Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Η Βίκυ τι έγινε ρε παιδιά? Κατέβηκα Λάρισα το προηγούμενο σκ γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια από φίλο κι έχουν χαθεί τα ίχνη της γνωρίζετε κάτι?
αυτη την εβδομαδα ειναι στο μαγαζι της Θεσσαλονικης
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Η Βικυ δυστυχως σταματησε......θα ειχε ενα ενδιαφερον βεβαια αν καποιος γνωριζει αν συνεχιζει μονη της να κανει μια ενημερωση εδω ή σε μηνυμα.
Ηταν πολλα υποσχομενη.....
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Καποιες εκει μεσα το εχουν ξεφτιλισει !!! η ωρα εγινε ξαφνικα 30 λεπτα με το ζορι !!! θα ακολουθησει ενημερωση με ονοματα ,αφου συγκεντρωσω πληροφοριες και απο αλλους ....
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καποιες εκει μεσα το εχουν ξεφτιλισει !!! η ωρα εγινε ξαφνικα 30 λεπτα με το ζορι !!! θα ακολουθησει ενημερωση με ονοματα ,αφου συγκεντρωσω πληροφοριες και απο αλλους ....
Ωχ !! Κακό αυτό για κάποιους που έχουν την διάθεση να κουβαληθούν εκεί … κρίμα !
Ενημέρωσε Partizan προς αποφυγή ταλαιπωρίας ενδιαφερομένων … ακριβής ως συνήθως
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Και αφου καναμε την περατζαδα μας απο το εν λογω καταστημα παραθετω μια παρτιζανικη κριτικη για τις κοπελες που δοκιμασαμε.
Αρια
Μετριο πρωτο μερος με νευρικες κινησεις που δεν τις ευχαριστιεσαι. Φλυαρία φουλ σε σημειο που κουραζε. Γενικα το παιζε οτι εχει πελατεια στανταρ κ οτι αν δεν ησουν σταθερος πελατης δεν καιγοταν κι ολας. Δευτερο μερος μετριο και αυτο παρολο που προσπαθησε να το παιξει αισθησιακα και εμεινε με το κατω εσωρουχο. Γενικη εικονα θα ξανα πηγαινα μονο αν δεν ειχε αλλη διαθεσιμη.
Θεωνη
Καλο πρωτο μερος. Εχει εμπειρια και το καταλαβαινεις. Δευτερο μερος ικανοποιητική. Πεταει βυζαρες εξω. Απο υπηρεσιες ειναι αρκετα καλη αλλα δεν μου αρεσει σε εμφανιση. Συστήνεται για δοκιμη δε κλαις το 50ρικο.
Ζωη
Μακρια. Πρωτο και δευτερο μερος κοροιδια. Πεταμενο 50ρικο.
Σοφια.
Εμφανιση μετρια. Αλλα για τα δεδομενα του μαγαζιου οκ. Κακο πρωτο μερος με χαιδεμα και ιδιες κινησεις. Δευτερο μερος μετριο. Εκανε τη χαζη και με ξενερωσε. Δε ξερω αν της ειπε κανεις οτι ειναι καυλωτικη ετσι. Βυζι ανυπαρκτο. Σωμα καλο. Δεν θα ξανα εκανα.
Βικη μιλφ
Τοπ τυπακι. Πολυ καλο πρωτο μερος πολυ καλο δευτερο μερος. Για την ηλικια της εχει καλο σωμα. Το τιμαει με το παραπανω το 50ρικο. Συστήνετε ανεπιφύλακτα.
Νεφελη
Απο εμφανιση η καλυτερη εκει μεσα. Φιλοτιμο πολυ πρωτο μερος. Δευτερο μερος μενει με κατω εσωρουχο. Μετα τη βικη που ειναι τοπ πιστευω οτι στο δευτερο μερος παει η νεφελη. Εχει ωραιο σωμα και προσωπο. Για μενα το στανταρακι μου. Εχω περασει αρκετες φορες.
Αυτα προς το παρον συναγωνιστες. Σορι αν κουρασα. Απλα οι παραπανω κριτικες ειναι μετα απο 1-3 φορες επισκεψεων στην καθε μια. Παιζει ρολο σε τι φαση ειναι η καθεμια , ποσο κουρασμενη αλλα και ποσο καλα μπορουμε να το παιξουμε κ εμεις. Λιγες ειναι οι επαγγελματιες που οι υπηρεσιες παντα ειναι στην ιδια ποιοτητα.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.789
Κριτικές
8
Like
2.584
Πόντοι
506
Και αφου καναμε την περατζαδα μας απο το εν λογω καταστημα παραθετω μια παρτιζανικη κριτικη για τις κοπελες που δοκιμασαμε.
Αρια
Μετριο πρωτο μερος με νευρικες κινησεις που δεν τις ευχαριστιεσαι. Φλυαρία φουλ σε σημειο που κουραζε. Γενικα το παιζε οτι εχει πελατεια στανταρ κ οτι αν δεν ησουν σταθερος πελατης δεν καιγοταν κι ολας. Δευτερο μερος μετριο και αυτο παρολο που προσπαθησε να το παιξει αισθησιακα και εμεινε με το κατω εσωρουχο. Γενικη εικονα θα ξανα πηγαινα μονο αν δεν ειχε αλλη διαθεσιμη.
Θεωνη
Καλο πρωτο μερος. Εχει εμπειρια και το καταλαβαινεις. Δευτερο μερος ικανοποιητική. Πεταει βυζαρες εξω. Απο υπηρεσιες ειναι αρκετα καλη αλλα δεν μου αρεσει σε εμφανιση. Συστήνεται για δοκιμη δε κλαις το 50ρικο.
Ζωη
Μακρια. Πρωτο και δευτερο μερος κοροιδια. Πεταμενο 50ρικο.
Σοφια.
Εμφανιση μετρια. Αλλα για τα δεδομενα του μαγαζιου οκ. Κακο πρωτο μερος με χαιδεμα και ιδιες κινησεις. Δευτερο μερος μετριο. Εκανε τη χαζη και με ξενερωσε. Δε ξερω αν της ειπε κανεις οτι ειναι καυλωτικη ετσι. Βυζι ανυπαρκτο. Σωμα καλο. Δεν θα ξανα εκανα.
Βικη μιλφ
Τοπ τυπακι. Πολυ καλο πρωτο μερος πολυ καλο δευτερο μερος. Για την ηλικια της εχει καλο σωμα. Το τιμαει με το παραπανω το 50ρικο. Συστήνετε ανεπιφύλακτα.
Νεφελη
Απο εμφανιση η καλυτερη εκει μεσα. Φιλοτιμο πολυ πρωτο μερος. Δευτερο μερος μενει με κατω εσωρουχο. Μετα τη βικη που ειναι τοπ πιστευω οτι στο δευτερο μερος παει η νεφελη. Εχει ωραιο σωμα και προσωπο. Για μενα το στανταρακι μου. Εχω περασει αρκετες φορες.
Αυτα προς το παρον συναγωνιστες. Σορι αν κουρασα. Απλα οι παραπανω κριτικες ειναι μετα απο 1-3 φορες επισκεψεων στην καθε μια. Παιζει ρολο σε τι φαση ειναι η καθεμια , ποσο κουρασμενη αλλα και ποσο καλα μπορουμε να το παιξουμε κ εμεις. Λιγες ειναι οι επαγγελματιες που οι υπηρεσιες παντα ειναι στην ιδια ποιοτητα.
Σαρδελα συμφωνουμε σε ολα σχεδον. Με Αρια εγω ειχα περασει καλα παντως και δε μου εβγαλε το οτι δε καιγεται κιολας. Μπορει να ειναι και στο ατομο παντως. Για την Βικη εχεις καιρο που περασες? Γιατι λενε οτι σταματησε και ειναι η μονη που δεν εχω παρει.
 
Εγγρ.
1 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Σαρδελα συμφωνουμε σε ολα σχεδον. Με Αρια εγω ειχα περασει καλα παντως και δε μου εβγαλε το οτι δε καιγεται κιολας. Μπορει να ειναι και στο ατομο παντως. Για την Βικη εχεις καιρο που περασες? Γιατι λενε οτι σταματησε και ειναι η μονη που δεν εχω παρει.
Μου είπε φίλος μου ότι η Βίκυ μιλφ επέστρεψε αν μπορεί ο συναγωνιστής να το επιβεβαιώσει αν είναι από βδομάδα που θα κατέβω πατρίδα να την επισκεφτώ κι εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα για την Βίκυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Σαρδελα συμφωνουμε σε ολα σχεδον. Με Αρια εγω ειχα περασει καλα παντως και δε μου εβγαλε το οτι δε καιγεται κιολας. Μπορει να ειναι και στο ατομο παντως. Για την Βικη εχεις καιρο που περασες? Γιατι λενε οτι σταματησε και ειναι η μονη που δεν εχω παρει.
Ειναι κανονικα μυστη. Παρε τηλ και ρωτα ποτε δουλευει να σαι σιγουρος.
 

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά ποιές μέρες είναι η Βίκυ;
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
21
Like
352
Πόντοι
1.505
Ρε παιδιά ξέρετε αν η Αγάπη συνεχίζει να δουλεύει????
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Μυστες ερώτηση. Η μαγκυ τι φαση;
Νταξει καλο μασαζ. Μετριο δευτερο μερος. Αλλα στο δευτερο μερος ενω την πρωτη φορα τα εβγαλε ολα και εμεινε με κατω εσωρουχο. Τη δευτερη το παιζε σεμνη και την τριτη φορα τα ιδια. Οποτε θελει τα βγαζει; δώστε τα φωτα σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom