Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (2 μέλη και 67 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Πέρασμα προηγουμένως στην Μπαρμπορα, Βεργας 7, έχει αδυνατίσει από την τελευταία φορά που την είδα, κάτι έχει αλλάξει και στο μαλλί, το χρώμα το μήκος δεν ξέρω τι, έχει ηρεμήσει κάπως, δεν είναι αυτή η Μπαρμπορα με το τσαγανό, έχει φιλοσοφήσει την ζωή μάλλον.

Το τσιμπουκι καλό, ο ρυθμός πιο αργός από ότι παλιότερα, έχει μεταμορφωθεί σε ενα σοφτ μιλφάκι, το οποίο θέλει έρωτα κι όχι γαμήσι, τι να πω, ίσως τις Κυριακές πηγαίνει και Εκκλησία.

Γενικά όμως δεν έχω κανένα παράπονο, δεν βιάζεται, κανει τα κολπάκια της, λέει ωραίες ατάκες, στο στήσιμο παραμενει πολύ καλή.
Τελείωμα στο στόμα της όπου δεν αφήνει τον πουτσο αν δεν στραγγίζει.

Θα ξαναπεράσω μαζί της όταν θα έχω ανάγκη ένα ήρεμο μιλφ το οποίο επιδιώκει ήρεμο γαλήνιο έρωτα.
Μπράβο στην Μπαρμπορα, από διαβολάκι μεταμορφώνεται σε έναν άγγελο.
Εύγε.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Πάρα πολλές κοπέλες είναι έτσι, μας θέλουν όταν πηγαίνουνε να έχουμε ζεστές τις μηχανές κ στροφές στο φουλ σαν ντραξτερ.
Έτσι είναι κ η στελλα από κολονού 48 δεξί χτες κατά τις 22:00 που έφαγα φόλα.
Η συγκεκριμένη όλο ψέμματα είναι στις υπηρεσίες της,
ετσι όπως αρχίζουν πολλές κ μετά είναι στην αφάνεια αφού δεν τις επισκέπτεται κανεις.
Θα γράψω κριτική μπας κ γλυτώσει κάνεις.
Η Στέλλα που λες είναι μια κοντή αδύνατη Ρωσίδα με μαύρα δόντια?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.311
Πόντοι
1.936
Για πες για την ξανθιά... Την είδα προχθές και μπήκα σε πειρασμό... Από πιπα λεει τπ?
Η Ελενη ειναι ωραιο τεμαχιο για την ηλικια της.ομορφα βυζια,ωραια καπουλια,αντεχει κοπανημα.Μην πειραζεις τη φρατζα της μονο γιατι κρυβει το ματι της.Πιπα καλη,τελειωτικο, κωλο δεν κανει ουτε η μια ουτε η αλλη.Δεν θα το κλαψεις το εικοσαρικο
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Η Στέλλα που λες είναι μια κοντή αδύνατη Ρωσίδα με μαύρα δόντια?
Κοντή είναι αδύνατη, όχι μελαχρινή αλλά ξανθιά ωραίο σώμα μικρό στήθος κοντά στα 35 με 40 ετών,αχρηστος χαρακτήρας.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
30
Like
3.811
Πόντοι
2.836
Άρχοντα η Σαμπινα δεν πιανει μια στην Βασίλισσα Εβε. Ουτε σε ομορφιά ουτε σε κορμί. Το έχω ξαναπεί. Μη συγκρίνετε ανόμοια πραγματα. Η Σαμπινα εχει σαν ατου το κοριτσίστικο look που εχει. Το αθωο κορμάκι της. Και η Εβε είναι και 12+ χρόνια μεγαλυτερη, φαντάσου! Όταν η Εβε χαμογελάει είναι top model!!
Τζώρτζια, Εβε και Ρενάτα,που πλεον εχει γινει στουντιοκοριτσο, έχουν τα ιστορικοτερα κορμιά της περιοχης!! Απλά πρεπει να κάνουμε διαχωρισμους. Θέλουμε κοριτσάκια 20-25 ετων ή γυναικαρες Champions League 30 έως 40 ετών;!
Οστοσο η Σαμπινα είναι εμφανισιμη ναι και κάνει και καλο προγραμματακι, αλλά δεν την παραλληλιζουμε με ιερά τέρατα!
Όταν δοκιμάσω Σαμπίνα θα έχω πλήρη άποψη κ μέτρο σύγκρισης... αν υπάρχει σύγκριση δηλαδή!! Την τζωρτζια δεν πρόλαβα να δοκιμάσω αφού όλο κλειστά ήταν......
 
Τελευταία τροποποίηση:

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Η αντριαννα από χωματιανου, φιλιά πάνω κάτω αριστερά δεξιά πιπα με μανία αλλά δεν νομίζετε ότι τα κάνει όλα πολύ γρήγορα. Εγώ τουλάχιστον έτσι ένιωσα, προτιμούσα φιλάκια γλυψιματα πιο ήρεμα πιο αργά και αισθησιακά.Μήπως έχω πρόβλημα
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
147
Like
2.198
Πόντοι
2.630
Καλησπέρα μύστες κατάθεση προ ολίγης ώρας 17.30 στο πορνομολ του Μεταξουργείου δίπλα στο καφενείο Ιάσονος και μεγάλου Αλεξάνδρου το κορίτσι βρίσκεται μέσα στο βάθος δεξιά πάνω στη μεταλλική σκάλα .
10 ευρώ 10 λεπτά ωραίο τεμάχιο ξανθιά κανονικό σώμα όμορφο πρόσωπο ωραίος πάτος βυζί κρεμασμένο 3αρι καλό δέρμα και ωραίο συνολικό εσώρουχα .
Μου είπε στο δωμάτιο για 10 ευρώ παραπάνω θα έδινε φιλιά και χάδια παντού τη ρώτησα τι εννοεί μου λέει όχι γλωσσοφιλα της είπα όχι ευγενικά και προχώρησε σε μια συμπαθητική πίπα με ρουφιγματα μετά την έστησαν στα τέσσερα και σφυροκόπημα μέχρι τέλους με ωραία φωνητικά από μέρος της ...
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
522
Πόντοι
310
Η αντριαννα από χωματιανου, φιλιά πάνω κάτω αριστερά δεξιά πιπα με μανία αλλά δεν νομίζετε ότι τα κάνει όλα πολύ γρήγορα. Εγώ τουλάχιστον έτσι ένιωσα, προτιμούσα φιλάκια γλυψιματα πιο ήρεμα πιο αργά και αισθησιακά.Μήπως έχω πρόβλημα
Και η δύο που δουλεύουν εκεί το πρόγραμμα τους είναι μηχανικό όσες φορές και να πας το ίδιο ακριβώς τρόπο θα έχουν
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.100
Πόντοι
7.046
Όταν δοκιμάσω Σαμπίνα θα έχω πλήρη άποψη κ μέτρο σύγκρισης... αν υπάρχει σύγκριση δηλαδή!! Την τζωρτζια δεν πρόλαβα να δοκιμάσω αφού όλο κλειστά ήταν......
Δε σε φοβάμαι εσένα. Είσαι αντικειμενικος. Πάντως ξαναλεω η Σαμπινα είναι αρκετά καλή στις υπηρεσίες της και δικαιολογει τη θετική φήμη της. Αλλά η θυληκότητά της Εβε είναι το κάτι άλλο. Αντικείμενο ποθου!
Η Τζώρτζια ήταν άλλη φάση, deep κλαρίνο, πολυ σφιχτο μουνι, κορμί για οσκαρ τουμπανειρος με μικρό στήθος δε αλλα απίστευτο κωλο και κορμί! Αποστειρωμένες υπηρεσίες και πεντακαθαρη φρεσκοπλυμενη πριν από κάθε πελατη. Οχι πως οι Εβε και Σαμπινα δεν είναι καθαρές. Μια χαρά είναι.
Απλά θεωρώ πως η Τζώρτζια ήταν η κορυφαία στις αποστειρωμένες υπηρεσίες.
Η Εβε έχει πιο "διευρυμένο ρεπερτόριο... ".
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
Δε σε φοβάμαι εσένα. Είσαι αντικειμενικος. Πάντως ξαναλεω η Σαμπινα είναι αρκετά καλή στις υπηρεσίες της και δικαιολογει τη θετική φήμη της. Αλλά η θυληκότητά της Εβε είναι το κάτι άλλο. Αντικείμενο ποθου!
Η Τζώρτζια ήταν άλλη φάση, deep κλαρίνο, πολυ σφιχτο μουνι, κορμί για οσκαρ τουμπανειρος με μικρό στήθος δε αλλα απίστευτο κωλο και κορμί! Αποστειρωμένες υπηρεσίες και πεντακαθαρη φρεσκοπλυμενη πριν από κάθε πελατη. Οχι πως οι Εβε και Σαμπινα δεν είναι καθαρές. Μια χαρά είναι.
Απλά θεωρώ πως η Τζώρτζια ήταν η κορυφαία στις αποστειρωμένες υπηρεσίες.
Η Εβε έχει πιο "διευρυμένο ρεπερτόριο... ".
εγω με βάση τα γούστα μου και τις εμπειρίες μου μαζί τους ,μίας και τις έχω πάρει όλες από πολλές φορές, θα έβαζα
ΕΜΦΑΝΙΣΗ
1 Σαμπινα
2 Εβελινα
3 Τζωρτζιαννα

ΠΡΌΣΩΠΟ
1 Εβελινα
2 Σαμπινα
3 Τζωρτζιαννα

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
1 Εβελινα
2 Σαμπινα
3 Τζωρτζιαννα

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
1 Εβελινα
2 Σαμπινα
3 Τζωρτζιαννα

και οι 3 πολύ καθαρές ενώ αν έκρινα τη Τζωρτζιαννα μόνο από την παρουσία της στο Μεταξουργειο και όχι συνολικά, σε συμμετοχή θα την έβαζα Νο2
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.100
Πόντοι
7.046
εγω με βάση τα γούστα μου και τις εμπειρίες μου μαζί τους ,μίας και τις έχω πάρει όλες από πολλές φορές, θα έβαζα
ΕΜΦΑΝΙΣΗ
1 Σαμπινα
2 Εβελινα
3 Τζωρτζιαννα

ΠΡΌΣΩΠΟ
1 Εβελινα
2 Σαμπινα
3 Τζωρτζιαννα

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
1 Εβελινα
2 Σαμπινα
3 Τζωρτζιαννα

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
1 Εβελινα
2 Σαμπινα
3 Τζωρτζιαννα

και οι 3 πολύ καθαρές ενώ αν έκρινα τη Τζωρτζιαννα μόνο από την παρουσία της στο Μεταξουργειο και όχι συνολικά, σε συμμετοχή θα την έβαζα Νο2
Τζώρτζια όχι Τζώρτζιαννα. Είχε παει ποτέ Μετάξι; Μιλαω για τη Τζώρτζια που δουλευε χρόνια στο Δίδυμου 7 και Φυλής 54 τον τελευταίο χρόνο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
Τζώρτζια όχι Τζώρτζιαννα. Είχε παει ποτέ Μετάξι; Μιλαω για τη Τζώρτζια που δουλευε χρόνια στο Δίδυμου 7 και Φυλής 54 τον τελευταίο χρόνο.
Ναι η Τζωρτζιαννα/Τζώρτζια από το Μεταξουργειο ξεκίνησε και μετά πήγε στο 20αρικο, επίσης έχει δουλέψει και Ρεμουνδου 21 ισόγειο


 
Τελευταία τροποποίηση:

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
803
Πόντοι
81
Τζώρτζια όχι Τζώρτζιαννα. Είχε παει ποτέ Μετάξι; Μιλαω για τη Τζώρτζια που δουλευε χρόνια στο Δίδυμου 7 και Φυλής 54 τον τελευταίο χρόνο.
Σαν Τζωρτζιάννα ξεκίνησε από το Μετάξι πριν δέκα χρόνια. Κολωνού 30 στον όροφο και χωρίς όλα αυτά τα τατουάζ πάνω της.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.311
Πόντοι
1.936
Στα τσιμπουκαδικα της Διδυμου επικρατει φυλλοξηρα και μουχριτσα.Το 27 κλειστο,το 22 κλειστο.Στα Φωκαιας το 17 οροφος κλειστο εκει που ηταν η Ειρηνουσκα.Μαυρο δρομο πηραμε παλι.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
856
Κριτικές
40
Like
4.284
Πόντοι
6.555
H κατρακύλα δεν έχει τελειωμό. Πήγα Βέργας μπας και βρω καμιά έμπειρη μιας που οι και καλα μορφονιές της Φυλής δεν τραβάνε. Βέργας 3 στην αριστερή πλευρά λοιπόν ήταν μια μελαχρινή αδύνατη Λάνα που βγήκε κάπως συγκρατημένη. Λέω ας μπω και τελικά τον ήπια ξανά. Συμμετοχή για τα πανηγύρια. Μόνος παλευα. Σε δέκα χρόνους μια κίνηση να κάνει και άπειρη. Πάλι καλά που βρήκα ένα φαγάδικο απέναντι που το λένε Νάξος και περιδρόμιασα πατσαδάκι. Είχε και πρασινάδα χλωροτάπητα κάτω λες και θα παίξουν μουντιάλ ενώ έκαναν επισκευές σε κάτι σκαλωσιές.
Όταν ξαναπάς στο φαγάδικο, χτυπα κοκκινιστα κεφτεδακια και θα με θυμηθείς....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Αλεξανδρα και Ευα στο Αγκυρας 12.Εχω την εντυπωση οτι η Ευα παταει ποδι εκει μια φορα την εβδομαδα.
Χτες πήγα για την Εύα κατά τις 21:30 το βράδυ αλλά έλειπε. Μου είπε η τσατσά ότι θα ειναι σήμερα το απόγευμα....
Τωρα ήταν δεν ήταν σήμερα ο Θεός κ η ψυχή τους....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.311
Πόντοι
1.936
Χτες πήγα για την Εύα κατά τις 21:30 το βράδυ αλλά έλειπε. Μου είπε η τσατσά ότι θα ειναι σήμερα το απόγευμα....
Τωρα ήταν δεν ήταν σήμερα ο Θεός κ η ψυχή τους....
Ητανε.Πηρα τηλεφωνο.Αναρωτιεμαι που αλλου εργαζεται η Ευουλα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom