Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
όχι δεν εννοούσα για τις τιμές, αλλά για τις μετακινήσεις των κοριτσιών από το ένα στούντιο στο άλλο. Πχ την προηγούμενη εβδομάδα η Βερόνικα ήταν στο venus2 και χθες ήταν στο las vegas. Καλύτερα θα ήταν να μην υπάρχουν αυτές οι μετακινήσεις και να είναι σταθερές κάπου για να μην ψάχνουμε άσκοπα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



δεν γνωρίζω συναγωνιστή, πρώτη φορά χθες το βράδυ την είδα
Δυστυχώς είναι από το ένα μαγαζί στο άλλο, κοίτα εγώ πάω Βένους και ρωτάω την υπηρεσία στα άλλα ποιες δουλεύουν πάντα που λέει.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Δεν ήταν το 2004 αδερφέ ..δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια ,αλλά πρέπει να ήταν κοντά στο 2008 η 2009 ,να είναι γύρω στα 35-38 για να ήμαστε μέσα ! Δεν θέλω και εγώ να τα παραλεω αλλά σίγουρα δεν φαίνεται και η ηλικία της
Καταρχας δε διαφωνησα πουθενα με οσα ειπωθηκαν απ ολους σας εκτος απ την ηλικια που αναφερες εσυ. Συνεχιζεις να επιμενεις χωρις να θυμασαι ενω σου λεω οτι ειναι εκει απ το 2004 με τη Νατασσα τη δηθεν ουγγαρεζα. Η μια στη γωνια στη σαπφους δεξια απ το υποστεγο και η αλλη πισω απ το υποστεγο. Εγω 2008 και μετα που ανοιξαν στην ανδρεου γεωργιου και 2009 και μετα που ανοιξαν στην νικηφορου ουρανου δεν πατουσα στο βαρδαρη. Επιπλεον τωρα την ηλικια την αλλαζεις λες 35-38 περιπου ενω πριν ειπες λιγο πανω απο 30 που σημαινει 31-32. Αλλο το ενα, αλλο το αλλο. Αν κατι δεν γνωριζεις ή δεν ξερεις μην επιμενεις. Δεν ειναι κακο να πεις δε θυμαμαι χωρις να θελω να διαπληκτιστω μαζι σου χωρις λογο.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21

Για να γλιτώσουμε και 3 σελίδες αντιφάσεις ..η απόδειξη.
Το 2008 ήταν καινούρια κοπέλα 19 χρόνων δεν ξέρω φίλε πως την γάμησες εσύ το 2004 .
Δεν χρειάζεται να το συζητάμε 5 μέρες
Δηλαδη επειδη εχει κριτικη γραμμενη απ το 2008 σημαινει οτι τοτε ηρθε η κοπελα. Αυτο ειναι τουλαχιστον γελοιο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.465
Πόντοι
3.796
Δηλαδη επειδη εχει κριτικη γραμμενη απ το 2008 σημαινει οτι τοτε ηρθε η κοπελα. Αυτο ειναι τουλαχιστον γελοιο.
Κάπου μπερδεύεσαι φίλε ,αλλα δεν επιμένω .
Ξέρω σίγουρα ότι ήρθε το 2008 και αναφέρει ότι ήταν και 19 χρόνων τοτε.
Λίγη σημασία βέβαια έχει αφού εγώ δεν θυμάμαι ούτε τι μέρα γάμησα την προηγουμενη εβδομάδα .
Τέλος πάντων αν θες να λες ότι την γάμησες το 2004 πάω πάσο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.465
Πόντοι
3.796
Καταρχας δε διαφωνησα πουθενα με οσα ειπωθηκαν απ ολους σας εκτος απ την ηλικια που αναφερες εσυ. Συνεχιζεις να επιμενεις χωρις να θυμασαι ενω σου λεω οτι ειναι εκει απ το 2004 με τη Νατασσα τη δηθεν ουγγαρεζα. Η μια στη γωνια στη σαπφους δεξια απ το υποστεγο και η αλλη πισω απ το υποστεγο. Εγω 2008 και μετα που ανοιξαν στην ανδρεου γεωργιου και 2009 και μετα που ανοιξαν στην νικηφορου ουρανου δεν πατουσα στο βαρδαρη. Επιπλεον τωρα την ηλικια την αλλαζεις λες 35-38 περιπου ενω πριν ειπες λιγο πανω απο 30 που σημαινει 31-32. Αλλο το ενα, αλλο το αλλο. Αν κατι δεν γνωριζεις ή δεν ξερεις μην επιμενεις. Δεν ειναι κακο να πεις δε θυμαμαι χωρις να θελω να διαπληκτιστω μαζι σου χωρις λογο.
Καλά εντάξει αδερφέ έχεις δίκιο σε όλα ..μην τρελενεσαι ,τόσο πολύ ιστορία για το τίποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δυστυχώς είναι από το ένα μαγαζί στο άλλο, κοίτα εγώ πάω Βένους και ρωτάω την υπηρεσία στα άλλα ποιες δουλεύουν πάντα που λέει.

σωστός :thumbsup:
για εμάς που βγαίνουμε συχνά τσάρκες και πάμε κατά κύριο λόγο στοχευμένα για κατάθεση, το καλύτερο είναι ρωτάς στο πρώτο στούντιο που είναι η τάδε και μετά πας και μπαίνεις χωρίς χάσιμο χρόνου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
πάντως μετά από τόση συζήτηση για την Μιρέλλα βλέπω το 30αρι σε λίγο να γίνεται 40αρι. :cry:
στήθηκαν σαν καρτάλια οι απλοί αναγνώστες του Μπου για να πάρουν μασημένη ενημέρωση, δεν θα κλείνει μπούτι αυτές τις μέρες το κορίτσι. :grin:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.149
Like
8.157
Πόντοι
2.356
πάντως μετά από τόση συζήτηση για την Μιρέλλα βλέπω το 30αρι σε λίγο να γίνεται 40αρι. :cry:
στήθηκαν σαν καρτάλια οι απλοί αναγνώστες του Μπου για να πάρουν μασημένη ενημέρωση, δεν θα κλείνει μπούτι αυτές τις μέρες το κορίτσι. :grin:
9 μέλη κ 42 ματακηδες :2funny::2funny:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Πέρασα με Ελένη από τα τρίδυμα πριν μερικές μέρες. Όντως είναι πολύ όμορφη. Το σώμα της είναι τέλειο για εμένα. Αυτά ήταν και τα καλά..... Πίπα 10 δευτερόλεπτα και το έβαλε μέσα 3 εκατοστά. Πάει να ανοίξει το προφυλακτικό και την αρπάζω και της το βάζω στο στόμα ξανά και ξεκινάω mouth fuck. Αρχίζει να πνίγεται και το βγάζω. Μου λέει αν γουστάρεις τέτοια να πας αλλού. :( Είπα να φύγω ....μα σκεφτόμουνα το 40αρι που έδωσα... Γάμησα λίγο ....φλορογαμισι θα έλεγα, τελείωσα ωραία καθώς με γκαυλωνει η εμφάνιση της πάρα πολύ. Φεύγοντας περιμένανε 3 άτομα στο τεράστιο σαλόνι του μαγαζιού. Δεν ήταν η χειρότερη εμπειρία που είχα άλλα δεν αξίζει. Τουλάχιστον μία πίπα πρέπει να μάθει να κάνει.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
τόσο άσχημα πέρασες συναγωνιστή? Το ρωτάω αυτό και μου κάνει εντύπωση, γιατί μόνο διθυραμβικά σχόλια είχε ως τώρα. Εγώ δεν δοκίμασα για να ξέρω αν είναι αστερίας ή όχι.
Έχω γράψει ξανά εδώ , δεν θυμάμαι αν έχω ανεβάσει κριτική.
Πρώτη φορά την είχα πάρει στο vis8. Τότε δεν είχε σιλικόνες , ίσως και λιγότερα τατουάζ. Σκέτη καυλα, σεξ gfe.
Τελευταία φορά την πήρα στου ερημίτη. Πολύ μετρια πράματα, δεν ενθουσιάστηκα. Διθυραμβικά με τίποτα, μην τρελαθούμε. Ούτε παλιά που είχε καλύτερη απόδοση δεν θα ελεγα διθυραμβικά.
Θεωρώ πολλά το 40 ξεκινημα για την Ραΐσα. Δεν έχει να κάνει με το πως πέρασα. Την έχω πάρει σε 30αρι με δωράκι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

Gfe χωρίς φιλιά στο στόμα αν όχι γλωσσόφιλα είναι ημιτασιόν gfe

Θεωρώ πολλά το 40 ξεκινημα για την Ραΐσα. Δεν έχει να κάνει με το πως πέρασα. Την έχω πάρει σε 30αρι με δωράκι.

συμφωνώ, αυτό θα πρέπει να ισχύει για όλες τα 30 είναι μια χαρά για το απλό πρόγραμμα
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Έχω γράψει ξανά εδώ , δεν θυμάμαι αν έχω ανεβάσει κριτική.
Πρώτη φορά την είχα πάρει στο vis8. Τότε δεν είχε σιλικόνες , ίσως και λιγότερα τατουάζ. Σκέτη καυλα, σεξ gfe.
Τελευταία φορά την πήρα στου ερημίτη. Πολύ μετρια πράματα, δεν ενθουσιάστηκα. Διθυραμβικά με τίποτα, μην τρελαθούμε. Ούτε παλιά που είχε καλύτερη απόδοση δεν θα ελεγα διθυραμβικά.
Θεωρώ πολλά το 40 ξεκινημα για την Ραΐσα. Δεν έχει να κάνει με το πως πέρασα. Την έχω πάρει σε 30αρι με δωράκι.
Εγω παντος βλέπω πολλά σχόλια αρνητικά εδώ κ καιρό, κ οταν άρχισε κ οταν έβαλε σιλικόνη. Εγω 2 φορες την εχω παρει κ μουντζοσα τον εαυτό μου. Ασε κ το υφακι που έχει όταν βγαίνει. Σιγα τα αυγά. Κριμα η εμφάνιση της.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Γενικά κάποιοι ενθουσιαζονται πάρα πολύ με την εμφάνιση κ θολωνουν κ μένουν σαυτο κ ικανοποιούνται, κ απο την καυλά της φαντασίας κ της εικονας παρουσιάζουν κομοδίνα η απλά τυπικές στα δωματιο κοπελες σαν θεες.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Καλά εντάξει αδερφέ έχεις δίκιο σε όλα ..μην τρελενεσαι ,τόσο πολύ ιστορία για το τίποτα
Οταν λες οχι 2004 ειναι σαν να λες οτι ψευ
Κάπου μπερδεύεσαι φίλε ,αλλα δεν επιμένω .
Ξέρω σίγουρα ότι ήρθε το 2008 και αναφέρει ότι ήταν και 19 χρόνων τοτε.
Λίγη σημασία βέβαια έχει αφού εγώ δεν θυμάμαι ούτε τι μέρα γάμησα την προηγουμενη εβδομάδα .
Τέλος πάντων αν θες να λες ότι την γάμησες το 2004 πάω πάσο
Μαλιστα ξερεις απο την κριτικη οτι ηρθε το 2008 και οτι ηταν 19 χρονων. Δηλαδη η Τζούντι για παραδειγμα που δουλευε στο ιδιο μαγαζι ειναι προσωπο της φαντασιας μου επειδη δεν υπαρχει καμια κριτικη εδω μεσα. Η Κατερινα η ρωσιδα π.χ που δουλευε απεναντι απο τη Μιρελα με τη γυφτισα τσατσα το ιδιο διαστημα 2004 και μετα ειναι προσωπο φανταστικο επειδη επισις δεν υπαρχει κριτικη. Με συγχωρεις αλλα τα επιχειρηματα που αναφερεις ειναι ολα της πλακας.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Βλέπω στο διπλανό σάιτ Τζέσυ στο igognito. Τι λέει αυτή? Την έχει πάρει κανένας τελευταία?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Γενικά κάποιοι ενθουσιαζονται πάρα πολύ με την εμφάνιση κ θολωνουν κ μένουν σαυτο κ ικανοποιούνται, κ απο την καυλά της φαντασίας κ της εικονας παρουσιάζουν κομοδίνα η απλά τυπικές στα δωματιο κοπελες σαν θεες.

Α μπράβο! :hi:
περίμενα να το γράψουν άλλοι, γιατί αν το έγραφα εγώ θα με είχαν σταυρώσει οι γνωστοί αγαπούληδες της ΛαροΡαισας
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Late night περασμα από τριδυ και θρυλική Τανια Gilf! At last!
Θυμίζει γυναίκα μαραντονα!
Επιμένει να λέει ότι είναι 40 και δε σηκώνει κουβέντα!
30€ απλό, άνεση χρόνου, στωική και δοτική, άψογη «ρωσική πιπα» όπως την αποκάλεσε, υπερμετρα τεράστια τα βυζια της

Λεπτομέρειες στην κριτική αργότερα

Παλμαρισια προσθήκη απ αυτές που σε ολοκληρώνουν, σα να παίζεις premier league, primera division, πας mls ή αραπιά και στο τέλος κρεμας παπούτσι στην αναγέννηση Καρδίτσας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom