Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

rmen7

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γαμω την ματζαγριωτακη και την καριολοα την τατιανα ....
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
τελευτεα ενημερωση απο Ζανοσπιτο.
εχθες σαββατο στην υποδοχη Ζανα , κοματια δυο ,Αλεξανδρα ψηλη νταρντανα μελαχρινη , καλο κοματι φενονταν αλλα με τρομαξε μηπως ειναι της ξεπετας και ετσι κατελιξα στο δευτερο Αλικη μικροκαμομενη με ασιατικα χαρακτιριστικα η οποια την ειχα παρει πιο παλια και στο Καιτοσπιτο σαν Αντζελα για οσους την γνωριζουν. στο δωματιο περασα κατευθιαν στο καλαμακι και μετα στο μπριζολιασμα , για ακομη μια φορα περασα αρκετα ευχαριστα . Αν καπιος συναδελφος γνωριζει για αλεξανδρα να με πει διοτι θελω να το τιμισω την επομενη , αλλα μη φαω καμια φολα ξεπετα...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Πως είναι η Αλεξάνδρα συναγωνιστή? δώσε μια περιγραφή...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
δεν ξέρω αν είναι η Μαρία η νταρντάνα (από την Ρουμανία από όσο μου είχε πει) γιατί την Παρασκευή το απόγευμα που πήγα μου είπε η σερίφισα πως η Μαρία είναι στην πατρίδα της, κάτι που μου είχε πει και η ίδια πριν 15 μέρες. Απλά δεν έχω δει την Αλεξάνδρα και γενικά μου αρέσουν οι ψηλές γυναίκες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
δεν ξέρω αν είναι η Μαρία η νταρντάνα (από την Ρουμανία από όσο μου είχε πει) γιατί την Παρασκευή το απόγευμα που πήγα μου είπε η σερίφισα πως η Μαρία είναι στην πατρίδα της, κάτι που μου είχε πει και η ίδια πριν 15 μέρες. Απλά δεν έχω δει την Αλεξάνδρα και γενικά μου αρέσουν οι ψηλές γυναίκες.
που να ξερω εχω να πατησω εκει αρκετους μηνες
 

doganos13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
12
Like
6
Πόντοι
10
τελευτεα ενημερωση απο Ζανοσπιτο.
εχθες σαββατο στην υποδοχη Ζανα , κοματια δυο ,Αλεξανδρα ψηλη νταρντανα μελαχρινη , καλο κοματι φενονταν αλλα με τρομαξε μηπως ειναι της ξεπετας και ετσι κατελιξα στο δευτερο Αλικη μικροκαμομενη με ασιατικα χαρακτιριστικα η οποια την ειχα παρει πιο παλια και στο Καιτοσπιτο σαν Αντζελα για οσους την γνωριζουν. στο δωματιο περασα κατευθιαν στο καλαμακι και μετα στο μπριζολιασμα , για ακομη μια φορα περασα αρκετα ευχαριστα . Αν καπιος συναδελφος γνωριζει για αλεξανδρα να με πει διοτι θελω να το τιμισω την επομενη , αλλα μη φαω καμια φολα ξεπετα...

να  ρωτησω η αντζελα ηταν παλια πατησιων 131 η στουρναρη που ειναι απο καζακσταν
ευχαριστω περιμενω απαντηση

 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
τελευταια ενημερωση...καινουργιο μαγαζι...μαρνης 11,αδερφακι του 28....τεμαχια 3...ψιλομπαζα...στην πορτα η μαρικα(πρωην μαρνης,φραντζη)....
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
231
Πόντοι
26
τι οροφο ειναι μαρνηs 11 ,τι γραφει το κουδουνι,να περασω αυριο μια επισκεψη.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
δηλαδή δεν σου φτάνει η αναφορά του brdlust λίγο πιο πάνω;
αφού ο άνθρωπος είναι σαφής!

Περισσότερο αναφαίρομαι στην ακριβή διεύθυνση.
Τα υπόλοιπα είναι κατανοητά.
 

Επισκέπτης
για να μην τα ξαναλεμε.......παω επι 3 χρονια γαλατσιου 1......μπενοντασ μεσα νομιζω οτι μπαινω σπιτι μου.......μετριες προς το καλο φατσικα...υπηρεσιες τελιες.....

Φίλε εγώ σε όλα τα μασατζίδικα με πλήρες πρόγραμμα  που έχω πάει , μου προσφέρθηκε φραπές με καλαμάκι (που έπαιρνα πάντα) και μπριζόλα (που πολλές φορές δεν την ήθελα) με την πρώτη φορά! Στη Γαλατσίου 1 όμως, στο αριστερα δεν μου πρόσφεραν τίποτε και στο δεξιά μόνο φραπέ-σκέτο. Πρέπει να τα σκάσεις πρώτα καμιά 10αριά φορές και μετά;
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
ξερει κανεις αν ειναι ακομα η τζουλη στης καιτης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom