Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
330
Κριτικές
1
Like
1.065
Πόντοι
201
Μάγκες καλήσπερα!!
Πέρασμα από romeo Εύοσμο,πολλές κοπέλες Ντάρκιλα γενικά,ήμουν πολύ χαλία για να καταλάβω αν έχει καλές το μαγαζί η όχι πάντως αυτές που ήρθαν σε μένα ήταν Ορκ!!!!
Επίσης άνοιξε καινούργιο κωλομπαρο Συκιές όνειρο λέγεται 2 3 κοπέλες μέσα χαλαρά
κι αυτές που δεν ήρθαν, πάλι ορκ ήταν...
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
330
Κριτικές
1
Like
1.065
Πόντοι
201
Δεν έχει τίποτα αξιόλογο; Πάντα είχε αρκετές κοπέλες εκεί αλλά λίγες φορές θα έβρισκες κάτι καλό
Ποιές κοπέλες φίλε μου, 60άρες οι περισσότερες και με πολλά κιλά!
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
291
Κριτικές
1
Like
1.077
Πόντοι
81
Πριν απο αρκετά χρόνια υπήρχαν 3-4 μαγαζιά, λένε πως έχει επιζήσει 1 όπου κρύβονται οι δράκοι απο το Game of Thrones!
Αν λες για αυτό δεξιά όπως πηγαίνεις για τα χωριά, όχι μόνο επέζησε, αλλά προέβη και σε ριζική ανακαίνιση. Όσο και αν είναι δύσκολο να το πιστέψει κανείς (οι πολυθρόνες και οι ταπετσαρίες ήταν από τη δεκαετία του 80 - πιο εύκολα θα πίστευα ότι θα πάρει η Λαμία το πρωτάθλημα), άλλαξε όλη η μορφή του μαγαζιού. Δεν ξέρω αν εξακολουθούν να παίρνονται οι εργαζόμενες όπως παλιά (70 ζητούσαν για επάνω και 50 για το Gala), αλλά θα μάθω σύντομα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
330
Κριτικές
1
Like
1.065
Πόντοι
201
Αν λες για αυτό δεξιά όπως πηγαίνεις για τα χωριά, όχι μόνο επέζησε, αλλά προέβη και σε ριζική ανακαίνιση. Όσο και αν είναι δύσκολο να το πιστέψει κανείς (οι πολυθρόνες και οι ταπετσαρίες ήταν από τη δεκαετία του 80 - πιο εύκολα θα πίστευα ότι θα πάρει η Λαμία το πρωτάθλημα), άλλαξε όλη η μορφή του μαγαζιού. Δεν ξέρω αν εξακολουθούν να παίρνονται οι εργαζόμενες όπως παλιά (70 ζητούσαν για επάνω και 50 για το Gala), αλλά θα μάθω σύντομα.
Για το "Αλίκη" λέω, μπορεί να έχουν περάσει 6-7 χρόνια απο τότε που είχα πάει, για την ακρίβεια με πήγαν. Οι θείες πηδιόντουσαν κανονικά και στους καναπέδες,φόρα-παρτίδα. Είχαμε καθήσει στο μπαρ γιατί συχαινόσουν να καθήσεις οπουδήποτε αλλού. Είχε 2-3 μαύρες και άλλους τόσους δεινόσαυρους!
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Αν λες για αυτό δεξιά όπως πηγαίνεις για τα χωριά, όχι μόνο επέζησε, αλλά προέβη και σε ριζική ανακαίνιση. Όσο και αν είναι δύσκολο να το πιστέψει κανείς (οι πολυθρόνες και οι ταπετσαρίες ήταν από τη δεκαετία του 80 - πιο εύκολα θα πίστευα ότι θα πάρει η Λαμία το πρωτάθλημα), άλλαξε όλη η μορφή του μαγαζιού. Δεν ξέρω αν εξακολουθούν να παίρνονται οι εργαζόμενες όπως παλιά (70 ζητούσαν για επάνω και 50 για το Gala), αλλά θα μάθω σύντομα.
Μάθε και δώσε τα φώτα σου ,να χτυπήσουμε τίποτα εκτός έδρας
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
43
Like
42
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς τώρα τελευταία στην. Εδέμ η στην casablanca?και εάν ναι τη παιζει
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Αν λες για αυτό δεξιά όπως πηγαίνεις για τα χωριά, όχι μόνο επέζησε, αλλά προέβη και σε ριζική ανακαίνιση. Όσο και αν είναι δύσκολο να το πιστέψει κανείς (οι πολυθρόνες και οι ταπετσαρίες ήταν από τη δεκαετία του 80 - πιο εύκολα θα πίστευα ότι θα πάρει η Λαμία το πρωτάθλημα), άλλαξε όλη η μορφή του μαγαζιού. Δεν ξέρω αν εξακολουθούν να παίρνονται οι εργαζόμενες όπως παλιά (70 ζητούσαν για επάνω και 50 για το Gala), αλλά θα μάθω σύντομα.
Που κοντά είναι; Έμαθες τίποτα παραπάνω;
 

Zax0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.723
Πόντοι
736
Την μεγάλωσα στα γόνατά μου (και όχι μόνο) απ`το παλιό το σολ, έμαθα όμως πως μεγαλώνοντας πήρε τον κακό δρόμο, κακές παρέες κλπ, κι έγινε κακός χαρακτήρας, όπως επίσης έχει μπαγιατέψει αρκετά!
Και στο fever όταν ήταν έκανε καλή δουλειά. Ωραίο σώμα καλές υπηρεσίες αλλά κάπου το έχασε λόγω εθισμού σε ουσίες
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
148
Like
394
Πόντοι
21
Μάγκες καλήσπερα!!
Πέρασμα από romeo Εύοσμο,πολλές κοπέλες Ντάρκιλα γενικά,ήμουν πολύ χαλία για να καταλάβω αν έχει καλές το μαγαζί η όχι πάντως αυτές που ήρθαν σε μένα ήταν Ορκ!!!!
Επίσης άνοιξε καινούργιο κωλομπαρο Συκιές όνειρο λέγεται 2 3 κοπέλες μέσα χαλαρά
Χωρίς να είμαι ειδικός, καθώς δεν έχω πάει ποτέ στο συγκεκριμένο, είμαι σίγουρος ότι δεν είναι καινούργιο. Έχει πολλά χρόνια εκεί.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Χωρίς να είμαι ειδικός, καθώς δεν έχω πάει ποτέ στο συγκεκριμένο, είμαι σίγουρος ότι δεν είναι καινούργιο. Έχει πολλά χρόνια εκεί.
Δεν μίλησε κανείς για καινούριο μαγαζί ,από τα πιο παλιά κωλομπαρα είναι.
Λεγόταν πασαρέλα και άλλαξε διεύθυνση
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
177
Like
199
Πόντοι
1
εγώ αναφερόμουν στο όνειρο, στις Συκιές.
το πήρε μία αρμένισα που έχει μαγαζί στην τούζλα.
πριν το είχε η αλβανίδα η φλώρα.
έχει 4-5 κοπέλες.
όχι τίποτα το ιδιαίτερο.
γυναικείο ποτό 7 ευρώ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
το πήρε μία αρμένισα που έχει μαγαζί στην τούζλα.
πριν το είχε η αλβανίδα η φλώρα.
έχει 4-5 κοπέλες.
όχι τίποτα το ιδιαίτερο.
γυναικείο ποτό 7 ευρώ.
Ωραίος και ενημερωμένος .
Πάντως όταν το είχε η Φλώρα δεν είχε και ποτέ τίποτα αξιόλογο ..τώρα βλέπουμε ..αν και πολύ μικρό μαγαζί και το ρόστερ ίσα που χωράει μέσα .
Καλή περίπτωση είναι και το jonny απέναντι από το δημαρχείο Σταυρούπολης αλλά όταν το επισκέφτηκα είχε 2 μιλφ μπάζα μόνο .
Δεν ξέρω αν έχει τίποτα καλό .
Γενικά τα κωλομπαρα πλέον δεν έχουν τίποτα αξιόλογο πιο πολύ πάμε από συνήθεια πιστεύω
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
177
Like
199
Πόντοι
1
Ωραίος και ενημερωμένος .
Πάντως όταν το είχε η Φλώρα δεν είχε και ποτέ τίποτα αξιόλογο ..τώρα βλέπουμε ..αν και πολύ μικρό μαγαζί και το ρόστερ ίσα που χωράει μέσα .
Καλή περίπτωση είναι και το jonny απέναντι από το δημαρχείο Σταυρούπολης αλλά όταν το επισκέφτηκα είχε 2 μιλφ μπάζα μόνο .
Δεν ξέρω αν έχει τίποτα καλό .
Γενικά τα κωλομπαρα πλέον δεν έχουν τίποτα αξιόλογο πιο πολύ πάμε από συνήθεια πιστεύω
σωστός.
η φλώρα είχε μόνο μία ελληνίδα χοντρούλα με προϋπηρεσία στο λαρυ.
εδώ μόνο ποτά έκανε.
από τις καινούργιες έχω ξεχωρίσει μόνο μία 27χρονη ελληνίδα. την γιώτα.
το τζόνυ αξίζει μόινο για την καβάτζα.
εκεί κερνάω την ντιάνα. οι υπόλοιπες όντως είναι μπάζα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
σωστός.
η φλώρα είχε μόνο μία ελληνίδα χοντρούλα με προϋπηρεσία στο λαρυ.
εδώ μόνο ποτά έκανε.
από τις καινούργιες έχω ξεχωρίσει μόνο μία 27χρονη ελληνίδα. την γιώτα.
το τζόνυ αξίζει μόινο για την καβάτζα.
εκεί κερνάω την ντιάνα. οι υπόλοιπες όντως είναι μπάζα.
Για αυτό το ανέφερα και εγώ το Τζόνυ .
Η Ντιάνα μήπως είναι ένα ψιλό μελαχροινό μουνι ;
Περνάω από έξω με το αυτοκίνητο και έχω πετύχει δύο φορές ένα μουναρο να στέκεται από έξω .την μία κάπνιζε και την άλλη μιλούσε με ένα πελάτη .φορούσε και ένα καυλιαρικο δερμάτινο κολάν
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
177
Like
199
Πόντοι
1
Για αυτό το ανέφερα και εγώ το Τζόνυ .
Η Ντιάνα μήπως είναι ένα ψιλό μελαχροινό μουνι ;
Περνάω από έξω με το αυτοκίνητο και έχω πετύχει δύο φορές ένα μουναρο να στέκεται από έξω .την μία κάπνιζε και την άλλη μιλούσε με ένα πελάτη .φορούσε και ένα καυλιαρικο δερμάτινο κολάν
μάλλον αυτή ήταν.
οι άλλες είναι χάλια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Από το επαρχιακό είχαμε καμία καταδρομική ;μην τραβιομαστε τζάμπα μέχρι εκεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom