Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.271
Πόντοι
1.446
Η Λολίτα για μένα είναι διεκπεραιωτική μπαζόλα. Όταν είχαν πρωτοανοίξει τα στούντιο ,τότε που ήταν κλειστά,την πήρα μια φορά μην έχοντας άλλη επιλογή και εφυγα με ψυχολογικά.
Την είχα πατήσει και εγώ με την μαλάκω,μακάρι να μην ξαναπεράσει κανείς με την παλιοφόλα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εχτές το απόγευμα,μέρα των ερωτευμένων :jerking2:,πήγα ξέρετε που και ήταν όπως τα πα. Μόλις είχε ξύπνησει το κορίτσι.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Την πήρε τελικά ο αναπούρνας την Πάρις στο ασήμαντο 200αρι να μας πει εντυπώσεις;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
509
Κριτικές
24
Like
1.647
Πόντοι
1.076
Πήγα στην μαύρη την Coral. Μιλαμε για ΑΘΛΙΑ εμπειρία! Υπηρεσίες μεταξουργείου στην καλύτερη! Εμφανισιακά καλή είναι αλλά ΟΚ τίποτα φοβερό.
Τσατσά στο βρυλισσού 46 ΑΣΧΕΤΗ με την δουλεια που βαριόταν την ζωή της! και ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΔΩ λεει το απλο ειναι 50€ αλλά ΧΩΡΙΣ τσιμπουκι. Ρε πάνε καλα;;;; Και μπήκε η μαυρούλα μέσα, δεν μου πήρε τσιμπούκι και προσπαθούσε να τον βάλει μέσα της μελάτο. Είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου που απλώς το παράτησα. Της είπα αστο θα φύγω δεν έχει νόημα. Ευτυχώς η τσατσά μου έδωσε πίσω το 50αρικο. Μετά πήγα τζοβάνα και βρήκα την υγειά μου!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.271
Πόντοι
1.446
Την πήρε τελικά ο αναπούρνας την Πάρις στο ασήμαντο 200αρι να μας πει εντυπώσεις;
Κρατιεμαι με το ζορι μην καψω εγω το 200αρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγα στην μαύρη την Coral. Μιλαμε για ΑΘΛΙΑ εμπειρία! Υπηρεσίες μεταξουργείου στην καλύτερη! Εμφανισιακά καλή είναι αλλά ΟΚ τίποτα φοβερό.
Τσατσά στο βρυλισσού 46 ΑΣΧΕΤΗ με την δουλεια που βαριόταν την ζωή της! και ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΔΩ λεει το απλο ειναι 50€ αλλά ΧΩΡΙΣ τσιμπουκι. Ρε πάνε καλα;;;; Και μπήκε η μαυρούλα μέσα, δεν μου πήρε τσιμπούκι και προσπαθούσε να τον βάλει μέσα της μελάτο. Είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου που απλώς το παράτησα. Της είπα αστο θα φύγω δεν έχει νόημα. Ευτυχώς η τσατσά μου έδωσε πίσω το 50αρικο. Μετά πήγα τζοβάνα και βρήκα την υγειά μου!
Τι λενε ρε μαλακα οι ανθρωποι προγραμμα χωρις πιπα χαχαχαχαχαχαχαχαχα εχουν ξεφυγει τελειως μαυρο να φανε αν χορτασουν
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κρατιεμαι με το ζορι μην καψω εγω το 200αρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι λενε ρε μαλακα οι ανθρωποι προγραμμα χωρις πιπα χαχαχαχαχαχαχαχαχα εχουν ξεφυγει τελειως μαυρο να φανε αν χορτασουν
Μάλλον περιμένουν να σηκωθεί από μακριά ,όπως χορεύει ο φακίρης την κόμπρα με το κλαρίνο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πήγα στην μαύρη την Coral. Μιλαμε για ΑΘΛΙΑ εμπειρία! Υπηρεσίες μεταξουργείου στην καλύτερη! Εμφανισιακά καλή είναι αλλά ΟΚ τίποτα φοβερό.
Τσατσά στο βρυλισσού 46 ΑΣΧΕΤΗ με την δουλεια που βαριόταν την ζωή της! και ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΔΩ λεει το απλο ειναι 50€ αλλά ΧΩΡΙΣ τσιμπουκι. Ρε πάνε καλα;;;; Και μπήκε η μαυρούλα μέσα, δεν μου πήρε τσιμπούκι και προσπαθούσε να τον βάλει μέσα της μελάτο. Είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου που απλώς το παράτησα. Της είπα αστο θα φύγω δεν έχει νόημα. Ευτυχώς η τσατσά μου έδωσε πίσω το 50αρικο. Μετά πήγα τζοβάνα και βρήκα την υγειά μου!
Ο,τι ναναι πραγματικά...πας να περάσεις καλά, να σκάσεις 50-70-100€ , και ακους πράγματα που ούτε στο βρωμερό Μεταξουργέιο με 10€ δεν θα άκουγες.
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
509
Κριτικές
24
Like
1.647
Πόντοι
1.076
Κρατιεμαι με το ζορι μην καψω εγω το 200αρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι λενε ρε μαλακα οι ανθρωποι προγραμμα χωρις πιπα χαχαχαχαχαχαχαχαχα εχουν ξεφυγει τελειως μαυρο να φανε αν χορτασουν
Πραγαμτικά πρέπει να ήταν η πρώτη μέρα της τσατσας στην δουλειά. Μιλάμε δεν πιστευα τι ακουγαν τ αφτιά μου!

Ο,τι ναναι πραγματικά...πας να περάσεις καλά, να σκάσεις 50-70-100€ , και ακους πράγματα που ούτε στο βρωμερό Μεταξουργέιο με 10€ δεν θα άκουγες.
αν δεν μου ειχαν δώσει πίσω το 50αρικο δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ με τετοια φολα που έφαγα!!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.271
Πόντοι
1.446
Πραγαμτικά πρέπει να ήταν η πρώτη μέρα της τσατσας στην δουλειά. Μιλάμε δεν πιστευα τι ακουγαν τ αφτιά μου!


αν δεν μου ειχαν δώσει πίσω το 50αρικο δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ με τετοια φολα που έφαγα!!
Επρεπε να σηκωθεις να φυγεις με το που σου ειπαν αυτο
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
509
Κριτικές
24
Like
1.647
Πόντοι
1.076
Επρεπε να σηκωθεις να φυγεις με το που σου ειπαν αυτο
Μου το είπε η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο δεν μου το είπαν πριν. Και αφού σηκώθηκα και έφυγα απ' το δωμάτιο είπα στην τσατσά ότι δεν πάνε καλά και μου λέει "50€ απλό σεξ χωρις πίπα, 80€ σεξ με πίπα, τα έχω σημειώσει που μου τα είπανε"???? (όλα αυτά με ρωσική προφορά)

Ε ρε τι ζήσαμε!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.271
Πόντοι
1.446
Μου το είπε η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο δεν μου το είπαν πριν. Και αφού σηκώθηκα και έφυγα απ' το δωμάτιο είπα στην τσατσά ότι δεν πάνε καλά και μου λέει "50€ απλό σεξ χωρις πίπα, 80€ σεξ με πίπα, τα έχω σημειώσει που μου τα είπανε"???? (όλα αυτά με ρωσική προφορά)

Ε ρε τι ζήσαμε!
Να κατσουν να κοιταζονται να ισιωσουν καλα εκανες και το ανεφερες μην την πατησει κανενας
 

Apitsinkolos

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες εχουμε γνωμη για Στελλα και Ινα ?(ελληνακια) (κασσανδρας 3)
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ρε παιδια τι θα γινει με τις μουφα φωτογραφιες πια!!! πηγα κατεχακη 5 που δείχνει μια Dulce. προφανως και δεν υπηρχε στο μαγαζι. Ξερουμε αν υπάρχει γενικά ή είναι τελείως ψέμα;
Χρειάζεται πάντα τηλέφωνο πρωτα
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Κρατιεμαι με το ζορι μην καψω εγω το 200αρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι λενε ρε μαλακα οι ανθρωποι προγραμμα χωρις πιπα χαχαχαχαχαχαχαχαχα εχουν ξεφυγει τελειως μαυρο να φανε αν χορτασουν
Ποια θυμίζει ποια μου θυμίζει χωρίς πιπα ????
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Χάζευα τα πρόγραμμα στα στουντιομαγαζα και νομιζω παρέχω καλό μνημονικό.. Πηρε το μάτι μου θησεω 365 στο πρόγραμμα μια Λιλα, την θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάλι εκεί και είναι η Αγάπη από AthensDiva (Θεός Σχορεστο).. Ειχανε πάει αυτή αγάπη και αλλη μια δε θυμάμαι το όνομα, νομίζω σαν ruby δουλευε στο στούντιο προσπαθώ να θυμηθώ ποια ήταν και αυτή από το AthensDiva θα το θυμηθώ και θα τι γράψω κοιτάω μια φωτο τώρα κάτι μου λέει αλλά σπάω το κεφάλι μου.. Η Αγάπη πάντως είναι υπερμουνο γύρω στα 21 λουκουμακι, πολλά χιλιόμετρα πρέπει να δούλευε από τα 16 αυτή ?


Edit - ή Αφροδίτη ή Άρτεμις νομίζω ήταν αυτή η Ruby που δουλέψανε μαζί με αγάπη στα στούντια 365 κλπ αφού πιασανε το AthensDiva
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Χάζευα τα πρόγραμμα στα στουντιομαγαζα και νομιζω παρέχω καλό μνημονικό.. Πηρε το μάτι μου θησεω 365 στο πρόγραμμα μια Λιλα, την θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάλι εκεί και είναι η Αγάπη από AthensDiva (Θεός Σχορεστο).. Ειχανε πάει αυτή αγάπη και αλλη μια δε θυμάμαι το όνομα, νομίζω σαν ruby δουλευε στο στούντιο προσπαθώ να θυμηθώ ποια ήταν και αυτή από το AthensDiva θα το θυμηθώ και θα τι γράψω κοιτάω μια φωτο τώρα κάτι μου λέει αλλά σπάω το κεφάλι μου.. Η Αγάπη πάντως είναι υπερμουνο γύρω στα 21 λουκουμακι, πολλά χιλιόμετρα πρέπει να δούλευε από τα 16 αυτή ?


Edit - ή Αφροδίτη ή Άρτεμις νομίζω ήταν αυτή η Ruby που δουλέψανε μαζί με αγάπη στα στούντια 365 κλπ αφού πιασανε το AthensDiva
Μας μπέρδεψες τώρα η πρώην Αγάπη είναι η νυν Λίλα; Κοντοπούτανο μου φαίνεται.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μια ερώτηση κρίσεως ,γιατί δεν έχει εδώ πρόγραμμα όπως παλιά και αναγκαζόμαστε να μπαίνουμε στο πόρδαλ;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.271
Πόντοι
1.446
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom