Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (2 μέλη και 99 επισκέπτες)

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
508
Κριτικές
3
Like
1.404
Πόντοι
486
Να κανω μια αδιάκριτη ερωτηση;
Στα μπουρδέλα πατε με σημειωματάριο;
Γιατι εγω αφου φύγω δεν θυμάμαι ουτε τι γλωσσα μίλαγε η κοπέλα
Μια φορά στη φυλής είχα δει έναν που έκοβε βόλτες και έγραφε σε σημειωματάριο ή τετράδιο.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Μια φορά στη φυλής είχα δει έναν που έκοβε βόλτες και έγραφε σε σημειωματάριο ή τετράδιο.
Αν ήταν πρίν από περίπου ένα χρόνο, εγώ ήμουνα με ένα tablet προσπαθούσα να κάνω το πρώτο μου live αλλά δεν πρόλαβα ανέβασε ήδη ο έμπειρος συναγωνιστής!
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
607
Κριτικές
30
Like
3.867
Πόντοι
2.836
Μια φορά στη φυλής είχα δει έναν που έκοβε βόλτες και έγραφε σε σημειωματάριο ή τετράδιο.
Έχω πετύχει κ εγώ δεν ξέρω αν πρόκειται για τον ίδιο. Είναι σαν τους ρεπόρτερ που κρατανε σημειώσεις κ μετά γράφουν για την αυριανή πρωινή φυλλάδα..... μόνο που αυτοί πληρώνονται από την εφημερίδα.... οι άλλοι δεν ξερω?? Όπως κ να έχει οι δημοσιογράφοι ενημερώνουν τη μάζα για τα νέα της κοινωνίας κ οι ρεπόρτερ του Βου για τα διαθέσιμα τεμάχια της πιάτσας !!!!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.789
Like
4.294
Πόντοι
456
Γιατί μετά μας προστατεύει* από λογής λογής μολύνσεις και μικρόβια που προέρχονται από τα υγρά του κόλπου ή του πρωκτού. Για πριν δεν καταλαβαίνω τι νόημα θα είχε.
*εννοώ το στοματικό διάλυμα
Για προστασια απο τον προηγουμενο εαν η κοπελα δεν εχει πλυνει καλα το στομα της ακομα και τις ροές του στηθους της !! και μην το πεις υπερβολη !!! ευχαριστω .
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Τρωφονιου 13 Τρίτη βάρδια μια νεαρή με βυζαρες , όνομα δεν συγκράτησα λέει τπτ στο δωμάτιο
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Τρωφονιου 13 Τρίτη βάρδια μια νεαρή με βυζαρες , όνομα δεν συγκράτησα λέει τπτ στο δωμάτιο
Μάλλον είναι μια που παρεξηγείται όταν τη ρωτήσεις αν κάνει ελεύθερο στοματικό.
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
4
Like
842
Πόντοι
361
Αληθεύει ότι ο Σμύρνης είναι στην Σαντορίνη?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220820_104909.jpg
    Screenshot_20220820_104909.jpg
    89,1 KB · Εμφανίσεις: 50

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Καλημέρα μύστες!
Σφηνάκι live όπως λέει ο Σμύρνης:
Ιάσωνος 44, δεξί με τα σκαλάκια, 2 κοπέλες, Άννα και Τζούλια. Έκανα κατάθεση στην Τζούλια, μελαχρινή αδύνατη, με ασιατικά χαρακτηριστικά, φιλάκια στα βυζάκια τα οποία ήταν μικρά, ωραίο κωλαρακι, πίπα με σκούφο αρκετά καλή και ακολούθησε λίγο γλειφομούνι με 69, και μια στάση στα τέσσερα (έτσι έλεγε ο Καμμένος ) ώστε να χύσω στο νινι της...
Θα ξαναδοκιμάσει κάποια στιγμή
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Για το παλμαρέ (και από ότι είχαι διαβάσει) πήρα την Αγρινιώτησα την Κωνσταντίνα.Πίπα hoover αλλά και αν θες Xbbw είναι δυνατή ! Καλά πέρασα !!!
Για πες μου λεπτομερεις (ψήνομαι πολύ να περασω) ,είναι πολύ χοντρή ? ,γιατι απο τις φωτό φαίνεται σχετικά οκ !(bbw αλλά απόλυτα γαμεύσιμο) πίπα ακαπέλα κάνει ?.
 

nick25@!

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές. 'Εχει πάρει κάποιος την Ιουλία από Κολωνού 53 στο φανάρι? Ξανθό κοντό μαλλί με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Για πες μου λεπτομερεις (ψήνομαι πολύ να περασω) ,είναι πολύ χοντρή ? ,γιατι απο τις φωτό φαίνεται σχετικά οκ !(bbw αλλά απόλυτα γαμεύσιμο) πίπα ακαπέλα κάνει ?.
Γιατι υπαρχουν καπου φωτογραφιες της;;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
απλα ειναι να το εχεις.
αν δεν το'χεις καλυτερα μη γραψεις, γιατι μπορει να γινει και καμια παρεξηγηση απο το πουθενα.
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα φας κραξιμο και δουλεμα αβερτα.
επι της ουσιας δεν ειναι και κατι σημαντικο αν το καλοσκεφτεις, αλλα πολλα εχουμε δει εδω μεσα να γινονται η' να βγαινουν στη φορα απο το πουθενα.
Μην τους αποθάρρυνσης βρε δεν γράφουν τι είδαν οι πιο πολλοί ... Αν τους λες ότι θα φάνε και κράξιμο πάει κλαφτα. Ας αρχισουν όλοι από δυο τρεις που είδαν . Απλά γράψτε και αν όλοι γράφαμε από λίγο θα είχαμε αμέσως πληροφορία κάθε μέρα που αυτό θέλουμε.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Για πες μου λεπτομερεις (ψήνομαι πολύ να περασω) ,είναι πολύ χοντρή ? ,γιατι απο τις φωτό φαίνεται σχετικά οκ !(bbw αλλά απόλυτα γαμεύσιμο) πίπα ακαπέλα κάνει ?.
Αν δεν έχεις μαύρη ζώνη σούμο τότε αστο.
 

Jack(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
46
Like
70
Πόντοι
0
Τι ξεπεσμός ρε φιλε αυτη η φυλής
Πριν 10 χρονια που την πρώτο επισκέφτηκα ειχα εντυπωσιαστεί με τα μοντελάκια που δούλευαν εκει, κυριολεκτικά η μια καλύτερη απ την αλλη.
Και που να πας και πιο πίσω
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
α πες μου λεπτομερεις (ψήνομαι πολύ να περασω) ,είναι πολύ χοντρή ? ,γιατι απο τις φωτό φαίνεται σχετικά οκ !(bbw αλλά απόλυτα γαμεύσιμο) πίπα ακαπέλα κάνει ?.

Για πες μου λεπτομερεις (ψήνομαι πολύ να περασω) ,είναι πολύ χοντρή ? ,γιατι απο τις φωτό φαίνεται σχετικά οκ !(bbw αλλά απόλυτα γαμεύσιμο) πίπα ακαπέλα κάνει ?.
Είναι χοντρή ναι sbbw θα έλεγα. Κάνει αλλά πίπα και μάλιστα είναι όλα τα λεφτά .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom