Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 143 άτομα (7 μέλη και 136 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
τώρα live

Κολωνού 53 Ελένη μελαχρινή λεπτή μιλφ με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Χριστίνα καστανή παχουλη με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 κλειστό.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθιά χοντρή γκρανι. με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 αριστερά πρώτη πόρτα (δηλαδή το 45 δεξιά) Αλινα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Εύα ξανθιά κοντουλα πιτσιρικά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, πεταχτο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Στέλλα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3.5αρι βυζι και Νίκη η γυρολόγος "Βραζιλιανα" μελαχρινή παχουλη με 3.5 βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Ρίτα η ξινομουρα, μελαχρινή λεπτή με 2αρακι βυζι, τατουάζ κάτω από το αριστερό στήθος και στο δεξί χέρι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ Ντανιελα και Μπέλα από το πορνομολ, η πρώτη ξανθιά με καρέ μαλλακι, κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι και η δεύτερη Καστανή με ίσιο μαλλί, λεπτά πόδια ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, παρα πολλά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 32β Χριστίνα καστανή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, πολλά τατουάζ απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β & 30α κλειστά.

Κολωνού 27α Βίβιαν(α) μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, ωραίο στρογγυλό κωλαράκι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 27γ Τζίνα λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3αρι συν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι και Μπέλα ξανθιά νταρντανα με μεγάλο κωλο 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Λίζα μελαχρινή χοντρή λατινα, με 4-4.5αρια βυζια, μικρά τατουάζ και Άννα καστανή κοντή παχουλη λατινα με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23αρια, 15αρια & 11β κλειστά.

Κολωνού 11α Ρόζι η ασχημοφατσα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
Η συγκεκριμένη Ελένη στο κολονου 53 με τα κοντά μαλλιά η αδύνατη πριν κάποιο καιρό εχω την εντύπωση ότι ήταν στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά πρωί αλλά είχε μακριά μαλλιά κ τώρα τα έκοψε...
Αν ειναι έτσι ας το επιβαιβεωσουν κ οι περισσότερο περπατιαρηδες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
Η συγκεκριμένη Ελένη στο κολονου 53 με τα κοντά μαλλιά η αδύνατη πριν κάποιο καιρό εχω την εντύπωση ότι ήταν στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28 αριστερά πρωί αλλά είχε μακριά μαλλιά κ τώρα τα έκοψε...
Αν ειναι εται ας το επιβαιβεωσουν κ οι περισσότερο περπατιαρηδες
Δέν είναι η ίδια, είναι η Ελένη που δούλευε και παλιότερα εδώ αλλά και στο Κολωνού 48 νέο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
Ειμαι τωρα στο δωμάτιο και περιμένω την instagram influencer Sabina !!
Ανανεωμένη με μακρύ μαλλι εξτενσιον και μπόλικα νιαούρισματα ! Θα την σκισω τη γατούλα !
Screenshot_2022-10-28-20-09-02-652-edit_com.viber.voip.jpg
Screenshot_2022-10-28-20-09-02-652-edit_com.viber.voip.jpg
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Ειμαι τωρα στο δωμάτιο και περιμένω την instagram influencer Sabina !!
Ανανεωμένη με μακρύ μαλλι εξτενσιον και μπόλικα νιαούρισματα ! Θα την σκισω τη γατούλα !
Πολύ ωραίο το μαλλί , της πηγαίνει ! Έχει βγάλει έρπητα όπως και είναι σαν σημαδούρα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
Πολύ ωραίο το μαλλί , της πηγαίνει ! Έχει βγάλει έρπητα όπως και είναι σαν σημαδούρα
Ναι τον ειδα στο ανω χείλος! Με αφησε και τον εγλειψα για να παρω αντισώματα!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Να ρωτήσω κάτι, η Ζιζέλ που δουλεύει τώρα στο Ιωαννίνων 3 παίζει να είχε δουλέψει στο Αχαρνών 85 το '19 ένα διάστημα; Γιατί την επισκέφθηκα και μου έχει έρθει φλασιά.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Κολωνού 45 αριστερά πρώτη πόρτα (δηλαδή το 45 δεξιά) Αλινα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Ρε συ Σμύρνη, εκεί στα 45άρια πριν από καμμιά τριετία (προ κορονοιού) έπαιζε μια Αλίνα ξανθιά που μάζευε και αυτή το μαλλί κότσο, μίλφιαζε. Είχα περάσει με καλές εντυπώσεις αλλά η συγκεκριμένη δεν ήταν χοντρή. Είναι άλλη κοπέλα ή πλακώθηκε στην μασαμπούκα και μπούχεψε απότομα?
 

donman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
η αναστασια που δηλωνει ελληνιδα φυλης 65β με 30ευρω ξερει κανεις που ειναι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
Να ρωτήσω κάτι, η Ζιζέλ που δουλεύει τώρα στο Ιωαννίνων 3 παίζει να είχε δουλέψει στο Αχαρνών 85 το '19 ένα διάστημα; Γιατί την επισκέφθηκα και μου έχει έρθει φλασιά.
Ναι,επίσης κ από Ρεμουνδου 21, Αγκυρας 9 κλπ, στο μεταξύ τώρα χωρίς το σολαριουμ είναι πάρα πολύ ασπρουλιαρα, σήμερα το απόγευμα η υπηρεσία προσπαθούσε να πείσει δύο 30αρηδες να περάσουν, αυτοί απάντησαν με απλό πρόγραμμα μπα... η υπηρεσία απάντησε ότι κανονικά για ελεύθερο στοματικό σε στούντιο παίρνει 70 ευρώ αλλά τώρα έχει έρθει να βοηθήσει για λίγο εδώ γιατί δεν υπάρχουν κοπέλες και να περάσουν με 30 να τους κάνει ελεύθερο στοματικό, φύγανε τα παιδιά και η Ζιζελ φώναζε ότι είναι ντροπή για τις κοπέλες να γλύφουν πουτσες και χυσια για μόλις 20 ευρώ... μετά είδε εμένα που καθόμουν πιο μέσα στο καναπέ, ξαφνικά εκεί που φώναζε όλο γλύκα μου κάνει, εσύ θα περάσεις κούκλε? Της είπα ότι έψαχνα για παρτουζα και έφυγα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Ναι,επίσης κ από Ρεμουνδου 21, Αγκυρας 9 κλπ, στο μεταξύ τώρα χωρίς το σολαριουμ είναι πάρα πολύ ασπρουλιαρα, σήμερα το απόγευμα η υπηρεσία προσπαθούσε να πείσει δύο 30αρηδες να περάσουν, αυτοί απάντησαν με απλό πρόγραμμα μπα... η υπηρεσία απάντησε ότι κανονικά για ελεύθερο στοματικό σε στούντιο παίρνει 70 ευρώ αλλά τώρα έχει έρθει να βοηθήσει για λίγο εδώ γιατί δεν υπάρχουν κοπέλες και να περάσουν με 30 να τους κάνει ελεύθερο στοματικό, φύγανε τα παιδιά και η Ζιζελ φώναζε ότι είναι ντροπή για τις κοπέλες να γλύφουν πουτσες και χυσια για μόλις 20 ευρώ... μετά είδε εμένα που καθόμουν πιο μέσα στο καναπέ, ξαφνικά εκεί που φώναζε όλο γλύκα μου κάνει, εσύ θα περάσεις κούκλε? Της είπα ότι έψαχνα για παρτουζα και έφυγα.
Ε τι άλλο να περιμένεις, αφού έχει καλομάθει στα highλίκια των στούντιο και των βιζιτών..
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Να ρωτήσω κάτι, η Ζιζέλ που δουλεύει τώρα στο Ιωαννίνων 3 παίζει να είχε δουλέψει στο Αχαρνών 85 το '19 ένα διάστημα; Γιατί την επισκέφθηκα και μου έχει έρθει φλασιά.
Αξίζει ; Είναι ωραία ; Μηπως τοην δοκιμάσω
 

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
Παίζει κάτι καλό τώρα;καμιά πρόταση κάνεις;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Αξίζει ; Είναι ωραία ; Μηπως τοην δοκιμάσω
Γούστα είναι αυτά, για μένα είναι τίγκα στις πλαστικές. Στα υπέρ ότι είναι ψηλή με ποδάρες, αδύνατη και με καβλωτικά ταττού. Από υπηρεσίες πολύ απλό και αποστειρωμένο πρόγραμμα, μόνο κάτι στοματόφιλα απέσπασα. Όπως προανέφερε και ο Σμύρνης, το κάθε έξτρα το χρεώνει. Πχ εμένα που της ζήτησα 69, μου είπε ότι χρεώνεται +5.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
33
Like
7.091
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • ikea-logo-design-3.gif
    ikea-logo-design-3.gif
    53,8 KB · Εμφανίσεις: 24

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
921
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
κανα μπουρδελο με μαυρουλα γνωριζει κανενας?...ειτε Φυλης κ περιξ ειτε Μεταξουργειο κ περιξ
έχω δει μαυρούλα στην Ιάσωνος στα μονά νούμερα, λίγο πιο πάνω από το μωλ. Δεν μπήκα δωμάτιο για να ξέρω πώς είναι, πάντως εμφανισιακά είναι αρκετά εύσωμη από τη μέση και πάνω.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Περγαμου 1 βγήκε μια Ταϊλανδέζα από ότι είπε η τσατσα ( είχε και τετράδιο σημειωμένο το πρόγραμμα της κοπέλας )
Χυμένο βυζι , γεμάτουλα
Το απλό ξεκίναγε από 30
Τελικά πιτσιλισα τη Μιλένα
Ρε λέτε να είναι Καλη η Ασιάτισσα ;;;;
Για 10 εύρω παραπάνω ;;;
Δεν γαμιεται , αν είναι Καλη …
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Περγαμου 1 βγήκε μια Ταϊλανδέζα από ότι είπε η τσατσα ( είχε και τετράδιο σημειωμένο το πρόγραμμα της κοπέλας )
Χυμένο βυζι , γεμάτουλα
Το απλό ξεκίναγε από 30
Τελικά πιτσιλισα τη Μιλένα
Ρε λέτε να είναι Καλη η Ασιάτισσα ;;;;
Για 10 εύρω παραπάνω ;;;
Δεν γαμιεται , αν είναι Καλη …
Τι βάρδια;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Περγαμου 1 βγήκε μια Ταϊλανδέζα από ότι είπε η τσατσα ( είχε και τετράδιο σημειωμένο το πρόγραμμα της κοπέλας )
Χυμένο βυζι , γεμάτουλα
Το απλό ξεκίναγε από 30
Τελικά πιτσιλισα τη Μιλένα
Ρε λέτε να είναι Καλη η Ασιάτισσα ;;;;
Για 10 εύρω παραπάνω ;;;
Δεν γαμιεται , αν είναι Καλη …
Αυτή η Ταιλανδέζα που λες, στοιχηματίζω ότι είναι η ίδια που ήταν για αρκετό καιρό στο Αχαρνών 85.
Ίδιο σκηνικό με το πρόγραμμα σημειωμένο το οποίο ξεκινούσε από 30€ και εκεί.

Το Αχαρνών 85 είναι κλειστό εδώ και μήνες οπότε μάλλον μετακόμισε εκεί πέρα.
Υπάρχουν κάποιες κριτικές στο 85άρι για τη συγκεκριμένη.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Περγαμου 1 βγήκε μια Ταϊλανδέζα από ότι είπε η τσατσα ( είχε και τετράδιο σημειωμένο το πρόγραμμα της κοπέλας )
Χυμένο βυζι , γεμάτουλα
Το απλό ξεκίναγε από 30
Τελικά πιτσιλισα τη Μιλένα
Ρε λέτε να είναι Καλη η Ασιάτισσα ;;;;
Για 10 εύρω παραπάνω ;;;
Δεν γαμιεται , αν είναι Καλη …

Εάν σου συστήθηκε ως Νατάσα μακριά τύπε καλύτερα να τραβήξεις μια μαλακία να σου μείνουν τα 30€ στην τσέπη.
Με έτρωγε ο κώλος μου όταν δούλευε στο Αχαρνών 85 εάν ομιλούμε για την ίδια πάντα, έχω γράψει κριτική μπας και σωθεί κανένας συναγωνιστής...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom