Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
Έχετε κερατώσει την κοπέλα / γυναίκα σας; Το κάνατε άνετα ή με τύψεις; Με πουτάνα, γκομενίτσα για μια δυο αρπαχτές (ή έστω πίπες), με φίλους πιωμένοι που σας έκατσε ξέκωλο για παρτούζα ή με κανονική παράλληλη σχέση; Σε τι φάση; Μεγάλου καυγά, μισοδιαλυμένης σχέσης ή απλά σε φάση που σας καύλωσε χωρίς να συμβαίνει κάτι; Και μετά; Γυρίσατε σπίτι και όλα καλά, σαν να μην τρέχει τίποτα;

Οι γυναίκες επίσης έχετε κερατώσει τον φίλο / άνδρα σας; Πόσο άνετα, πόσο συχνά, με ποιον και σε τι φάση στη σχέση σας (με προβλήματα ή χωρίς); Και μετά;

Το κέρατο συγχωρείται γενικά; Αν μάθεις ότι η γυναίκα σου / ο άνδρας σου σε κεράτωσε, τα τινάζεις όλα στον αέρα όπως και να 'χει ή το συζητάς, γιατί όλες οι περιπτώσεις δεν είναι ίδιες;
 
OP
OP
H

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
στο ανακριτικο τροχαιας δουλευεις τυπε?
Γιατί σου ζήτησα ταυτότητα; Ανώνυμα απαντάς σε όποια ερώτηση απ' όλες θέλεις και άμα θέλεις. Ανώνυμη ανάκριση πρώτη φορά ακούω! Εκτός αν σου θυμίζει τις ανάκριση που όντως σου κάνει η γυναίκα σου και σου βγαίνει αυθόρμητα να αντιδράσεις στην "παντόφλα", εδώ που μπορείς...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Γιατί σου ζήτησα ταυτότητα; Ανώνυμα απαντάς σε όποια ερώτηση απ' όλες θέλεις και άμα θέλεις. Ανώνυμη ανάκριση πρώτη φορά ακούω! Εκτός αν σου θυμίζει τις ανάκριση που σου όντως σου κάνει η γυναίκα σου και βγαίνει αυθόρμητα να αντιδράσεις στην "παντόφλα", εδώ που μπορείς...
η αληθεια ειναι οτι με κατάλαβες...και σε παραδεχομαι για αυτο.Οντως τρωω μπολικη παντοφλα απο τη γυναικα μου,και η ανάκριση παει συννεφο..τι να κανω λες?
 
OP
OP
H

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι οτι με κατάλαβες...και σε παραδεχομαι για αυτο.Οντως τρωω μπολικη παντοφλα απο τη γυναικα μου,και η ανάκριση παει συννεφο..τι να κανω λες?
Αυτό είναι πολύ μεγάλη συζήτηση... Και σίγουρα άλλο thread, αν και δεν είναι καλή ιδέα να ψάχνεις λύσεις στο ίντερνετ γι' αυτά. Πήγαινε σε ψυχολόγο, αν δεν περνάς καλά, γιατί αυτά τα προβλήματα είναι πολύ πιο βαθιά απ' όσο φαντάζεσαι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αυτό είναι πολύ μεγάλη συζήτηση... Και σίγουρα άλλο thread, αν και δεν είναι καλή ιδέα να ψάχνεις λύσεις στο ίντερνετ γι' αυτά. Πήγαινε σε ψυχολόγο, αν δεν περνάς καλά, γιατί αυτά τα προβλήματα είναι πολύ πιο βαθιά απ' όσο φαντάζεσαι.
θα παω...εχεις δικιο.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.224
Πόντοι
11.836
Νομίζω εάν μάθει ο άντρας ότι τον κεράτωσε η δικιά του κάτι "σπάει" μέσα του. Ίσως λόγω εγωισμού ότι σαν αρσενικό δεν είναι αρκετός.
Αλλά σαν γυναίκα πιστεύω θα σε δεχτεί πισω αλλα παίζει με άλλα τερτιπια να σου γαμήσει το σπίτι. Να σου σιδερώσει την ψυχολογεία.
Καλό ειναι εάν γινεται η στραβή να μην γινεται γνωστό εκατέρωθεν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.895
Κριτικές
15
Like
11.663
Πόντοι
3.846
Έχετε κερατώσει την κοπέλα / γυναίκα σας; Το κάνατε άνετα ή με τύψεις; Με πουτάνα, γκομενίτσα για μια δυο αρπαχτές (ή έστω πίπες), με φίλους πιωμένοι που σας έκατσε ξέκωλο για παρτούζα ή με κανονική παράλληλη σχέση; Σε τι φάση; Μεγάλου καυγά, μισοδιαλυμένης σχέσης ή απλά σε φάση που σας καύλωσε χωρίς να συμβαίνει κάτι; Και μετά; Γυρίσατε σπίτι και όλα καλά, σαν να μην τρέχει τίποτα;

Οι γυναίκες επίσης έχετε κερατώσει τον φίλο / άνδρα σας; Πόσο άνετα, πόσο συχνά, με ποιον και σε τι φάση στη σχέση σας (με προβλήματα ή χωρίς); Και μετά;

Το κέρατο συγχωρείται γενικά; Αν μάθεις ότι η γυναίκα σου / ο άνδρας σου σε κεράτωσε, τα τινάζεις όλα στον αέρα όπως και να 'χει ή το συζητάς, γιατί όλες οι περιπτώσεις δεν είναι ίδιες;
Όχι ρε τύπε, από τους παντρεμένους που μπαίνουν εδώ μέσα, κανείς δεν έχει κερατ΄ώσει τη γυναίκα του...
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
κερατωσα μια πρωην επανειλλημενα με κοριτσια του χωρου και μονο, προφανως επειδη δε με καλυπτε το σεξ μαζι της, απο ενα σημειο και μετα.
προσπαθησα να 'σωσω' τη σχεση κοροιδευοντας τον εαυτο μου αλλα και την κοπελα και καποια στιγμη το εληξα, ευτυχως δεν το εμαθε ποτε.

πιο παλια επαιζα σταθερα με αλλες κοπελες αλλα παραλληλα με ετρωγαν και οι τυψεις.
σε μια σχεση λοιπον, με επιασε να καυλαντιζω και με συγχωρεσε γιατι ηθελε να πιστεψει οτι ολα ειναι καλα.
μετα ομως συνεχισα να παιζω με την ιδια και για κανα μηνα βρισκομασταν φουλ.
απεφευγα τη δικια μου με αστειες δικαιολογιες εκεινη την περιοδο γιατι ενω γουσταρα φουλ τη νεα, ενιωθα πολυ ασχημα για την αλλη.
καποια στιγμη καταλαβα οτι πρεπει να προχωρησω αφου ηταν αδικο και για τους δυο μας.
δυστυχως στη συνεχεια εμαθε οτι την κοροιδευα ολο εκεινον τον καιρο.
εκανα χρονια να τη δω αλλα περιεργως της μιλησα καποια στιγμη και με μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι με συγχωρεσε. επεσε στο τραπεζι και η επανασυνδεση αφου η φλογα δεν ειχε σβησει τελειως(ειχαμε περασει φανταστικα για μεγαλο διαστημα πριν βαρεθω) αλλα καναμε πισω λογω σημαντικης διαφορας ηλικιας.
εχω μετανιωσει γι αυτα και δεν αξιζουν σε κανεναν ανθρωπο. πλεον διατηρουμε ανθρωπινη επαφη.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
κερατωσα μια πρωην επανειλλημενα με κοριτσια του χωρου και μονο, προφανως επειδη δε με καλυπτε το σεξ μαζι της, απο ενα σημειο και μετα.
προσπαθησα να 'σωσω' τη σχεση κοροιδευοντας τον εαυτο μου αλλα και την κοπελα και καποια στιγμη το εληξα, ευτυχως δεν το εμαθε ποτε.

πιο παλια επαιζα σταθερα με αλλες κοπελες αλλα παραλληλα με ετρωγαν και οι τυψεις.
σε μια σχεση λοιπον, με επιασε να καυλαντιζω και με συγχωρεσε γιατι ηθελε να πιστεψει οτι ολα ειναι καλα.
μετα ομως συνεχισα να παιζω με την ιδια και για κανα μηνα βρισκομασταν φουλ.
απεφευγα τη δικια μου με αστειες δικαιολογιες εκεινη την περιοδο γιατι ενω γουσταρα φουλ τη νεα, ενιωθα πολυ ασχημα για την αλλη.
καποια στιγμη καταλαβα οτι πρεπει να προχωρησω αφου ηταν αδικο και για τους δυο μας.
δυστυχως στη συνεχεια εμαθε οτι την κοροιδευα ολο εκεινον τον καιρο.
εκανα χρονια να τη δω αλλα περιεργως της μιλησα καποια στιγμη και με μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι με συγχωρεσε. επεσε στο τραπεζι και η επανασυνδεση αφου η φλογα δεν ειχε σβησει τελειως(ειχαμε περασει φανταστικα για μεγαλο διαστημα πριν βαρεθω) αλλα καναμε πισω λογω σημαντικης διαφορας ηλικιας.
εχω μετανιωσει γι αυτα και δεν αξιζουν σε κανεναν ανθρωπο. πλεον διατηρουμε ανθρωπινη επαφη.
Κερατουκλη
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.592
Κριτικές
97
Like
47.025
Πόντοι
17.311
Έχετε κερατώσει την κοπέλα / γυναίκα σας; Το κάνατε άνετα ή με τύψεις; Με πουτάνα, γκομενίτσα για μια δυο αρπαχτές (ή έστω πίπες), με φίλους πιωμένοι που σας έκατσε ξέκωλο για παρτούζα ή με κανονική παράλληλη σχέση; Σε τι φάση; Μεγάλου καυγά, μισοδιαλυμένης σχέσης ή απλά σε φάση που σας καύλωσε χωρίς να συμβαίνει κάτι; Και μετά; Γυρίσατε σπίτι και όλα καλά, σαν να μην τρέχει τίποτα;

Οι γυναίκες επίσης έχετε κερατώσει τον φίλο / άνδρα σας; Πόσο άνετα, πόσο συχνά, με ποιον και σε τι φάση στη σχέση σας (με προβλήματα ή χωρίς); Και μετά;

Το κέρατο συγχωρείται γενικά; Αν μάθεις ότι η γυναίκα σου / ο άνδρας σου σε κεράτωσε, τα τινάζεις όλα στον αέρα όπως και να 'χει ή το συζητάς, γιατί όλες οι περιπτώσεις δεν είναι ίδιες;
ελα μεταξυ μας τωρα... σε κερατωσε η' εσυ κερατωσες ? :think:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.900
Πόντοι
456
ολοι και ολες δυνητικα πηδανε και πηδιουνται. δεν χρειαζονται πολλα βασανα και σκεψεις για αυτο που ειναι στη Φυση του Ανθρωπου. στα 70 και στα 80 οσοι φτασουμε, θα λεμε τι μαλακια καναμε που δεν πηδηξαμε περισσοτερο.
ειμαι 50αρης και 15χρ παντρεμενος να επαναλαβω.

ΥΓ-ηδη μετανιωνω που στα 30 χαμουρεψα μια 19χρονη παρθενα φοιτητρια στη Θεσσαλονικη κι απο μαλακια δικια μου, δεν την πηδηξα. μου εμεινε το απωθημενο της παρθενας, κλπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.592
Κριτικές
97
Like
47.025
Πόντοι
17.311
ολοι και ολες δυνητικα πηδανε και πηδιουνται. δεν χρειαζονται πολλα βασανα και σκεψεις για αυτο που ειναι στη Φυση του Ανθρωπου. στα 70 και στα 80 οσοι φτασουμε, θα λεμε τι μαλακια καναμε που δεν πηδηξαμε περισσοτερο.
ειμαι 50αρης και 15χρ παντρεμενος να επαναλαβω.
δηλαδη, το ξερεις οτι σε εχει κερατωσει η γυναικα σου και δε σε πειραζει :think:
καλη φαση... προοδευτικος.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.900
Πόντοι
456
δηλαδη, το ξερεις οτι σε εχει κερατωσει η γυναικα σου και δε σε πειραζει :think:
καλη φαση... προοδευτικος.
δεν το ξερω, δεν ασχολουμαι και στα παπαρια μου κιολας. δεν αισθανομαι προοδευτικος, αισθανομαι πρακτικος. λειπω για δουλειες συχνα εκτος Αττικης, αμα θελει ειναι το μονο ευκολο να πηδηχτει.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.080
Like
3.306
Πόντοι
1.706
Έχω κερατώσει μία γκόμενα για ένα μήνα περίπου, αλλά για ηθικούς λόγους. Δηλαδή δεν τράβαγε η σχέση και βρήκα άλλη και πάνω που πάω να της πω να χωρίσουμε, μου αναγγέλλει ότι ετοιμάζεται να περάσει κάτι εξετάσεις για να μπει στην αστυνομία. Το τρενάρισα για να μην την επηρεάσω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.592
Κριτικές
97
Like
47.025
Πόντοι
17.311
δεν το ξερω, δεν ασχολουμαι και στα παπαρια μου κιολας. δεν αισθανομαι προοδευτικος, αισθανομαι πρακτικος. λειπω για δουλειες συχνα εκτος Αττικης, αμα θελει ειναι το μονο ευκολο να πηδηχτει.
ε αμα δε σε πειραζει, εισαι κερατας εν γνωση σου... φερ ιναφ :confused:
βλεπεται τουλαχιστον ?
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.900
Πόντοι
456

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.592
Κριτικές
97
Like
47.025
Πόντοι
17.311
δεν θα ανοιξω διαλογο για τα του οικου μου. οτι καταλαβες, καταλαβες.
ευχαριστω.
κριμα ρε φιλε.
τουλαχιστον απο εδω θα ειχες και αναφορα για την κατασταση και οχι οπως ειναι τωρα που εχεις αγνοια, ασχετα που δε σε ενδιαφερει οπως λες :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom