Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Το μαργαρίτα λες που έκλεισε σπεναντι σπο τον Βασιλόπουλος?
οχι , οπως πας την Αναξαγορα , με το σουβλατζιδικο στο αριστερο σου χερι , καποια στιγμη ευθεια εχει πλακωστρωτο και σε παει μονο αριστερα κατω η πανω δεν θυμαμαι τωρα , συνεχιζες ευθεια και στην μεση αριστερη του πλακοστρωτου ηταν το μαγαζι , αν συνεχιζες και αλλο ευθεια σε εβγαζε σε μια πολυ μικρη κυκλικη πλατεια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.248
Like
11.865
Πόντοι
2.606
Είχε και ένα πιάτο με βραστά κουκιά σε βινγκρέτ, και το παρουσίαζε ως νουβελ κουιζιν ο μαλάκας.
Άκου γερό εκεί απεναντι είχε ανοίξει μια μεγάλο κοπέλα μια μαγαζαρα με διακόσμηση μυκονοσ φαγητό καταπληκτικό σέρβις μια χαρά τιμές τσάμπα και δεν δούλεψε ποτέ αυλή των χρωμάτων νομίζω λεγόταν και δουλεύανε οι μαλακές που γραφαν τα περιοδικά
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Άκου γερό εκεί απεναντι είχε ανοίξει μια μεγάλο κοπέλα μια μαγαζαρα με διακόσμηση μυκονοσ φαγητό καταπληκτικό σέρβις μια χαρά τιμές τσάμπα και δεν δούλεψε ποτέ αυλή των χρωμάτων νομίζω λεγόταν και δουλεύανε οι μαλακές που γραφαν τα περιοδικά
πανω πλατεια Μερκουρη λες; πως το πουτσο λεγετε δεν θυμαμαι
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.248
Like
11.865
Πόντοι
2.606
Τα μισώ τα Πετράλωνα , τι μπουρδελο ειναι εκει ρε μαλάκα , ολοι ιστορια το παιζουν
Το μονο που μου αρεσε ηταν ενα μουνι που πηδαγα και εμενε εκει σε ενα ρετιρε , καλα το αυτοκινητο δεν ειχε και παρκινγκ αυτη το αφηνα κατω στην Χαρλευ , και τα Σαββατα οταν πηγαινα να το παρω μου ζηταγαν λεφτα οι παρακδοροι απο τα μπουζουξιδικα εκει στην Πειραιως :2funny: :2funny: :2funny: ωπα ρε μαλάκες λεω , δεν γαμιεστε δεν ειμαι πελάτης

Πηγα και 3 φορες να την παρω , ποτε ξανα , της ελεγα παρε ταξι και ραντεβου κεντρο πουτσα μου , ουτε την γυρναγα πισω
Στα στενα εκει τα νετλιβερι του Μπεστ πανε μπουνια , ειχα το αρμα εγω για να δω αν μπορω να περασω την διασταυρωση εβγαινε το μισο τζιπ στην μεση , πως δεν σκοτωσα κανενα μηχανακι , αντε γαμηθειτε λεω με τα Πετραλωνα
Το μπεστ ει αι στα κάτω Πετράλωνα το έχει αλβανοσ πηγαίνει τρένο εμένα δεν με συγκίνησε το σουβλάκι του τα άλλα είναι άνω Πετράλωνα. Καλά ρε μαλακα η Χάρλεμ ει σι δίπλα στην σελλ στην Πειραιώς οωσ ανεβαινες στην Τρώων;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πανω πλατεια Μερκουρη λες; πως το πουτσο λεγετε δεν θυμαμαι
Όχι ρε ποια πλατεία Μερκούρη Τρώων σου λέω στις αρχές απεβαντι από σεζ λουσιεν
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Άκου γερό εκεί απεναντι είχε ανοίξει μια μεγάλο κοπέλα μια μαγαζαρα με διακόσμηση μυκονοσ φαγητό καταπληκτικό σέρβις μια χαρά τιμές τσάμπα και δεν δούλεψε ποτέ αυλή των χρωμάτων νομίζω λεγόταν και δουλεύανε οι μαλακές που γραφαν τα περιοδικά
Τέτοιες περιπτώσεις... Ένα σωρό...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Το μπεστ ει αι στα κάτω Πετράλωνα το έχει αλβανοσ πηγαίνει τρένο εμένα δεν με συγκίνησε το σουβλάκι του τα άλλα είναι άνω Πετράλωνα. Καλά ρε μαλακα η Χάρλεμ ει σι δίπλα στην σελλ στην Πειραιώς οωσ ανεβαινες στην Τρώων;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι ρε ποια πλατεία Μερκούρη Τρώων σου λέω στις αρχές απεβαντι από σεζ λουσιεν
Ναι αλβανος το εχει , ολη την γωνια εχει παρει , και ο Γεωργιου ο φαφουτης εκει στην πλατεια πελάτης
Ανεβαινα και ανω ρε τυπε , τα κατω δεν εχουν τιποτα .
Ναι εκει στην Σελλ και ανεβαινα με το ποδι την Αλόπης , και εμπαινα σε ενα στενο δεξιά καπου
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.248
Like
11.865
Πόντοι
2.606
Με πάει ρε μαλακα μια μια φορά στη κλαθμωνοσ νομίζω στον κρητικό σε μια στοά ο ένας πάνω στον άλλον βρώμα δεν έμπαινε ακτίνα ηλίου μέσα είχε πάρει όλη την στοά ο τύπος τιμές Ιθάκη μου λέει έρχεται εδώ όλο το ΠΑΣΟΚ και τρώει λεω δενγαμιεσαι ι και συ και το ΠΑΣΟΚ εντωμεταξύ τίγκα το μαγαζι
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.082

Συνημμένα

  • Screenshot_20220914-021623_Gallery.jpg
    Screenshot_20220914-021623_Gallery.jpg
    487,5 KB · Εμφανίσεις: 31

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
οχι απλα εχουν πεσει ολοι στην λουμπα οτι ειναι σε στενο , σε περιοχη περιέργη , μικρο μαγαζακι και καλα ενναλακτικο οτι ειναι γαμαω και αυτοι που τα εχουν χρεωνουν σαν να ειναι Γλυφαδα
Και αυτη η μαλακία ξεκίνησε απο τα μπαρακια στο κεντρο , κατι γαμημενες τρυπες μεσα στην βρωμα του κεντρου που καθεται ο κοσμος ορθιος η σε σκατοπεζουλια και μου το παιζει ψαγμενος , και οτι "εδω κανουν ποτάρες" , και μου λενε για ποτο με 4 συστατικα και 6 καλαμάκια και 2 ομπρελες σε ποτηρι ΙΝΚΑΣ ..
...ουτε καν ποτηρι, σε βαζακι '80 με χρυσο βιδωτο καπακι, γαμω τα χιπσερια τους μεσα!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom