Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 172 άτομα (13 μέλη και 159 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.719
Πόντοι
19.306
Παιδιά παίζει πέσιμο μετάξι στην Κολωνού πρωί πρωί?πολλές περίεργες φάτσες είδα και έφυγα.αν πέρασε κάνεις ας μας πει
Eγώ έριξα έναν στην Πάολα και έφυγα. Δεν παρατήρησα κάτι περίεργο
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
998
Πόντοι
81
αυτο το εργαλειο(sensual jane)δεν μοιαζει με την χριστινα απο φυλης 65 στο προσωπο?αν ειχε και αυτα τα ΜΑΣΤΑΡΙΑ θα ειχα κατασκηνωσει απο εξω...
 

Συνημμένα

  • 500full.jpg
    500full.jpg
    55,1 KB · Εμφανίσεις: 37
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.650
Κριτικές
13
Like
10.186
Πόντοι
2.046
τπτ το ιδαίτερο αυτή τη στιγμη στη φυλής ολες οι φόλες
μαζεμένες αν θέλει κανείς ινφο για κάποιον οίκο ας με ρωτήσει εγώ θα μπω στη Ράνια
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
αυτο το εργαλειο(sensual jane)δεν μοιαζει με την χριστινα απο φυλης 65 στο προσωπο?αν ειχε και αυτα τα ΜΑΣΤΑΡΙΑ θα ειχα κατασκηνωσει απο εξω...
Η Χριστίνα στο 65φοράει γυαλιά αλλά όντως μοιάζει πολυ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Η Χριστίνα στην πρωινή βάρδια η στο 84 κάτω η στο 65 κάτω δεν θυμαμε καλά είναι πολύ ντροπαλή και όταν την γαμας κάνει στο πλάι το στριγκακι της και την γαμας έτσι !! Επισης αν δεν της βγάλεις τα βυζια έξω δεν κάνει κίνηση ..ευτηχος αφηνη να κανείς εσυ κινήσεις και με άφησε και γλωσσόφιλα
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.719
Πόντοι
19.306
Η Χριστίνα στην πρωινή βάρδια η στο 84 κάτω η στο 65 κάτω δεν θυμαμε καλά είναι πολύ ντροπαλή και όταν την γαμας κάνει στο πλάι το στριγκακι της και την γαμας έτσι !! Επισης αν δεν της βγάλεις τα βυζια έξω δεν κάνει κίνηση ..ευτηχος αφηνη να κανείς εσυ κινήσεις και με άφησε και γλωσσόφιλα
Γουστάρω να μην βγάζει το στριγκάκι. Πρέπει να την επισκεφθώ!!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.420
Πόντοι
39.662
Η Χριστίνα στην πρωινή βάρδια η στο 84 κάτω η στο 65 κάτω δεν θυμαμε καλά είναι πολύ ντροπαλή και όταν την γαμας κάνει στο πλάι το στριγκακι της και την γαμας έτσι !! Επισης αν δεν της βγάλεις τα βυζια έξω δεν κάνει κίνηση ..ευτηχος αφηνη να κανείς εσυ κινήσεις και με άφησε και γλωσσόφιλα
Της το εχω φαει το μουνι της Χριστινας, ειναι γλυκομουνα και γουσταρει γλειψιμο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.420
Πόντοι
39.662
Μα καλά, που το βρίσκει τόσο κάτουρο η κοντή ; ;
Λεπτομέρειες στην κριτική....:sunglasses:
Σας ευχαριστω για τα θερμα λογια, τα pm επεφταν βροχη κατουρληδες... εστειλα την κριτικη για την κορασιδα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
2.538
Πόντοι
441
Πριν καμια ώρα απογευματινή βάρδια, πέρασα από Φυλής 65(δε θυμάμαι την κορασίδα δεν περίμενα να τη δω κιόλας) , στο απέναντι ήταν δύο κολομβιανά Εμμανουέλα (καλό μουνάκι για εμένα τον λατινόφιλο) και Μελίσσα (νομίζω). Μετά πήγα στο Φυλής 56 η Αουρόρα και αυτή καλό μουνάκι δε λέω. Ε, μετά πήγα για σουβλάκια....
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Τσιμπουκωνει και το κάνει ασταμάτητα και αυτό που λες τέτοιο σώμα στα 20 δεν το βρίσκεις εύκολα!
Σορρυ συναγωνιστές αλλά ούτε για 5 ευρώ κάνει… έχω ανεβάσει κριτική. Τώρα εάν θέλετε μπορείτε να δοκιμάσετε για να έχετε δίκη σας άποψη. Εγώ προειδοποίησα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.719
Πόντοι
19.306
Πριν καμια ώρα απογευματινή βάρδια, πέρασα από Φυλής 65(δε θυμάμαι την κορασίδα δεν περίμενα να τη δω κιόλας) , στο απέναντι ήταν δύο κολομβιανά Εμμανουέλα (καλό μουνάκι για εμένα τον λατινόφιλο) και Μελίσσα (νομίζω). Μετά πήγα στο Φυλής 56 η Αουρόρα και αυτή καλό μουνάκι δε λέω. Ε, μετά πήγα για σουβλάκια....
Δεν τον εβρεξες τύπε;;;;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.650
Κριτικές
13
Like
10.186
Πόντοι
2.046
Πριν καμια ώρα απογευματινή βάρδια, πέρασα από Φυλής 65(δε θυμάμαι την κορασίδα δεν περίμενα να τη δω κιόλας) , στο απέναντι ήταν δύο κολομβιανά Εμμανουέλα (καλό μουνάκι για εμένα τον λατινόφιλο) και Μελίσσα (νομίζω). Μετά πήγα στο Φυλής 56 η Αουρόρα και αυτή καλό μουνάκι δε λέω. Ε, μετά πήγα για σουβλάκια....
65 πάνω Κορίνα και κάτω μια Λάουρα 40άρα
ξανθιά με τεράστια βυζιά! οι λατίνες αδιάφορες... η μόνες καλές ήταν Ράνια στο 84 κάτω και μια γαλανομάτα κοντή στο 86 κάτω
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
2.538
Πόντοι
441
65 πάνω Κορίνα και κάτω μια Λάουρα 40άρα
ξανθιά με τεράστια βυζιά! οι λατίνες αδιάφορες... η μόνες καλές ήταν Ράνια στο 84 κάτω και μια γαλανομάτα κοντή στο 86 κάτω
Τη Λάουρα με τα βυζιά να την έχω στο νου μου την επόμενη! όροφο ανέβηκα αυτή η Κορίνα είπε η τσα2 ότι ήταν.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Χθεσινή κατάθεση στην Μαριάνα, μια καινούρια από Κολομβία, στο Φωκαίας 27 ισόγειο. Στυλιάρι μελαχρινό, αλλά κλασικό αποστειρωμένο λατινογαμήσι. Μόνο λίγο δάχτυλο στο μουνί της άφησε και στο τέλος έπαιζε με την κλειτορίδα της, όσο μου έπαιρνε πίπα (που ήταν περισσότερο χέρι), για να με τελειώσει. Η πλάκα ήταν στο τέλος που έκανα ένα σόσιαλ του κώλου στα αγγλικά και τη ρώτησα αν δεν της αρέσει το 69. Μου απάντησε ότι είναι έξτρα. Τη ρωτάω πόσο έξτρα, μου λέει 11 ευρώ. :2funny: Της λέω ότι περίμενα ένα πιο στρογγυλό νούμερο και μου λέει 10. Να 'ναι καλά το κορίτσι. :P Από ό,τι φαίνεται, τα 20 ευρώ μας τους φαίνονται λίγα και σηκώνουν παζάρια, γι' αυτό και τα υπεραπλά προγράμματα που κάνουν κατά κανόνα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ζουν ακόμα όλοι αυτοί ή μήπως τους κατάπιαν οι μαύρες τρύπες του Μεταξουργείου;
Μάλλον θαχουν σαπισει οι μισοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χθεσινή κατάθεση στην Μαριάνα, μια καινούρια από Κολομβία, στο Φωκαίας 27 ισόγειο. Στυλιάρι μελαχρινό, αλλά κλασικό αποστειρωμένο λατινογαμήσι. Μόνο λίγο δάχτυλο στο μουνί της άφησε και στο τέλος έπαιζε με την κλειτορίδα της, όσο μου έπαιρνε πίπα (που ήταν περισσότερο χέρι), για να με τελειώσει. Η πλάκα ήταν στο τέλος που έκανα ένα σόσιαλ του κώλου στα αγγλικά και τη ρώτησα αν δεν της αρέσει το 69. Μου απάντησε ότι είναι έξτρα. Τη ρωτάω πόσο έξτρα, μου λέει 11 ευρώ. :2funny: Της λέω ότι περίμενα ένα πιο στρογγυλό νούμερο και μου λέει 10. Να 'ναι καλά το κορίτσι. :P Από ό,τι φαίνεται, τα 20 ευρώ μας τους φαίνονται λίγα και σηκώνουν παζάρια, γι' αυτό και τα υπεραπλά προγράμματα που κάνουν κατά κανόνα.
Δωστε και κανα δεκάρικο έξτρα ρε.. Μπας κ αναταχθει ο κλάδος
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δωστε και κανα δεκάρικο έξτρα ρε.. Μπας κ αναταχθει ο κλάδος
Εννοείται, φιλανθρωπία θα κάνουμε. :P Βασικά είχε τελειώσει η συνεδρία, αλλιώς μπορεί να είχα μπει στον πειρασμό. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω, κάπως μαγκωμένη ήταν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Τι γίνεται ρε φίλε θα τρελαθώ!

Έχει και Ρώσικη υπηκοότητα και αντί να είναι στην Αγία Πετρούπολη με τις διαστημικές καραμουναρες Ρωσίδες..... προτιμάει τα Αθηναϊκά Μπουρδέλα που είναι πλέον σε πλήρη σήψη και παρακμή!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!:headbang:



ΔΑΣΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ.......????????

:undecided-old::undecided-old::undecided-old:
Γιατί το ταμειον ειβαι μειον. Εσυ ΓΙΑΤΙ δεν πηγες Κισιναου μια απο τα ιδια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εννοείται, φιλανθρωπία θα κάνουμε. :P Βασικά είχε τελειώσει η συνεδρία, αλλιώς μπορεί να είχα μπει στον πειρασμό. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω, κάπως μαγκωμένη ήταν.
Στυλιαρι σημαίνει ψηλη η αγγουρι απλά?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom