Νέα

Πως να γαμήσεις κώλο σωστά χωρίς να πονέσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ξενυχτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.076
Κριτικές
33
Like
5.212
Πόντοι
4.096
Είναι ένα σημείο πίεσης εκεί που όταν το πατάς χαλαρώνει ο κώλος. Το χρησιμοποιούν και οι γιατροί βελονισμού για τη δυσκοιλιότητα.
Τεραστιο ρησπεκτ
τετοια κωλο καταρτιση δεν εχω ματαδει ,30χρονια κωλακιας!!!!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.766
Κριτικές
30
Like
20.086
Πόντοι
8.746
Είναι ένα σημείο πίεσης εκεί που όταν το πατάς χαλαρώνει ο κώλος. Το χρησιμοποιούν και οι γιατροί βελονισμού για τη δυσκοιλιότητα.
Mε γάμησες φίλε...
Το δοκιμασα στην κυρα και με έχει και φυσάω μισή ώρα γιατι ζεσταίνεται λέει και της αρεσει :confused:
Πετάχτηκα τουαλέτα 5' ενώ βλέπει πισπιρίγκου και αναμένει περαιτερω φύσημα!!
Εχω δυο λεπτάκια, ακούω λύση- σωτηρία, βρες μου σημείο φύσημα/κωλοσφίξιμο μπας και γλυτώσω...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Mε γάμησες φίλε...
Το δοκιμασα στην κυρα και με έχει και φυσάω μισή ώρα γιατι ζεσταίνεται λέει και της αρεσει :confused:
Πετάχτηκα τουαλέτα 5' ενώ βλέπει πισπιρίγκου και αναμένει περαιτερω φύσημα!!
Εχω δυο λεπτάκια, ακούω λύση- σωτηρία, βρες μου σημείο φύσημα/κωλοσφίξιμο μπας και γλυτώσω...
Πάρε το σεσουάρ και μία μπαλαντέζα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.690
Πόντοι
3.246
Η συνταγή είναι 1. γλυφοκώλι με την γλώσσα να της πηδάει το κωλοτρυπίδι (3-5 λεπτα). Όσο ποιο βαθιά τοσο καλυτερα.
2. εάν έχει δονητή για την κλειτορίδα, βοηθάει.
3. λιπαντικο water-based στον πούτσο και στην κωλοτρυπιδα μετα το γλυφοκώλι.
4. Μπαίνεις σιγα-σιγα. Εάν γουστάρει, θα σε χύσει σε λίγα λεπτά.

Π
Αδερφέ, σκοπευα να γράψω αλλά τα είπες ήδη ΟΛΑ σε λίγες γραμμές! Προσυπογράφω 100% όσα είπες!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Πονηρό, αλλά φοβάμαι έτσι δε χαλαρωνει η κωλοτρυπιδα :confused:
Καλυπτει μεγαλύτερη επιφάνεια και κάνει φασαρία. Οπότε θα βρεις πιο εύκολα το σημείο και αν είσαι συγκεντρωμένος, παρά τη φασαρία που θα την καθησυχάζει, εσύ θα ακούσεις τον υποκωφο ήχο που θα σε βεβαιώσει ότι το βρήκες. :confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Από προσωπική εμπειρία...κάνεις Klima καλό συγνώμη κλίμα καλό και ξεκινάς με μικρό δονητη η τάπα ....και μετά όλα έρχονται...και η προσωπική εμπειρία δεν αναφέρομαι στην γυναίκα μου:priest::priest::grin::grin::grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από προσωπική εμπειρία...κάνεις Klima καλό συγνώμη κλίμα καλό και ξεκινάς με μικρό δονητη η τάπα ....και μετά όλα έρχονται...και η προσωπική εμπειρία δεν αναφέρομαι στην γυναίκα μου:priest::priest::grin::grin::grin:
Κλισμα...καλό ....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: st.mdt

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.446
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.836
Να σκάσω είμαι...πάει το άλλο νήμα και είχα πάρει τόσα "χαχα" ρε πούστη μου:headbang::headbang: :2funny:
2,5 ώρες τα αντανακλαστικά των admins....μπορείτε και καλύτερα.:wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Μου φαίνεται σε λίγο θα έχουμε....γνώμη από κάποιον που ξερει
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Από προσωπική εμπειρία...κάνεις Klima καλό συγνώμη κλίμα καλό και ξεκινάς με μικρό δονητη η τάπα ....και μετά όλα έρχονται...και η προσωπική εμπειρία δεν αναφέρομαι στην γυναίκα μου:priest::priest::grin::grin::grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κλισμα...καλό ....
Τραβάς το χαλακι κάτω από τα ποδια σου. :confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Ούτε μέχρι το σορβαιβορ δεν άντεξε το νήμα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.166
Κριτικές
62
Like
40.764
Πόντοι
8.530
Κλεινει η τρυπα μετα απο λίγο δεν μένει για πάντα ανοιχτή εκτός αν γαμιέται κάθε μερα μόνο απο κώλο μπορεί να χαλαρωσει!!
Όπως τα λέει είναι...μην περιμένεις να δεις κάνα πηγάδι εκτός αν πραγματικά είναι ξεπατωμενη.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Mε γάμησες φίλε...
Το δοκιμασα στην κυρα και με έχει και φυσάω μισή ώρα γιατι ζεσταίνεται λέει και της αρεσει :confused:
Πετάχτηκα τουαλέτα 5' ενώ βλέπει πισπιρίγκου και αναμένει περαιτερω φύσημα!!
Εχω δυο λεπτάκια, ακούω λύση- σωτηρία, βρες μου σημείο φύσημα/κωλοσφίξιμο μπας και γλυτώσω...

Εδώ, βλέπεις την πορτοκαλί γραμμή (που λέει "μεσημβρινός κόλου") και προσπαθείς να βρεις σημείο ενεργοποίησης κοντά στο λαιμό:
12%252BPrime%252BMeridians.jpg


:2funny:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Όπως τα λέει είναι...μην περιμένεις να δεις κάνα πηγάδι εκτός αν πραγματικά είναι ξεπατωμενη.
Η τρύπα κλείνει μετά από 9 μέρες ....για αυτό λένε την έκφραση....του κώλου τα εννιάμερα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Να σκάσω είμαι...πάει το άλλο νήμα και είχα πάρει τόσα "χαχα" ρε πούστη μου:headbang::headbang: :2funny:
2,5 ώρες τα αντανακλαστικά των admins....μπορείτε και καλύτερα.:wink:
Δε φτάνει που πάει το νήμα, παει και ο τύπος. Και μου είχε στείλει φωτό σε πμ που δεν προλαβα να σώσω. Γιατί μου τις έστειλε μη με ρωτάτε. Δεν έχω ιδέα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Δε φτάνει που πάει το νήμα, παει και ο τύπος. Και μου είχε στείλει φωτό σε πμ που δεν προλαβα να σώσω. Γιατί μου τις έστειλε μη με ρωτάτε. Δεν έχω ιδέα.
Ούτε μέχρι το σορβαιβορ δεν άντεξε....για καμμία ώρα καλά θα ήταν ακόμα
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.446
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.836
Δε φτάνει που πάει το νήμα, παει και ο τύπος. Και μου είχε στείλει φωτό σε πμ (1) που δεν προλαβα να σώσω. Γιατί μου τις έστειλε μη με ρωτάτε. (2) Δεν έχω ιδέα.
Τώρα κατάλαβα γιατί αυτοαποκαλείσαι stokadoura....:inlove:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.513
Like
13.348
Πόντοι
3.506
Δε φτάνει που πάει το νήμα, παει και ο τύπος. Και μου είχε στείλει φωτό σε πμ που δεν προλαβα να σώσω. Γιατί μου τις έστειλε μη με ρωτάτε. Δεν έχω ιδέα.
Εμένα μου έχουν στείλει χειρότερα σε πμ, καλά είσαι με την φωτογραφία :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom