Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (14 μέλη και 235 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.852
Πόντοι
7.046

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Συναγωνιστές εύχομαι ταλιμπανέζικα και συνάμα Χριστινικά σ εσάς και όσους ξέρετε (εγώ δεν πιάνομαι)...
1) Καλή Ανάσταση, ν αναστηθείτε απ ότι σας "πεθαίνει"
2) Καλό Πάσχα (=πέρασμα) από την όποια κακή φάση περνάτε σε μια καλή ή από μια καλή σε μια καλύτερη
3) Σε όσους δεν γουστάρετε να πάθουν Ιησού Χρηστό (μπερντάκια, γιούχα, φτύσιμο και σταύρωση από τους Ρωμαίους με εσάς στο ρόλο των Ρωμαίων) χωρίς Κυριακή του Πάσχα για αυτούς (οκ κάπως εξτρεμιστικό αλλά γι αυτό μ "αγαπάτε")
4) Ραντεβού Κυριακή του Πάσχα απόγευμα Μετάξι να κάψουμε ότι φάγαμε! :grin: :zfuck:
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Τυπε πρεπει να το ειχε κι αυτη τεραστια αναγκη. Λογικα επινες την φαντα σου μετα και ολα ωραια.
Μύστη Κωστάκη27, το είχαμε και οι δύο τιτανομέγιστη ανάγκη! :rockon:
Θυμάμαι μια νύχτα που την είχα πάρει για διπλό ραντεβού και την είχα
χύσει 2 φορές στο κωλί της.:zfuck: Την πρώτη σχεδόν αμέσως, αλλά επειδή δεν μου έπεσε
την πήγα κομπρεσέρ μέχρι τη λήξη του αγώνα και ξανάχυσα βαθιά στα έγκατα της κωλοτρυπίδας της.:rockon:
Κόντεψα να λιποθυμήσω! Κι όλα αυτά με 10+10=20 ευρώ! Ακόμα μου είναι αδιανόητο! :uglystupid:
Άντε τώρα να βρεις κάτι αντίστοιχο τη σημερινή εποχή με τους διπλοκαποτάκηδες και
τις Κατακουζήνες που φοράνε σώβρακο ή/και φίλτρο Γαλλικού καφέ στη μάπα τους για
να κάνουν τσάρκα... :jerking:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καταθεση στην Αλισια από Φωκαιας 24, ξανθια πλέον, (είχε μαύρο μαλλι ράστα παλιότερα) , 30άρα με πιασιματα, πρόστυχη φατσα, ωραια βυζια και κωλαρα, διάφορα σεξυ τατουαζ πανω της.

Προσχαρη κοπέλα την έκοψα, αν και δεν έχω διαβάσει τα καλύτερα εδω μεσα γι αυτήν.
Στα ενδότερα, μπηκε με διάθεση στο δωμάτιο, με όρεξη για κουβέντα και μπαλαμούτιασμα, αρχίζει ένα ωραίο καυτο τσιμπούκι, άνευ σκούφου, με θέα την κωλαρα της στον καθρέφτη, την γύρισα σε σταση 69 όπου έγλειψα το πεντακάθαρο μουκακι της ενώ έσταζε μπόλικο μουνόζουμο.

Ξεκίνησα με ιεραποστολικη σταση όπου έπεσαν πολλά καυτά και βαθειά γλωσσόφιλα και πήραν φωτιά τα σεντονια, την έστησα στα 4 στο καναπεδάκι, οπου ανέβασα υψηλές στροφές, και εκεί ήρθε το τέλος.
Καθαρο γαμησι γύρω στα 10 λεπτα.

Η κοπελα κάνει και τελειωτικό στο σώμα, αλλά την ρώτησα και δυσανασχετησε κάπως, το σεβάστηκα, εξάλλου το καυτό μουνάκι της προσφερεται για ωραίο τελείωμα, με σκούφο εννοείται.

Θα ξαναπεράσω μαζί της, αλλά με διαφορετική τσατσα αν τύχει, η γυναίκα χτύπησε πόρτα ούτε στα 10 λεπτά, σίγουρο αυτό.
Δεν της έκανα παράπονα, αλλά να ξέρει οτι απωθεί πολύ κόσμο έτσι.

Από μένα είναι ΝΑΙ η Αλισια.

Καλά να γαματε!
 
Τελευταία τροποποίηση:

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καταθεση στην Αλισια από Φωκαιας 24, ξανθια πλέον, (είχε μαύρο μαλλι ράστα παλιότερα) , 30άρα με πιασιματα, πρόστυχη φατσα, ωραια βυζια και κωλαρα, διάφορα σεξυ τατουαζ πανω της.

Προσχαρη κοπέλα την έκοψα, αν και δεν έχω διαβάσει τα καλύτερα εδω μεσα γι αυτήν.
Στα ενδότερα, μπηκε με διάθεση στο δωμάτιο, με όρεξη για κουβέντα και μπαλαμούτιασμα, αρχίζει ένα ωραίο καυτο τσιμπούκι, άνευ σκούφου, με θέα την κωλαρα της στον καθρέφτη, την γύρισα σε σταση 69 όπου έγλειψα το πεντακάθαρο μουκακι της ενώ έσταζε μπόλικο μουνόζουμο.

Ξεκίνησα με ιεραποστολικη σταση όπου έπεσαν πολλά καυτά και βαθειά γλωσσόφιλα και πήραν φωτιά τα σεντονια, την έστησα στα 4 στο καναπεδάκι, οπου ανέβασα υψηλές στροφές, και εκεί ήρθε το τέλος.
Καθαρο γαμησι γύρω στα 10 λεπτα.

Η κοπελα κάνει και τελειωτικό στο σώμα, αλλά την ρώτησα και δυσανασχετησε κάπως, το σεβάστηκα, εξάλλου το καυτό μουνάκι της προσφερεται για ωραίο τελείωμα, με σκούφο εννοείται.

Θα ξαναπεράσω μαζί της, αλλά με διαφορετική τσατσα αν τύχει, η γυναίκα χτύπησε πόρτα ούτε στα 10 λεπτά, σίγουρο αυτό.
Δεν της έκανα παράπονα, αλλά να ξέρει οτι απωθεί πολύ κόσμο έτσι.

Από μένα είναι ΝΑΙ η Αλισια.

Καλά να γαματε!
Αν πάω θα τη βρω τώρα ΜΥΣΤΗ μου ;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Καταθεση στην Αλισια από Φωκαιας 24, ξανθια πλέον, (είχε μαύρο μαλλι ράστα παλιότερα) , 30άρα με πιασιματα, πρόστυχη φατσα, ωραια βυζια και κωλαρα, διάφορα σεξυ τατουαζ πανω της.
Αναφέρεσαι σε μία Άλις που δούλευε πρόσφατα εκεί; Εκείνη όμως τα είχα ράστα και καστανόξανθα.
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΕΝΗΜΈΡΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΛΑΣΕΙ: Πρίν 2-3 μέρες κατέβηκα Μετάξι Χιλς πρωί~απο τα πολλά μπάζα που είχε χτίζαμε και γέφυρα, η Μπέλλα στο λατινοσπιτο κρατούσε Θερμοπύλες από θέμα σώματος. Στου Στρατηλάτη 28 κουρτινατο είχε ένα καινούργιο Αναστασία (milf) καλό πρόσωπο μελαχρινό αλλά ελαφρώς ατσουμπαλο με ελ.στομ. τελιωτικο στο κορμί :angry:. (Άρχισαν οι περικοπές λέω γαμω τις κουρτίνες μου) Τέρμα πάνω jason μετά τους τοξότες εκεί που δουλεύουν οι άκυρες χοντρές βρήκα ένα καστανό teen αλλά κρυμμένο πολύ μέσα σε baby doll :undecided-old:. Τελικά τιμήθηκε η Σόνια (normal) jason20 όροφος που δουλεύει μαζί με την υδροκέφαλη Ίνα. Ο αγώνας μέτριος αν και έληξε με επιτυχία. Στην petite Σόνια έχει μαυρίσει ένα δοντακι αν κάποιος είναι οδοντίατρος στο επάγγελμα παρακαλώ να της το φτιάξει, δεν μπορεί αυτή η πονηρή Αννα-Μπελα να έχει κάτασπρα Λαγουδερά και η Σόνια με το σαπακι? Αθέμιτος ανταγωνισμός :tooth: . Το Βράδυ στο λατινοσπιτο ΚΛΝ δούλευε η Ρίτα καυλιάρα φαινόταν, καστανή Ελληνίδα με γυαλια 20€. Ποια θα γαμησουμε λέω με normal την Κοντέσσα Βαλεραινα?? Καρολίνα Φωκ.27 υπογα και Εύα Φωκ.25 όροφος τα μπλέ που άξιζαν στο πρόσφατο παρελθόν. "Καλό Πάσχα να έχετε και πάντα υγεία" :sunglasses:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Αναφέρεσαι σε μία Άλις που δούλευε πρόσφατα εκεί; Εκείνη όμως τα είχα ράστα και καστανόξανθα.
Σωστός, για κάποιο λόγο θυμόμουν λάθος ότι είχε μαύρο μαλλι.

Η τσατσα την παρουσίασε ως Αλισια, η ίδια συστήνεται ως Αλίς
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
IMG-03c8dc2132e2794abc74877d447d1937-V.jpg

Καλό Πάσχα σε όλους
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Κατάθεση προ ολίγου στο σιχαμερό Μετάξι και συγκεκριμένα στο κωλοτρυπιδι :zfuck: της Λένας από Ιάσωνος 27/γωνία με Λεωνίδου. Ήμουν ο πρώτος της βάρδιας, οπότε το κωλι της ήταν καθαρό και έτοιμο για γαμησι. Σούβλισα λίγο νωρίτερα για Πάσχα αλλά τουλάχιστον έφυγαν τα χοντρά.:2funny: Καλή Ανάσταση σε όλους τους συναγωνιστές!:hi:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Ρε παιδιά η Σόνια που είχε εμφανιστεί στο φιδιππιδου α ισόγειο θα έρθει πάλι ξέρετε? Λέτε να το ρίξει σε στούντιο ?
 

Argiref

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
67
Πόντοι
0
Εχθες το βραδυ κατα τις δωδεκα και τριαντα πηγα στην κολωνου 47 και ηταν η Αννα, η Ελληνιδα η ξανθια με το τατουαζ στο στηθος! Ηταν η δευτερη φορα που παω μαζι της. Σε σχεση με την πρωτη εχει πεσει η αποδοση της! Ειχε πολυ κοσμο το μαγαζι και γενικα το Μεταξουργειο! Θετικο τσιμπουκι και αναβαση απο πανω! Για αυτες τις μερες πιστευω οτι ειναι μια καλη επιλογη! Εχω γραψει και στον καταλογο των μπουρδελων σχετικα. Παντως στο Μεταξουργειο εχθες μετρια πραγματα. Απο τις κοπελες που θυμαμαι εχθες, στην Αχιλλεως 51 ηταν η Ναταλι και το μπουρδελο της Κατερινας στην Κολωνου ηταν κλειστο!
Πηγα στο μπουρδελο στην Μεγαλου Αλεξανδρου και βρηκα μια 45 αρα με ελευθερο τελειωτικο.πολυ καλη.γλυψιμο και ρουφηγμα στις μπαλες και εβγαζε γλωσσα οταν τελειωσα.θα ξαναπαω στην ξανθια ρωσιδα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Έχω να κατέβω στην πιάτσα δύο εβδομάδες.
Τελευταία φορά πήρα Αλιονα από διδύμου 18 και Βίκυ από Φυλής 56.

ΜΕΤΡΙΕΣ και οι δύο..!!

Η Αλιονα γέρασε....παχυνε...βάρυνε.....
τεμπελιασε, βαρέθηκε, κουράστηκε....δεν ξέρω..... αλλά...... πάει η καλή ακα αρχοντική τσιμπουκλαρα που έκανε.... περασμένα μεγαλεία.....!!!!!!!!!
Πλέον μόνο στο μασάζ είναι πολύ καλή.... κάνει μασάζαρα.....ξεπιαστηκα όλος....!!!!!!!!


Όσων αφορά την Βίκυ....δεν ξέρω.... αλλά έχει πέσει πολύ η απόδοση τής..... καμιά σχέση με την Βίκυ του 2016...2017....2018....2019.....
Καταρχάς τότε έκανε τελειωτικό στο στόμα.... τώρα δεν κάνει....!!!!!!
Η πίπα της μπορεί να είναι ακα αλλά είναι τυπική!
Τυπική ορχεολειχια.
Φιλιά στο στόμα... ούτε κατά διάνοια.... μόνο στα μάγουλα!!
Απλά κανείς σεξακι με μία όμορφη κοπέλα....!!!!!! Αυτό μόνο.....και τίποτα παραπάνω.....!!!!!!!!
Και οι 2 άχρηστες πλέον …
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Και οι 2 άχρηστες πλέον …
για την Αλιόνα τα χουμε χιλιοπει έχει μπαγιατάψει...για την άλλη διαφωνώ, με τη Βίκυ έχω περάσει ήδη 2 φορές και ήταν πάρα
πολύ καλή μέσα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
1
Like
624
Πόντοι
81
Κατάθεση προ ολίγου στο σιχαμερό Μετάξι και συγκεκριμένα στο κωλοτρυπιδι :zfuck: της Λένας από Ιάσωνος 27/γωνία με Λεωνίδου. Ήμουν ο πρώτος της βάρδιας, οπότε το κωλι της ήταν καθαρό και έτοιμο για γαμησι. Σούβλισα λίγο νωρίτερα για Πάσχα αλλά τουλάχιστον έφυγαν τα χοντρά.:2funny: Καλή Ανάσταση σε όλους τους συναγωνιστές!:hi:
Αφού ήσουν ο πρώτος το κωλί έπρεπε να ήταν βρώμικο γιατί τρως και την περισσότερη Μερέντα. Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom