Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Αυτό πάλι που το είδες εσύ; Μάλλον το αντίθετο. Σας βάλανε τα γυαλιά οι κρητικοί και είπαν την πίπα ΠΙΠΑ και όχι αισθησιακή επέκταση της υποτείνουσας του ισοσκελούς τριγώνου... :pipa1:
Αν είχατε μιλήσει τηλεφωνικώς θα σου χε πει τα πάντα.....αν εσύ περιμένεις σε μια κριτική μέλους να γράψει τα εσώψυχα του θα περιμένεις.....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
φίλε μου με όλο το συμπάθειο αλλά δίκιο έχει ο josex για την λεγάμενη. Αν η Στεφανία "θεοποιείται" εεε κάπους έλεος φίλε!!!!!!!!!! μιλάμε για μία μετριάτζα σε εμφάνιση και υπηρεσίες. Εντάξει δεν ανακαλύψαμε την Αμερική με αυτό! δεν πειράζει προχωράμε αγαπημένοι. Εσύ και εσείς με Στεφανία και εγώ και οι άλλοι χωρίς αυτήν.
μη τους χαλας το ονειρο τωρα κι εσυ.
αυτοι πηδανε(?) τη Στεφανια και νομιζουν οτι πηδανε τη θεα Αφροδιτη.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
μη τους χαλας το ονειρο τωρα κι εσυ.
αυτοι πηδανε(?) τη Στεφανια και νομιζουν οτι πηδανε τη θεα Αφροδιτη.
Ε άσε μας και καμιά απορη κορασίδα....τις θες όλες δικές σου.....χαχαχα......έχεις τις μοντελες.......μην τις πάρεις όλες.....χαχαχα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Όπως έχω πει και παλιότερα ο καθένας έχει την άποψη του....σεβαστή......αλλά πιο κόσμια και να μην προσβαλουμε την κάθε κοπέλα οποία και να ναι η όποιον έχει διαφορετική άποψη από εμάς....συν ότι προσβάλει και τους Κρητικούς που παρότι δεν είμαι από κει ,έκανα φοιτητής, είναι πολύ προσβλητικό το σχόλιο υου
το τι είναι μετριάντζα σε εμφάνιση μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και οι τοίχοι του διαμερίσματος που έχει νοικιάσει εκεί, αλλά και στην Αθήνα...άρα δεν είναι καθόλου προσβλητικό. Είναι η αλήθεια και η πραγματικότητα....όπως και ότι η ναόμι κάμπελ είναι μουνάρα...μπορούν επίσης να στο επιβεβαιώσουν και οι τοίχοι του κάθε διαμερίσματος που έχει περάσει η μαύρη καλλόνη, αλλά και τα πλακάκια, οι ντουζιέρες, οι σιφωνιέρες , τα μωσαικά και κάθε άλλης λογής οικοδομικά υλικά!!!!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Πέρασα από Στουρνάρη 29 να πνίξω εκεί το 60άρι αλλά η Βερόνικα έμπαινε σε δωμάτιο. Παρούσες η Σοφι, η Λίζα, η Μόνικα, η Ιζαμπέλα, Λία. Ήμουν αποφασισμένος για Βερόνικα οπότε ανέβαλα.
τώρα τελευταία τις βρίσκεις εύκολα διαθέσιμες τις συγκεκριμένες θεραπεύτριες κ για να το πω πιο διαφορετικά, βρίσκεις πολλά διαθέσιμα άδεια δωμάτια στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο ..
...γιατί άραγες ?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
τώρα τελευταία τις βρίσκεις εύκολα διαθέσιμες τις συγκεκριμένες θεραπεύτριες κ για να το πω πιο διαφορετικά, βρίσκεις πολλά διαθέσιμα άδεια δωμάτια στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο ..
...γιατί άραγες ?
γιατι στερεψανε τα φραγκα?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
γιατι στερεψανε τα φραγκα?
προφανώς ..

όταν άλλου βρίσκεις με 8άρι 2 βόλια και λ@κο, εκεί σου λένε το γνωστό ποίημα και στο τέλος ..περνάς κ παρελάζουν τουλάχιστον 8 κοπέλες κάθε φορά
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Καλησπέρα Χθες πήγα για Σολωμού 70, να τσεκάρω την Αλινα για την οποία έχω διαβάσει καλές κριτικές. Έκανα και ένα πέρασμα από Π131, είχε 3 μπάζα που δεν βλεπότανε. Στο Σ70 είχε δύο την Αλινα και μια άλλη με τζιν. Πήρα την Αλινα, που είναι πολύ μέτριας εμφάνισης αλλά από υπηρεσίες, έπαθα πλάκα! Θα ανεβάσω κριτική!
Ναι η Αλίνα είναι από τις παλιές καλές περιπτώσεις, αν και έχει αδύναμη εμφάνιση.

Η Βάνα είναι υπερτιμημένη μετοχή, συμφωνώ! Στο Σίλβερ η Τζένη ξεχωρίζει σχετικά με υπηρεσίες, αλλά υστερεί σε εμφάνιση. Γενικά οι άλλες μάλλον υπερτιμημένες είναι. Και σαν χώρος το SIlver έτσι κι έτσι.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
τώρα τελευταία τις βρίσκεις εύκολα διαθέσιμες τις συγκεκριμένες θεραπεύτριες κ για να το πω πιο διαφορετικά, βρίσκεις πολλά διαθέσιμα άδεια δωμάτια στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο ..
...γιατί άραγες ?
Νομίζω ότι είναι θέμα ωρας. Το μαγαζι εχει τον κόσμο του και κάποιες ώρες π.χ. Σάββατο πρωί 11-1 δεν υπαρχει τίποτα. Κάποιες άλλες .......επισης είναι θέμα ζήτησης, π.χ. Άννα πιο δύσκολα...
Ο φίλος που μιλάει για κόστος εχει ένα δίκιο, για μένα η διαφορα στα χρήματα δικαιολογείται κυρίως απο τις συνθήκες υγιεινής του μαγαζιού και για το μασαζ για όποιον αυτές έχουν ιδιαιτερη σημασία....
Αν μιλάμε για αντίδοτο call girl ή studio κυταξτε αλλου.....
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Έχει περάσει κανείς από empire Φάληρο ? Με βολεύει και θέλω να δω αν υπάρχει ενημέρωση.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Νομίζω ότι είναι θέμα ωρας. Το μαγαζι εχει τον κόσμο του και κάποιες ώρες π.χ. Σάββατο πρωί 11-1 δεν υπαρχει τίποτα. Κάποιες άλλες .......επισης είναι θέμα ζήτησης, π.χ. Άννα πιο δύσκολα...
Ο φίλος που μιλάει για κόστος εχει ένα δίκιο, για μένα η διαφορα στα χρήματα δικαιολογείται κυρίως απο τις συνθήκες υγιεινής του μαγαζιού και για το μασαζ για όποιον αυτές έχουν ιδιαιτερη σημασία....
Αν μιλάμε για αντίδοτο call girl ή studio κυταξτε αλλου.....
δεν συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια φίλε tenten..
Μιλάμε για αξιοπρεπή θεραπευτήρια που στο 80 ευρώ δίνουν διμπαλο, ενώ εδώ το πληρώνεις 100.

Και όσον αφορά τον χώρο, πριν 9 χρόνια ήταν "wawwww" πλέον και άλλα μαγαζιά αναβαθμίστηκαν (την περασμένη βδομάδα, σπασμένο σπιράλ στο ντουζ (εντάξει αυτό μπορεί να συμβεί στον κάθε μαγαζί), τρόμαξα να κάνω ντουζ πριν την συνεδρία κ ενώ ήταν 4 δωμάτια άδεια, δεν άλλαξαν δωμάτιο ως έπρεπε κ στο τέλος έφυγα με τα λάδια, για να κάνω μπάνιο σπίτι..)

Έχω περάσει 4 φορές το τελευταιο μήνα κ τα βαριά χαρτιά κάνουν παρέλαση, ενώ κάποτε τα έψαχνες με το κυαλι..

Και προφανώς δεν το συγκρίνω με αυτά του 50ευρου σαν χώρο κ σαν υπηρεσίες, γιατί δεν σίγουρα δεν υπάρχει σύγκριση
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.676
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Έχει περάσει κανείς από empire Φάληρο ? Με βολεύει και θέλω να δω αν υπάρχει ενημέρωση.
Αφού σε βολεύει, πήγαινε και έλα να μας ενημερώσεις για να ξέρουμε αν αξίζει να πάμε εμείς που είμαστε μακριά και δε μας βολεύει
 
Τελευταία τροποποίηση:

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
γιατί δεν έχουμε ενημέρωση από Φ2 και Κ38 και το τρίτο της αλυσίδας στον Πειραιά?
έγινε καμιά στραβή?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
Από το πρωί καλώ στο Σουλίου και δείχνει οτι μιλάει
Μάλλον με έχουν κάνει μπαν μιας και μια φορά που πήγα δεν πέρασα. Κρίμα γιατί έλεγα να σφυρίξω μία στη Νίκη, που σημειωτέον δεν την έχω δει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια.

Δεν είναι σίγουρο ότι έφαγες μπαν. Χαμός γινότανε. Η δύναμη του μπου είναι τεράστια. Μια δυο καλές κριτικές και έγινε της πόπης..

Επί της ουσίας, πήρα Μαρία ωραίο τυπάκι μάλλον αλβανίδα, μου έκανε αξιοπρεπές μασάζ, αλλά με ξεπέταξε στο 2ο μέρος. Πολύ βιαστική. Ελπίζω να έτυχε λόγω υπερβολικής δουλειάς.

Το κορίτσι επί της υποδοχής με κάβλωσε άγρια. Ήρθε στο μπάνιο μέσα που έπλενα τη τσαπού για κουβεντούλα. Το βλέμμα καρφωμένο στο τρυπάνι η άτιμη...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
δεν συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια φίλε tenten..
Μιλάμε για αξιοπρεπή θεραπευτήρια που στο 80 ευρώ δίνουν διμπαλο, ενώ εδώ το πληρώνεις 100.

Και όσον αφορά τον χώρο, πριν 9 χρόνια ήταν "wawwww" πλέον και άλλα μαγαζιά αναβαθμίστηκαν (την περασμένη βδομάδα, σπασμένο σπιράλ στο ντουζ (εντάξει αυτό μπορεί να συμβεί στον κάθε μαγαζί), τρόμαξα να κάνω ντουζ πριν την συνεδρία κ ενώ ήταν 4 δωμάτια άδεια, δεν άλλαξαν δωμάτιο ως έπρεπε κ στο τέλος έφυγα με τα λάδια, για να κάνω μπάνιο σπίτι..)

Έχω περάσει 4 φορές το τελευταιο μήνα κ τα βαριά χαρτιά κάνουν παρέλαση, ενώ κάποτε τα έψαχνες με το κυαλι..

Και προφανώς δεν το συγκρίνω με αυτά του 50ευρου σαν χώρο κ σαν υπηρεσίες, γιατί δεν σίγουρα δεν υπάρχει σύγκριση
Να εξηγήσω τι εννοω με συνθήκες υγιεινής:
1. Όλες οι κοπέλες εδώ περνάνε γιατρούς. Αρκετες έχουν χαρτιά άλλωστε.
2. Μπαίνεις στο δωματιο και εάν κάτσεις μια ώρα όπως π.χ. Εγω τις περισσότερες φορές χρησιμοποιείς όσες πετσετες χρειαστεί σφραγισμένες. Εάν δηλ κανεις μπανιο τρεις φορές και η κοπελα μια ή δυο μαζί σου ...πέντε πετσετες. Το μασαζοκρεββατο είναι μεγάλο και εχει υφασμάτινο κάλυμμα που και αυτο αλλάζει ανα πελάτη. Πάνω σε αυτο μπαίνει το χαρτί και όχι στο δερμάτινο σκληρό κρεββάτι όπως στα περισσότερα που σκίζεται στην πάλη και είσαι γυμνός στο δέρμα.
3. Εάν πας σε ένα απο τα πέντε δωμάτια που έχουν καναπέ, για τον καναπέ υπαρχει σεντόνι μιας χρήσης.
4. Στο ντους που εγω δεν το έχω πετύχει να μην λειτουργεί υπαρχει ειδικό αντισηπτικό σαπούνι απο φαρμακείο.

Στα παραπάνω βάζω ότι για κάποιον που θέλει να χαλαρώσει όλες κάνουν ένα μασαζ άνω του μετρίου και τρεις (Λια, Μονικα, Σόφη) πολυ πιο πάνω.

Σε αυτά φιλε μου αξιολογώ εγω το κατοστάρι. Όταν το συγκρίνω δε με το Φ2 που εχει πιο γαμευσιμες γκόμενες προτιμώ να ρίξω το βάρος στην υγιεινή. Αν και εκεί είναι κάποιες που ζητάνε +20 για τελείωμα στο στόμα. Ο καθένας εχει τις ιδιοτροπίες του.....

Είναι αρκετες φορές που πηγα αλλου γιατί σκέφτηκα το 20αρι ή γιατί η κριτικη φίλου μου τράβηξε το ενδιαφέρον, αλλα όπως το είπες άλλο πορτοκάλια και άλλο μήλα.

Μόνο η γνώμη μου πολλοί θα συμφωνήσουν και άλλοι τόσοι όχι....
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.564
Like
3.289
γιατί δεν έχουμε ενημέρωση από Φ2 και Κ38 και το τρίτο της αλυσίδας στον Πειραιά?
έγινε καμιά στραβή?
Καλημέρα σήμερα Τρίτη απλά είχαμε 1 πρόβλημα εχθές στα σαιτ μας και μας πήρε λίγο χρόνο να αναρτηθεί το πρόγραμμα που μετά τη τρεις αναρτήθηκε κανονικά και φυσικά οι χώροι μας λειτουργούσαν κανονικά από τη 11 το πρωί.
Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας που ανησυχήσετε αν ήταν ανοιχτά οι χώροι μας και αν είχε προκύψει κάποιο πρόβλημα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Μάρνη 28 παρέλασαν η Νίνα, η Χριστίνα, η Άννα, η Ναταλία και στο δωμάτιο ήταν η Ιουλία
Σολωμού 70 η Αλινάρα, η Άννα και η Ελισσάβετ αμφότερες ξανθά μιλφ.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Μάρνη 28 παρέλασαν η Νίνα, η Χριστίνα, η Άννα, η Ναταλία και στο δωμάτιο ήταν η Ιουλία
Σολωμού 70 η Αλινάρα, η Άννα και η Ελισσάβετ αμφότερες ξανθά μιλφ.
Η ελισσαβετ ειναι καλο μωρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom