Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (10 μέλη και 160 επισκέπτες)

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
Οδος Φυλης 71 β Τζασμιν γλυκια νεα Ρωσιδουλα ξανθουλα με παρα πολυ σεξυ διαθεση και ανεση χρονου στο δωματιο θα ακολουθησει κριτικη συντομος.
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
86
Like
54
Πόντοι
0
η σαμπινα σε ποιονν οικο δουλευει και τι ωρεσ? συν τι προγραμμα κανει?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μία πολύ ωραία ιδέα για τους οίκους ανοχής θα ήταν να τοποθετηθούν μεγάλα ηλεκτρονικά φωτεινά χρονόμετρα στις πόρτες των δωματίων
(μέσα- έξω ενσωματωμένο).
Και με το πάτημα ενός κουμπιού θα ξεκίναγε ο χρόνος!
Το κουμπί θα το πάταγε μέσα από το δωμάτιο η κορασίδα!

Με αυτόν τον τρόπο και ο πελάτης με την κορασίδα που είναι μέσα στο δωμάτιο...... αλλά και οι πελάτες που περιμένουν έξω στο σαλόνι και η υπηρεσία..... όλοι θα βλέπουν πόσος χρόνος απομένει για να εξέλθει η κορασίδα από το δωμάτιο!
Και με αυτόν τον τρόπο δεν θα υπάρχουν οι γνωστές ζαβολιες από την πλευρά της υπηρεσίας....να χτυπάνε πόρτες στο 7'λεπτο!

:woldman:

Πολύ αγχωτικό μου ακούγεται. Θα κάνει και "μπιπ μπιπ" το χρονόμετρο;;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
μαγκες να ρωτησω, υπαρχει καποια ΦΥΣΙΚΗ κοκκινομαλλα (ginger) σε καποιον οικο αυτην την περιοδο;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Μία πολύ ωραία ιδέα για τους οίκους ανοχής θα ήταν να τοποθετηθούν μεγάλα ηλεκτρονικά φωτεινά χρονόμετρα στις πόρτες των δωματίων
(μέσα- έξω ενσωματωμένο).
Και με το πάτημα ενός κουμπιού θα ξεκίναγε ο χρόνος!
Το κουμπί θα το πάταγε μέσα από το δωμάτιο η κορασίδα!

Με αυτόν τον τρόπο και ο πελάτης με την κορασίδα που είναι μέσα στο δωμάτιο...... αλλά και οι πελάτες που περιμένουν έξω στο σαλόνι και η υπηρεσία..... όλοι θα βλέπουν πόσος χρόνος απομένει για να εξέλθει η κορασίδα από το δωμάτιο!
Και με αυτόν τον τρόπο δεν θα υπάρχουν οι γνωστές ζαβολιες από την πλευρά της υπηρεσίας....να χτυπάνε πόρτες στο 7'λεπτο!

:woldman:

Καταστραφηκαμε :2funny: Με αυτον τον τροπο δεν θα μπορουμε ουτε εμεις να κανουμε "ζαβολιες" ρε αδερφε, φαντασου να βλεπεις 10 δευτερολεπτα στο ρολοι και να βαρας σαν κομπρεσερ αγχωμενος :2funny: και απεξω να φωναζουν ολοι 5,4,3,2,1 σαν να ειναι πρωτοχρονια και να βαρανε παλαμακια στο τελος :2funny:

περα απτην πλακα παντως, μαυρη αγορα ειναι μπουρδελα, δεν υπαρχουν γραπτοι κανονες, ολα επιτρεπονται αρκει να συμφωνησει ο πελατης με την πουτανα. Εμεις απλα πρεπει να ριχνουμε μαυρο στις τσατσαδες που βαρανε νωρις και στις πουτανες που βιαζονται να φυγουν (να τους την λετε, οχι απλα να τα γραφετε εδω), και αμα βαρεσει αναδουλειες ενας οικος θα το παρει το μηνυμα. Αμα χαλαει η πιατσα απο αυτους που δεχονται αδιαμαρτυρητα την εκμεταλλευση επειδη "δε γαμιεται", θα γινει δεδομενο και το 7λεπτο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.983
Κριτικές
31
Like
26.315
Πόντοι
7.046
Πολύ αγχωτικό μου ακούγεται. Θα κάνει και "μπιπ μπιπ" το χρονόμετρο;;
Στα τελευταία δευτερόλεπτα θα κάνει μπιπ μπιπ όπως όταν ληγει ο χρόνος επίθεσης στο NBA!
Θα τρεχουμε για το buzzer beater!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Οντως smyrmis_ Η Κων/να. έχει να αναφερθεί καιρό.... A propos. ..η εκεί Αλεξανδρα ταυτοποιήθηκε _.Δεν ειναι η παλιά Μιλβα των στούντιο, αλλά .. πιο παλιά ακόμη= η Αλεξανδρα που δούλευε στο Λιοσίων 303 απεναντι από του Κωστή :O
στο Κ Σχοινά 2 στη στάση Σόνια ...:wink: Μάλιστα. κύριοι παλαιοί των ημερών ... Η ..... Ελληνογερμανίδα / που πάντως μιλάει βλαχορουμάνικα κλπ. Aυτό το σαϊτ πρέπει να το στείλουν .....στο διαστημα μαζί με την μουσική του Vangelis ....

======
[/URL]
είσαι τεράστιος μύστης!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.580
Like
7.254
Πόντοι
1.056
Μεταξενια βολτα σημερα στις 1900:springsmile::new_shocked::skull::skull-and-crossbones::face-medical-mask:
Επισκεψη στα latin houses.
Koλ27Ανω κλειστο,Ισογειο η Μπιανκα,υπογειο η Αννα Μπελα την οποια μου την παρουσιασε ο κυριος τσατσος.
Στο σαλονι περιμεναν τον φιλο τους 3 αιγυφτιοι απο το Μενιδι του ξωτικου Νειλου.
Πρωτη φορα κατεβηκα στην υπογα.:boff:
Μπαινω λοιπον Ισογ βλεπω την Μπιανκα κ αμεσως δινω τα 10€
Πατουρι στητο κ σφιχτο αμιγως λατινικο:kneel:μεμε λιγο νερουλα αλλα μεγαλα,τον πηρε σε 3 στασεις χωρις μα κ μου κ χωρις να γκρινιαξει για τον χρονο:happy:
Το μονο φαουλ ηταν η 2τσα η οποια βιαζωταν να με βγαλει απ το δωματιο επειδη περιμεναν 2 στο σαλονι.
Δεν ειχε πολυ κοσμο σημερα στο μεταξι αλλα η Μπιανκα ειχε συνεχωμενα δωματια απ την στιγμη που μπηκα στο μαγαζι.

Σε ολο το μηκος της Κολωνου εκτελουνται εργα ενω οσο περιμενα το Α13,ειδα ενα ασημι AURIS με σπασμενο το φινιστρινι του συνοδηγου παρκαρισμενο κοντα στην σταση:(

Απελπιστικη:angry: ή κ καλτ :confused: για ορισμενους η κατασταση στο μεταξι...

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μεταξενια βολτα σημερα στις 1900:springsmile::new_shocked::skull::skull-and-crossbones::face-medical-mask:
Επισκεψη στα latin houses.
Koλ27Ανω κλειστο,Ισογειο η Μπιανκα,υπογειο η Αννα Μπελα την οποια μου την παρουσιασε ο κυριος τσατσος.
Στο σαλονι περιμεναν τον φιλο τους 3 αιγυφτιοι απο το Μενιδι του ξωτικου Νειλου.
Πρωτη φορα κατεβηκα στην υπογα.:boff:
Μπαινω λοιπον Ισογ βλεπω την Μπιανκα κ αμεσως δινω τα 10€
Πατουρι στητο κ σφιχτο αμιγως λατινικο:kneel:μεμε λιγο νερουλα αλλα μεγαλα,τον πηρε σε 3 στασεις χωρις μα κ μου κ χωρις να γκρινιαξει για τον χρονο:happy:
Το μονο φαουλ ηταν η 2τσα η οποια βιαζωταν να με βγαλει απ το δωματιο επειδη περιμεναν 2 στο σαλονι.
Δεν ειχε πολυ κοσμο σημερα στο μεταξι αλλα η Μπιανκα ειχε συνεχωμενα δωματια απ την στιγμη που μπηκα στο μαγαζι.

Σε ολο το μηκος της Κολωνου εκτελουνται εργα ενω οσο περιμενα το Α13,ειδα ενα ασημι AURIS με σπασμενο το φινιστρινι του συνοδηγου παρκαρισμενο κοντα στην σταση:(

Απελπιστικη:angry: ή κ καλτ :confused: για ορισμενους η κατασταση στο μεταξι...

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Ρε τρελέ, τώρα που πέρασα η τσατσά ζηταγε 20 για την λατίνα και ήταν και η Ρίτα εκεί με 15. Ωραίο μωρό η Ρίτα παρεπιπτόντως. Επίσης τα βυζιά της λατίνας είναι σφιχτά σιλικονατα. Το λέω μήπως λέμε για άλλη ρε φίλε γιατί μου φαίνεται κουλό εντελώς.
Μια τσουπωτη με σφιχτό όμως σώμα και γυαλιά.
Και σε άλλους όταν έφυγα στο σαλόνι 20 ζητάγε γιαυτην.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: 968

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
καλησπερα παιζει τιποτα καλο τωρα με ελευθερο;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.580
Like
7.254
Πόντοι
1.056
Ρε τρελέ, τώρα που πέρασα η τσατσά ζηταγε 20 για την λατίνα και ήταν και η Ρίτα εκεί με 15. Ωραίο μωρό η Ρίτα παρεπιπτόντως. Επίσης τα βυζιά της λατίνας είναι σφιχτά σιλικονατα. Το λέω μήπως λέμε για άλλη ρε φίλε γιατί μου φαίνεται κουλό εντελώς.
Μια τσουπωτη με σφιχτό όμως σώμα και γυαλιά.
Και σε άλλους όταν έφυγα στο σαλόνι 20 ζητάγε γιαυτην.
Δεν φοραγε γυαλια:glasses: ειχε πλακε προσωπο,πως ελεγαν αυτη που ειδες?
Εγω πηρα την Μπιανκα.

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν φοραγε γυαλια:glasses: ειχε πλακε προσωπο,πως ελεγαν αυτη που ειδες?
Εγω πηρα την Μπιανκα.

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Έπεσε η προσοχή μου στην Ρίτα ρε γαμώτο και δεν θυμάμαι καθόλου.
Αυτή που πήρες είχε πλαστικό βυζί; Γιατί αυτή που είδα τα είχε ενισχυμένα...από Βενεζουέλα.
Πληθωρικό κορμί, αλλά τέρμα σφιχτό με ένα κορμάκι σαλόναρε...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.580
Like
7.254
Πόντοι
1.056
Έπεσε η προσοχή μου στην Ρίτα ρε γαμώτο και δεν θυμάμαι καθόλου.
Αυτή που πήρες είχε πλαστικό βυζί; Γιατί αυτή που είδα τα είχε ενισχυμένα...από Βενεζουέλα.
Πληθωρικό κορμί, αλλά τέρμα σφιχτό με ένα κορμάκι σαλόναρε...
Δεν ηταν τεχνιτα:(ηταν φυσικα πλαδαρα :cool2:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν ηταν τεχνιτα:(ηταν φυσικα πλαδαρα :cool2:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Το μυστήριο λύθηκε. Άλλαξε μάλλον η βάρδια αφού δεν ήταν και η Ρίτα όταν πήγες.
Αλλά 20€ στο Μετάξι για Λατίνα ρε ;; Και η Ρίτα πιο κάτω στα 15€; Αυτήν ίσως την τιμήσω κάποια στιγμή...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom