Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

opel2000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1
Είναι πάνω από 40 μα κάνει όχι για δυο,αλλά για τρεις εικοσαρες.Ειναι μοναδική.
Να το θυμάσαι αυτό που σου λέω όταν πας.
Καλημέρα,vasilisa δεν ξερω τι ρόλο παιζεις εδώ αλλα πως γίνεται να ποσταρεις απο 2020 και να γραφεις κριτικές κ σχολεια για τα κορίτσια ενω τώρα το γράφεις ντε κ καλα σαν οτι τώρα τελευταία τις γνωρισες;μου έστειλες μήνυμα να σού πω την γνώμη μου για την Βίκυ ενω την ξέρεις κ πολύ καλά απο οτι γραφεις στο παρελθόν
 

vassilissa

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
95
Like
239
Πόντοι
20
Καλημέρα,vasilisa δεν ξερω τι ρόλο παιζεις εδώ αλλα πως γίνεται να ποσταρεις απο 2020 και να γραφεις κριτικές κ σχολεια για τα κορίτσια ενω τώρα το γράφεις ντε κ καλα σαν οτι τώρα τελευταία τις γνωρισες;μου έστειλες μήνυμα να σού πω την γνώμη μου για την Βίκυ ενω την ξέρεις κ πολύ καλά απο οτι γραφεις στο παρελθόν
Καλημερα opel2000.Σωστη η παρατηρηση σου φιλε μου,εχεις δικιο.Την Βίκυ την συνάντησα μια φορά πριν αρκετά χρόνια (8 η 9),αλλά λογο επαγγέλματος εφυγα εκτός Ελλάδας και έκτοτε δεν την ξαναείδα.Ποσταρω για αυτην απο το 2019 που την ξαναβρηκα εδω μεσα.Τα τελευταία χρόνια βρίσκομαι σπάνια στην Αθήνα και για λίγο διαστημα και καθε φορα που την επισκέπτομαι περναω ομορφα μαζι της ,οποτε παρόλο που τις περισσότερες φορές είμαι απών νομιζω ότι ένα λαικ και ένα σχόλιο θαυμασμου στα υπεροχα κορίτσια του μαγαζιου και συγκεκριμένα στην Βίκυ είναι το λιγότερο που μπορώ να κανω ,ειναι δικαιολογημενο και θα συνεχίσω έτσι γιατί το αξίζει.
 

asdf12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Σήμερα απόγευμα ξέρουμε ποια κοπέλα δουλεύει?
 

opel2000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1
Καλημερα opel2000.Σωστη η παρατηρηση σου φιλε μου,εχεις δικιο.Την Βίκυ την συνάντησα μια φορά πριν αρκετά χρόνια (8 η 9),αλλά λογο επαγγέλματος εφυγα εκτός Ελλάδας και έκτοτε δεν την ξαναείδα.Ποσταρω για αυτην απο το 2019 που την ξαναβρηκα εδω μεσα.Τα τελευταία χρόνια βρίσκομαι σπάνια στην Αθήνα και για λίγο διαστημα και καθε φορα που την επισκέπτομαι περναω ομορφα μαζι της ,οποτε παρόλο που τις περισσότερες φορές είμαι απών νομιζω ότι ένα λαικ και ένα σχόλιο θαυμασμου στα υπεροχα κορίτσια του μαγαζιου και συγκεκριμένα στην Βίκυ είναι το λιγότερο που μπορώ να κανω ,ειναι δικαιολογημενο και θα συνεχίσω έτσι γιατί το αξίζει.
Ok
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.693
Like
4.926
Για τους ενδιαφερόμενους
Αύριο πρωινή βάρδια θα είναι η Μπάρμπι......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.474
Κριτικές
62
Like
41.212
Πόντοι
8.530
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom