Πίτα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
δηλαδη η ριτα γλυφει κολο , κανει ακα στοματικο και τη φιλατε στο στομα ? :glasses:

wtf is wrong with you ? ?!! :embarrased:
και υπαρχουν ακομα καποιοι που αποκαλουν υποτιμητικά καποιες κοπελες αποστειρωμενες
Αν είχες σχέση και επαφή με τον χώρο θα ήξερες ότι οι 9/10 κοπέλες αυτή τη στιγμή κάνουν γυμνό τσιμπούκι και από αυτές τουλάχιστον οι μισές παίρνουν χύσιμο στο στόμα... και το γνωρίζουμε πριν πάμε και αν μας επιτρέπεις θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε.
Αλλά αφού διαφωνείς με αυτό που έγραψα κάνε κι εσύ καμιά ενημέρωση,πρότεινε κι εσύ καμιά κοπέλα...
Γιατί από τα μηνύματα σου και τις μηδέν κριτικές σου εγώ βλέπω ότι μια Μιρέλα ξέρεις όλο κι όλο...

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε μας έλλειπε ακόμα ένας εξυπνακιας εδώ μέσα
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
1.230
Πόντοι
201
Αν είχες σχέση και επαφή με τον χώρο θα ήξερες ότι οι 9/10 κοπέλες αυτή τη στιγμή κάνουν γυμνό τσιμπούκι και από αυτές τουλάχιστον οι μισές παίρνουν χύσιμο στο στόμα... και το γνωρίζουμε πριν πάμε και αν μας επιτρέπεις θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε.
Αλλά αφού διαφωνείς με αυτό που έγραψα κάνε κι εσύ καμιά ενημέρωση,πρότεινε κι εσύ καμιά κοπέλα...
Γιατί από τα μηνύματα σου και τις μηδέν κριτικές σου εγώ βλέπω ότι μια Μιρέλα ξέρεις όλο κι όλο...

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε μας έλλειπε ακόμα ένας εξυπνακιας εδώ μέσα
Έτσι είναι όπως τα λες ,άλλαξαν οι καιροί, παλιά δηλαδή πριν 25 με 30 χρόνια 1 στις 50 κοπέλες (περίπου) έκανε γυμνό τσιμπούκι και 1 στις 100 κοπέλες να έκανε το cim δηλαδή δεχόταν χύσιμο στο στόμα, τώρα εδώ και τουλάχιστον μια 7 ετία θεωρείται σε εισαγωγικά "ξενέρωτη" μια πουτάνα αν δεν κάνει γυμνό τσιμπούκι ή ακόμα αν δεν τα παίρνει και στο στόμα ,ναι όντως είναι κάπως επικίνδυνο αυτό δεν διαφωνώ αλλά αυτή είναι η κατάσταση, αν κάποιος πάει στα μπουρδέλα της Αθήνας ίσως να το αντιληφτεί καλύτερα αυτό, αφού εκεί είναι ακόμα πιο φτηνά και πολύ πιο χύμα τα πράγματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Αν είχες σχέση και επαφή με τον χώρο θα ήξερες ότι οι 9/10 κοπέλες αυτή τη στιγμή κάνουν γυμνό τσιμπούκι και από αυτές τουλάχιστον οι μισές παίρνουν χύσιμο στο στόμα... και το γνωρίζουμε πριν πάμε και αν μας επιτρέπεις θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε.
Αλλά αφού διαφωνείς με αυτό που έγραψα κάνε κι εσύ καμιά ενημέρωση,πρότεινε κι εσύ καμιά κοπέλα...
Γιατί από τα μηνύματα σου και τις μηδέν κριτικές σου εγώ βλέπω ότι μια Μιρέλα ξέρεις όλο κι όλο...

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε μας έλλειπε ακόμα ένας εξυπνακιας εδώ μέσα
Η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που έγραψα :happy: Παντως δεν ηξερα οτι πρεπει να εχες εμπειρία στα μπουρδελα για να σατιρίσεις το γεγονος οτι καποιοι φιλανε στο στομα με γλωσσα καποια που εγλυφε το κολο αλλων 10 πριν , σορρυ φιληθείτε ελευθερα
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.895
Πόντοι
3.346
svpa

σωπα ρεεεε και ποιος εισαι εσυ ρε μπαγλαμα που θα με κρινει?? οτι θελω θα γραφω και οποτε θελω!! αιντε απο εκει χτεσινα τσουτσεκια μιλατε κιολας!!
Σιγα μη σκισεις κανα καλσον κοπελια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αύριο πρωινή βάρδια τι προτείνετε?
Ριτα!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.895
Πόντοι
3.346
Η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που έγραψα :happy: Παντως δεν ηξερα οτι πρεπει να εχες εμπειρία στα μπουρδελα για να σατιρίσεις το γεγονος οτι καποιοι φιλανε στο στομα με γλωσσα καποια που εγλυφε το κολο αλλων 10 πριν , σορρυ φιληθείτε ελευθερα
Το γυμνο το εχουν σε προγραμμα..αρα επιτρεπεται κανονικα απο το νομο! τα αλλα ειναι δωρακια που λεμε, πολλες προσφερουν διαφορα για να εχουν πελατεια, αλλιως θα βαρουσαν μυγες οι περισσοτερες. Για την υγεια ειπαμε, αλλοι εχουν θεμα με αυτα αλλοι οχι, εσυ κοιτας τον εαυτο σου και ο καθενας εδω μεσα αυτο κανει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που έγραψα :happy: Παντως δεν ηξερα οτι πρεπει να εχες εμπειρία στα μπουρδελα για να σατιρίσεις το γεγονος οτι καποιοι φιλανε στο στομα με γλωσσα καποια που εγλυφε το κολο αλλων 10 πριν , σορρυ φιληθείτε ελευθερα
Το νήμα με τους χιουμορίστες και τους είρωνες είναι αλλού φιλαράκο...
Αν δεν έχεις εμπειρία κακώς κρίνεις τη δική μου συμπεριφορά στο μπουρδέλο από τη στιγμή που δεν έχεις να μου αντιπροτείνεις κάτι.
Δε σε έβαλα να κάνεις με το ζόρι κάτι και σίγουρα δε θα σου κάνει και μια κοπέλα με το ζόρι κάτι αν δε το θες.

Έχει παραγίνει τώρα τελευταία το κακό, μέλη χωρίς καμία συνεισφορά εδώ μέσα να έχουν άποψη για τα πάντα και να κρίνουν τη σεξουαλική συμπεριφορά των υπολοίπων λες και είμαστε μωρά και θέλουμε την έγκριση του κηδεμόνα μας.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
Καλημέρα σας. ..λασ βεγκασ πρωί φριντα ριτα ..βράδυ Νίνα φριντα ροζα...και βενους Αλεξάνδρα πρωί βράδυ Άννα και Σουζάνα..βενους 2 μαγια βράδυ σας περιμένουν αγορακια μου.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Το νήμα με τους χιουμορίστες και τους είρωνες είναι αλλού φιλαράκο...
Αν δεν έχεις εμπειρία κακώς κρίνεις τη δική μου συμπεριφορά στο μπουρδέλο από τη στιγμή που δεν έχεις να μου αντιπροτείνεις κάτι.
Δε σε έβαλα να κάνεις με το ζόρι κάτι και σίγουρα δε θα σου κάνει και μια κοπέλα με το ζόρι κάτι αν δε το θες.

Έχει παραγίνει τώρα τελευταία το κακό, μέλη χωρίς καμία συνεισφορά εδώ μέσα να έχουν άποψη για τα πάντα και να κρίνουν τη σεξουαλική συμπεριφορά των υπολοίπων λες και είμαστε μωρά και θέλουμε την έγκριση του κηδεμόνα μας.
Δε θα μπω στο τρυπακι της αντιπαράθεσης αυτής που άνοιξε μεταξύ μας τώρα , ειδικά όταν η συνεισφορά η οποία επικαλούνται παλαιότερα μέλη έχει να κάνει με το πόσες φορές έχεις αγοράσει σεξ , άμα ήταν φόρουμ νανοτεχνολογίας να πήγαινα πάσο. Καθένας μπορεί να έχει άποψη είτε πήγε με 10 είτε με 500 . Σε γενικές γραμμές έχω προτείνει κοπέλες ουκ ολίγες φορές όπως και έχω σχολιάσει αρνητικά αρκετές για διάφορους λόγους. Τέλος πάντων να με συγχωρείτε , σε ένα τέτοιο χώρο ο καθένας μπορεί να έχει τις επιθυμίες του και είναι σεβαστές. Φιληθείτε , γλυψτε κολους, καααντε ότι νομίζετε δικαίωμα σας . Χωρίς λόγο τώρα άνοιξα θέμα , Αυτα ας μη κουράζω άλλο .
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Η συζήτηση είναι χωρίς νόημα από τη στιγμή που μια κοπέλα περνάει τον ιατρικό έλεγχο και δουλεύει νόμιμα... και αυτό είναι που ενδιαφέρει την Αθηνά και την κάθε ιδιοκτήτρια πιστεύω.
Μπορεί να ξέρει κάποιος πως κινείται η κάθε κοπέλα στην έξω ζωή της?
Μπορεί να έχει 5 γκόμενους έξω και να γαμιεται με όλους ακάποτα... Μπορεί να πίνει και κάτουρα κάθε μέρα....μπορούμε να το ξέρουμε??Μας ενδιαφέρει κιόλας??...η απάντηση είναι όχι.
Περνάει ιατρικούς ελέγχους, βγαίνει υγιής, δουλεύει κανονικά στο μπουρδέλο και τα υπόλοιπα είναι ιστορία.
Το ίδιο ισχύει και για το θέμα με τους Πακιστανούς που κάποιοι επιμένουν να συντηρούν πιστεύοντας ότι η κάθε κοπέλα είναι γκόμενα τους που λατρεύει μόνο τον λευκό και καθαρούλη Έλληνα...

Θα επαναλάβω ότι θεωρώ εξαιρετικά υποκριτικό να έχουν τέτοιες δήθεν ευαισθησίες μέλη τα οποία ξημεροβραδιάζονται στη Γιαννιτσών και γνωρίζουν με λεπτομέρειες τα πάντα γύρω από την κάθε απλυτη,πρεζου γυφτοβουλγαρα.
Συγνωμη κιολα ρε Αλ,αλλα τι σε νοιαζει δηλαδη και τρεχεις να καλυψεις ή να "προστατεψεις" την καθε πουτανα που καποιος εδω μεσα εγραψε κατι,θετικο ή αρνητικο,σωστο ή λαθος.
Ποσοστα παιρνεις?
Δηλαδη αντε,πες οτι καποιος γραφει μια μαλακια ,εσενα τι σε νοιαζει αν θιγεται ή οχι μια πουτανα?
Ουτε δικηγορος εισαι φανταζομαι,ουτε ποσοστα στα μπουρδελα εχεις,άρα γιατι συμπεριφερεσαι λές και θιγουν εσενα?
Και εγω ακομα,που ειμαι του λιγο πιο ανωμαλου στο γαμησι,πολλα απο αυτα που κανουν μερικες τα αποδοκιμαζω σφοδρα.
Ασε να γραψει ο καθενας την γνωμη του και να εκτεθει (απο την στιγμη που δεν γραφει ψεμματα),και διαφωνησε αν θελεις,αλλα δεν χρειαζεται να παιρνεις το μερος της καθε Ριτας,λες και ειναι η ξαδερφη σου.
Δεν λεω οτι εχει καποιος δικαιωμα να κριτικαρει εσενα ή της επιλογες σου,αλλα σε ενα δημοσιο site μπουρδελων ολοι εχουν το δικαιωμα να κρινουν τις κοπελες,σε ολο το φασμα της συμπεριφορας τους μεσα στο δωματιο.
Η καθε κοπελα ας προστατεψει τον εαυτο της
 
Τελευταία τροποποίηση:

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
είναι μερικές ιερόδουλες πολυ πονηρές και δεν σεβονται το μεροκαματο σου,το μονο που τις ενδιαφερει είναι ο χρόνος κι οχι να σε ευχαριστησουν,δηλαδη στο 5λεπτο εαν δεν χυσεις εχουνε φυγει απο το δωματιο και θεωρουν οτι ακομη και τα 30€ για 5-10 λεπτα ειναι λιγα,δηλαδη εγω ειμαι μαλακας που δουλευω 8ωρο σε παραγωγη εργοστασιου με τρεξιμο βαρος και πιεση για ενα 30αρι,η αλλη μου ζητησε εχθες αλλα 30€ για να μεινει επιπλεον στο δωματιο,στο λενε καταμουτρα εισαι δυσκολος δεν τελειωνεις ευκολα,μα γι αυτο το λογο ερχομαι για να με κανεις να τελειωνω πιο γρηγορα ρε μαλακισμενη,σου λενε θα φυγω εαν δεν τελειωσεις μεσα στα χρονικα περιθωρια με αποτελεσμα να σε αγχωνουν περισσοτερο και δεν προκειται να χυσεις ποτε μετα,απο τη ξενερα στο καπακι μπορει να σου πεσει και το εργαλειο,εαν δεν εχουν υπομονη και δε μπορουν να ανταποκριθουν στις απαιτησεις του επαγγελματος να αλλαξουν επαγγελμα,να πανε να δουλεψουν στα διοδια των μαλγαρων να εισπρατουν μονο φραγκα,θελουν πελατεια υποτιθεται,ειναι 30 σπιτακια και τις καθημερινες κυριως δεν κουνιεται φυλλο,προχθες δυο τρεις ηλικιωμενους εβλεπα δεξια αριστερα και εναν ταριφα μεγαλο σε ηλικια,αυτους μπορει να τους κοροιδευουν,εμας οχι,είναι καποιες φορες το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κατεβω,δεν διαθετω αλλα φραγκα για πεταμα..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Ασε να γραψει ο καθενας την γνωμη του και να εκτεθει (απο την στιγμη που δεν γραφει ψεμματα),και διαφωνησε αν θελεις,αλλα δεν χρειαζεται να παιρνεις το μερος της καθε Ριτας,λες και ειναι η ξαδερφη σου.
Δεν λεω οτι εχει καποιος δικαιωμα να κριτικαρει εσενα ή της επιλογες σου,αλλα σε ενα δημοσιο site μπουρδελων ολοι εχουν το δικαιωμα να κρινουν τις κοπελες,σε ολο το φασμα της συμπεριφορας τους μεσα στο δωματιο.
Η καθε κοπελα ας προστατεψει τον εαυτο της
Εγώ αφήνω αλλά όταν η γνώμη σου φτάνει να γίνει κριτική στη δική μου συμπεριφορά εντός και εκτός μπουρδέλου τότε θα λάβεις και την απάντηση ...
Αφού τα λες έτσι λογικά γιατί δεν απάντησες στο μέλος aristotelis που με μηδέν συμμετοχή εδώ μέσα ειρωνεύεται την επιλογή μου να δίνω γλωσσόφιλα με μια πουτανα που κάνει γλειφοκωλια και ρωτάς εμένα αν παίρνω ποσοστά??
Δηλαδή για να υπερασπιστώ το λογικό και το δίκαιο πρέπει να παίρνω ποσοστά?

Εσύ ας πούμε που στα 100 μηνύματα που έχεις γράψει στα 70 ρωτάς και στα υπόλοιπα 30 αναφέρεις αποκλειστικά την Ειρήνη παίρνεις ποσοστά από την Ειρήνη??
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Εγώ αφήνω αλλά όταν η γνώμη σου φτάνει να γίνει κριτική στη δική μου συμπεριφορά εντός και εκτός μπουρδέλου τότε θα λάβεις και την απάντηση ...
Αφού τα λες έτσι λογικά γιατί δεν απάντησες στο μέλος aristotelis που με μηδέν συμμετοχή εδώ μέσα ειρωνεύεται την επιλογή μου να δίνω γλωσσόφιλα με μια πουτανα που κάνει γλειφοκωλια και ρωτάς εμένα αν παίρνω ποσοστά??
Δηλαδή για να υπερασπιστώ το λογικό και το δίκαιο πρέπει να παίρνω ποσοστά?

Εσύ ας πούμε που στα 100 μηνύματα που έχεις γράψει στα 70 ρωτάς και στα υπόλοιπα 30 αναφέρεις αποκλειστικά την Ειρήνη παίρνεις ποσοστά από την Ειρήνη??
Ρε φιλε,ειλικρινα,δεν παιζεσαι.
Αν διαφωνεις με καποιον,ή αν θεωρεις οτι σου θιγει την πουτανα,ΑΜΕΣΩΣ θα πας να δεις ποσα μυνηματα εχει γραψει,ποιες κοπελες αναφερει,ποσες κριτικες εχει,ποτε εκλασε τελευταια φορά,και άν τρωει τα μακαρονια του με κιμά ή με τυρι.
Χαλαρωσε,ουτε μπαμπάς εισαι εδω μεσα,ουτε μοντεράτορ,ουτε θελω να ελπιζω,εχεις καποιο οικονομικο συμφερον απο το site.
Ο τιτλος σου ΣΕΒΑΣΤΟΣ μονο σε οτι αφορα ενημερωση εδω μεσα,που βοηθησες αρκετους,περαν αυτου δεν δικαιουσαι ουτε να προσβαλεις,ουτε να φιμωνεις,ουτε να απαιτεις να μην διαφωνει κανενας μαζι σου.
Και αν καποιος σε εθιξε,παψε να σκουζεις σαν κλαμενη γατα,και να ανατρεχεις να δεις τι εγραψε ο αλλος τα τελευταια 30 χρονια εδω μεσα,για να του την "βγεις",και απαντησε του ομορφα και ωραια με την δικια σου γνωμη.
Χαλαρωσε και κανε κουβεντα με ολους,και μην συμπεριφερεσαι σαν τον νταβατζή του forum

Υ.Σ.:το οτι ειμαι φανατικος πελατης της Ειρηνης δεν το εκρυψα,το οτι δεν εχω γραψει πολλες κριτικες επισης φαινεται,μπορει (που ξερεις) να εγραφα παλαιοτερα με αλλο ονομα και να βαρεθηκα.
Εδω μεσα γραφουν οσοι θελουν ,οτι θελουν,οποτε θελουν.

Στο ξαναλεω,μην εισαι τοσο μυγιαγγιχτος,μην εισαι τοσο επιθετικος.
ΔΕΝ ειναι εδω μεσα ολοι για να σου την πουνε.
Φιλικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Και αν καποιος σε εθιξε,παψε να σκουζεις σαν κλαμενη γατα,και να ανατρεχεις να δεις τι εγραψε ο αλλος τα τελευταια 30 χρονια εδω μεσα,και απαντησε του ομορφα και ωραια με την δικια σου γνωμη.
Χαλαρωσε και κανε κουβεντα με ολους,και μην συμπεριφερεσαι σαν τον νταβατζή του forum
Εγώ γιατί να σκούζω??
Εγώ συνεχώς δοκιμάζω και προτείνω και ευτυχώς ανακαλύπτω ακόμα και διευκολύνω όσο μπορώ το να βρεις έτοιμα γούστα...
Υπήρξα ο μεγαλύτερος διαφημιστής της Ειρήνης... έπαιρνα ποσοστά ??
Εσύ που από τα μηνύματα σου δείχνεις ότι επίσης συμπαθείς την Ειρήνη παίρνεις ποσοστά και την παινεύεις?... άρα έχει λογική η μαλακία που με ρώτησες?

Αν μπει κάποιος με μηδέν συμμετοχή εδώ μέσα και σε κρίνει για την επιλογή σου να επισκέπτεσαι και να παινεύεις μια 50χρονη θα του απαντούσες ή όχι?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Εγώ γιατί να σκούζω??
Εγώ συνεχώς δοκιμάζω και προτείνω και ευτυχώς ανακαλύπτω ακόμα και διευκολύνω όσο μπορώ το να βρεις έτοιμα γούστα...
Υπήρξα ο μεγαλύτερος διαφημιστής της Ειρήνης... έπαιρνα ποσοστά ??
Εσύ που από τα μηνύματα σου δείχνεις ότι επίσης συμπαθείς την Ειρήνη παίρνεις ποσοστά και την παινεύεις?... άρα έχει λογική η μαλακία που με ρώτησες?

Αν μπει κάποιος με μηδέν συμμετοχή εδώ μέσα και σε κρίνει για την επιλογή σου να επισκέπτεσαι και να παινεύεις μια 50χρονη θα του απαντούσες ή όχι?
Σου λεω απλα,οτι στο να εκφερει καποιος γνωμη για μια σεξουαλικη πρακτική,ή για ενα βιτσιο,ή για μια κοπελα,δεν εχει σημασια ποσες φορες εγραψε ο αλλος εδω,ποσες κριτικες εχει,σε ποσα topic εχει παρουσια,ή ποτε εκανε εγγραφη.
Ξεκολα,εχει το δικαιωμα να το κανει.
Σημασια εχει αυτο που γραφει να το γραφει ωραια ,χωρις να προσβαλει.
Και αν ακομα προσβαλει,που δεν ειδα να σε προσβαλει ο παραπανω που ανεφερες,μπορεις να απαντησεις επι επι του θεματος.
Και αν εγραψε κατι κακο για την Ειρηνη μια που την πιασαμε στο στομα μας,στα αρχιδια μου,εγω παλι θα την επισκεπτομαι και θα την ξεσκιζω.
Αν απλα δεν συμφωνω,το αναφερω και τελειωνει η κουβεντα.
Εκει κολουσε και αυτο (χαριτολογοντας) για τα ποσοστα,στο οτι ΔΕΝ χρειαζεται να γινεσαι ο δικηγορος της καθε πουτανας.
Παψε να τσιμπας με ολους και για ολα.

Υ.Σ.: πληρηφορια ποτε επιστρεφει το πουτανακι μας εχεις?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Υ.Σ.: πληρηφορια ποτε επιστρεφει το πουτανακι μας εχεις?
Εγώ ο τόσο ενοχλητικός με όλα τα ανωτέρω χαρακτηριστικά που ανέφερες έμαθα ότι η αιώνια βασίλισσα της πρωινής ζώνης βρίσκεται στο θρόνο της αυτή τη στιγμή επί της νικ.ουρανου 26
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom