Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αν έχω κερατωσει την γυναίκα μου;; 1, 2,…..….….….......….......27..............................................186..................................................3458 φορές μόνο. Μετράει για κέρατο;;:think:
αυτο δεν ειναι κερατο,αυτο ειναι χαυλιόδοντας μαμουθ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Από τα 28 και μετά δεν έχει περάσει απο τα χέρια μου γκόμενα που να μην την κερατώσω. Είτε με εργαζόμενη είτε όχι.
εγω παλι ποτε δεν εχω κερατωσει γιατι ποτε δεν ειχα σταθερη γκομενα :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ψεμματα αντε μια φορα στα 20 και στα 25 απο 1 χρονο :confused: ..αλλα εκανα υπερβαση
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ηταν και η τελευταια φορα που καταλαβα οτι δεν ειμαι για τετοια...τα αφηνω για αλλους εσας τους σταθερους-αγαπουληδες
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.526
Like
65.824
Πόντοι
11.956
Εμείς λοιπόν η αγαπουληδες ... παντρεμένοι...ο μύστης ο vladimiros είναι ελεύθερο πουλί ...εάν μας κάτσει καμμία φίλη ξαδέρφη θεία 2 ξαδέρφη πεθερά ένα πόντο ποιο βαθια
:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.258
Like
10.776
Πόντοι
2.256
Έχω κερατώσει. Και με ξεπετες και με παράλληλη σχέση. Πιθανόν και να με έχουν κερατώσει. Στα παπαρια μου. Έχω πάρει διαζύγιο και τα τελευταία χρόνια παίζω αποκλειστικά εσκορτάκια, παντρεμενες και χωρισμένες. Έχω την ησυχία μου έτσι. Από εμπειρίας, οι παντρεμενες που κερατώνουν, είναι πολύ προσεκτικές, μεχρι σπασαρχιδισμου του γαμια τους. Παρα πολύ δύσκολα θα τις καταλάβει ο μέσος κορνούτος.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.526
Like
65.824
Πόντοι
11.956
Και ο κερατάς άνθρωπος είναι....τόσες παντρεμένες πάνε με άλλους που το ξέρω εγώ ότι η δικιά μου δεν παει
 

poutsolis

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
460
Κριτικές
20
Like
1.006
Πόντοι
3.010
Και ο κερατάς άνθρωπος είναι....τόσες παντρεμένες πάνε με άλλους που το ξέρω εγώ ότι η δικιά μου δεν παει
Δεν είμαστε σίγουροι για τίποτα σε αυτή τη ζωή. Μόνο για το ότι μία μέρα θα τελειώσει.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.143
Like
3.961
Πόντοι
456
Έχω κερατώσει. Και με ξεπετες και με παράλληλη σχέση. Πιθανόν και να με έχουν κερατώσει. Στα παπαρια μου. Έχω πάρει διαζύγιο και τα τελευταία χρόνια παίζω αποκλειστικά εσκορτάκια, παντρεμενες και χωρισμένες. Έχω την ησυχία μου έτσι. Από εμπειρίας, οι παντρεμενες που κερατώνουν, είναι πολύ προσεκτικές, μεχρι σπασαρχιδισμου του γαμια τους. Παρα πολύ δύσκολα θα τις καταλάβει ο μέσος κορνούτος.
τι μου θυμησες τωρα ρε φιλε... παω προσφατα επαρχια οπου πηδαω μια παντρεμενη απο περυσι. βρισκω δωματιο τυπου airbnb, της λεω παμε σε αυτο, οχι δεν γινεται. παμε στο αλλο σε αλλο σημειο της πολης, ουτε εκει μπορω λεει. να μην το κουραζω κοντεψα να την διαολοστειλω αφου διαλεξε το 5ο διαμερισμα για να πηδηχτουμε. ρε φιλεναδα καλη, χρυση εισαι, αλλα σωσε... αμα δεν μπορεις, δονητη και κατσε σπιτι σου.
ΥΓ-εχε χαρη που εισαι μουναρα 178, 65κ.
 

poutsolis

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
460
Κριτικές
20
Like
1.006
Πόντοι
3.010
τι μου θυμησες τωρα ρε φιλε... παω προσφατα επαρχια οπου πηδαω μια παντρεμενη απο περυσι. βρισκω δωματιο τυπου airbnb, της λεω παμε σε αυτο, οχι δεν γινεται. παμε στο αλλο σε αλλο σημειο της πολης, ουτε εκει μπορω λεει. να μην το κουραζω κοντεψα να την διαολοστειλω αφου διαλεξε το 5ο διαμερισμα για να πηδηχτουμε. ρε φιλεναδα καλη, χρυση εισαι, αλλα σωσε... αμα δεν μπορεις, δονητη και κατσε σπιτι σου.
ΥΓ-εχε χαρη που εισαι μουναρα 178, 65κ.
Σκέψου να πας μαζί της για αγορά σπιτιού :confused:
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.705
Like
20.290
Πόντοι
4.656
Από εμπειρίας, οι παντρεμενες που κερατώνουν, είναι πολύ προσεκτικές, μεχρι σπασαρχιδισμου του γαμια τους. Παρα πολύ δύσκολα θα τις καταλάβει ο μέσος κορνούτος.

Η άποψή μου είναι ότι αν είναι ξεπέτετα, ένθεν & ένθεν, δεν θα πάρεις χαμπάρι τίποτα, αν όμως γίνεται κατ΄εξακολούθηση και είσαι χρόνια μαζί, με την παραμικρή αλλαγή συμπεριφοράς ή πράξεων θα το καταλάβεις αμέσως ότι κάτι παίζει.
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κρυφτεί/τεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.192
Like
16.062
Πόντοι
3.556
ρε μαλεα νηματοθετη να πουμε ενα κ ενα κανουν δυο. οι πουτανες επιτρεπονται δεν ειναι κερατο να πουμε. το τιμαμε το στεφανι μας παντα. το να αδειαζεισ λιγο ενεργεια μια στο τοσο δεν ειναι κατακριτεο. :takethis::takethis::takethis: ισα ισα μετα το γαμησι γυρνασ στη γυναικαρα σου ορεξατοσ.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.192
Like
16.062
Πόντοι
3.556
που ναι ο τιτανας ο χρησταρας ο σαββιδαρος σε τετοια θεματα να πουμε να μπει να γραψει πως ξηγιουνται τα αλφα μεηλς στο κερατο:wanker:
:wanker::wanker:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εμείς λοιπόν η αγαπουληδες ... παντρεμένοι...ο μύστης ο vladimiros είναι ελεύθερο πουλί ...εάν μας κάτσει καμμία φίλη ξαδέρφη θεία 2 ξαδέρφη πεθερά ένα πόντο ποιο βαθια
:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
ελευθερος για παντα!!ακομα και παιδι να κανω ελευθερος θα ειμαι...!! :tooth: εγω κοντρα στο τσουτσουνι μου ποτε δε θα παω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.500
Πόντοι
3.506
ελευθερος για παντα!!ακομα και παιδι να κανω ελευθερος θα ειμαι...!! :tooth: εγω κοντρα στο τσουτσουνι μου ποτε δε θα παω
Γιατί να κάνεις παιδί μύστη? Καλά είμαστε ελεύθεροι :rockon::rockon::rockon:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.500
Πόντοι
3.506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom