Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (24 μέλη και 249 επισκέπτες)

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
Όταν λες ηλίθια μουσική τύπε εννοείς το: Νιάου νιάου βρε γατούλα:think:
Διότι το έχει επιμεληθεί αυτοπροσώπως ο Nescafé και θα τον πληγώσεις...
Όχι. Εννοώ τραπ μουσική. Άκουσα τη λέξη"μουνάκια" εκατό φορές μέχρι να δω το ένα και μοναδικό.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Σεξ απόψε με την Νικόλ του Μήτσου!!!
Ώρα 20.00

Φυλής 69 Νικόλ
Ελεύθερο στοματικό και 69
Μικρό, μελαχρινο, λεπτό γλυκό, Αλβανο!
Τα Αγριολουλουδα μυρισαν ξανά σήμερα τρώγοντας το γλυκό μουνακι της, λίγο αξυριστο...
Την πάω για πίπα.
Ααααα όχι λέει χωρίς...
Γιατί λέω??? Το είπε στο πρόγραμμα.
Όχι μου λέει.
Ή πίπα άνευ ή 69 κάνω...
Ρε της λέω πας καλά και το ρίχνω στην Πλάκα!!!
Κοίτα τι ωραίο και καθαρό που είναι της λέω!!!
Το σκέφτεται λίγο και τον εβουταει στο στόμα ακαποτα!!! Αγαρμπα.
Σιγά της λέω. Υπακουσε.
Και σιγά σιγά με τη διάθεση της και τις οδηγίες μου έκανε μια από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει!!!
Τις έδωσα τα εύσημα!!!
Στα τέσσερα πολύ καλή και δεκτικη, χυσιμο και δρόμο!!!
Πολύ ομιλιτικη ευχαριστος χαρακτήρας. Με ρώτησε και εμένα αν πέρασα καλά. Χίλια μπράβο!!!
Λίγες μέρες θα βρίσκεται εκεί ακόμα, θα πάει στον Μάγο μετά μου είπε σαν Όλγα!!!
Μπράβο κορίτσι μου Άξια!!!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.002
Πόντοι
2.036
Βραδυνη τσαρκα σημερα στα μπουρδελα περιξ της Λιοσιων...πηγα Τροφωνιου 11 ηταν η Στελλα μια γεματουλα σχετικα καλη ηρθε κοντα μου στο σαλονι, κανω να πιασω λιγο πισινο μου πιανει αποτομα το χερι και μου το απομακρυνει....ξενερωσα φουλ και την κοπαναω...παω στο διπλα Τροφωνιου 13 ηταν η Ελενα η Ουκρανεζα Γκιλφ σαφως κατωτερη πλην ομως με πηρε με το καλο αφησε να πιασω και λιγο ηταν γενικα ευγενικη οποτε περασα δωματιο....μονο για Gilfaκιδες η συγκεκριμενη ωραια περασαμε....βγαινοντας ειδα την Στελλα στο διπλα το 11 που καθοταν στην πορτα φορωντας μια ρομπα και μου ειπε "ωραια η γιαγια? τι γουστα ειναι αυτα που εχετε?" της λεω "τι να κανουμε κουκλα μου παιχνιδια του μυαλου ειναι αυτα" της ευχηθηκα καλη βαρδια και εφυγα χαχαχαχαχα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Επιστροφή απο φυλής όπου τα μισά σπίτια ηταν κλειστά, περίεργο για παρασκευή..

Πέρασμα στο υπόγειο αριστερά (δεν θυμαμαι νούμερο)
Με την γιαννα ρωσσιδα

Την έχω πετύχει αρκετές φορές αν και λάτρεις των πετιτ την Γιάννα ποτε δεν την δοκίμασα αφου παντα ειναι ανέκφραστη και ντεκαβλε στο σαλοναρισμα

Μελαχρινή με λευκο λιο δέρμα γυρω στα 28 περιπου 1.65 αδύνατη με ανυρπακτα βυζια και μικρο κωλαράκι

Δωμάτια δεν ειχε και ενω περιμενα στο δωμάτιο με το μονο κρεβάτι που έμοιαζε με φοιτητική εστία
Ακουγα την γιαννα α γκρινιάζει και να βρίζει μεχρι που φόρεσα το παντελόνι μου άνοιξα την πορτα και ειπα στην τσατσά πως το μετάνιωσα και θελω να φυγω για να αποφύγω την φολα , αυτη φαντάζομαι κατάλαβε τον λογο και με ειδοποίησε πως έρχεται

Πριν κλείσω την πορτα ηρθε τρέχοντας η γιαννα με πέταξε στο κρεβάτι με καβαλησε και άρχισε να με πασπατευει, εγω πλησίασα τα χείλι μου και ακολούθησε το γλωσσοφιλο σαν απολογία για την ενταση που δημιούργησε στη κουζίνα.

Ξεκινησε με ενα μέτριο τσιμπούκι βιδοτο με γεμάτο στόμα αλλα ρηχό
Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να χοροπηδάει
Με τράβηξε κοντα στο σώμα της και συνεχίσαμε τα γλωσσοφιλα
Φαινόταν πως είχε σκοπο να με αφήσει ευχαριστημένο

Γυρίσαμε στα 4, πηγάδι το μουνι της, δεν ένοιωθα τίποτα
Αρχισα το σφυροκόπημα οπου ηρθε και το τέλος

Στον αποχαιρετισμό με πλησίασε για μερικά φιλια ακομα και μου ζήτησε να παω και αυριο.. Μάλλον επειδή δεν εχει φανατικό κοινό..

Μέτρια συνεδρια αλλα με προοπτικές 5.9/10
 

Συνημμένα

  • IMG_20230121_021221.jpg
    IMG_20230121_021221.jpg
    965,2 KB · Εμφανίσεις: 26

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
920
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
Αναφορικά με την Λινα να ενημερώσω οτι σε γειτονικό σάιτ ένας συναγωνιστής αναφέρει μύκητα στα γεννητικά της όργανα.
κι όχι μόνο αυτό αλλά είναι όσο πιο αδιάφορη μπορεί να είναι μια κοπέλα στο παιχνίδι. Κανονικό ψυγείο.
Παραδίδει σεμινάριο "πώς να ΜΗΝ ανάψεις έναν άντρα". Την έχω κατατάξει στις τοπ 4 φόλες του 2022.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
920
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
Φιλε μου, συγγνώμη που ρωταω κάτι τέτοιο , ισχύει ότι στην ηλικία αυτή σηκώνεται δύσκολα η πουτσα, και δεν έχεις τρομερή όρεξη για καθημερινό σεξ; Σε ρωταω για να ξέρω τι να περιμένω όταν φτάσω στην ηλικία αυτή
η στύση στα 50+ δεν είναι η ίδια με τα φοιτητικά χρόνια, είναι η φυσιολογική εξέλιξη με την πάροδο της ηλικίας. Όχι ότι δεν κάνει κούκου, βέβαια. Παίζουν ρόλο και παράγοντες υγείας, π.χ. παχυσαρκία, σάκχαρο κ.α.
Θέλει και περισσότερο ψυχολογικό παιχνίδι, δηλ. να σε φτιάξει εγκεφαλικά μια κοπέλα. Δεν μπαίνεις στο μαγαζί με το πουλάκι σηκωμένο από το δρόμο.
Προσωπικά βλέπω ότι έχω γίνει πιο "παράξενος" με τα κορίτσια: ενώ είμαι μόλις 1,5 χρόνο στην πιάτσα, έχω αρχίσει να ξενερώνω πιο εύκολα αν μια κοπέλα δεν με φτιάξει με τη συμπεριφορά της - κι αυτό ενώ λέω συνεχώς στον εαυτό μου "μαλάκα, επαγγελματίας είναι, δεν είναι η γκόμενά σου".
Α, επίσης θεωρώ ότι ο συνδυασμός προφυλακτικό+ΑΦΘΟΝΟ λιπαντικό ζορίζει περισσότερο τον 50+ από τον 25χρονο.
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
618
Κριτικές
5
Like
686
Πόντοι
86
Κανα κοριτσι για ποιοτικο ελευθερο τελειωτικο στοματικο εχουμε??
Περαν της Αλιονας απο Διδυμου.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.487
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Θέλει και περισσότερο ψυχολογικό παιχνίδι, δηλ. να σε φτιάξει εγκεφαλικά μια κοπέλα. Δεν μπαίνεις στο μαγαζί με το πουλάκι σηκωμένο από το δρόμο.
παιχτη καποιοι εδω μεσα κανουν τις κοπελες να χυνουν ποταμια, με το που ανεβαινουν τις σκαλες η' με το που ανοιγουν την πορτα του οικου.
εννοειται οτι και καποιοι, κυκλοφορουν μονιμως καβλωμενοι και δεν περιμενουν τετοια κολπα-πολυτελεια απο τις κοπελες.
μην εισαι περιεργος... αλλα μαλλον εισαι προφανως:confused:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.487
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Πιο δίπλα στο λαγούμι Φυλής 74 εκ των δεξιών
ήταν η καλοσχηματισμένη (για τα σημερινά δεδομένα) μελαχρινή Άντζελα ανέκφραστη και ήσυχη
αυτη καθε φορα που τη βλεπω, ολο και περισσοτερο μου θυμιζει την παρακατω τεραστια προσωπικοτητα και τιτανιο ταλεντο :rolleyes:, σε μελαχρινη εκδοση.
βεβαια εκτος απο ανεκφραστη και "ησυχη" οπως ευγενικα λες-αδιαφορη παντελως για μενα, καποιοι τη θεωρουν μουναρα η' μαλλον... εγω καλυτερα, οποτε παω, τυχαινει να ειμαι πιωμενος :confused:
lipiridis.jpg

χικ :huh:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.002
Πόντοι
2.036
αυτη καθε φορα που τη βλεπω, ολο και περισσοτερο μου θυμιζει την παρακατω τεραστια προσωπικοτητα και τιτανιο ταλεντο :rolleyes:, σε μελαχρινη εκδοση.
βεβαια εκτος απο ανεκφραστη και "ησυχη" οπως ευγενικα λες-αδιαφορη παντελως για μενα, καποιοι τη θεωρουν μουναρα η' μαλλον... εγω καλυτερα, οποτε παω, τυχαινει να ειμαι πιωμενος :confused:
lipiridis.jpg

χικ :huh:
Λυπηριδης!!! Μεγας κασκαντερ των παρκε!!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.002
Πόντοι
2.036
παιχτη καποιοι εδω μεσα κανουν τις κοπελες να χυνουν ποταμια, με το που ανεβαινουν τις σκαλες η' με το που ανοιγουν την πορτα του οικου.
εννοειται οτι και καποιοι, κυκλοφορουν μονιμως καβλωμενοι και δεν περιμενουν τετοια κολπα-πολυτελεια απο τις κοπελες.
μην εισαι περιεργος... αλλα μαλλον εισαι προφανως:confused:
Ωραια θα ηταν παντων να μπαιναμε στο δωματιο ηδη με την πουτσα ορθια χωρις να χρειαζοντουσαν προκαταρκτικα...θα κερδιζαμε μερικα λεπτα εξτρα γαμησι....προσκυναω/ζηλευω και ταυτοχρονα απορω με αυτους που μπαινουν ηδη με το κονταρι σηκωμενο....ειναι τοσο καβλωμενοι ή μηπως παιρνουν τιποτα...εαν οντως υπαρχει κανα τετοιο σκευασμα ας μας πουν και εμας να δοκιμασουμε χαχαχαχα....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.487
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Ωραια θα ηταν παντων να μπαιναμε στο δωματιο ηδη με την πουτσα ορθια χωρις να χρειαζοντουσαν προκαταρκτικα...θα κερδιζαμε μερικα λεπτα εξτρα γαμησι....προσκυναω/ζηλευω και ταυτοχρονα απορω με αυτους που μπαινουν ηδη με το κονταρι σηκωμενο....ειναι τοσο καβλωμενοι ή μηπως παιρνουν τιποτα...εαν οντως υπαρχει κανα τετοιο σκευασμα ας μας πουν και εμας να δοκιμασουμε χαχαχαχα....
εχουν κουμπακι ον-οφ μαλλον παιχτη.
μπαινοντας το πατανε και βγαινοντας το ξεπατανε.
εμεις μαλλον ειμαστε οι ατυχοι της υποθεσης και περιμενουμε να μας τονε σηκωσει η κοπελα. :confused:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Συντροφοι αναζητςιται επειγοντως η Ιζαμπελα απο λιοσιων 73, μολδαβη, δηλωνε ρωσιδα 26 ετων στο 1.68 αμαστημα. Φοραει συνηυως μονο τακουνια ατο σαλονι.
καλο σωμα, φπυσκομενα τσιμπουλοχειλα μελαχρινη αυτη την εποχη
Οοιος την έχει δει ενημερωνει που δελο η στουντιο
Διδεται και αμοιβή, ενα μαμησι ι στο μεταξι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.343
Πόντοι
39.662
Ωραια θα ηταν παντων να μπαιναμε στο δωματιο ηδη με την πουτσα ορθια χωρις να χρειαζοντουσαν προκαταρκτικα...θα κερδιζαμε μερικα λεπτα εξτρα γαμησι....προσκυναω/ζηλευω και ταυτοχρονα απορω με αυτους που μπαινουν ηδη με το κονταρι σηκωμενο....ειναι τοσο καβλωμενοι ή μηπως παιρνουν τιποτα...εαν οντως υπαρχει κανα τετοιο σκευασμα ας μας πουν και εμας να δοκιμασουμε χαχαχαχα....
Τυπε μου η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση.. Καποιοι θελουν απο την κοπέλα να τους κάνει ικανοποιητικά προκαταρκτικά, να τους καυλώσει, να τους ανεβάσει την ψυχολογία για να γαμήσουν γιατί προφανώς εχουν παει εκεί χωρίς καμμία διάθεση να γαμησουν και πρεπει η κοπελα να τους την φτιάξει. Ολα αυτα σε 10λεπτα με 20 η 10 ευρω δε γίνονται. Μπορείς να πληρώσεις για μεγαλύτερο προγραμμα να εχεις οση ώρα θες με την κοπελα μεχρι να σου σηκωθεί η να βρεις γκομενα . Μην περιμένετε να σας κανει και τα παιδια σας η αλλη με 20ε.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.002
Πόντοι
2.036
εχουν κουμπακι ον-οφ μαλλον παιχτη.
μπαινοντας το πατανε και βγαινοντας το ξεπατανε.
εμεις μαλλον ειμαστε οι ατυχοι της υποθεσης και περιμενουμε να μας τονε σηκωσει η κοπελα. :confused:
Ενα κολπο που εχω δοκιμασει (καποιες φορες επιανε) ωστε να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν μπει η κοπελα ειναι να βλεπω στο κινητο μου τηλεφωνο επιλεγμενες τσοντες που μου αρεσαν και να την παιζω....χρειαζεται ομως λιγος χρονος μεχρι να γθυθεις και να ετοιμαστεις..εαν ερθει γρηγορα η κοπελα δεν προλαβαινεις.....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.487
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Ενα κολπο που εχω δοκιμασει (καποιες φορες επιανε) ωστε να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν μπει η κοπελα ειναι να βλεπω στο κινητο μου τηλεφωνο επιλεγμενες τσοντες που μου αρεσαν και να την παιζω....χρειαζεται ομως λιγος χρονος μεχρι να γθυθεις και να ετοιμαστεις..εαν ερθει γρηγορα η κοπελα δεν προλαβαινεις.....
παιχτονα στο σαλονι τοτε, λιγο πριν μπεις :dancing: :boff:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
26 ειναι αυτη που λεμε. Σωμα αθλητικο με βυζι. Μαλλον δεν ειναι η ιδια
Μαραθωνος που, αν κ δεν νομιζω
Χμ ίσως έχεις δίκιο, εγώ έλεγα για μια ξανθιά, Ουκρανή (προ)μιλφ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Χμ ίσως έχεις δίκιο, εγώ έλεγα για μια ξανθιά, Ουκρανή (προ)μιλφ.
Καμμια σχέση
Εχε το νου σου συντρογε οαντως αν δεις κατι σαν αυτη που ειπα ενημερωσε
Ιζαμπελα αλλα μπορει κ ν αλλαξει ονομα. 26 στο 1
68 αθλητικη τσιμπουκοφατσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom