Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (29 μέλη και 258 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.827
Πόντοι
45.465
live update
άνοιξε το Κολωνού 27α κ δουλεύει η Εβελυν ξανθιά λατινα με σπαστό μαλλακι ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Πορνορεπορτερ, θα περασεις απο βικτωρια καθολου για ενημερωση?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
940
Κριτικές
48
Like
4.825
Πόντοι
2.836
από καραμπόλα, απόψε βρέθηκα στο Λιοσίων 73Α. Τρεις κοπέλες στη βάρδια, η λατίνα Άντρέα, καστανή με αρκετά όμορφο κορμάκι, η Ιζαμπέλα που κυκλοφορούσε φορώντας μόνο ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια και μια νέα ξανθιά ρωσιδούλα, της οποίας το όνομα δυστυχώς δεν συγκράτησα.
Όση ώρα περίμενα τα κορίτσια στο σαλόνι εμφανίστηκαν άλλα τέσσερα άτομα. Μόνο εγώ κι ακόμα ένας μπήκαμε.
Μπήκα δωμάτιο με Ιζαμπέλα. Πήγα να ξεκινήσω χάδια αλλά με ρώτησε αν θέλω πίπα με προφύλαξη ή χωρίς. Ζήτησα χωρίς. Σύντομα μου τον έκανε κάγκελο και με πήρε μέσα της στα τέσσερα. Δεν άργησα να της τα δώσω. Κάπως συνοπτικές διαδικασίες αλλά καθόλου δεν με χάλασε. Καλά ήταν.
Αισθάνθηκα δε εθνικά υπερήφανος διότι ολοκλήρωσα σεξουαλική πράξη με διαδικασίες μπουρδέλου. Η μοναδική άλλη εμπειρία που είχα με τέτοιο ίδρυμα, κάπου στα μέσα της 10ετίας του 80, ήταν για γέλια και για κλάματα :grin:
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Για να μην την ψάχνετε άδικα η γνωστη Instagram influencer & star of vergas Sabina ειναι διακοπές στη Μυκονο και θα γυρίσει σε καμμια εβδομαδα.

Περνούσα τυχαία το πρωι απο τον Πειραιά και την πετυχα να περιμένει το καράβι.
Τι ώρα έφευγε το καράβι τύπε; Και μπορεί να πήγε και σε άλλο νησί. Δεν πάει κατευθείαν Μύκονο και μετά υπάρχουν καράβια που συνεχίζουν για αλλού.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Κωμικοτραγική συνάντηση με Ειρήνη (Φ72) όπου η τύπισσα έδωσε ρέστα στη γελοιότητα. Αρχικά μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς βαριεστημένη και με μια μούρη μέχρι το πάτωμα· δεν πολυέδωσα σημασία. Πάω να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω στο λαιμό και στα (ανύπαρκτα) βυζιά της και τη βλέπω να ανασκουμπώνεται, να σπεύδει να κάτσει στο κρεβάτι και να μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι, αφού μου έκανε και μια επίπληξη ότι τέτοια πράγματα (τα φιλιά στο λαιμό και στα βυζιά τώρα) τα κάνουν μόνο ζευγάρια σε σχέση καθώς και ότι είμαι πολύ επιθετικός. Εγώ συνεχίζει κάνω μόνο σεξ. Ωραία της λέω ξάπλωσε να σε γλείψω πρώτα λίγο εγώ. Δεν θέλω απαντά να με γλείψεις.

Κάνω τη πάπια προς στιγμήν και ξαπλώνω εντέλει στο κρεβάτι, όπου τη βλέπω να πηγαίνει να βάλει πότα σε πεσμένο παπάρι.
- Τι κάνεις εκεί; δε βλέπεις ότι δεν μου έχει σηκωθεί;
- Άκου να δεις αυτά που θες εσύ, τα φιλιά στο στόμα (δεν έκανα εντωμεταξύ κίνηση να τη φιλίσω στο στόμα), τα γλειψίματα και τις αγκαλιές τις κάνουν μόνο στις σχέσεις τους (επαναλαμβάνει). Εγώ κάνω απλό σεξ κι αν σ’ αρέσει.
-Είναι δυνατόν (της λέω) να λες τέτοιες μαλακίες στους πελάτες;; το γλείψιμο δλδ από το πελάτη σ’ εσένα δεν είναι μέρος του σεξ; επίσης δεν πήγα να σε φιλήσω στο στόμα.
-σε ξέρω κι από χθες για να σε αφήσω να κάνεις αυτά τα πράγματα;
-έλα, έλα ντάξει, άστο ξενέρωσα τελείως
και τινάζομαι από το κρεβάτι προς εκεί που είχα ακουμπήσει τα ρούχα μου ξεκινώντας να ντύνομαι.
(πριν βγω μου έφερε εννοείται πίσω το 20άρι)

Τελικά άδειασα στην Άντρεα από Λ73Β, όπου ευτυχώς πέρασα αρκετά καλά και ευχαριστήθηκα τις βυζάρες της. Θα γράψω λογικά αύριο και μια κριτική γιατί βαριέμαι τώρα. Μαζί της ήταν η Ιζαμπέλα και μια μάλλον καινούργια πλην όμως αδιάφορη, η Μελίσα (η τσατσά είπε έχει 3 μέρες στην Ελλάδα)

Κατά τα λοιπά όπως τα ξέρετε
Φ54 --> Αουρόρα
Φιλ (κάτω) --> Σιμόνα, Ντιάνα
Φιλ (πάνω) --> Καρολίνα
Φωκ 7 (υπογ) --> Έμιλυ
Φωκ 25Β --> Σάρα
Φωκ 27Α --> Εμμανουέλα
Φ65Β --> Έλλη
Φ86Α --> Μαρία
Φ86Β --> Άναμπελ νομίζω άκουσα, ήταν δωμάτιο και την έκανα
Φ71 --> Εύα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.037
Κριτικές
99
Like
47.471
Πόντοι
21.511
Κωμικοτραγική συνάντηση με Ειρήνη (Φ72) όπου η τύπισσα έδωσε ρέστα στη γελοιότητα. Αρχικά μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς βαριεστημένη και με μια μούρη μέχρι το πάτωμα· δεν πολυέδωσα σημασία. Πάω να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω στο λαιμό και στα (ανύπαρκτα) βυζιά της και τη βλέπω να ανασκουμπώνεται, να σπεύδει να κάτσει στο κρεβάτι και να μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι, αφού μου έκανε και μια επίπληξη ότι τέτοια πράγματα (τα φιλιά στο λαιμό και στα βυζιά τώρα) τα κάνουν μόνο ζευγάρια σε σχέση καθώς και ότι είμαι πολύ επιθετικός. Εγώ συνεχίζει κάνω μόνο σεξ. Ωραία της λέω ξάπλωσε να σε γλείψω πρώτα λίγο εγώ. Δεν θέλω απαντά να με γλείψεις.

Κάνω τη πάπια προς στιγμήν και ξαπλώνω εντέλει στο κρεβάτι, όπου τη βλέπω να πηγαίνει να βάλει πότα σε πεσμένο παπάρι.
- Τι κάνεις εκεί; δε βλέπεις ότι δεν μου έχει σηκωθεί;
- Άκου να δεις αυτά που θες εσύ, τα φιλιά στο στόμα (δεν έκανα εντωμεταξύ κίνηση να τη φιλίσω στο στόμα), τα γλειψίματα και τις αγκαλιές τις κάνουν μόνο στις σχέσεις τους (επαναλαμβάνει). Εγώ κάνω απλό σεξ κι αν σ’ αρέσει.
-Είναι δυνατόν (της λέω) να λες τέτοιες μαλακίες στους πελάτες;; το γλείψιμο δλδ από το πελάτη σ’ εσένα δεν είναι μέρος του σεξ; επίσης δεν πήγα να σε φιλήσω στο στόμα.
-σε ξέρω κι από χθες για να σε αφήσω να κάνεις αυτά τα πράγματα;
-έλα, έλα ντάξει, άστο ξενέρωσα τελείως
και τινάζομαι από το κρεβάτι προς εκεί που είχα ακουμπήσει τα ρούχα μου ξεκινώντας να ντύνομαι.
(πριν βγω μου έφερε εννοείται πίσω το 20άρι)

Τελικά άδειασα στην Άντρεα από Λ73Β, όπου ευτυχώς πέρασα αρκετά καλά και ευχαριστήθηκα τις βυζάρες της. Θα γράψω λογικά αύριο και μια κριτική γιατί βαριέμαι τώρα. Μαζί της ήταν η Ιζαμπέλα και μια μάλλον καινούργια πλην όμως αδιάφορη, η Μελίσα (η τσατσά είπε έχει 3 μέρες στην Ελλάδα)

Κατά τα λοιπά όπως τα ξέρετε
Φ54 --> Αουρόρα
Φιλ (κάτω) --> Σιμόνα, Ντιάνα
Φιλ (πάνω) --> Καρολίνα
Φωκ 7 (υπογ) --> Έμιλυ
Φωκ 25Β --> Σάρα
Φωκ 27Α --> Εμμανουέλα
Φ65Β --> Έλλη
Φ86Α --> Μαρία
Φ86Β --> Άναμπελ νομίζω άκουσα, ήταν δωμάτιο και την έκανα
Φ71 --> Εύα
καλως τη σεβασμιωτατη κλωναροκουκλιτσα μου :rose:
αφου δεν το εχεις ρε μωρακι με τις κανονικες γυναικες, γυρνα στα καλα τα δικα σου... ξερεις τωρα :mati:
#5,287
η' παλι κανας "φιλος" σου ειναι ?
:sopase:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Γλωσσοφιλα και γλειφομουνια στα μπουρδέλα ειναι σαν να τρώς ωμό κοτοπουλο
Μπορει να μην παθεις τιποτα αλλα μπορεί να παθεις και τα πάντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
676
Πόντοι
81
Μαγκες πού μπορω να βρω σε μπουρδελο τρεις bbw μαζι; Γιατι συνηθως στα μπουρδελα ειναι δυο γυναικες και απο αυτες η μια αντε να ειναι bbw.

Μην τρολαρετε δεν αστειευομαι απλα ειναι μια φαντασιωση που εχω.
Ευχαριστω.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
καλως τη σεβασμιωτατη κλωναροκουκλιτσα μου :rose:
αφου δεν το εχεις ρε μωρακι με τις κανονικες γυναικες, γυρνα στα καλα τα δικα σου... ξερεις τωρα :mati:
#5,287
η' παλι κανας "φιλος" σου ειναι ?
:sopase:
Αυτό ήταν legit, αλλά θυμάμαι ότι στην αρχή παρουσιάστηκε ως γυναίκα εξ’ αλλαγής (και μου είχαν κάνει εντύπωση οι φωτό της, τέζα παραπλανητικές βέβαια). Έκανε το ίδιο κόλπο με σένα, που το παίζεις άντρας αλλά όλοι έχουμε ψιλιαστεί ότι μάλλον είσαι:gay:

Υ.Γ.1 Διασκεδάζω πάντως που έχεις αυτό που λένε «της ψωλής μου το χαβά» :tooth:
Υ.Γ.2 Σοβαρά τώρα, συνέχισε να ψάχνεις πράγματα που ούτε εγώ θυμάμαι, έχει πολύ πλάκα όλο αυτό
Υ.Γ.3 Βλακάκο, κλώνους λέμε αυτούς που κάνουν νέο ακκάουντ αλλά αλλάζουν όνομα, όχι αυτούς που κρατούν το ίδιο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.037
Κριτικές
99
Like
47.471
Πόντοι
21.511
Μαγκες πού μπορω να βρω σε μπουρδελο τρεις bbw μαζι; Γιατι συνηθως στα μπουρδελα ειναι δυο γυναικες και απο αυτες η μια αντε να ειναι bbw.

Μην τρολαρετε δεν αστειευομαι απλα ειναι μια φαντασιωση που εχω.
Ευχαριστω.
δες με την παρακατω σειρα.
1) τροφωνιου (εκει που σου ειπα τις προαλλες),
2) βεργας 3, παιζουν μαζεμενες και μπορεις να κανονισεις πιστευω ανετα και απο τα 2, ιδιως τωρα που χτυπανε μυγες ενεκα περιοδου,
3) αγκυρας 12 δεξια (οχι το 1, εκει ειναι για σεβασμιωτατους)
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Μαγκες πού μπορω να βρω σε μπουρδελο τρεις bbw μαζι; Γιατι συνηθως στα μπουρδελα ειναι δυο γυναικες και απο αυτες η μια αντε να ειναι bbw.

Μην τρολαρετε δεν αστειευομαι απλα ειναι μια φαντασιωση που εχω.
Ευχαριστω.
Και εγώ έχω φαντασίωση να λέω τον καιρό βρε δε μας χεζετε ο καθένας με τις φαντασιώσεις του?άμα ο καθένας έλεγε εδώ τις φαντασιώσεις του θα είχε γίνει το νήμα μουνι.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.659
Πόντοι
3.506
Μαγκες πού μπορω να βρω σε μπουρδελο τρεις bbw μαζι; Γιατι συνηθως στα μπουρδελα ειναι δυο γυναικες και απο αυτες η μια αντε να ειναι bbw.

Μην τρολαρετε δεν αστειευομαι απλα ειναι μια φαντασιωση που εχω.
Ευχαριστω.
Πήγαινε στο Βέργας 7. Εκεί δουλεύει η Κωνσταντίνα. Δεν έχεις δει κάτι παρόμοιο, πριν. Είναι σαν να πηγαίνεις με τέσσερις BBW, ταυτόχρονα.

ΥΓ: Δεν τρολάρω.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Κωμικοτραγική συνάντηση με Ειρήνη (Φ72) όπου η τύπισσα έδωσε ρέστα στη γελοιότητα. Αρχικά μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς βαριεστημένη και με μια μούρη μέχρι το πάτωμα· δεν πολυέδωσα σημασία. Πάω να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω στο λαιμό και στα (ανύπαρκτα) βυζιά της και τη βλέπω να ανασκουμπώνεται, να σπεύδει να κάτσει στο κρεβάτι και να μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι, αφού μου έκανε και μια επίπληξη ότι τέτοια πράγματα (τα φιλιά στο λαιμό και στα βυζιά τώρα) τα κάνουν μόνο ζευγάρια σε σχέση καθώς και ότι είμαι πολύ επιθετικός. Εγώ συνεχίζει κάνω μόνο σεξ. Ωραία της λέω ξάπλωσε να σε γλείψω πρώτα λίγο εγώ. Δεν θέλω απαντά να με γλείψεις.

Κάνω τη πάπια προς στιγμήν και ξαπλώνω εντέλει στο κρεβάτι, όπου τη βλέπω να πηγαίνει να βάλει πότα σε πεσμένο παπάρι.
- Τι κάνεις εκεί; δε βλέπεις ότι δεν μου έχει σηκωθεί;
- Άκου να δεις αυτά που θες εσύ, τα φιλιά στο στόμα (δεν έκανα εντωμεταξύ κίνηση να τη φιλίσω στο στόμα), τα γλειψίματα και τις αγκαλιές τις κάνουν μόνο στις σχέσεις τους (επαναλαμβάνει). Εγώ κάνω απλό σεξ κι αν σ’ αρέσει.
-Είναι δυνατόν (της λέω) να λες τέτοιες μαλακίες στους πελάτες;; το γλείψιμο δλδ από το πελάτη σ’ εσένα δεν είναι μέρος του σεξ; επίσης δεν πήγα να σε φιλήσω στο στόμα.
-σε ξέρω κι από χθες για να σε αφήσω να κάνεις αυτά τα πράγματα;
-έλα, έλα ντάξει, άστο ξενέρωσα τελείως
και τινάζομαι από το κρεβάτι προς εκεί που είχα ακουμπήσει τα ρούχα μου ξεκινώντας να ντύνομαι.
(πριν βγω μου έφερε εννοείται πίσω το 20άρι)

Τελικά άδειασα στην Άντρεα από Λ73Β, όπου ευτυχώς πέρασα αρκετά καλά και ευχαριστήθηκα τις βυζάρες της. Θα γράψω λογικά αύριο και μια κριτική γιατί βαριέμαι τώρα. Μαζί της ήταν η Ιζαμπέλα και μια μάλλον καινούργια πλην όμως αδιάφορη, η Μελίσα (η τσατσά είπε έχει 3 μέρες στην Ελλάδα)

Κατά τα λοιπά όπως τα ξέρετε
Φ54 --> Αουρόρα
Φιλ (κάτω) --> Σιμόνα, Ντιάνα
Φιλ (πάνω) --> Καρολίνα
Φωκ 7 (υπογ) --> Έμιλυ
Φωκ 25Β --> Σάρα
Φωκ 27Α --> Εμμανουέλα
Φ65Β --> Έλλη
Φ86Α --> Μαρία
Φ86Β --> Άναμπελ νομίζω άκουσα, ήταν δωμάτιο και την έκανα
Φ71 --> Εύα

Μαλακα,τραγικο ετσι?Αυτο δεν λεγεται φολα,αυτο λεγεται αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα απο εργαζομενη με ψυχολογικα.Δεν ξερω αν η συγκεκριμενη την συνηθιζει τετοια συμπεριφορα αλλα σε καθε περιπτωση,μαυρο μεχρι να σβησει ο ηλιος.Χωρια που εβγαλε κακια χωρις λογο.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Μαλακα,τραγικο ετσι?Αυτο δεν λεγεται φολα,αυτο λεγεται αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα απο εργαζομενη με ψυχολογικα.Δεν ξερω αν η συγκεκριμενη την συνηθιζει τετοια συμπεριφορα αλλα σε καθε περιπτωση,μαυρο μεχρι να σβησει ο ηλιος.Χωρια που εβγαλε κακια χωρις λογο.
Κι εγώ έπεσα απ’ τα σύννεφα ομολογουμένως γιατί οι κριτικές της είναι αξιοπρεπείς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
συνέχεια live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλί ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Ελένη μελαχρινή πάρα πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 Ρωξανα η πολύ χοντρη πιτσιρικά, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Χριστίνα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά Αλεξία/Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου 28α αριστερά κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Χριστίνα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αλεξάνδρα μιλφ με ξανθό κατσαρρο μαλλί σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπράτσο και στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Μαρία μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3β αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3α κλειστό.
16 αυγουστου στο Μ Αλεξάνδρου 25 μου είπε η τσα2 ότι η Αλεξάνδρα λείπει στη πατρίδα της άρα πως ήταν εκεί όπως γράφεις?
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
live update
άνοιξε το Κολωνού 27α κ δουλεύει η Εβελυν ξανθιά λατινα με σπαστό μαλλακι ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.
Η Αλεξάνδρα Μ Αλεξάνδρου 25 δουλεύει τι ώρες?από τι ώρα ξεκινά μέχρι τι ώρα τελειώνει?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.150
Πόντοι
7.046
Εγώ ρε μάγκες πηρα ένα πολυ τίμιο, χωρίς μα και μου, γκροβερ κι επίσης μου πηρε απίστευτη λαστιχωτη πιπα. Περασα μια χαρά. Βέβαια δεν χρειάστηκα κάτι άλλο, όπως γλυψιμο στη μουνα. Προφανώς αυτά που ζήτησες την χαλασαν και όλη η συνεδρεία πηγε στραφη!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εγώ ρε μάγκες πηρα ένα πολυ τίμιο, χωρίς μα και μου, γκροβερ κι επίσης μου πηρε απίστευτη λαστιχωτη πιπα. Περασα μια χαρά. Βέβαια δεν χρειάστηκα κάτι άλλο, όπως γλυψιμο στη μουνα. Προφανώς αυτά που ζήτησες την χαλασαν και όλη η συνεδρεία πηγε στραφη!
Δεν νομίζω πως ζήτησε κάτι τρελό, όπως γλεοφομουνια και γλωσσοφιλα όπως ειπε. Αλλά έτσι είναι η Ειρήνη. Ενώ δίνει κωλο , όλο το υπόλοιπο είναι αποστειρωμένο.
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Κωμικοτραγική συνάντηση με Ειρήνη (Φ72) όπου η τύπισσα έδωσε ρέστα στη γελοιότητα. Αρχικά μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς βαριεστημένη και με μια μούρη μέχρι το πάτωμα· δεν πολυέδωσα σημασία. Πάω να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω στο λαιμό και στα (ανύπαρκτα) βυζιά της και τη βλέπω να ανασκουμπώνεται, να σπεύδει να κάτσει στο κρεβάτι και να μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι, αφού μου έκανε και μια επίπληξη ότι τέτοια πράγματα (τα φιλιά στο λαιμό και στα βυζιά τώρα) τα κάνουν μόνο ζευγάρια σε σχέση καθώς και ότι είμαι πολύ επιθετικός. Εγώ συνεχίζει κάνω μόνο σεξ. Ωραία της λέω ξάπλωσε να σε γλείψω πρώτα λίγο εγώ. Δεν θέλω απαντά να με γλείψεις.

Κάνω τη πάπια προς στιγμήν και ξαπλώνω εντέλει στο κρεβάτι, όπου τη βλέπω να πηγαίνει να βάλει πότα σε πεσμένο παπάρι.
- Τι κάνεις εκεί; δε βλέπεις ότι δεν μου έχει σηκωθεί;
- Άκου να δεις αυτά που θες εσύ, τα φιλιά στο στόμα (δεν έκανα εντωμεταξύ κίνηση να τη φιλίσω στο στόμα), τα γλειψίματα και τις αγκαλιές τις κάνουν μόνο στις σχέσεις τους (επαναλαμβάνει). Εγώ κάνω απλό σεξ κι αν σ’ αρέσει.
-Είναι δυνατόν (της λέω) να λες τέτοιες μαλακίες στους πελάτες;; το γλείψιμο δλδ από το πελάτη σ’ εσένα δεν είναι μέρος του σεξ; επίσης δεν πήγα να σε φιλήσω στο στόμα.
-σε ξέρω κι από χθες για να σε αφήσω να κάνεις αυτά τα πράγματα;
-έλα, έλα ντάξει, άστο ξενέρωσα τελείως
και τινάζομαι από το κρεβάτι προς εκεί που είχα ακουμπήσει τα ρούχα μου ξεκινώντας να ντύνομαι.
(πριν βγω μου έφερε εννοείται πίσω το 20άρι)

Τελικά άδειασα στην Άντρεα από Λ73Β, όπου ευτυχώς πέρασα αρκετά καλά και ευχαριστήθηκα τις βυζάρες της. Θα γράψω λογικά αύριο και μια κριτική γιατί βαριέμαι τώρα. Μαζί της ήταν η Ιζαμπέλα και μια μάλλον καινούργια πλην όμως αδιάφορη, η Μελίσα (η τσατσά είπε έχει 3 μέρες στην Ελλάδα)

Κατά τα λοιπά όπως τα ξέρετε
Φ54 --> Αουρόρα
Φιλ (κάτω) --> Σιμόνα, Ντιάνα
Φιλ (πάνω) --> Καρολίνα
Φωκ 7 (υπογ) --> Έμιλυ
Φωκ 25Β --> Σάρα
Φωκ 27Α --> Εμμανουέλα
Φ65Β --> Έλλη
Φ86Α --> Μαρία
Φ86Β --> Άναμπελ νομίζω άκουσα, ήταν δωμάτιο και την έκανα
Φ71 --> Εύα
σιμονα που την πετυχες και τη ωρα μαστορα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom