Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 126 άτομα (9 μέλη και 117 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.270
Πόντοι
7.046
Κάτι κάνω λάθος , εδώ ο κύριος ρίχνει 3+ σε μία τσάρκα (μπράβο) , εγώ μέχρι 2 έχω καταφέρει προς το παρόν , μάλλον χρειάζομαι πολύ προπόνηση και να κόψω τα κεμπάπ.
Επίσης , τί είναι το bbj ρε παιδιά ?
Δε χρειάζεται να κοψεις τα κεμπαπ. Μουναρες παρτενερ χρειάζεται να έχεις... Και να δεις μετά πως τα ρίχνεις τα 3 χέρια!
 

Gymbeast122

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2022
Μηνύματα
36
Like
43
Πόντοι
0
Είναι κανείς στη γύρα να μας ενημερώσει για την δεύτερη βάρδια;
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
183
Like
828
Πόντοι
81
Είναι κανείς στη γύρα να μας πει αν υπάρχει τίποτα στο 10€? Για τίμιο ξεφορτωμα?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.270
Πόντοι
7.046
Είναι κανείς στη γύρα να μας πει αν υπάρχει τίποτα στο 10€? Για τίμιο ξεφορτωμα?
Ένα κεμπαπ σε πιττα απ'ολα με κοπανιστη.
Ένα πιττα γυρο απ'ολα.
Ένα λουκάνικο απ'ολα και γλυκιά παπρικα.
Θα τα φας, θα τα 'φχαριστιθεις, θα ρίξεις κι ένα τίμιο ξεφορτωμα - χεσιμο μετά από 2 ώρες.

Ααα και μην ξεχάσεις, οι πιττες ξεροψημένες!
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
803
Πόντοι
81
Δυστυχώς η ευτυχώς σαν ρεμάλι ανύπαντρος που είμαι γυρίζω χρόνια σε μπουρδελα, έχω λιώσει πολλά μα πολλα παπουτσια.....
Σκηνικα τσακωμούς ανάμεσα σε εμάς τους πελάτες δεν έχω πετύχει ποτέ μα ποτε για σειρά προτεραιότητας η κάτι σχετικό...ας πουν κ άλλοι την εμπειρία τους.
Σίγουρα δεν ειναι κ ότι καλύτερο.
Να κάτσει τσακωμός σε τράπεζα, σε δημόσια υπηρεσία στην ουρά η κάπου αλλού OK αλλά σε μπουρδέλο κάτι δεν μου αρέσει,
είμαστε μεταξύ μας συνοδοιπόροι, είναι ντροπή να τσακωνομαστε...
Έχω πετυχει καυγά πριν χρόνια μεταξύ πελάτη και τσατσάς. Τον έβαλε στο δωμάτιο και ποιός ξέρει...ξεχάστηκε, μπερδεύτηκε, δεν κατάλαβε καλά η κοπέλα, εξυπηρέτησε δυο άλλους που πέρασαν μετά από αυτόν και εκείνος ήταν στο περίμενε. Αγανάκτησε φαίνεται, βγήκε έξω, ζήταγε λεφτά πίσω και έκανε μανούρα. Τέτοια περίπτωση ναι, αλλά πελάτες να αρπάζονται για προτεραιότητα δεν έχει τύχει.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Καλός τα μωράκια μου ! εγώ τώρα είμαι σε άδεια μια εβδομάδα και θα είμαι πάλι στι δουλειά από την αλί Παρασκευή ♥️♥️
Πάλι καλά που διευκρίνισες για τον Αλί την Παρασκευή, επειδή είχε ακουστεί κάτι για έναν Μοχάμεντ...:2funny::rockon:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
941
Κριτικές
48
Like
4.826
Πόντοι
2.836
Λιοσίων 73Α και 73Β πολλές λατινες Εμυ και Ιωάννα.
Όλες bbj 69.
καλά, για bbj και 69 μην παίρνεις κι όρκο. Το ανακοινώνει μεν η τσα αλλά στο δωμάτιο είναι ό,τι να'ναι.
Η λατίνα Καρολίνα και η Ιωάννα σου φοράνε καπότα πριν καλά-καλά ανέβουν στο κρεβάτι.
Η γεματούλα λατίνα Ρούμπυ κάνει πίπα με σκούφο, δεν θέλει γλείψιμο στο μουνάκι της.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Καλησπέρα :hi:

Θέλω να γράψω μία ανακάλυψη που έκανα μόλις τώρα ...
Στην Ελλάδα τα μπουρδέλα είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας, οι περισσότερες είναι άσχημες και ελάχιστες αξίζουν. Οπότε, πέφτουν όλοι με τα μούτρα σε αυτές που αξίζουν και αυτές νομίζουν ότι κάτι είναι.

Αν πας σε χώρες του εξωτερικού όπως στην Κροατία πχ που οι περισσότερες γυναίκες είναι όμορφες, δεν έχει καμία σχέση η νοοτροπία, το ίδιο ισχύει αν πας και σε μια χώρα που στα μπουρδέλα οι περισσότερες είναι όμορφες όπως στην Ισπανία πχ. Έτσι εξηγείτε για ποιο λόγο οι γκόμενες εδώ την έχουν δει ντίβες, διότι αν αυτές πάνε σε χώρα του εξωτερικού με ωραίες γυναίκες θα είναι ένα τίποτα και θα αλλάξουν μυαλά, ενώ εδώ, με όλη την σαβούρα λογικό να πιστεύουν πως είναι βασίλισσες ... :embarrased:
 
Τελευταία τροποποίηση:

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Ρε …..στο βέργας υπόγειο μια κοντοκουρεμένη Ρωσίδα τι φολαρα ρεεεεε το έκλαψα το 20ρικο
Άσε που έξω λέει τελειωτικό στο στόμα , και μέσα στο δωμάτιο κάνει τη Κινέζα
Ρε ουστττττττ από εδώ ……
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Καλησπέρα :hi:

Θέλω να γράψω μία ανακάλυψη που έκανα μόλις τώρα ...
Στην Ελλάδα τα μπουρδέλα είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας, οι περισσότερες είναι άσχημες και ελάχιστες αξίζουν. Οπότε, πέφτουν όλοι με τα μούτρα σε αυτές που αξίζουν και αυτές νομίζουν ότι κάτι είναι.

Αν πας σε χώρες του εξωτερικού όπως στην Κροατία πχ που οι περισσότερες γυναίκες είναι όμορφες, δεν έχει καμία σχέση η νοοτροπία, το ίδιο ισχύει αν πας και σε μια χώρα που στα μπουρδέλα οι περισσότερες είναι όμορφες όπως στην Ισπανία πχ. Έτσι εξηγείτε για ποιο λόγο οι γκόμενες εδώ την έχουν δει ντίβες, διότι αν αυτές πάνε σε χώρα του εξωτερικού με ωραίες γυναίκες θα είναι ένα τίποτα και θα αλλάξουν μυαλά, ενώ εδώ, με όλη την σαβούρα λογικό να πιστεύουν πως είναι βασίλισσες ... :embarrased:
1.jpg
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
729
Πόντοι
311
Μπορείς αν είναι δυνατόν να πάρεις τα μούτρα του Χίου απ το προφίλ σου; Μια φορά το χρόνο μπαίνω στο νήμα αλλά παρ όλα αυτά :vomit:
Ποιος χιος ρε μεγάλε;;; Το αφεντικό μου είναι
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
729
Πόντοι
311
Καλησπέρα :hi:

Θέλω να γράψω μία ανακάλυψη που έκανα μόλις τώρα ...
Στην Ελλάδα τα μπουρδέλα είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας, οι περισσότερες είναι άσχημες και ελάχιστες αξίζουν. Οπότε, πέφτουν όλοι με τα μούτρα σε αυτές που αξίζουν και αυτές νομίζουν ότι κάτι είναι.

Αν πας σε χώρες του εξωτερικού όπως στην Κροατία πχ που οι περισσότερες γυναίκες είναι όμορφες, δεν έχει καμία σχέση η νοοτροπία, το ίδιο ισχύει αν πας και σε μια χώρα που στα μπουρδέλα οι περισσότερες είναι όμορφες όπως στην Ισπανία πχ. Έτσι εξηγείτε για ποιο λόγο οι γκόμενες εδώ την έχουν δει ντίβες, διότι αν αυτές πάνε σε χώρα του εξωτερικού με ωραίες γυναίκες θα είναι ένα τίποτα και θα αλλάξουν μυαλά, ενώ εδώ, με όλη την σαβούρα λογικό να πιστεύουν πως είναι βασίλισσες ...

Σωστός μεν αλλά φταίμε και εμείς(σαν άντρες γενικότερα) που την πέφτουμε σε κάθε πικραμένη και της δίνουμε θάρρος!!! Ζω (η μπορεί να τα έχω κακαρωσει κιόλας) που θα μείνουν μια μέρα μόνες να ταΐζουν γάτες
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
καλά, για bbj και 69 μην παίρνεις κι όρκο. Το ανακοινώνει μεν η τσα αλλά στο δωμάτιο είναι ό,τι να'ναι.
Η λατίνα Καρολίνα και η Ιωάννα σου φοράνε καπότα πριν καλά-καλά ανέβουν στο κρεβάτι.
Η γεματούλα λατίνα Ρούμπυ κάνει πίπα με σκούφο, δεν θέλει γλείψιμο στο μουνάκι της.
Καλά κάνεις και το αναφέρεις.
Σε εμένα πάντως δεν περνάνε αυτά έξω και η επόμενη...
Σειρά έχει η Ρουμπη τώρα κάτι μου έβγαλε.
Η ατμόσφαιρα πάντως λόγω αναδουλειας μου φάνηκε να έχει αλλάξει. Ίσως να τους έβαλαν μυαλό.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
941
Κριτικές
48
Like
4.826
Πόντοι
2.836
Η ατμόσφαιρα πάντως λόγω αναδουλειας μου φάνηκε να έχει αλλάξει. Ίσως να τους έβαλαν μυαλό.
Δεν είμαι τόσο σίγουρος. Πρόσφατα πήρα Καρολίνα και Ιωάννα και πιο διεκπεραιωτικες δεν γίνεται.
Το μόνο που σου προσφέρουν απλόχερα είναι το λιπαντικό, για να γαμας και να νομίζεις ότι έχεις βουτήξει το πουλί σου σε μια λιμνούλα με τζελ. Τραγικές ..
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Δεν είμαι τόσο σίγουρος. Πρόσφατα πήρα Καρολίνα και Ιωάννα και πιο διεκπεραιωτικες δεν γίνεται.
Το μόνο που σου προσφέρουν απλόχερα είναι το λιπαντικό, για να γαμας και να νομίζεις ότι έχεις βουτήξει το πουλί σου σε μια λιμνούλα με τζελ. Τραγικές ..
Ακριβώς δίπλα στο κομοδινο έχει χαρτί... Τον βγάζεις και τον σκουπιζεις!!!!
Άσε με τώρα να τρέξω Μιλενα!!!
Μωράκι σου έρχομαι!!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Να είναι το μέλος Επιρρεπης που μου θύμισε την Ίνες!!!
Φιλλιπιδου 11 πάνω!!!
Σεξαρα Σεξαρα Σεξαρα!
Πιπαρα hand job τέλειο bbj... And many more....
Όσοι δεν θέλουν να μην πάνε.
Εγώ θα πάω και αύριο και μεθαύριο γιατί θα φύγει...
1000 μπράβο στην όμορφη κύρια της υποδοχής!!!
Χρόνος παραμονής..... Ανενοχλητος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom