Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
πριν 10 χρονια που την συναντησα ηταν αρκετα μετρια.
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
576
Like
988
Πόντοι
86
Δε παίζει να έκανες session μονο με τη Κάτια... Πάντα κάνουν και οι 2 μαζι
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Όταν το 1991 πήγα με την τότε κοπέλα μου σε ένα Sex Shop στην Πάτρα να αγοράσουμε StrrapOn, οι ιδιοκτήτες δεν ξέρανε καν τι είναι.
Είμαι στον χώρο από την κάβλα μου πάνω από 30 χρόνια.
Έχω πάει με κάποιες - όχι πολλές - επαγγελματίες.
Ένα έχω να πω όμως.
Το καλύτερο Αυταρχικό στο κάνει η κοπέλα - γυναίκα σου.
Όλα ξεκινάνε από τον εγκέφαλο και τις ορμές που δημιουργεί. Αν θες να υποταχτείς, θες να το κάνεις σε κάποιον που νιώθεις ότι αξίζει να γίνει.
Το να πας σε μια επαγγελματία που θα βάλει στην μέση ένα strapon, θα στο χώσει μέσα και θα κάνει απλά μπρος πίσω, δεν νομίζω να γεμίσει το "κενό" κανενός.
Οι περισσότεροι μετά από ένα τέτοιο session φεύγουμε θλιμμένοι αντί για χαρούμενοι. Ο λόγος? απλός...θες να έχεις την αφέντρα σου παραπάνω. Θες να σουαλό και όχι τόσο τον κώλο. Θες να σε απογειώνει.
Αυτά ποτέ δεν θα τα βρεις σε επαγγελματία...όσο καλή κι αν είναι.
Το pegging και το demdom είναι η νέα μόδα. Τολμήστε να είτε στην κοπέλα σας τι βίτσια έχετε. Θα εκπλαγείτε από την απάντηση. Πάνω από 70% θα είναι θετική.
Κλείνω λέγοντας ότι κατά την γνώμη μου, οι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΟ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ είναι αυτές που μας γουστάρουν!!!!!
Φίλε μου ωραία τα γράφεις, στην θεωρία έτσι είναι άλλα άκου και την "σκληρή" πραγματικότητα.
Τις προάλλες ήμουν με μια γκόμενα και μετά την πράξη όπως συνηθίζουν οι μαλακισμένες ελλεινίδες, προφανώς για να με ανεβάσει άρχισε να μου θάβει τον παλιό της γκόμενο. Ο παλιός της γκόμενος λοιπόν λίγο πολύ της ζητούσε αυτά που περιγράφεις εσύ, kinky πράγματα εντός του ερωτικού παιχνιδιού, drama play, αφεντριλίκι, κωλοδάχτυλο κλπ κλπ. Μου είπε ότι δέχτηκε να μπει σ' αυτό τον ρόλο αλλά μόνο σιχασιά και αηδία αισθανόταν, ενώ πουστάρα τον ανέβαζε αδελφάρα τον κατέβαζε. Τα ίδια έχω ακούσε στο παρελθόν και από άλλες γκόμενες. Φίλε μην αφήνεις το φαντασιακό σου να σου δημιουργεί μια εικονική πραγματικότητα. Οι γκόμενες στην Ελλάδα θέλουν τον άντρα να γαμάει και να δέρνει, τέτοιου είδους συμπεριφορές οδηγούν στο 90% των περιπτώσεων σε φόλα και ρεζιλίκι και επειδή όπως ξέρεις τα λέει η μία στην άλλη κινδυνεύεις να γίνεις ρόμπα σε όλο τον κύκλο. Αν είμασταν στο εξωτερικό θα συμφωνούσα μαζί σου, είμαστε όμως στην Ελλάδα και στην Ελλάδα αυτές που αναφέρεις είναι μία στις δέκα το πολύ.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.134
Like
3.949
Πόντοι
456
Φίλε μου ωραία τα γράφεις, στην θεωρία έτσι είναι άλλα άκου και την "σκληρή" πραγματικότητα.
Τις προάλλες ήμουν με μια γκόμενα και μετά την πράξη όπως συνηθίζουν οι μαλακισμένες ελλεινίδες, προφανώς για να με ανεβάσει άρχισε να μου θάβει τον παλιό της γκόμενο. Ο παλιός της γκόμενος λοιπόν λίγο πολύ της ζητούσε αυτά που περιγράφεις εσύ, kinky πράγματα εντός του ερωτικού παιχνιδιού, drama play, αφεντριλίκι, κωλοδάχτυλο κλπ κλπ. Μου είπε ότι δέχτηκε να μπει σ' αυτό τον ρόλο αλλά μόνο σιχασιά και αηδία αισθανόταν, ενώ πουστάρα τον ανέβαζε αδελφάρα τον κατέβαζε. Τα ίδια έχω ακούσε στο παρελθόν και από άλλες γκόμενες. Φίλε μην αφήνεις το φαντασιακό σου να σου δημιουργεί μια εικονική πραγματικότητα. Οι γκόμενες στην Ελλάδα θέλουν τον άντρα να γαμάει και να δέρνει, τέτοιου είδους συμπεριφορές οδηγούν στο 90% των περιπτώσεων σε φόλα και ρεζιλίκι και επειδή όπως ξέρεις τα λέει η μία στην άλλη κινδυνεύεις να γίνεις ρόμπα σε όλο τον κύκλο. Αν είμασταν στο εξωτερικό θα συμφωνούσα μαζί σου, είμαστε όμως στην Ελλάδα και στην Ελλάδα αυτές που αναφέρεις είναι μία στις δέκα το πολύ.

η ελληνιδα τον αντρα τον θελει σε ολα πουστη και στο κρεβατι αντρα...:wink:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου με την Domina Sesilia. Την ανανεωμένη Domina Sesilia μπορώ να πω μιας και η προηγούμενη συνάντηση που είχα μαζί της πριν 3 περίπου χρόνια μου είχε αφήσει μέτριες εντυπώσεις. Βρεθηκα στο SPANK που έγινε την περασμένη εβδομάδα η Κυρία Σεσίλια ήταν αυτή που άνοιξε τη βραδιά. Ανεβηκε στη σκηνή φορώντας εντυπωσιακές κοκκινες μποτες και καφτό σορτσακι και αριχσε να στραπονάρει με δύναμη τον παρτενέρ της. Η αλήθεια είναι ότι όταν είχαμε βρεθεί πριν 3 χρόνια δε θυμάμαι να εβγαζε τετοιο πάθος.

Στην αρχή σκέφτηκα ότι μάλλον ήταν για τις ανάγκες του show αλλά επειδή είχα εντυπωσιαστεί αρκετά και από την εμφάνιση της αποφάσισα όταν τελειωσει να την πλησιάσω. Φυσικά δεν περίμενα να με θυμάται , τη ρώτησα για session και μου είπε ότι δε συνεργάζεται πια με το Limit Up. Μου έδωσε το Instagram της και κανονίσαμε ραντεβού στον Πρίαμο του Μοσχάτου προχθές. Εχω αδυναμία στις μπότες και της ζήτησα αν γινεται να φοράει αυτές που είχε στο SPANK κάτι που έκανε.

Εφτασε με μικρή καθυστέρηση αφου προηγουμένως μου ειχε στειλει μνμ ότι θα καθυστερήσει λίγο. Καθήσαμε 5 λεπτά τις είπα για αυτά που μου αρέσουν μπότες, μαστίγωμα, χαστούκια,strapon, εξευτελισμός και golden rain και το session ξεκινησε. Αφου με εβαλε να τις γυαλίσω τις μπότες στη συνέχεια με μαστίγωσε και ξεκίνησε το στραπονάρισμα. Στην αρχή αργό και αισθησιακό και μετά άγριο και συνοδευομενο από ξυλιές και βρισιές οπως ακριβως τα είχαμε πει. Στα μισα περίπου του session τραβωντας με από το λουρί με πήγε στο μπάνιο με εστησε και με εβαλε να τεντώσω τα κωλομέρια μου για να κατουρήσει μέσα στην τρύπα λέγοντας μου ότι την έχει κάνει χωνί αλλά παιρνει και άλλο. Μου ζήτησε να πλυθώ και να επιστρέψω στο δωμάτιο.

Τη βρήκα να κάθεται και να καπνίζει το τσιγάρο της μου ζήτησε να γονατίσω με άρχισε στα χαστουκια λέγοντας μου ότι είμαι άχρηστος με ξαπλωσε ανασκελα και αρχισε να με πατάει με τις μποτες της. Μετά με ξαπλωσε ανάσκελα αρχισε παλι να με στραπονάρει και μου ζήτησε να τον παίζω και να μη διανοηθω να τελειώσω αν δε μου δωσει εντολή. Ηταν τέτοια η κάβλα μου που δε τα κατάφερα να συγκρατηθω και έχυσα, αυτό είχε σαν αποτελεσμα νεα χαστούκια! Κατόπιν με αρπαξε από το μαλί με έσυρε πάλι στο μπάνιο οπου μου έριξε και δευτέρο κατουρημα ! Αυτή τη φορά πάνω στο σωμα μου , σκουπίστηκε με ένα χαρτι μου το πέταξε στη μουρη και βγήκε εξω. Οταν βγήκα από το μπάνιο καθόταν και είχε βγάλει τις μποτες της. Μου λεει τι κοιτάς σαν ηλίθιος έλα να τα περιποιηθείς. Η εκπληξη ήταν μεγάλη μιας και νομιζα ότι το session είχε τελειώσει γιατι είχε περάσει μία ώρα. Η περιποιηση των ποδιών κράτησε περίπου 10 λεπτά και μετά το session ολοκληρώθηκε. Την ώρα που της εδινα το ποσό που είχαμε συμφωνήσει δεν κρατήθηκα και της ειπα ότι αυτό το session δεν είχε καμία σχέση με αυτό που είχαμε κάνει παλιά στο Limit up. Χαμόγελασε και μου είπε ότι της το είχε πει και άλλος αυτό αν και μου είπε ότι αυτή δε βλέπει διαφορές πέρα από το γεγονός ότι τώρα έχει επιλέξει να κάνει λιγότερα session. Χαιρετηθήκαμε και έφυγε . Ασχέτως με το πιστεύει αυτή εγω έχω να πώ ότι το session κράτησε πάνω από ώρα κάτι που δεν είχε γινει παλιότερα και ήταν σα να είχα πάει με άλλη Αφέντρα.

Ναι ξέρω καποιοι θα γράψουν ότι κάνω διαφήμιση , ότι πρώτο ποστ και γράφω ένα κατεβατό αλλά εντάξει εγώ έκανα ενα από τα καλύτερα session που έχω κάνει και φυσικά θα ξαναπάω
κοστος συνανστησης?
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
η ελληνιδα τον αντρα τον θελει σε ολα πουστη και στο κρεβατι αντρα...:wink:
Γκομενα που την εχω καταξεφτυλισει πιο πριν με πολυ κατουρο, μου βαζει δαχτυλο και για να δειτε τι πουτανα ειναι το βγαζει και το βαζει στο στομα της μετα χωρις να της το πω. Απλα δεν εχετε βρει τις σωστες. Ολες τα κανουν ολα και μετα μιλανε με θαυμασμο, αρκει να γουσταρουν την αλλη πλευρα.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Φίλε μου ωραία τα γράφεις, στην θεωρία έτσι είναι άλλα άκου και την "σκληρή" πραγματικότητα.
Τις προάλλες ήμουν με μια γκόμενα και μετά την πράξη όπως συνηθίζουν οι μαλακισμένες ελλεινίδες, προφανώς για να με ανεβάσει άρχισε να μου θάβει τον παλιό της γκόμενο. Ο παλιός της γκόμενος λοιπόν λίγο πολύ της ζητούσε αυτά που περιγράφεις εσύ, kinky πράγματα εντός του ερωτικού παιχνιδιού, drama play, αφεντριλίκι, κωλοδάχτυλο κλπ κλπ. Μου είπε ότι δέχτηκε να μπει σ' αυτό τον ρόλο αλλά μόνο σιχασιά και αηδία αισθανόταν, ενώ πουστάρα τον ανέβαζε αδελφάρα τον κατέβαζε. Τα ίδια έχω ακούσε στο παρελθόν και από άλλες γκόμενες. Φίλε μην αφήνεις το φαντασιακό σου να σου δημιουργεί μια εικονική πραγματικότητα. Οι γκόμενες στην Ελλάδα θέλουν τον άντρα να γαμάει και να δέρνει, τέτοιου είδους συμπεριφορές οδηγούν στο 90% των περιπτώσεων σε φόλα και ρεζιλίκι και επειδή όπως ξέρεις τα λέει η μία στην άλλη κινδυνεύεις να γίνεις ρόμπα σε όλο τον κύκλο. Αν είμασταν στο εξωτερικό θα συμφωνούσα μαζί σου, είμαστε όμως στην Ελλάδα και στην Ελλάδα αυτές που αναφέρεις είναι μία στις δέκα το πολύ.
Ισχυει, η πιθανοτητα να βρεις μια κοπελα στην Ελλαδα να το αποδεχτει χωρις θεματα ειναι πολυ μικρη, προσωπικα δεν εχω βρει.
Ολλανδια, Αγγλια και Κορεα εχει τυχει, αλλη νοοτροπια βεβαια εκει. Απ'οτι ξερω και Γερμανια, αλλα δεν ειχα προσωπικη εμπειρια, ισως και αμερικη.
Γαμαω πιο πολυ απ'οσο προλαβαινω αλλα εχω καταληξει οτι οταν θελω να κανω ανωμαλιες παω σε κοπελες επαγγελματιες και ειναι ολα ομορφα!
 

bidimitris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
59
Like
94
Πόντοι
0
Φίλε μου ωραία τα γράφεις, στην θεωρία έτσι είναι άλλα άκου και την "σκληρή" πραγματικότητα.
Τις προάλλες ήμουν με μια γκόμενα και μετά την πράξη όπως συνηθίζουν οι μαλακισμένες ελλεινίδες, προφανώς για να με ανεβάσει άρχισε να μου θάβει τον παλιό της γκόμενο. Ο παλιός της γκόμενος λοιπόν λίγο πολύ της ζητούσε αυτά που περιγράφεις εσύ, kinky πράγματα εντός του ερωτικού παιχνιδιού, drama play, αφεντριλίκι, κωλοδάχτυλο κλπ κλπ. Μου είπε ότι δέχτηκε να μπει σ' αυτό τον ρόλο αλλά μόνο σιχασιά και αηδία αισθανόταν, ενώ πουστάρα τον ανέβαζε αδελφάρα τον κατέβαζε. Τα ίδια έχω ακούσε στο παρελθόν και από άλλες γκόμενες. Φίλε μην αφήνεις το φαντασιακό σου να σου δημιουργεί μια εικονική πραγματικότητα. Οι γκόμενες στην Ελλάδα θέλουν τον άντρα να γαμάει και να δέρνει, τέτοιου είδους συμπεριφορές οδηγούν στο 90% των περιπτώσεων σε φόλα και ρεζιλίκι και επειδή όπως ξέρεις τα λέει η μία στην άλλη κινδυνεύεις να γίνεις ρόμπα σε όλο τον κύκλο. Αν είμασταν στο εξωτερικό θα συμφωνούσα μαζί σου, είμαστε όμως στην Ελλάδα και στην Ελλάδα αυτές που αναφέρεις είναι μία στις δέκα το πολύ.
Θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολλά αν όχι όλα τα σημεία. Αυτό που περιγράφω είναι όμως μια πραγματικότητα που ρισκάρω να έχω. Φυσικά και προσπαθώ να συναναστρέφομαι ή να προτείνω τέτοια πράγματα σε γκόμενες εκτός κλειστού μου κύκλου. Από εκεί και μετά, ότι και να πει, δεν θεωρώ ότι θα γίνω ρόμπα. Έχω ένα φετίχ και το στηρίζω γιατί δεν γουστάρω να μείνω με την επιθυμία. Αν τώρα η άλλη θεωρεί ότι παιχνίδια μεταξύ άντρας - γυναίκας κάνουν τον άντρα πούστη, αυτό νομίζω είναι δικό της θέμα και όχι δικό μου. Και κάπως έτσι θα γίνει και η Ελληνίδα Ευρωπαία όπως πολλοί λέτε. Γνώμη μου πάντα κι επιλογή στην ζωή μου, όχι ότι το προτείνω στον καθέναν. αν έχει συκώτια και ρισκάρει γιατί όχι όμως......
 

akiss90

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Εμπειρία με goddess katerina έχει κανείς ?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Γκομενα που την εχω καταξεφτυλισει πιο πριν με πολυ κατουρο, μου βαζει δαχτυλο και για να δειτε τι πουτανα ειναι το βγαζει και το βαζει στο στομα της μετα χωρις να της το πω. Απλα δεν εχετε βρει τις σωστες. Ολες τα κανουν ολα και μετα μιλανε με θαυμασμο, αρκει να γουσταρουν την αλλη πλευρα.
Με εξαιρεση ότι ειναι πιο δεκτικές σε σχέση με καποια χρονια πριν στο να κάνουν μια παρτουζα η ενα swing το όλες τα κανουν ολα που λες ειναι πολυ θεωρητικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom