Νέα

Τέως ο Κωνσταντίνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TNT!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
konstantinos_2.jpg


Γεννημένος στην Ελλάδα (άρα Έλληνας), Ολυμπιονίκης (οι τωρινοί είναι Ολυμπιονίκες στην μάσα), θρήσκος και σωστός οικογενειάρχης. Ενοχλεί μάλλον ακόμα το τρίπτυχο...
Δεν πειράζει.Έχουμε τον Κούλη που το σόι του δεν έχει φάει τίποτα, έχουμε τον Αλ6 που είναι αλλού ντ αλλού και που πχ αν και άθεος πάει και κοιτάει τον Αγιασμό των Υδάτων, έχουμε τους τύπους που το ΚΙΝΑΛ ξαναέγινε ΠΑΣΟΚ και νομίζουν ότι θα φάνε με χρυσά κουτάλια, έχουμε τους Καραμάν Αλήδες (του ανθρώπου που...αυτοεξορίστηκε στο Παρίσι....και που η Κύπρος του έπεφτε μακριά και του άλλου που σαβουριάζει στην Ραφήνα με PS5 και που κυβερνούσε ο Ρουσόπουλος που πήρε το μισό Βατοπέδι),έχουμε Βενιζέλους και λοιπούς Ελληναράδες Ηγέτες που....λατρεύουν την χώρα γι αυτό μας πάνε...δημοκρατικά πίπα-κώλο-εμπλοκή... Μην ανησυχείτε όμως...Θα πάμε αύριο να πάρουμε το...bourdela-pass για να ρίχνουμε σε κανά οίκο ένα μαρκάλεμα να ηρεμούμε...
τις ρεμουλες των ευρωβουλευτων ξεχασες τυπε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.429
Κριτικές
178
Like
40.276
Πόντοι
21.896
Αυτές εδώ είδα. Λογικά η ψηλή είναι αυτή που λες. Η κοντή κάτω είναι η άλλη.
1673445539272.png

1673445633531.png
Όχι ρε τύπε η μία είναι η τεα ,η μικρή κόρη του.
Η άλλη δεν είναι καμία από αυτές που σου λέω ..
Τσπ είναι ομορφοσογο κ αν περισσεύει καμιά την παντρεύομαι :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.429
Κριτικές
178
Like
40.276
Πόντοι
21.896
Βασικά πρέπει να κρατήσει μέχρι να προλάβουμε όλοι να πάμε να ρίξουμε ένα χέσιμο στον τάφο του...:tooth::tooth::tooth:
Εγώ που μένω μακριά μπορώ να στείλω τα σκατα μου ευκοιλια μέσω κούριερ;;:confused::think::think:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
Εγω θυμαμαι τον Κωνσταντινο να λεει οτι ο Καραμανλης του ειπε να μην ερθει στην Ελλαδα γιατι κινδυνευε η ζωη του. Ασε του ειπε να παω εγω να εξομαλυνω την κατασταση και θα σε παρω τηλεφωνο. Εκανε το δημοψηφισμα κι αντε γεια. Ακομη περιμενω το τηλεφωνημα ειπε ο τεως. Χαχαχα!
ολετηρας του εθνους, υπευθυνος για την αστυφιλια, την αντιπαροχη, ο εγκληματιας της κυπρου που κειται μακραν :shit:
και τον ταφο του ακομα εφτιαξε μακρυα απο ολους τους ελληνες ζηλευοντας ισως τους ταφους των βασιλεων
 
OP
OP
TNT!

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Εγώ που μένω μακριά μπορώ να στείλω τα σκατα μου ευκοιλια μέσω κούριερ;;:confused::think::think:
Εύκολα... έτσι και αυτός έστελνε κάθε χρόνο κάρτες με χρόνια πολλά σε όσους βλαμμενους τον στήριζαν...:confused::confused::confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515

ο λιαγκας ειχε ζαμπουνη και βασιλιαδες, τη στιγμη που η αλλη η κακομοιρα ειχε συνεντευξη τη χρυσιδα ανδριωτη :tooth: :headbang:
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Όχι ρε τύπε η μία είναι η τεα ,η μικρή κόρη του.
Η άλλη δεν είναι καμία από αυτές που σου λέω ..
Τσπ είναι ομορφοσογο κ αν περισσεύει καμιά την παντρεύομαι :confused:
Το Πρώτο Θέμα γράφει οτι η ψηλή με την άσπρη ζακέτα είναι η Τατιάνα Μπλατνικ του Νικολάου και δίπλα της η θεια Σοφία και η κοντουλα με τα καφέ στη δεύτερη φωτό είναι η Νίνα Φλορ του Φιλίππου και δίπλα της η θεία Ειρήνη.
Εγώ δεν ξέρω, στηρίζομαι στο ρεπορτάζ, αλλά εσύ, βασιλολατρης, δε νοείται να κάνεις τέτοια λάθη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.429
Κριτικές
178
Like
40.276
Πόντοι
21.896

ο λιαγκας ειχε ζαμπουνη και βασιλιαδες, τη στιγμη που η αλλη η κακομοιρα ειχε συνεντευξη τη χρυσιδα ανδριωτη :tooth: :headbang:
Ναι αλλά η χυσιδα Ανδριώτη έχει ωραιότερο κωλο:confused::bigdick:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
50 χρονια εχουν περασει απο το δημοψηφισμα κι ακομα η φοβικη στους αναρχοκουμμουνιστες ΝΔ εμποδιζει το λαικο προσκυνημα :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Μικροψυχια και υποταγή στους αναρχοαπλυτους που λυμαίνονται τα γραφεία της έδειξε η Ν.Δ.με την άρνηση της να μην δεχθεί κηδεία με τιμές αρχηγού κράτους....διότι είτε αρέσει σε κάποιους είτε δεν αρέσει ΠΡΑΓΜΑΤΙ ηταν αρχηγος του κράτους μας.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.551
Πόντοι
8.846
δεν θα ταφεί με τιμές αρχηγού κράτους.
πολιτικά σωστό, ειδικά εν όψη εκλογών.
"νομιικά" και ηθικά λάθος κατ'εμέ.
αλλά πάντα κερδίζει η σκοπιμότητα και στη συγκεκριμένη ειδικά περίπτωση ορθώς (υπό τις συνθήκες)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.476
Κριτικές
165
Like
25.306
Πόντοι
34.168
OP
OP
TNT!

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
50 χρονια εχουν περασει απο το δημοψηφισμα κι ακομα η φοβικη στους αναρχοκουμμουνιστες ΝΔ εμποδιζει το λαικο προσκυνημα :confused:
Κανονικά πρέπει να μαζευτείτε σε ένδειξη αντίστασης και να κάνετε ολονυχτία με σκηνές και σλιπινγκ μπαγκς έξω από τα ανάκτορα...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.429
Κριτικές
178
Like
40.276
Πόντοι
21.896
Το Πρώτο Θέμα γράφει οτι η ψηλή με την άσπρη ζακέτα είναι η Τατιάνα Μπλατνικ του Νικολάου και δίπλα της η θεια Σοφία και η κοντουλα με τα καφέ στη δεύτερη φωτό είναι η Νίνα Φλορ του Φιλίππου και δίπλα της η θεία Ειρήνη.
Εγώ δεν ξέρω, στηρίζομαι στο ρεπορτάζ, αλλά εσύ, βασιλολατρης, δε νοείται να κάνεις τέτοια λάθη.
Μουνολατρης τύπε όχι βασιλολστρης ....η τεα έβαλε κιλά αλλά η τάλιτα η Μαρί Σαντάλ και η η Μαρία Ολυμπία όπως κ τα αρσενικά του τέως είναι ultra σικ:confused:
H ψηλή είναι η σύζυγος του Φίλιππα γιος του τέως κ λέγεται Νίνα από Ελβετία κ είναι μπάζο.

Μιλάμε για γλυξμπουργκ Μίλλερ κ getty που όλο βγάζουν μοντελα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.429
Κριτικές
178
Like
40.276
Πόντοι
21.896
κι η φαιη τυπε εχει ωραιοτερα μπουτια απ τον λιαγκα αλλα εδω μιλαμε για την νεωτερη ιστορια της ελλαδας
Τι;;;; Αμφισβητείς το τουρκοτηλεπσιχνιδι σιρβσιβορ???:confused::new_shocked:μιλσμε για τη νεότερη ιστορία της Ελλάδας -- σαρβαιβορ
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.261
Like
7.067
Πόντοι
1.056
Ο Βενιζέλος τότε, έκανε ξέκαθαρα εκλογές για να τις χάσει, σαμποτάρισε την εκστρατεία και οι βενιζελικοί αξιωματικοί έχουν τεράστια ευθύνη για τα γεγονότα του 1922, με όσα έκαναν και κυρίως, με όσα ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.
Πριν όμως από όλα αυτά, ο Βενιζέλος, αντί να πάρει υπό τον έλεγχό του την Κωνσταντινούπολη (με την προοπτική προσάρτησης ολόκληρης της ανατολικής Θράκης), προτίμησε τον "θύλακα" της Σμύρνης, με μηδενική υποστήριξη από τους συμμάχους (πήγαινε, αλλά μόνος σου) και με υποσχέσεις για προσάρτηση μετά από "δημοψήφισμα" των κατοίκων. Γιατί άραγε;;
Τέρας μόρφωσης και πολιτικής ωριμότητας
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Μουνολατρης τύπε όχι βασιλολστρης ....η τεα έβαλε κιλά αλλά η τάλιτα η Μαρί Σαντάλ και η η Μαρία Ολυμπία όπως κ τα αρσενικά του τέως είναι ultra σικ:confused:
H ψηλή είναι η σύζυγος του Φίλιππα γιος του τέως κ λέγεται Νίνα από Ελβετία κ είναι μπάζο.

Μιλάμε για γλυξμπουργκ Μίλλερ κ getty που όλο βγάζουν μοντελα
Όχι ρε συ. Σε πιάνω αδιαβαστο. Η ψηλή είναι η Τατιάνα. Η κοντή είναι του Φίλιππου. Έχει κι άλλες φωτό το ΠΘ. Δες τους εδώ.
1673447297508.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom