Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.243
Κριτικές
1
Like
33.332
Πόντοι
6.256
το χειρότερο που θα μπορούσε να συμβεί στις Ρωσίδες είναι να μην έχουν ινσταγκραμ. νομίζω αυτο είναι το χειρότερο που μπορεί να τους συμβεί. έχουν απίστευτη σχέση εξάρτησης με το ινσταγκραμ τις φωτογραφίες εκεί κτλ...

Μια απο τις μελλοντικες πανδημιες θα ειναι και η καταρευση του ιντερνετ με τις γνωστες συνεπειες.
Οποιος βεβαια λεει τετοια ειναι ψέκι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.417
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896
Πόσο αληθινό!!! :confused:

συμμερίζομαι το δράμα αυτής της μανας :confused:

Θα το δείξω στη γιαγιά μου να βάλει τα κλαματα

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.417
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896
Μια απο τις μελλοντικες πανδημιες θα ειναι και η καταρευση του ιντερνετ με τις γνωστες συνεπειες.
Οποιος βεβαια λεει τετοια ειναι ψέκι
Κάτσε το κοντολαγνε ,τώρα που είμαι Ελλάδα κ μετά από τόσο καιρό επιτέλους μιλώ στο fb με ένα γκομενάκι,, ετοιμάζονται να ρίξουν το ίντερνετ :cry: :cry: :cry:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.711
Like
26.601
Πόντοι
5.506
Κάτσε το κοντολαγνε ,τώρα που είμαι Ελλάδα κ μετά από τόσο καιρό επιτέλους μιλώ στο fb με ένα γκομενάκι,, ετοιμάζονται να ρίξουν το ίντερνετ :cry: :cry: :cry:
γαμηθηκανε να τελειωσουν το τελεξ και το φαξ τα καριολια...θα χασουμε κεθε επαφη
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.243
Κριτικές
1
Like
33.332
Πόντοι
6.256
Κάτσε το κοντολαγνε ,τώρα που είμαι Ελλάδα κ μετά από τόσο καιρό επιτέλους μιλώ στο fb με ένα γκομενάκι,, ετοιμάζονται να ρίξουν το ίντερνετ :cry: :cry: :cry:
Θελω μερικες φωτο για να δω αν θα σε συμπονέσω ή οχι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.950
Κριτικές
99
Like
47.381
Πόντοι
21.511
...ας πατησει το κουμπι τελικα καποιος πουστης ναπαναγαμηθει το θεμα....
:confused:
κουλοϊος.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.417
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.127
Like
11.762
Πόντοι
3.656
η δυση επιβαλει κυρωσεις σε ρωσσους,

απο την αλλη, η εισβολή του ΝΑΤΟ στο Ιράκ και το Αφγανιστάν παρότι παράνομη δεν μας ενοχλεί. οι 185-230 χιλιάδες νεκροί άμαχοι στο Ιρακ, και τα άγνωστα εκατομμύρια των εκτοπισμένων επίσης. Το ίδιο ισχύει και για το Αφγανιστάν. 20 χρόνια πόλεμος, νεκροί, ανάπηροι, πρόσφυγες, φτώχεια και καταστροφή που η Δυση δημιουργησε.
Η αποσταθεροποίση της Μέσης Ανατολής οδήγησε στο Ισλαμικό Κράτος και νέες εκατόμβες νεκρών. Επειδή δε είμαστε δίκαιοι και δημοκράτες ανατρέψαμε και εξοντώσαμε τον Καντάφι και μετατρέψαμε μια ευνομούμενη και οικονομικά εύρωστη Λιβύη σε κόλαση.
Έτσι είναι τύπε...ξύπνησε ο Δυτικός κόσμος και έχει αντιπολεμικά αισθήματα τώρα με την ουκρανία...και φοβήθηκε μην έρθει ο πόλεμος κοντά του...όταν η Μαμά Αμερική βομβάρδιζε σχολεία στο Ιράκ και το Αυγανιστάν στο όνομα της τρομοκρατίας και όταν έστελνε ανρώπους από το κρεβάτι τους κατευθείανς στο γκουαντανάμο για βασανιστήρια ο δυτικός κόσμος ασχολούταν με το πότε θα βγει το νέο iphone.

Ειδικά στην Ελλάδα δε θα έπρεπε να μιλάμε καθόλου αφού όλες οι κυβερνήσεις που είχαμε αλλά και η κουλτούρα μας ήταν φιλική την αμερικανική ''απελευθεροτική'' πολιτική που άφησε ορφανά και ανάπηρα χιλιάδες παιδιά στη μέση ανατολή.

Αυτά βέβαια δεν σημαίνουν ότι καλά κάνει ο πούτιν και μπαίνει με το έτσι θέλω σε ξένη χώρα με τα τανξ και τα αεροπλάνα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.417
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896
Τις είχα κάτι τέτοιες Κολομβία κ Άγιο δομινικο :confused: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes:

@alex71 τι λένε αυτοί ρε;
Χάθηκαν πλέον οι μερακλήδες σνδρες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παίξτε το στοιχηματακι για πρώτη τριάδα αν όχι νικητή κ πάτε ταμειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom