Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
6-8 Ιανουαρίου θα είμαι Αθήνα, έχετε να προτείνεται καμιά ενεργητική? Θα προτιμούσα Ελληνίδα
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456

εδω τι εχουμε?
απίστευτη εμφάνιση, γυναίκα τελείως με βυζαρες και κωλαρα...μικρό τσουτσουνι που το έπαιζε ενώ γαμιοταν...όμορφη αρκετά,χαλαρή στο μπλα-μπλα με όρεξη για κουβέντα και δεν βιαζόταν καθόλου...το κακό της υπόθεσης είναι ότι δεν τη βρίσκεις εύκολα στο τηλέφωνο...
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
2
Like
2.609
Πόντοι
456
απίστευτη εμφάνιση, γυναίκα τελείως με βυζαρες και κωλαρα...μικρό τσουτσουνι που το έπαιζε ενώ γαμιοταν...όμορφη αρκετά,χαλαρή στο μπλα-μπλα με όρεξη για κουβέντα και δεν βιαζόταν καθόλου...το κακό της υπόθεσης είναι ότι δεν τη βρίσκεις εύκολα στο τηλέφωνο...
Φίλε, κόστος? Περιοχή?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
αυτη κανει ραντεβου στ ξενοδοχειο απο τ θημαμαι ετσι?????
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
50 ευρώ είχα δώσει αλλά κάτσαμε κοντά στη 1 ώρα μπορεί και παραπάνω, δεν βιαζόταν καθόλου .

σε ξενοδοχείο στην παραλιακή είχαμε πάει αλλά δεν θυμάμαι όνομα, γνωστό πολύ πάντως. στο ύψος του Αλίμου η Μοσχάτου κάπου εκεί
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ναι για ενεργητικους καθαρα τ επαναλμβανω ειναι ωραιο μωρακι ..
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
ναι για ενεργητικους καθαρα τ επαναλμβανω ειναι ωραιο μωρακι ..
είναι μόνο για ενεργητικούς συμφωνώ απόλυτα, αν τη δεις έξω είναι γυναίκα 100% και όμορφη...έχει βυζαρες απίστευτες
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
Βατραχε και η Elena sunrise είναι φοβερή, έχεις πάει ?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.767
Πόντοι
736
Καλησπέρα ! Θα ήθελα να μου πει καποιος εντυπωση ή εμπειρία με την εν λόγω κοπέλα :

Τίμια φάση και καλό παιδί κορμί δυνατό κωλαράκι τέλειο σφιχτό και καλό στηθος. Καθόλου ξεπέτα .
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.767
Πόντοι
736
Μουτρο για δωσε μας τ φωτα σου παραπερα
Εκτός από την αγγελεία της βγαίνει και παράδρομο στις αρχές μετά την Κορίνα σε λευκό smart.Ο χώρος της εκεί κοντά στα δυό στενά περίπου ποιό κάτω (λίγο δύσκολο parking).Ο χώρος της όμορφος καθαρός προσεγμένος. Στα του αγώνα (50e το κόστος) πολλύ καλή και δοτική , ρουφάει καλά,στήνεται καλά, και περνάς όμορφα όλα με προφύλαξη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μπορει κ να αλαζει ο ανθρωπος δεν ξερω !!!
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
398
Like
1.437
Πόντοι
201

Από επιδόσεις, δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά μπορώ να σου πω πως ο χαρακτήρας της είναι απαίσιος. Προσωπικά, μια φορά που την είχα στα υπ' όψιν, τη ρώτησα κάτι το οποίο ήδη ανέφερε στην αγγελία της και δεν είχα προσέξει. Τι το ήθελα; Άρχισε να με βρίζει και να αραδιάζει κατεβατά. Και μάλλον δεν πρέπει να είχα την αποκλειστικότητα, γιατί έχω διαβάσει κακές κριτικές για τον χαρακτήρα της και στο παρελθόν.
 

Trevor1247

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0

χαίρετε παίδες

Είμαι νέος στον χώρο και βρηκα αυτή την κοπέλα. Επικοινώνησα μαζί της σχετικά εύκολα και με ενημέρωσε για τιμή αλλά δεν ξέρω εάν αξίζει ή όχι καθώς δεν υπάρχουν κριτικές. Υπάρχει κάποιος με εμπειρία μαζί της να με ενημερώσει;
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
867
Κριτικές
1
Like
1.796
Πόντοι
206
Από επιδόσεις, δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά μπορώ να σου πω πως ο χαρακτήρας της είναι απαίσιος. Προσωπικά, μια φορά που την είχα στα υπ' όψιν, τη ρώτησα κάτι το οποίο ήδη ανέφερε στην αγγελία της και δεν είχα προσέξει. Τι το ήθελα; Άρχισε να με βρίζει και να αραδιάζει κατεβατά. Και μάλλον δεν πρέπει να είχα την αποκλειστικότητα, γιατί έχω διαβάσει κακές κριτικές για τον χαρακτήρα της και στο παρελθόν.
οτι χειροτερο απο συμπεριφορα ,στη κυριολεξια μου εφαγε τα 150 ευρω .ηταν πρινπεριπου 2 χρονια δεν ειχε πετσετες δηθεν επειδη ηταν κυριακη , δεν με αφηνε μη το ενα μη το αλλο με επρηξε στο 15 λεπτα σηκωθηκα και εφυγα ,πεταξα τα χρηματα στα σκουπιδια
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μουτρο αν σου ειπε 150 που φανταζομαι αυτο θ σ πε μην κανεις καν τ κοπο γιατι απλα θα χασεις τ λεφτα σου ...Αν παλυ θες τοσο να την γνωρισεις ξεροσταλιαζει καθε βραδυ 2΄¨00 περιπου στη συγγρου στανταρ εκυ δεν εχω σταματισει αλλα θ λεει λιγοτερα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom