Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (7 μέλη και 52 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Παιδιά μη μαλλωνετε. Μια μαλακια χρειαζεστε για να ηρεμησετε
Εσένα δε σε δίνουμε σημασία.....Σε κάθε θρεντ που μπαίνεις τρολάρεις......Εξάλλου στο θρεντ της Αλεξίας έχεις δηλώσει "Δεν πηγαινω πουθενά με πληρωμή. Ματακιας είμαι εδω"....Άρα μάλλον εξ ιδίων κρίνεις.......
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Καλά τα λέτε αλλά γιατί η εκμετάλλευση όσο πάει αντί να μειώνεται γίνεται ακόμα χειρότερη..........? Μήπως φταίνε οι πελάτες και όχι τα κορίτσια......? Έχω ακούσει από κορίτσια του χώρου να μιλάνε για πελάτες με χοντρό πακέτο που τις επισκέπτονται 2, 3 και 4 φορές την εβδομάδα και τις πετάνε τα 50ευρα σαν χαρτοπετσέτες προκειμένου να έχουν κάποιες υπηρεσίες παραπάνω από έναν νορμάλ πελάτη......Άρα μήπως τζάμπα φωνάζουμε....?
Δε ξερω φιλε. Σιγουρα τα πορτοφολια ολων μας δεν ειναι ιδια. Εννοείται οτι δε τα έδωσα αλλα σκέφτηκα ποσο θράσος εχει. Απο μενα μαυρο. Οσο για το αλλο που λες εγω εχω ακουσει οτι υπαρχει συναγωνιστης που παει και τριβη την λαδοκορη μια ωρα και την πληρωνει κιολας. Οποτε νομιζω οτι δικαιολογημένα σηκώνουν αμανε μερικες.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Δε ξερω φιλε. Σιγουρα τα πορτοφολια ολων μας δεν ειναι ιδια. Εννοείται οτι δε τα έδωσα αλλα σκέφτηκα ποσο θράσος εχει. Απο μενα μαυρο. Οσο για το αλλο που λες εγω εχω ακουσει οτι υπαρχει συναγωνιστης που παει και τριβη την λαδοκορη μια ωρα και την πληρωνει κιολας. Οποτε νομιζω οτι δικαιολογημένα σηκώνουν αμανε μερικες.
Καλά σε αυτό περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.....Έχει και το μασάζ προς την κοπέλα τη χάρη του.......
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο νέο ίδρυμα της Εβίτας στην Καραμανλή. Παρούσες 3 κοπέλες, Μαρία Ελληνίδα κοντούλα και χυμώδης, Ξένια μίλφ, και μιά τρίτη που δεν είδα γιατί ηταν απασχολημένη. Χώρος καθαρός. Πέρασμα με Μαρία καθότι μας αρέσουν οι βυζαρούδες. Χρέωση με την ώρα. Η μισή ώρα 50€ all inclusif. Πέρασα καλά και θα ξαναπάω
Πως το βρίσκουμε αυτό φιλαράκι;;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για το άμεσο ενδιαφέρον.
Ελπίζω να φανώ τυχερός!
Υπόχρεος για τον κατακλυσμό μηνυμάτων.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Σημερινή βόλτα στα μπαζο ερπετά τής σαβουρα πόλης μας.εβιτα τρεις Μαρία κοντά στα 22 1.50 Με τα χέρια στην ανάταση καί καμία 20 κιλά πάνω. Έρικα κοντά στα35. Και Έλενα κοντά στα 45.αντιστρες Αφροδίτη Ναταλία Έλενα η μπεκρου.βασια Σύλβια βουλγαρα42 Σίσσυ 45και μια ακόμα πού δεν θυμάμαι.και θα έχω καιρό να θυμάμαι αυτή την βόλτα Με τά υπέροχα μουνια που είδα και έμεινα παγωτό από την γκαβλα.
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Εσένα δε σε δίνουμε σημασία.....Σε κάθε θρεντ που μπαίνεις τρολάρεις......Εξάλλου στο θρεντ της Αλεξίας έχεις δηλώσει "Δεν πηγαινω πουθενά με πληρωμή. Ματακιας είμαι εδω"....Άρα μάλλον εξ ιδίων κρίνεις.......
Ευτυχως που δεν δινεις σημασία και κάνεις παράθεση.
Οσο για το τρολαρισμα με την Αλεξία θα έπρεπε να λέει και ευχαριστώ που είναι ψηλά το θεμα της με αυτό τον τρόπο γιατί απο οτι κατάλαβα θα έπρεπε να πληρώνει αντι να πληρώνεται
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Σημερινή βόλτα στα μπαζο ερπετά τής σαβουρα πόλης μας.εβιτα τρεις Μαρία κοντά στα 22 1.50 Με τα χέρια στην ανάταση καί καμία 20 κιλά πάνω. Έρικα κοντά στα35. Και Έλενα κοντά στα 45.αντιστρες Αφροδίτη Ναταλία Έλενα η μπεκρου.βασια Σύλβια βουλγαρα42 Σίσσυ 45και μια ακόμα πού δεν θυμάμαι.και θα έχω καιρό να θυμάμαι αυτή την βόλτα Με τά υπέροχα μουνια που είδα και έμεινα παγωτό από την γκαβλα.

Για να καταλάβω δλδ, ανεβαίνεις, βλέπεις και φεύγεις;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
50
Like
5.721
Πόντοι
7.636
Για να καταλάβω δλδ, ανεβαίνεις, βλέπεις και φεύγεις;
και τι να κάνεις....αν δεν σαρέσουν τα "μωρά", μεταβολή και άουτ - κανονικά!!

Με το ζόρι "παντρειά" δεν γίνεται...! ! !
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
και τι να κάνεις....αν δεν σαρέσουν τα "μωρά", μεταβολή και άουτ - κανονικά!!

Με το ζόρι "παντρειά" δεν γίνεται...! ! !

δεν το είπα επικριτικά, ειλικρινής ήταν η ερώτηση! :buck2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GALLAS

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Ευτυχως που δεν δινεις σημασία και κάνεις παράθεση.
Οσο για το τρολαρισμα με την Αλεξία θα έπρεπε να λέει και ευχαριστώ που είναι ψηλά το θεμα της με αυτό τον τρόπο γιατί απο οτι κατάλαβα θα έπρεπε να πληρώνει αντι να πληρώνεται
Τόσο χάλια είναι....?
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
και τι να κάνεις....αν δεν σαρέσουν τα "μωρά", μεταβολή και άουτ - κανονικά!!

Με το ζόρι "παντρειά" δεν γίνεται...! ! !
Και τί θέλεις να κάνω να κάτσω Με τα μπάζα που για να τα γαμησις έπρεπε να σέ πληρώνουν.
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Μάγκες, Ξέρουμε που βρίσκεται μία Μαρία που δούλευε Ανθέων και μετά σε Βασίλη smile;
Ήταν και σε άλλα μαγαζιά, νομίζω αντιστρές αλλά δεν έχω πατήσει ποτέ εκεί μέσα
Τα τελευταία χρόνια είχε χαλάσει (για τους γνωστούς λόγους), είχε και ένα θέμα με το γκόμενο και μετά έχασα τα ίχνη της
 

dimakismakis25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
4
Κριτικές
11
Like
443
Πόντοι
290
Φίλος, να ξέρεις δεν είναι απλή υπόθεση για μια κοπέλα στα 20-25-30 να βαράει μαλακίες σε αγνώστους και να κάθεται να την χουφτώνει ο κάθε βρωμιάρης μπούρτζος. Προσωπικά πιστεύω πως έχει ανεπανόρθωτες συνέπειες στον ψυχισμό μιας γυναίκας. Για να μη το βαραίνουμε λοιπόν, ανεξάρτητα από το λούκι που τραβάει ο καθένας για να βγάλει τον επιούσιον, ας μην υποτιμάμε.
Ας έκανε αλλη δουλειά τότε.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Σημερινή βόλτα στα μπαζο ερπετά τής σαβουρα πόλης μας.εβιτα τρεις Μαρία κοντά στα 22 1.50 Με τα χέρια στην ανάταση καί καμία 20 κιλά πάνω. Έρικα κοντά στα35. Και Έλενα κοντά στα 45.αντιστρες Αφροδίτη Ναταλία Έλενα η μπεκρου.βασια Σύλβια βουλγαρα42 Σίσσυ 45και μια ακόμα πού δεν θυμάμαι.και θα έχω καιρό να θυμάμαι αυτή την βόλτα Με τά υπέροχα μουνια που είδα και έμεινα παγωτό από την γκαβλα.
Πες μου λίγο κάτι αν θες γιατί αρχίζω και ξεχνάω...
Η Βάσια είναι παλιά λαδοκορη που είχε περάσει και από ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Έχει κλειστό πελατολόγιο?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Πες μου λίγο κάτι αν θες γιατί αρχίζω και ξεχνάω...
Η Βάσια είναι παλιά λαδοκορη που είχε περάσει και από ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Έχει κλειστό πελατολόγιο?
Νομίζω είχε ανοίξει κάτι στη Τσιμισκή και κατόπιν στη Δωδεκανήσου? Βάσια Έλενα το λέγαν. Αν είναι αυτή θα έχει πατημένα τα 60 αδελφέ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
50
Like
5.721
Πόντοι
7.636
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Καποιος συναδελφος που να ξερει την Ευρυδίκη απο το βανα καλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom