Νέα

Θέλω να κάνω σεξ με αφέντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koutsavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
Εγώ βρε έξυπνε δε το παίζω κάποιος το λέω ότι δε ασχολούμαι καν με τις έξω γιατί είναι καριολες και πάω μόνο στις ιερόδουλες που έχουν πιο συμπαθητική αύρα από τις έξω,οι έξω είναι τρισαθλιες.
μαλιστα περαν απο ολα τα αλλα εισαι και μισογυνης. οκ τωρα εξυγουνται καποια πραγματα. μηπως εισαι και διπολικος ή απλα σου ερχεται περιοδος?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
μαλιστα περαν απο ολα τα αλλα εισαι και μισογυνης. οκ τωρα εξυγουνται καποια πραγματα. μηπως εισαι και διπολικος ή απλα σου ερχεται περιοδος?
Είμαι μισογύνης με αυτές που δε ξέρουν να φερθούν κοροϊδεύουν είναι αγενείς ψωνάρες και έχουν μια αύρα σου κάνω και χάρη που υπάρχω τουλάχιστον οι ιερόδουλες έχουν μια πιο συμπαθητική αύρα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
Είμαι μισογύνης με αυτές που δε ξέρουν να φερθούν κοροϊδεύουν είναι αγενείς ψωνάρες και έχουν μια αύρα σου κάνω και χάρη που υπάρχω τουλάχιστον οι ιερόδουλες έχουν μια πιο συμπαθητική αύρα.
ωραια μας το ειπες αυτο. στο thread για αφεντρες τι ακριβως ψαχνεις? εκτος αν ακομα δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι εισαι στο thread για αυταρχικο bdsm κλπ κλπ κλπ κοινως το thread για εμας τους ανωμαλους :buck2::buck2::buck2::buck2:
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
ωραια μας το ειπες αυτο. στο thread για αφεντρες τι ακριβως ψαχνεις? εκτος αν ακομα δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι εισαι στο thread για αυταρχικο bdsm κλπ κλπ κλπ κοινως το thread για εμας τους ανωμαλους :buck2::buck2::buck2::buck2:
Τεσπά ας μη βγαίνω εκτός του σκοπού του θρεντ ότι είπαμε είπαμε γεια σου.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Εγώ ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί κανένα thread δεν έχει μείνει χωρίς να γαμηθεί. Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα παράλογο σ' αυτό που λέει ο jim. 23 χρονών παιδάκι, κι εγώ στην ηλικία του τα ίδια έλεγα και τα ίδια έκανα. Πήγα σε πουτάνες με τους συμμαθητές στα 15 και σαν εμπειρία ήταν εντελώς αποτυχημένο. Μετά γνώριζα γκόμενες και οι πουτάνες δεν με απασχόλησαν μέχρι και την προγεροντική ηλικία. Ένας λόγος που ένας άνθρωπος πάει σε call girls και πουτάνες δεν είναι τόσο ο κορεσμός, ή η βαρεμάρα ή ότι θέλει extreme καταστάσεις που δεν μπορεί να τις ζητήσει από την σύντροφο του, αλλά πρώτα και κύρια το γεγονός ότι δεν υπάρχει καμία δέσμευση καμία απαίτηση, καμία προσδοκία. Ανοίγεις την πόρτα, κλείνεις την πόρτα, δεν παίρνεις λογαριασμό, δεν δίνεις λογαριασμό. Είναι άδικο να την πέφτετε στον jim, γιατί σκέφτεται υγιειώς ως ένα παλικαράκι 23 ετών.

Όσο για τον νηματοθέτη, κάπου νομίζω ότι δεν είναι ειλικρινής με τον εαυτό του. Θέλει να κάνει σεξ με αφέντρα και του αρέσει η φάση, αλλά μέχρι εκεί. Φίλε ένα ποσοστό 90% στις γυναίκες που δηλώνουν αφέντρες, ούτε αφέντρες είναι, ούτε γουστάρουν την φάση. Δύο τρείς είναι όλες κι όλες, οι υπόλοιπες κάνουν την ανάγκη φιλοτιμία. Αυτό λοιπόν που δηλώνεις ότι ζητάς, είναι πάρα πολύ εύκολο να το βρείς γιατί αυτό το 90% που σου είπα, θα βάλουν ένα δερμάτινο, μία ωραία μπότα και θα σου προσφέρουν απλόχερα το σεξ που ζητάς. Θέλεις όμως αυτό ή αυθεντική αφέντρα? Εκεί το πράμα αλλάζει.... γιατί όπως είπε σωστά και ο απο πάνω, είναι σαν να παίρνεις οικολογικό σουβλάκι χωρίς κρέας.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Εγώ ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί κανένα thread δεν έχει μείνει χωρίς να γαμηθεί. Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα παράλογο σ' αυτό που λέει ο jim. 23 χρονών παιδάκι, κι εγώ στην ηλικία του τα ίδια έλεγα και τα ίδια έκανα. Πήγα σε πουτάνες με τους συμμαθητές στα 15 και σαν εμπειρία ήταν εντελώς αποτυχημένο. Μετά γνώριζα γκόμενες και οι πουτάνες δεν με απασχόλησαν μέχρι και την προγεροντική ηλικία. Ένας λόγος που ένας άνθρωπος πάει σε call girls και πουτάνες δεν είναι τόσο ο κορεσμός, ή η βαρεμάρα ή ότι θέλει extreme καταστάσεις που δεν μπορεί να τις ζητήσει από την σύντροφο του, αλλά πρώτα και κύρια το γεγονός ότι δεν υπάρχει καμία δέσμευση καμία απαίτηση, καμία προσδοκία. Ανοίγεις την πόρτα, κλείνεις την πόρτα, δεν παίρνεις λογαριασμό, δεν δίνεις λογαριασμό. Είναι άδικο να την πέφτετε στον jim, γιατί σκέφτεται υγιειώς ως ένα παλικαράκι 23 ετών.

Όσο για τον νηματοθέτη, κάπου νομίζω ότι δεν είναι ειλικρινής με τον εαυτό του. Θέλει να κάνει σεξ με αφέντρα και του αρέσει η φάση, αλλά μέχρι εκεί. Φίλε ένα ποσοστό 90% στις γυναίκες που δηλώνουν αφέντρες, ούτε αφέντρες είναι, ούτε γουστάρουν την φάση. Δύο τρείς είναι όλες κι όλες, οι υπόλοιπες κάνουν την ανάγκη φιλοτιμία. Αυτό λοιπόν που δηλώνεις ότι ζητάς, είναι πάρα πολύ εύκολο να το βρείς γιατί αυτό το 90% που σου είπα, θα βάλουν ένα δερμάτινο, μία ωραία μπότα και θα σου προσφέρουν απλόχερα το σεξ που ζητάς. Θέλεις όμως αυτό ή αυθεντική αφέντρα? Εκεί το πράμα αλλάζει.... γιατί όπως είπε σωστά και ο απο πάνω, είναι σαν να παίρνεις οικολογικό σουβλάκι χωρίς κρέας.
Να είσαι καλά αδερφέ μου και ναι τα μπουρδέλα είναι δείγμα αγαμίας και μόνο όσοι έχουν μηδενική ερωτική ζωή έξω ή είναι παντρεμένοι που έχει σβήσει το πάθος τελειως είναι λογικό να πάνε στα μπουρδέλα,άμα έχεις σχέση γιατί να πας?στη τελική άμα θέλεις εξτριμ απλά δε κάνεις σχέση και πας σε ιερόδουλες μόνο αλλά οι τύποι που θέλουν και σχέση ενώ δε είναι ικανοποιημένοι και πάνε και σε πουτανες είναι ανώριμοι ένα από τα 2 αποφάσισε,και τα 2 είναι πλήρης ανωριμότητα,εγώ το ακούω σπάνια αυτό να έχεις σχέση και να πηγαίνεις σε ιερόδουλες,το κάνουν κάποιοι ελάχιστοι βλάκες,άλλο οι παντρεμένοι αυτοί είναι σα μπακουρια οπότε δικαιολογείται.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
364
Like
1.172
Πόντοι
201
Είναι άδικο να την πέφτετε στον jim, γιατί σκέφτεται υγιειώς ως ένα παλικαράκι 23 ετών.
Είναι υγιές δηλαδή 23 χρόνων, να γαμαει μόνο πουτανες και να χαρακτηρίζει όπως χαρακτηρίζει ΟΛΕΣ τις γυναίκες και τις κοπέλες της ηλικίας του. Έχει φάει σκατο σε κάθε θρεντ που μιλάει, για έναν και μόνο λόγο, ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Είναι υγιές δηλαδή 23 χρόνων, να γαμαει μόνο πουτανες και να χαρακτηρίζει όπως χαρακτηρίζει ΟΛΕΣ τις γυναίκες και τις κοπέλες της ηλικίας του. Έχει φάει σκατο σε κάθε θρεντ που μιλάει, για έναν και μόνο λόγο, ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ
Άμα οι έξω έχουν γίνει σκατα αναγκαστικά μόνο σε ιερόδουλες θα πηγαίνω άμα οι έξω ήταν λογικές και σωστές δε θα πηγαινα τόσο συχνά όσο πάω μπουρδέλα, θα ασχολιομουν με τις έξω πιο πολύ και μπουρδέλο μόνο περίοδο που δε έβρισκα καθόλου έξω αλλά όχι ποτέ όπως μου συνέβη αλλά για καμία περιοδο αλλά άμα δε βρίσκεις καθόλου έξω και πότε όπως εγώ γιατί χάλασαν όλες αναγκαστικά εκεί θα πάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Είναι υγιές δηλαδή 23 χρόνων, να γαμαει μόνο πουτανες και να χαρακτηρίζει όπως χαρακτηρίζει ΟΛΕΣ τις γυναίκες και τις κοπέλες της ηλικίας του. Έχει φάει σκατο σε κάθε θρεντ που μιλάει, για έναν και μόνο λόγο, ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΣ
Σόρρυ, αλλά αυτό που είχα καταλάβει είναι ότι θεωρούσε άρρωστο το να πηγαίνει κάποιος με πουτάνες όταν μπορεί να βρει κανονικές γκόμενες. Παρανόηση ίσως...
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
364
Like
1.172
Πόντοι
201
Σόρρυ, αλλά αυτό που είχα καταλάβει είναι ότι θεωρούσε άρρωστο το να πηγαίνει κάποιος με πουτάνες όταν μπορεί να βρει κανονικές γκόμενες. Παρανόηση ίσως...
Διάβασε καλύτερα φιλτατε τι έχει πει 3 σελίδες και έχει γαμησει το νήμα του ανθρώπου
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Σόρρυ, αλλά αυτό που είχα καταλάβει είναι ότι θεωρούσε άρρωστο το να πηγαίνει κάποιος με πουτάνες όταν μπορεί να βρει κανονικές γκόμενες. Παρανόηση ίσως...
Το θεωρεί άρρωστο , αλλά χωρίς να έχει βρεθεί στην θέση αυτή. Δηλαδή δεν μπορείς να είσαι τόσο σίγουρος τι θα κάνεις αν βρεθείς σε μια κατάσταση που δεν έχεις βρεθεί. Και ο Πίκερ έλεγε κάτι τέτοια οτι οι παντρεμένοι δεν πρέπει να πηγαίνουν στις πουτάνες κτλ , αλλά και αυτός τα έλεγε χωρίς να έχει κάνει παντρεμένος :confused:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
Εγώ ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί κανένα thread δεν έχει μείνει χωρίς να γαμηθεί. Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα παράλογο σ' αυτό που λέει ο jim. 23 χρονών παιδάκι, κι εγώ στην ηλικία του τα ίδια έλεγα και τα ίδια έκανα. Πήγα σε πουτάνες με τους συμμαθητές στα 15 και σαν εμπειρία ήταν εντελώς αποτυχημένο. Μετά γνώριζα γκόμενες και οι πουτάνες δεν με απασχόλησαν μέχρι και την προγεροντική ηλικία. Ένας λόγος που ένας άνθρωπος πάει σε call girls και πουτάνες δεν είναι τόσο ο κορεσμός, ή η βαρεμάρα ή ότι θέλει extreme καταστάσεις που δεν μπορεί να τις ζητήσει από την σύντροφο του, αλλά πρώτα και κύρια το γεγονός ότι δεν υπάρχει καμία δέσμευση καμία απαίτηση, καμία προσδοκία. Ανοίγεις την πόρτα, κλείνεις την πόρτα, δεν παίρνεις λογαριασμό, δεν δίνεις λογαριασμό. Είναι άδικο να την πέφτετε στον jim, γιατί σκέφτεται υγιειώς ως ένα παλικαράκι 23 ετών.

Όσο για τον νηματοθέτη, κάπου νομίζω ότι δεν είναι ειλικρινής με τον εαυτό του. Θέλει να κάνει σεξ με αφέντρα και του αρέσει η φάση, αλλά μέχρι εκεί. Φίλε ένα ποσοστό 90% στις γυναίκες που δηλώνουν αφέντρες, ούτε αφέντρες είναι, ούτε γουστάρουν την φάση. Δύο τρείς είναι όλες κι όλες, οι υπόλοιπες κάνουν την ανάγκη φιλοτιμία. Αυτό λοιπόν που δηλώνεις ότι ζητάς, είναι πάρα πολύ εύκολο να το βρείς γιατί αυτό το 90% που σου είπα, θα βάλουν ένα δερμάτινο, μία ωραία μπότα και θα σου προσφέρουν απλόχερα το σεξ που ζητάς. Θέλεις όμως αυτό ή αυθεντική αφέντρα? Εκεί το πράμα αλλάζει.... γιατί όπως είπε σωστά και ο απο πάνω, είναι σαν να παίρνεις οικολογικό σουβλάκι χωρίς κρέας.
προσωπικα δεν εχω θεμα με το παιδι μιας και εγω ημουν αυτος που του την επεσε οπως ανεφερες. το προβλημα μου ηταν τα ταμπελακια που ηθελε να κολλησει απο τι στιγμη που του εξηγησα ποσες φορες οτι δεν πρεπει να κολλαει ταμπελακια στα θελω των αλλων και στις προτιμησεις τους απλα συνεχιζε. θα μου πεις ειναι 23 χρονων και οτι ειναι μικρος. εχει δικαιωμα ψηφου και θεωρειται ενηλικος απο τα 18 του, τουλαχιστον θα επρεπε να εχει το ηθος να μην προσβαλλει αυτους που εχουν διαφορετικες αποψεις απο αυτον, εγω στα 23 μου δεν εβγαινα να κολλαω ταμπελες ουτε να ξεστομιζω προσβολες ποσο μαλλον για πραγματα που δεν κατανοω. αν τον ειρωνευτηκα και τον προσβαλα κι εγω εγινε πλεον απο πολυ υπομονη που ειχα κανει να βλεπω ενα ατομο να μην θελει καταλαβει οτι απλα δεν εχει κανενα δικαιωμα να με προσβαλλει για το τι γουσταρω να κανω στο κρεβατι μου οπως και κανεναν αλλον. ο συνταγματικος ορισμος της ελευθεριας ειναι οτι εκει που σταματαει η ελευθερια ενος ξεκιναει η ελευθερια του αλλου, ομοιως και στην ελευθεροτυπια.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
Άμα οι έξω έχουν γίνει σκατα αναγκαστικά μόνο σε ιερόδουλες θα πηγαίνω άμα οι έξω ήταν λογικές και σωστές δε θα πηγαινα τόσο συχνά όσο πάω μπουρδέλα, θα ασχολιομουν με τις έξω πιο πολύ και μπουρδέλο μόνο περίοδο που δε έβρισκα καθόλου έξω αλλά όχι ποτέ όπως μου συνέβη αλλά για καμία περιοδο αλλά άμα δε βρίσκεις καθόλου έξω και πότε όπως εγώ γιατί χάλασαν όλες αναγκαστικά εκεί θα πάω.
εχεις σκεφτει οτι ισως λεμε ισως να εισαι εσυ σκατα και οχι αυτες? εχεις σκεφτει οτι ισως και παλι λεμε ισως να απευθυνεσαι σε λαθος κοπελες και να αρχισεις να κοιτας λιγο ποιο ευρητερα απο το να γενικευεις καταστασεις? hint η ικανοτητα της σκεψης εχει σαν κυριο συστατικο την κριτικη ικανοτητα (και οχι δεν αναφερομαι στην κρητη το νησι ουτε στους κρητικους) η οποια αποκτιεται με την πνευματικη διαυγεια και το μορφωτικο επιπεδο
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
προσωπικα δεν εχω θεμα με το παιδι μιας και εγω ημουν αυτος που του την επεσε οπως ανεφερες. το προβλημα μου ηταν τα ταμπελακια που ηθελε να κολλησει απο τι στιγμη που του εξηγησα ποσες φορες οτι δεν πρεπει να κολλαει ταμπελακια στα θελω των αλλων και στις προτιμησεις τους απλα συνεχιζε. θα μου πεις ειναι 23 χρονων και οτι ειναι μικρος. εχει δικαιωμα ψηφου και θεωρειται ενηλικος απο τα 18 του, τουλαχιστον θα επρεπε να εχει το ηθος να μην προσβαλλει αυτους που εχουν διαφορετικες αποψεις απο αυτον, εγω στα 23 μου δεν εβγαινα να κολλαω ταμπελες ουτε να ξεστομιζω προσβολες ποσο μαλλον για πραγματα που δεν κατανοω. αν τον ειρωνευτηκα και τον προσβαλα κι εγω εγινε πλεον απο πολυ υπομονη που ειχα κανει να βλεπω ενα ατομο να μην θελει καταλαβει οτι απλα δεν εχει κανενα δικαιωμα να με προσβαλλει για το τι γουσταρω να κανω στο κρεβατι μου οπως και κανεναν αλλον. ο συνταγματικος ορισμος της ελευθεριας ειναι οτι εκει που σταματαει η ελευθερια ενος ξεκιναει η ελευθερια του αλλου, ομοιως και στην ελευθεροτυπια.
Nαι φίλε μου δεν πρέπει να κολλάει ταμπελάκια δεν διαφωνούμε καθόλου σ' αυτό. Και ναι μεν στα 23 έχει δικαίωμα ψήφου, αλλά αυτό το απόλυτο πηγαίνει με την ηλικία. Κι εγώ έτσι απόλυτος ήμουν τότε, μέχρι που μεγάλωσα κι άρχισα να αντιλαμβάνομαι την σχετικότητα των πραγμάτων, να γίνομαι πιο δεκτικός και κυρίως να αποδέχομαι χωρίς μειδιώ αυτούς που δεν είχαν τις ίδιες προτιμήσεις με μένα. Τώρα για τις προσβολές που λες και τον ορισμό της ελευθερίας..... μαζί σου!
 
OP
OP
K

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
Εγώ ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί κανένα thread δεν έχει μείνει χωρίς να γαμηθεί. Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα παράλογο σ' αυτό που λέει ο jim. 23 χρονών παιδάκι, κι εγώ στην ηλικία του τα ίδια έλεγα και τα ίδια έκανα. Πήγα σε πουτάνες με τους συμμαθητές στα 15 και σαν εμπειρία ήταν εντελώς αποτυχημένο. Μετά γνώριζα γκόμενες και οι πουτάνες δεν με απασχόλησαν μέχρι και την προγεροντική ηλικία. Ένας λόγος που ένας άνθρωπος πάει σε call girls και πουτάνες δεν είναι τόσο ο κορεσμός, ή η βαρεμάρα ή ότι θέλει extreme καταστάσεις που δεν μπορεί να τις ζητήσει από την σύντροφο του, αλλά πρώτα και κύρια το γεγονός ότι δεν υπάρχει καμία δέσμευση καμία απαίτηση, καμία προσδοκία. Ανοίγεις την πόρτα, κλείνεις την πόρτα, δεν παίρνεις λογαριασμό, δεν δίνεις λογαριασμό. Είναι άδικο να την πέφτετε στον jim, γιατί σκέφτεται υγιειώς ως ένα παλικαράκι 23 ετών.

Όσο για τον νηματοθέτη, κάπου νομίζω ότι δεν είναι ειλικρινής με τον εαυτό του. Θέλει να κάνει σεξ με αφέντρα και του αρέσει η φάση, αλλά μέχρι εκεί. Φίλε ένα ποσοστό 90% στις γυναίκες που δηλώνουν αφέντρες, ούτε αφέντρες είναι, ούτε γουστάρουν την φάση. Δύο τρείς είναι όλες κι όλες, οι υπόλοιπες κάνουν την ανάγκη φιλοτιμία. Αυτό λοιπόν που δηλώνεις ότι ζητάς, είναι πάρα πολύ εύκολο να το βρείς γιατί αυτό το 90% που σου είπα, θα βάλουν ένα δερμάτινο, μία ωραία μπότα και θα σου προσφέρουν απλόχερα το σεξ που ζητάς. Θέλεις όμως αυτό ή αυθεντική αφέντρα? Εκεί το πράμα αλλάζει.... γιατί όπως είπε σωστά και ο απο πάνω, είναι σαν να παίρνεις οικολογικό σουβλάκι χωρίς κρέας.
Επειδη οπως το εχω πει και το ξαναλεω,ερωτικα ειμαι χορτατος.αυτα που λες δεν το θελω.αλλο μια αφεντρα που γαμιεται γιατι ειναι και αυτη γυναικα και αλλο μια που θα ντυθει σαν τον καρναβαλο και θα προσποιειται κατι.αλλο μια γυναικα που κανει το αφεντικο στο σεξ και αλλο μια που απλως θα πει κανα βρισιδι θα φοραει λατεξ και θα φαει πουτσα και τελος.
 
OP
OP
K

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
Και μν ασχολειστε με σπιρτα που δινουν 10ρικα για σεξ γιατι ειναι αποτυχημενοι.23 χρονων γαμας και δεν κατουρας.το εκανα πριν 10 χρονια,φαντασου τωρα και να πηγαινεις σε μπου.
Τυχερεεεεε:headbang::headbang::headbang::headbang:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
Nαι φίλε μου δεν πρέπει να κολλάει ταμπελάκια δεν διαφωνούμε καθόλου σ' αυτό. Και ναι μεν στα 23 έχει δικαίωμα ψήφου, αλλά αυτό το απόλυτο πηγαίνει με την ηλικία. Κι εγώ έτσι απόλυτος ήμουν τότε, μέχρι που μεγάλωσα κι άρχισα να αντιλαμβάνομαι την σχετικότητα των πραγμάτων, να γίνομαι πιο δεκτικός και κυρίως να αποδέχομαι χωρίς μειδιώ αυτούς που δεν είχαν τις ίδιες προτιμήσεις με μένα. Τώρα για τις προσβολές που λες και τον ορισμό της ελευθερίας..... μαζί σου!
μα αυτο ειναι το point μου ας εχει οτι αποψη θελει αλλα να την κρατησει για τον εαυτο του εμενα δεν με αφορα και ουτε εχω ορεξη να την ακουσω. αν θελει να την αναφερει παλι δικαιωμα του αλλα θα πρεπει να μιλαει με ωραιο τροπο και οχι να προσβαλλει. προσπαθησε να τον κανει να καταλαβει αλλα στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα.
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
671
Like
6.261
Πόντοι
1.046
την εχω γαμησει 2 φορες μπροστα στον αντρα της
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
την εχω γαμησει 2 φορες μπροστα στον αντρα της
η αρτεμις ντιανα ειναι γνωστη cuckolder μαζι με τον αντρα της. και απο τις πρωτες επαγγελματιες αφεντρες αν και εχει σταματησει πλεον σαν pro dom.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.784
Πόντοι
736
την εχω γαμησει 2 φορες μπροστα στον αντρα της
δεν νομιζω ο it να ψαχνει κατι τετοιο γιατι τουλαχιστον απο οσο γνωριζω η αρτεμις ντιανα επαιζε με τους bull παντα μπροστα στον αντρα της και μερικες φορες επαιζαν και μαζι του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom